Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2014!


mama chryssa

Recommended Posts

Καλημέρα ξωτικά!!!!

Κουλουράκι κανείς;;;

Christmas-Cookies-food-32709944-1600-1356.jpgsimply_classic_christmas_cookies_2.jpg

Πήγα το πρωί στο φούρνο πριν έρθω στη δουλειά και είχαν βγάλει κουραμπιέδες και μελομακάρονα!!!

Χθες μου είπε ο άντρας μου ότι θα στολίσουμε δέντρο μετά τις 17 του μήνα!!!!

Θέλει λέει το μικρό μας ξωτικό να το ευχαριστηθεί!:D:D:D:D


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα ξωτικά!!!!

Κουλουράκι κανείς;;;

Christmas-Cookies-food-32709944-1600-1356.jpgsimply_classic_christmas_cookies_2.jpg

Πήγα το πρωί στο φούρνο πριν έρθω στη δουλειά και είχαν βγάλει κουραμπιέδες και μελομακάρονα!!!

Χθες μου είπε ο άντρας μου ότι θα στολίσουμε δέντρο μετά τις 17 του μήνα!!!!

Θέλει λέει το μικρό μας ξωτικό να το ευχαριστηθεί!:D:D:D:D

Ναι, 4 κουλουρακια για μένα παρακαλώ! :twisted:

Τέλεια! Με το καλό, να στολίσετε!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα καλημέρα!!!

Συνεχίζονται οι ωραίες φώτο και οι ιδέες!!!!

mama chryssa σίγουρα κόστισε πολλά αλλά είναι μια οπτασία, ε;;; Πως να το ξεχάσω η καημένη;;;

margio η φωτογραφία με τα χρυσοκόκκινα στολίδια και τα αλεξανδρινά είναι πολύ πιξελιασμένη.....:(:( ελπίζω να καταλαβαίνεις την διακόσμηση...

Αχ πάω να ετοιμάσω μια ζεστή σοκολατίτσα, είμαι στην δουλειά αλλά σήμερα έχω πολύ δουλειά και άρα θα τα ξαναπούμε μάλλον βραδάκι.Θα προσπαθήσω να μικρύνω το μέγεθος των φώτος γιατί χάλασα την ''φάτσα'' του θέματος....

Ανυπομονώ να δω τι θα δω σήμερα από τα ξωτικούλια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξωτικά!!!!

Κουλουράκι κανείς;;;

Christmas-Cookies-food-32709944-1600-1356.jpgsimply_classic_christmas_cookies_2.jpg

Πήγα το πρωί στο φούρνο πριν έρθω στη δουλειά και είχαν βγάλει κουραμπιέδες και μελομακάρονα!!!

Χθες μου είπε ο άντρας μου ότι θα στολίσουμε δέντρο μετά τις 17 του μήνα!!!!

Θέλει λέει το μικρό μας ξωτικό να το ευχαριστηθεί!:D:D:D:D

Ο δικός μας φούρνος τα έχει από αρχές Οκτωβρίου.....κάνω πως δεν τα βλέπω όταν πάω για ψωμί:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:.

Εμείς τέλος Νοεμβρίου θα στολίσουμε, να είμαστε καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να άλλος ένας τρόπος να αλλάξουμε τις μπάλες χωρίς να ξοδέψουμε πολλά. Με λίγο ύφασμα (ιδιαίτερα αν πάτε στο κέντρο της Αθήνας θα βρείτε πάρα πολλά μαγαζιά με πολύ φτηνά υφάσματα- από 1 ευρώ) αλλάζει όλο το ύφος του δέντρου....

christmas-ball-craft-1209-de.jpg

fabric-christmas-ornaments-crafts.jpg

Επίσης μπορείτε να κάνετε ωραία στολίδια από καμμένες λάμπες...

retro-fabric-christmas-light-ornaments-ourfamilyfour1.jpg


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Kalimeraaaaa ti omorfa ta mpiskotakia pou einai kefali tarandou! Tha ftiaksw k gw fetos einai kali idea! Alitheia eseis pote stolizete to dentro??? Egw panta to prwto dekaimero tou noemvri :)

Και δείχνουν και πολύ εύκολα! ;)

Εμείς, ανάλογα τις δουλειές που πρέπει να γινουν στο σπίτι αλλά συνήθως τέλος Νοεμβρίου.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θέλω κι εγώ να φτιάξω μπισκότα με τέτοια σχήματα. Θα παώ να πάρω κουπ-πατ με την πρώτη ευκαιρία. Από πρόπερσι έχω κουπ-πατ μεγάλα όμως και έκανα κουραμπιέδες (εκτός από τους κλασικούς) σε σχήμα αγιοβάσιλη, έλατο και ανθρωπάκια- αλλά είναι μεγάλα.

Δέντρο κανονικά στολίζαμε αρχές Δεκέμβρη, αλλά τώρα λόγω της μικρής μας μελένιας θα το κάνουμε από μέσα Νοέμβρη και μετά.


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξωτικά! Όλο και πλησιάζουμε!

Ζήτησε κανείς χριστουγεννιάτικο χωριό??

εδω.... μαγεια!!!

http://www1.macys.com/shop/holiday-lane/christmas-villages/Sortby,Productsperpage/ORIGINAL,100?id=30619&edge=hybrid

Αχ τι μου κάνεις, τι μου κάνεις!

Εγώ θα την πω την αμαρτία μου, μου έστειλε ο μπαμπάς μου κουραπιέδες και μελομακάρονα και τα τσάκισα! Την άνοιξα τη σεζόν δηλαδή!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Καλά υπήρχε τέτοιο υπέροχο θέμα στο καφέ μας και το είδα φέτος;;; Να είναι καλά το ουράνιο νέκταρ γιατί ούτε τώρα θα το έβλεπα!! Χάθηκε ο κόσμος να σας βρω δύο χρόνια πριν που ήμουν και έγκυος! Τώρα που χρόνος αλλά κάτι από αυτά θα μπορέσω να κάνω και εγώ!! Καλώς σας βρήκα λοιπόν και ας βάλω κάτι για το καλό που μόλις το βρήκα και μου άρεσε πολύ αν και απλό!!

%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CE%B9%CE%B4%CE%AD%CE%B5%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CF%81%CE%BF%CF%8D%CF%82-%CF%87%CF%8E%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%82_5.jpg


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...