Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2014!


mama chryssa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αν πάρει το μάτι σας καμμιά καλή ευκαιρία, να μου το "σφυρίξετε"!!!

Καλως ηρθες και παλι!Προχθες που εκανα βολτα στα μαγαζια ειδα ενα φανταστικο δεντρο ,μπηκα και ρωτησα απο περιεργια και μου ειπαν 6000?.Φοβερη ευκαιρια ε?:lol::lol::lol::lol:

Σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις,ραβ οι κορδελες που μου αρεσουν ρε συ ειναι ακριβες και ειναι και μεγαλο το δεντρο οποτε καθε χρονο το αναβαλλω και δεν παιρνω.

Οι μπαλες μου ειναι αυτες δεν ξερω αν φαινονται καλα το κακο ειναι οτι ειναι ή χρυσοκοκκινες ή κοκκινοχρυσες 9a75312c-d83b-4a48-a9c7-f45b67d876b4.jpg


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σα να νομίζω ότι το χαμε ξανασυζητήσει πέρυσι... Και το δικό μου δέντρο είναι μεγάλο αλλά οι κορδέλες νέας γενιάς, από ύφασμα είναι φαρδιές και θεωρώ πως ένα καρούλι αρκεί να αλλάξει όλη την εικόνα του δέντρου. 8-9 ευρώ την είχα πάρει. Για να πάρεις καινούργιες μπάλες θες πολλά περισσότερα.

Απ τη στιγμή που είναι δίχρωμες όλες, θα τις άλλαζα όλες. Σταδιακά μεν, όλες δε. Γνώμη μου είναι να κάνεις μια βόλτα και να δεις τιμές. Μπορεί να καταφέρεις να τις αλλάξεις όλες φέτος.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ολες οι φωτο ειναι υπεροχες και μας ταξιδευουν.

Αφροδιτη εχεις δικιο αυτη η μανα εχει μεγαλη επιρροη οπως ολες οι μανες;)

Φετος θα ηθελα να αλλαξω τις μπαλες του δεντρου επειδη ομως τα οικονομικα δεν ειναι ιδιαιτερως ανθηρα θελει να το ψαξω καλα να δω ποσο κοστιζει και μετα ν'αποφασισω.Στολιζω τοσα χρονια κοκκινο με χρυσο μ'αρεσει αλλα το βαρεθηκα τι χρωμα θα μου προτεινατε για αλλαγη?

Χρυσα η κορδελα που λες νομιζω ειναι υφασμα.

Θα σου πρότεινα κάτι σε γήινα χρώματα, το θεωρώ ιδανικό συνδυασμό!

Πολύ ωραίος συνδυασμός είναι και το λευκό/ασημί/διαφάνεια και φυσικά ''χιονισμένο'' με διάφορα στολίδια όχι μόνο μπάλες ή και το χρυσό/λευκό/διαφάνεια/κουκουνάρι και λοιπά στολίδια!

Επίσης κάτι πολύ ωραίο και πολύ γλυκό είναι στόλισμα του δέντρου με παιχνίδια vintage/χειροποίητα/τσόχινα/ξύλινα.

54116888e4b0a473fea3e446.jpg

Θα βάλουμε πολλές φώτο (όπως ήδη έχει γίνει) και θα δεις που θα σου αρέσει ξαφνικά κάτι από την πρώτη στιγμή που θα το αντικρύσεις και σιγά σιγά θα καταλήξεις στο χρώμα ;);)

ένα από τα πιο αγαπημένα μου!

simple-design-lovely-christmas-tree-decorating-ideas-for-school-christmas-tree-decorating-ideas-images-christmas-tree-decora_zps74bf8f6e.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Margio αν οι χρυσές σου είναι μονόχρωμες μπορείς να τις κρατήσεις και να το εμπλουτίσεις με κρυσταλλάκια, διαφάνα στολίδια, αγγελάκια, κουκουνάρια, αστέρια ή άλλα σχήματα που σου αρέσουν. Έτσι διώχνεις μόνο το κόκκινο χρώμα ;);).

decorated-christmas-trees-2012-gold1.jpg

Με μικρές παραλλαγές πάνω στα χρώματα που ήδη έχεις στο περίπου!

37f56ea2-ffb3-4779-9a4e-5413c5404ebe_zps5d4c2dfc.jpg

προσθήκη γιρλάντας και αλεξανδρινών στο κοκκινόχρυσο!

RMS_Leanne-Micheal-Interiors-Christmas-tree-mantel_s3x4jpgrendhgtvcom12801707_zps6dd123d1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το δέντρο των ονείρων μου, γήινοι τόνοι και πάλι γήινοι!!!!ΤΟ ΘΕΛΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

Είχε βάλει πέρυσι την φώτο η mama chryssa αν θυμάμαι καλά και ένα δάκρυ είχε κυλήσει από το μάτι μου....

Απολαύστε!!!!!

RMS_Leanne-Micheal-Interiors-Christmas-tree_s4x3jpgrendhgtvcom1280960_zpsda1d9793.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτό είναι το δέντρο των ονείρων μου, γήινοι τόνοι και πάλι γήινοι!!!!ΤΟ ΘΕΛΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

Είχε βάλει πέρυσι την φώτο η mama chryssa αν θυμάμαι καλά και ένα δάκρυ είχε κυλήσει από το μάτι μου....

Απολαύστε!!!!!

Ονειρο!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

MARGIO, σίγουρα μπορείς να βρείς κορδέλες σε καλή τιμή.

Αλλά ακόμη κι αν δεν βρείς κάτι να σε ικανοποιεί, μπορείς να αγοράσεις ύφασμα με το μέτρο ( ακόμη και μη χριστουγεννιάτικο αν προτιμάς), και να το κόψεις η ίδια σε ίσες λωρίδες τις οποίες κατόπιν μπορεις να τις ενώσεις ακόμη και με συρραπτικό ( άν δεν θες βελόνες και κλωστές:P)!!

Κατι τέτοιο είχα κάνει κι εγω όταν ήθελα πριν μερικά χρόνια να αλλάξω το δέντρο μου, αλλά δεν είχα να διαθέσω άπειρα χρήματα! Πήρα λοιπόν απο ένα μικρό μαγαζί της γειτονιάς καρω ύφασμα ασπρο-κοκκινο 2 μετρα ( 4.80 ευρω το μετρο) και γέμισα 'ολο το δέντρο ''κορδέλες''!!!

Αν βρώ φωτο ...θα βάλω.


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...