Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2014!


mama chryssa

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες! Πεσμένα τα κέφια, λόγω δυσκολιών στην εγκυμοσύνη έχω πατήσει αναγκαστικό φρένο σε όλα και δυστυχώς δεν έχω καταφέρει ούτε τον στολισμό να ολοκληρώσω, ούτε τα ψώνια για τα δώρα που θέλω να κάνω...

Πολύ στεναχωριέμαι αλλά προέχει το μωρό οπότε πάω πάσο και περιμένω να χαζέψω τα δικά σας σπιτάκια!

Χρύσα μου τις φωτογραφίες που έχεις τραβήξει εσύ εννοείς ε; Δεν τα ανεβάζεις σε κάποιο site; Αν πας να τις κάνεις edit, έχει resizer απ όπου μπορείς να τις μικρύνεις.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

mamachryssa δοκίμασε να τις φορτώσεις στο Photobucket και να επιλέξεις edit και resize.

Τα δέντρα με τα ξωτικά τα λάτρεψα!!!! Είχα δει πολύ παλιά σε ένα σπίτι ένα παρόμοιο δέντρο αλλά με λιγότερα ξωτικά, τα οποία τότε τα είχαν αγοράσει σε δραχμές 15.000 το ένα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξωτικά μου! Ευχαριστώ για τις οδηγίες, εννοώ φωτογραφίες απο διάφορα σαιτ ( όχι δικές μου....) για να πάρουμε ιδέες! Δεν ξέρω γιατι, αλλά μου βγαίνουν όλες τεράστιες:(! Θα κοιτάξω μήπως φταίει το συγκεκριμένο σαιτ...

...δοκιμή

Christmas+Vignette+.jpg

Υ.Γ, εννοειται πως προέχει το μωράκι σου κι εσυ ravT!!! Eσυ ξεκουράσου απλά:)


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

mamachryssa δοκίμασε να τις φορτώσεις στο Photobucket και να επιλέξεις edit και resize.

Τα δέντρα με τα ξωτικά τα λάτρεψα!!!! Είχα δει πολύ παλιά σε ένα σπίτι ένα παρόμοιο δέντρο αλλά με λιγότερα ξωτικά, τα οποία τότε τα είχαν αγοράσει σε δραχμές 15.000 το ένα....

Στο Photobucket θα βαλω τις δικές μου φωτος, σ' ευχαριστω ( θα τελειώσω όμως πρώτα όλη την διακόσμηση και μετα), γιατι τώρα η τραπεζαρία μου είναι σαν εργαστήρι ξωτικών και μάλιστα πιωμένων!:tongue::tongue:


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπημένα μου ξωτικά,

Εδώ γυρω είμαι και γω.. είμαι τοσο σε χριστουγεννιάτικο mood... και δεν θ αφήσω τίποτα να μου το χαλάσει..

Από την μέρα που η Ravt μας, ανέφερε για τον easy, τον ακούω ολημερίς και νιώθ υπέροχα...

Μονο αυτό χρειάζομαι:

5f0de95d30e7ea8236fa9dd2e6b483b5_zps1f8abed8.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πως να τοποθετούμε όμορφα τις κορδέλες μας στο δέντρο, ή οπουδήποτε αλλου!!!

IMG_9965-682x1024.jpg

για περισσότερες λεπτομέρειες εδω

http://www.thecreativityexchange.com/2014/12/quick-christmas-decorating-trick-christmas-tour-homes.html


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...