Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2014!


mama chryssa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

aae163f96d3df5b63fb5f9c2bffd25c5.jpg

Αυτή η φωτογραφία είναι από τις πιο λατρεμένες μου και μου αρέσει πολύ που την βλέπω κάθε χρόνο στο θέμα μας.

Επίσης, δεν είδα καμία τεράστια φωτογραφία, μια χαρά είναι όλες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάντως κάθε χρόνο τα ξωτικά λιγοστεύουν:?...

Άς δούμε μερικές ωραίες ιδέες!!!

Εχεις δίκιο, αγαπημένη μου Χρύσα!

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω {και αναφέρομαι σε σένα επειδή το ανέφερες αλλά ξοδεύεις και πολύ από το χρονο σου για το θέμα, κάτι που εκτιμω πολύ!!!} και δεν θέλω να στεναχωρήσω κανέναν δηλαδή και ποτέ {νομίζω το έχω αποδείξει αυτό στα χρόνια συμμετοχής μου} αλλά δυστυχώς φέτος περισσότερα προσωπικά μηνύματα έλαβα με παράπονα για το θέμα μας, παρά συμμετοχές... :?

Του χρόνου, να είμαστε καλά.. θα το πιάσουμε σε άλλη βάση. Μην μου "στεναχωριέστε"... :D:D

Υ.Γ. Αχ Χρύσα μου, περιμένω τις φωτό από το σπιτι σου με λαχτάρα! Πάντα με μαγεύουν τα χρυσά σου χεράκια!

Να περνάμε όλες υπεροχα και να ευχαριστιόμαστε τις ομορφες στιγμές! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Δείτε, μαζί με τα παιδάκια σας, το "χωριό" του Αγίου και φυσικά το εσωτερικό, που ο άγιος υποδέχεται τους μικρούς και μεγάλους φίλους του: :D

http://santaclauslive.com/en/livekamerat/


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχεις δίκιο, αγαπημένη μου Χρύσα!

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω {και αναφέρομαι σε σένα επειδή το ανέφερες αλλά ξοδεύεις και πολύ από το χρονο σου για το θέμα, κάτι που εκτιμω πολύ!!!} και δεν θέλω να στεναχωρήσω κανέναν δηλαδή και ποτέ {νομίζω το έχω αποδείξει αυτό στα χρόνια συμμετοχής μου} αλλά δυστυχώς φέτος περισσότερα προσωπικά μηνύματα έλαβα με παράπονα για το θέμα μας, παρά συμμετοχές... :?

Του χρόνου, να είμαστε καλά.. θα το πιάσουμε σε άλλη βάση. Μην μου "στεναχωριέστε"... :D:D

Ειρήνη τι εννοείς παράπονα για το θέμα; Ρωτάω γιατί νομίζω πως έχω ξοδέψει πολύ χρόνο για να ποστάρω στο θέμα αυτό με σκοπό πάντα να δώσω ιδέες και να ταξιδέψω έστω στο ελάχιστο άλλα μέλη που διαβάζουν το θέμα αυτό και αν υπάρχουν παράπονα εντός ή εκτός εισαγωγικών, θα ήθελα να τα γνωρίζω...

Επίσης κι εγώ θλίβομαι που δεν υπάρχει συμμετοχή ενώ σίγουρα υπάρχουν αναγνώστες...

Γι αυτό έχω κάνει και πίσω αυτές τις μέρες. Θεωρώ πως δεν υπάρχει ενδιαφέρον ανάλογο της προσφοράς...

Όπως και να χει, 21 ημέρες έχουν μείνει για τα Χριστούγεννα και καλώς να τα δεχτούμε όλοι στα σπιτικά μας!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη τι εννοείς παράπονα για το θέμα; Ρωτάω γιατί νομίζω πως έχω ξοδέψει πολύ χρόνο για να ποστάρω στο θέμα αυτό με σκοπό πάντα να δώσω ιδέες και να ταξιδέψω έστω στο ελάχιστο άλλα μέλη που διαβάζουν το θέμα αυτό και αν υπάρχουν παράπονα εντός ή εκτός εισαγωγικών, θα ήθελα να τα γνωρίζω...

Επίσης κι εγώ θλίβομαι που δεν υπάρχει συμμετοχή ενώ σίγουρα υπάρχουν αναγνώστες...

Γι αυτό έχω κάνει και πίσω αυτές τις μέρες. Θεωρώ πως δεν υπάρχει ενδιαφέρον ανάλογο της προσφοράς...

Όπως και να χει, 21 ημέρες έχουν μείνει για τα Χριστούγεννα και καλώς να τα δεχτούμε όλοι στα σπιτικά μας!

Φυσικά και έχεις ξοδέψει πολύ χρόνο για το θέμα μας! Αλίμονο!

Απλως, δεν θα ήθελα να το συζητησω περισσότερο εδώ, θα τα πούμε πριβέ. :wink:

Εμεις.. το κέφι μας.. γιατί, κόρες, το χω πολυ αναγκη φέτος το χριστουγεννιάτικο!:P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!

μια χαρά είναι το θέμα μας, με υπέροχες φωτο και Full Christmas mood!!:Dαν έχουν παράπονα και γι αυτό, εεεεε τι να πω, αυτοι χάνουν:wink:

λοιπόν..φωτό από τα στολίδια μας με τη ζύμη με κορν φλάουρ:

PB290098_zps174e0499.jpg

PB290096_zpsc3ad4d45.jpg


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν..φωτό από τα στολίδια μας με τη ζύμη με κορν φλάουρ:

Πω-πω!!!

Ερσάκι μου, με άφησες έκπληκτη! Τα έκανες πανέμορφα!!!!!!!! Και του χρόνου!!!! :D:D:D:D

Η Πέπα ε? ;)

Υ.Γ. Βρε κορούλες.. μήπως να το τολμήσω και γω...?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...