Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλε 7κιλα πρεπει να ειναι τωρα....ειναι μικρουλης 4μηνων

αρα τον σηκωνεις αφοβα ή προσεχεις?η κορη μου ειναι βεβαια μεγαλη 17 κιλα δενβ την σηκωνω καθολου και λεκανες καθολου τις σπρωχνω στο πατωμα!

Link to comment
Share on other sites

και μενα η μεγαλη ειναι 15κιλα και ειναι 2,5χρονων αστα να πανε...σηκωνω αλλα οχι πολυ βαρτια πραγματα..στον μπεμπη οταν ημουν εγκυος σηκωνα συνεχεια την μαρια καΙ λεκανες με ρουχα κουβερτες,...απορω και εγω πως αντεχα..


:-D

Link to comment
Share on other sites

χαρα στο κουραγιο σου!

εγω βεβαια κλεινω και τα 30 τον αλλο μηνα εε!και δουλευω και σπαστο καθε μερα και σπιτι το μεσημερι παω για λιγοτερο απο 2 ωρες και διαβαζω και την μικρη........

αλλα δεν εχω προβλημα το βραδυ με πιανει η κουραση και τα φτυνω ενα φαγητο μονο κανω και μετα χαλαρωση.σκ δεν δουλευω και κανω τις δουλειες μου μες την εβδομαδα μονο τα απαραιτητα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην πεσεις γιατι οταν λεω ποσο ειμαι με κοιτανε ετσι:shock:

20ειμαι

να ζησεις κουκλα μου να χαιρεσε τα παιδακια σου!!!

μπραβο νεα μαμα με αντοχες!!

ο μπαμπας βοηθαει?

εμενα οταν χρειαζετε οτι και αν σημαινει αυτο!!

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσακια μην αγχωνεστε το οτι για μια μερα δεν εχουμε εμετους δεν παει να πει οτι κατι συμβαινει...

Οταν καιγεσαι στον χυλο(τρεις), φυσας και το γιαουρτι!

Καλα εισαι 20 χρονων και εχεις ηδη 2 παιδια????:shock:

Πωπω με πηραν τα χρονια :oops: Εγω ειμαι 30 και ακομη δεν εχω ουτε ενα...

αντε βρε κριστυ μεχρι να μας πεις ολα καλα πηγε η ψυχη μου στην κουλουρη....

αυτο ειναι το κακο οταν εχεις ιστορικο δεν μπορεις να χαρεις...και εγω ειμαι συγκρατημενη....ουτε στην κορη μου δεν το εχω πει ακομη...

Η δικη μου να δεις....Ημουν σιγουρη οτι ειχαν τελειωσει ολα! Αλλα ευτυχως ολα καλα! Και εγω ειμαι πολυ συγκρατημενη, δεν μπορω να κανω κι αλλιως....


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οταν καιγεσαι στον χυλο(τρεις), φυσας και το γιαουρτι!

Καλα εισαι 20 χρονων και εχεις ηδη 2 παιδια????:shock:

Πωπω με πηραν τα χρονια :oops: Εγω ειμαι 30 και ακομη δεν εχω ουτε ενα...

Η δικη μου να δεις....Ημουν σιγουρη οτι ειχαν τελειωσει ολα! Αλλα ευτυχως ολα καλα! Και εγω ειμαι πολυ συγκρατημενη, δεν μπορω να κανω κι αλλιως....

μια ηλικια εχουμε εε?εγω τα κλεινω σε ενα μηνα 4/6......

την κορη μου την εκανα στα 25...

τωρα νυσταζω παλι το μεσημερι ξαπλωσα 20 λεπτα μονο γιατι πιο πριν διαβαζα την Εφη μου....τωρα μας δινουν φυλλαδια στο νηπιο καθε μεσημερι περιπου 4-5 να κανουμε....

Link to comment
Share on other sites

εμενα η μαρια εχει κοψει τον μεσημεριανο υπνο σπανια να κοιματε ο μπεμπης δεν κοιμηθηκε πανω απο 20λ..και ο συζυγος ηρθε πτωμα απο την δουλεια οποτε δεν γινοτανε να τον κρατησει να κοιμηθω λιγο..δεν πειραζει μια και καλη το βραδυ..


:-D

Link to comment
Share on other sites

μια ηλικια εχουμε εε?εγω τα κλεινω σε ενα μηνα 4/6......

την κορη μου την εκανα στα 25...

τωρα νυσταζω παλι το μεσημερι ξαπλωσα 20 λεπτα μονο γιατι πιο πριν διαβαζα την Εφη μου....τωρα μας δινουν φυλλαδια στο νηπιο καθε μεσημερι περιπου 4-5 να κανουμε....

Κι εσυ διδυμακι εισαι? εγω 31/5 εχω γενεθλια...

Εγω στα 28 ξεκινησα προσπαθειες με τα γνωστα αποτελεσματα...


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...