Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

      η οικονομ σου είχε πει πως έχει λίγο αυξημένες τιμές απλώς δεν χρειάζεσαι αντιπηκτικές ή σου είχε πει πως η εξετάσεις σου είναι καθαρές ; 

      Η οικονομ μου είχε κάνει κάποιες βασικές εξετάσεις (πρωτεΐνη c,s , αντιπηκτικό λύκου,καρδιολογική,  αντί θρόμβινη) και βάσει αυτών και του ιστορικού μου είχε πει πως δεν χρειάζεται να κάνω τον γονιδιακό έλεγχο για τις μεταλλάξεις. Το ίδιο είπε κ ο γυναικολόγος και εγω τώρα επέμενα και μου τις έδωσε και ενώ όλα είναι καλά βγήκε το PAI-1. Φφφ φοβάμαι κορίτσια μήπως έχει γίνει ήδη κάτι κακό 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κι εσυ διδυμακι εισαι? εγω 31/5 εχω γενεθλια...

Εγω στα 28 ξεκινησα προσπαθειες με τα γνωστα αποτελεσματα...

OYAOY ειμαστε πολυ κοντα και το ιδιο ζωδιο!κριστυ θα ειναι η χρονια μας να το θυμασε!ασε που εχω καλο προαισθημα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

προσεξα το τικερακι σου αντε εκλεισε τον 2ο εεε?!

ολα καλα να πανε μεχρι τελους!

Μακαρι βρε Μαρακι για ολες μας!!!

Ξερεις ποτε λεμε οτι αλλαζουμε μηνα? Γιατι αλλες κοπελες λενε καθε 6 του μηνα π.χ. που ειναι η ΠΗΤ και αλλες μετρανε βδομαδες...

Πρωτη φορα φτανω μεχρι την 9η εβδομαδα, μεχρι την 8η ειχε επιβιωσει το 2ο εμβρυο! Μακαρι να φτασω μεχρι το τελος....


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites

Your First Trimester:

1st Month = Weeks 1,2,3,4

2nd Month = Weeks 5,6,7,8

3rd Month = Weeks 9,10,11,12,13

Your Second Trimester:

4th Month = Wks 14,15,16,17

5th Month = Wks 18,19,20,21

6th Month = Wks 22,23,24,25,26

Your Third Trimester:

7th Month = Wks 27,28,29,30

8th Month = Wks 31,32,33,34,35

9th Month = Wks 36,37,38,39,40


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ηρθα και γω μια βόλτα από εδώ, είμαι μαμά Αυγούστου 2009, έχω ένα κοριτσάκι σχεδόν 9 μηνών, τη Ζωούλα μου.

Πριν λίγο καιρό όμως ήρθε και το επόμενο σποράκι, σήμερα το επιβεβαιώσαμε και στο γιατρό, το είδαμε, το ακούσαμε, και ελπίζουμε και προσευχόμαστε να μεγαλώσει και αυτό καλά και να μας έρθει κατά το τέλος Δεκέμβρη.

Οπότε ήρθα και εύχομαι να παραμείνω τουλάχιστον μέχρι τα Χριστούγεννα εδώ!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια και σποράκια!!!

Χτες πήγα για τον πρώτο μου υπέρηχο και με μεγάλη μας χαρά διαπιστώσαμε ότι υπάρχουν 2 σάκοι και όχι ένας!!!!!!!!!! Η χαρά μας απερίγραπτη αλλά ο γιατρός μας προσγείωσε λέγοντας ότι το ένα μωρό είναι καλό ενώ το άλλο πιο χαμηλά...

Εγώ όμως τώρα έχω πάθει κρίση άγχους, θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά και να κρατήσω και τα 2 μωρά μου αγκαλιά και έχω ακούσει ότι αν ξεκινήσει η διαδικασία αποβολής για το ένα μπορεί να παρασύρει και το άλλο...Έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο;


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια και σποράκια!!!

Χτες πήγα για τον πρώτο μου υπέρηχο και με μεγάλη μας χαρά διαπιστώσαμε ότι υπάρχουν 2 σάκοι και όχι ένας!!!!!!!!!! Η χαρά μας απερίγραπτη αλλά ο γιατρός μας προσγείωσε λέγοντας ότι το ένα μωρό είναι καλό ενώ το άλλο πιο χαμηλά...

Εγώ όμως τώρα έχω πάθει κρίση άγχους, θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά και να κρατήσω και τα 2 μωρά μου αγκαλιά και έχω ακούσει ότι αν ξεκινήσει η διαδικασία αποβολής για το ένα μπορεί να παρασύρει και το άλλο...Έχετε ακούσει κάτι παρόμοιο;

2 σακοι 2 μωρακια!!!!!!απιστευτο μπραβο μελενια!

να ακους τον γιατρο σου και να ξεκουραζεσαι!!!

μην αγχωνεσαι και αγχωνεις τα εμβρυακια σου!!!

honey Με το καλο και το δευτερο σου κουκλα!!

Link to comment
Share on other sites

Christy28 ΠΗΤ 6/12

Angelikig ΠΗΤ 9/12 Μητέρα

baila ΠΗΤ 23/12

dsunny ΠΗΤ 25/12

annia ΠΗΤ 26/12 (Ο ΘΡΥΛΟΣ)

flosummer ΠΗΤ 24/12 ΛΗΤΩ

melenia21 ΠΗΤ 31/12 (σύμφωνα με το internet) Μητέρα

mariaefi ΠΗΤ ???Μολις μαθω θα σας πω! ΑΣΚΛΗΠΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ καισαρικη honey ΠΗΤ ???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ηρθα και γω μια βόλτα από εδώ, είμαι μαμά Αυγούστου 2009, έχω ένα κοριτσάκι σχεδόν 9 μηνών, τη Ζωούλα μου.

Πριν λίγο καιρό όμως ήρθε και το επόμενο σποράκι, σήμερα το επιβεβαιώσαμε και στο γιατρό, το είδαμε, το ακούσαμε, και ελπίζουμε και προσευχόμαστε να μεγαλώσει και αυτό καλά και να μας έρθει κατά το τέλος Δεκέμβρη.

Οπότε ήρθα και εύχομαι να παραμείνω τουλάχιστον μέχρι τα Χριστούγεννα εδώ!

honey μου παρεούλα θα είαμστε και εδώ!!! :tongue::D


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

honey μου παρεούλα θα είαμστε και εδώ!!! :tongue::D

Αυτό δεν υπάρχει!!!!!!!!!!!!

Αχαχαχα καλό πολύ καλό!

Οσο προλαβαίνω θα περνάω και από δω γιατί κυνηγάω και το Ζωήφιο!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...