Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια κ σποράκια!!!

Σήμερα θα έκανα τον πρώτο υπέρηχο αλλά άλλαξα γιατρό τελευταία στιγμή και θα πάω τελικά τη Δευτέρα.. Σήμερα είμαι 5 εβδομάδων σύμφωνα με το τικεράκι και ο καινούριος γιατρός μου είπε ότι μπορεί να μη δούμε κάτι ακόμα, ενώ ξέρω ότι 5 εβδομάδων διακρίνεται ο σάκος...με μπέρδεψαν τελείως....


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω ξερω οτι στον κολπικο υπέρηχο φαινετε σιγουρα!

στην κορη μου τον ειδαμε 4+6 εβδ με κοιλιακο υπέρηχο και στο δευτερο μωρακι με κολπικο 4+2...ισως ειναι και θεμα μηχανηματων και γιατρου....τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια λιγο χαλαρωσα και ειπα να σας πω τα νεα μου:

λοιπον ο αντρας μου εχει φαγωθει να το πουμε στους δικους του για να χαρουνε επειδη το τελευταιο καιρο εχουν στεναχωρηθει με τα αδελφια του(μεγαληηη ιστοριααα).παμε λοιπον και το λεμε ηταν η πεθερα μου και ο αδελφος του με την συνυφαδα μου.Και ενω εγραφα την λιστα για το σουπερ μαρκετ γυρναει και λέει ο καλος μου τελείωσες?ναι λεω .Ωραια συμπληρωσε και Pampers! και του απανταω σε 8 μηνες αυτα!η πεθερα μου ανεπαφη!την κοιταει και της λεει η Μαρια ειναι εγκυος μαμα..η απαντηση:??? ε και εσενα να τρεμει ο "ποπος"σου (και καλα απο τα εξοδα)!!!

σοκ παγωμαρα !πεταγετε ο κουνιαδος μου και λεει αντε με το καλο παιδια!!και η συνυφαδα μου συγκινημενη μου πιανει την κοιλια και λεει αχ τι ωραια ενα μωρακι μπραβο!

μετανιωσα την ωρα και στιγμη που το ειπα!αληθεια σας το λεω το μετανιωσα!!!

απο εδω περα τιποτα δεν θα ξερουν!ουτε καν ποσο ειμαι!

δεν ξερω αν εσεις το εχετε πει αλλα κοριτσια με φειδω και προσοχη!!

και το βραδυ με επιασε κολικος του εντερου για μια ωρα και παρολιγο να καταληξω νοσοκομειο..........

αυτα απο μενα!

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες 4+2 εννοείς 4 εβδ + 2 ημερών;; Μακάρι να φανεί κάτι να ηρεμήσω λίγο...

Όσο για αυτό που έπαθες με την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης σου ...απαράδεκτο... Και σ εμάς έτυχαν διάφορες τέτοιες αντιδράσεις αλλά προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι κ να μη στεναχωριέμαι... Τα μωράκια μας τώρα έρχονται πρώτα απ όλα!!!!!


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες 4+2 εννοείς 4 εβδ + 2 ημερών;; Μακάρι να φανεί κάτι να ηρεμήσω λίγο...

Όσο για αυτό που έπαθες με την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης σου ...απαράδεκτο... Και σ εμάς έτυχαν διάφορες τέτοιες αντιδράσεις αλλά προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι κ να μη στεναχωριέμαι... Τα μωράκια μας τώρα έρχονται πρώτα απ όλα!!!!!

ναι αυτο εννοω.!!!

απλα τελικα το μετανιωσα που το ειπα!

Link to comment
Share on other sites

βλεπω κοριτσακια αρχιζει να παιρνει μπρος το καφε...μαριαεφη εγω δεν το εχω πει σε κανεναν περα απο τα κοριτσακια του φορουμ και την κουνιαδα μου..δεν θελω να το πω ακομα στην πεθερα γιατι ειναι και γρουσουζα...και καλα θα κανεις να κρατηθεις μακρια της...σαν δεν ντρεπετε λιγο αντι να χαρει καθετε και πεταει κακια...λες και θα πληρωσει αυτη τα εξοδα..αχ τα πηρα τωρα..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βλεπω κοριτσακια αρχιζει να παιρνει μπρος το καφε...μαριαεφη εγω δεν το εχω πει σε κανεναν περα απο τα κοριτσακια του φορουμ και την κουνιαδα μου..δεν θελω να το πω ακομα στην πεθερα γιατι ειναι και γρουσουζα...και καλα θα κανεις να κρατηθεις μακρια της...σαν δεν ντρεπετε λιγο αντι να χαρει καθετε και πεταει κακια...λες και θα πληρωσει αυτη τα εξοδα..αχ τα πηρα τωρα..

οχι βεβαια ουτε στην Εφη μου πληρωσε τιποτα....το καροτσι μας πηρε δωρο....

τωρα δεν θελω τιποτα αληθεια..........

σημερα ειπε στον αντρα μου οτι δεν καταλαβε τι της ειπαμε!!

ναι σιγα!

απλα προσπαθει να το καλυψει και ο αντρας μου το δεχτηκε!

ααα δεν θα χαλαστω αλλο σημερα!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΑΝΑ ΕΝΑΝ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ...2ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΕΚΑΝΑ..ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ..ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ...ΑΠΟ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ??ΕΜΕΝΑ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΟΥΝ ΤΗ ΠΟΡΤΑ..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...