Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γειά σας κορίτσια... έλειψα για μερικές μέρες λόγω πολλών υποχρεώσεων.. έκανα τον πρώτο υπέρηχο την Παρασκευή και είδαμε το φασολάκι μας!! Είναι μόλις 2,8mm κι ο σάκος 14,3 mm. :D

Συμπτώματα ακόμα έχω τα ίδια.. το στήθος μου που έχει μεγαλώσει κάπως και πονάει οπότε αναγκαστικά κοιμάμαι με σουτιέν μαλακο το βράδυ, μια φορά που έκανα εμετό το προηγούμενο Σάββατο αλλά μάλλον ήταν από κρύωμα και όχι από την εγκυμοσύνη, και απίστευτη ατέλειωτη φοβερη νύστα και υπνηλία...

Μάλλον θα γεννήσω στο Γένεσις Θεσσαλονίκης. Σκεφτόμουν και το Παπαγεωργίου σαν πιο οικονομική και καλή λύση αλλά η γιατρός μου δεν ξεγεννάει εκεί...

mariaefi γενικά οι αντιδράσεις μπορεί να σε φέρουν σε αρκετά δύσκολη θέση.... εμείς προς το παρόν το έχουμε πει μόνο στους πολύ κοντινούς συγγενείς με ΡΗΤΗ εντολή να μην το πουν πουθενα! Κι ας ψοφάμε να μοιραστούμε τη χαρά μας, δυστυχώς με τη λύπη σου πολλοί θα λυπηθούν αλλα με τη χαρά σου χαίρονται πολύ λιγότεροι...

Blue_velvet κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ αν και δεν ξέρω τι σου συνέβη εύχομαι να το ξεπεράσεις γρήγορα και σύντομα να είσαι και πάλι έγκυουλα!

Φιλάκια και στις υπόλοιπες ελπίζω να περάσατε όμορφα την Πρωτομαγιά.. και σκεφτείτε ... του χρόνου την Πρωτομαγιά θα πιάσουμε το Μάη με τα ζουζουνια μας αγκαλιά!!


dev358pfs__.png
Link to comment
Share on other sites

Christy28 ΠΗΤ 6/12

Angelikig ΠΗΤ 9/12 Μητέρα

baila ΠΗΤ 23/12

dsunny ΠΗΤ 25/12

annia ΠΗΤ 26/12 (Ο ΘΡΥΛΟΣ)

flosummer ΠΗΤ 24/12 ΛΗΤΩ

melenia21 ΠΗΤ 31/12 (σύμφωνα με το internet) Μητέρα

mariaefi ΠΗΤ ???Μολις μαθω θα σας πω! ΑΣΚΛΗΠΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ καισαρικη

Link to comment
Share on other sites

καλημερα........

εγω εχω ενα φοβο να το πω δεν ξερω και δεν θελω να παω για το πρωτο υπερηχο,,,,δεν ξερω αληθεια........

βεβαια θα παω μες την εβδομαδα αλλα εχω μια ανυσηχια και το βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου καλα....

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας και απο μένα κορίτσια! Ηθελα να σας κάνω μια ερώτηση? Είμαι 5 εβδομάδων, παίρνω τα utrogestan (3 κάθε ημέρα) αλλά παρόλ' αυτά έχω πολύ ελαφρούς πόνους περιόδου. Συμβαίνει και σε καμιά άλλη? Είναι φυσιολογικο? Με έχει αγχώσει τρομερά αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεία σας και απο μένα κορίτσια! Ηθελα να σας κάνω μια ερώτηση? Είμαι 5 εβδομάδων, παίρνω τα utrogestan (3 κάθε ημέρα) αλλά παρόλ' αυτά έχω πολύ ελαφρούς πόνους περιόδου. Συμβαίνει και σε καμιά άλλη? Είναι φυσιολογικο? Με έχει αγχώσει τρομερά αυτό το θέμα.

και εγω εχω τους ιδιους πονους και πονους στην μεση...ειναι φυσιολογικο!

βεβαια αν πιστευεις οτι οι πονοι ειναι διαφορετικοι ας πουμε πιο εντονοι μπορεις να κανεις μια ερωτηση στον γυναικολογο σου...3 Utrogestan Παιρνω και εγω την ημερα...

Link to comment
Share on other sites

μαριαεφη εχω την εντυπωση οτι θα εισαι μανουλα ιανουαριου..

θα κανω καισαρικη οποτε παω για ποιο νωρις και ισως να γεννησω και την ιδια μερα που γεννησα και την κορη μου δηλ 20/12!γιατι και σε αυτην 01/01 ειχα ΠΗΤ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες

ευχομαι να ειστε ολες καλα.....

mariaefi μην αγχωνεσαι κοπελα μου ολα καλα θα πανε. Εγω παω για τον πρωτο υπερηχο την ερχομενη Δευτερα. κανε παναγιτσα μου να ειναι ολα καλα!

stavrilina καλωσηρθες....

Νομιζω οτι ολα αυτα που περιγραφεις ειναι φυσιολογικα. Εγω παιρνω 4 utrogestan την ημερα και πονακια εχω και εγω. Εκει γυρω στην τεταρτη με πεμπτη εβδομαδα ηταν πολυ εντονα τωρα εχουν λιγο υποχωρησει....

Ολα θα πανε καλα μην αγχωνεσαι....

Φιλια σε ολες


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσακια! Καλο μηνα!

Χαθηκα αυτο το ΣΚ γιατι ειχα πεσει σε βαρια μελαγχολια, εκει που δεν μπορουσα να σταθω απο τους εμετους, το ΣΚ σταματησαν ξαφνικα!!! Εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου, καταλαβαινεται τι φανταζομουν.....

Ξυπνησα σημερα και εκλεισα κατευθειαν ραντεβου για υπερηχο. Πριν παω βεβαια εκανα μετα απο τοσες μερες κι ενα εμετο. Πηγα λοιπον και δοξα το Θεο το σπορακι ειναι καλα!!!! Πηγε η ψυχη μου στην θεση της...


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια! Καλο μηνα!

Χαθηκα αυτο το ΣΚ γιατι ειχα πεσει σε βαρια μελαγχολια, εκει που δεν μπορουσα να σταθω απο τους εμετους, το ΣΚ σταματησαν ξαφνικα!!! Εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου, καταλαβαινεται τι φανταζομουν.....

Ξυπνησα σημερα και εκλεισα κατευθειαν ραντεβου για υπερηχο. Πριν παω βεβαια εκανα μετα απο τοσες μερες κι ενα εμετο. Πηγα λοιπον και δοξα το Θεο το σπορακι ειναι καλα!!!! Πηγε η ψυχη μου στην θεση της...

αντε βρε κριστυ μεχρι να μας πεις ολα καλα πηγε η ψυχη μου στην κουλουρη....

αυτο ειναι το κακο οταν εχεις ιστορικο δεν μπορεις να χαρεις...και εγω ειμαι συγκρατημενη....ουτε στην κορη μου δεν το εχω πει ακομη...

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου ολα καλα θα πανε για ολες μας...θαειναι το καλυτερο χριστουγεννιατικο δωρο που θα εχουμε....

εν το μεταξυ εχω τον μπεμπουλη διπλα και τσιριζει προσπαθει να μιλησει και κανει ααααααααααααοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυ00020468.gif00020468.gif

sig.asp?img=ad1


:-D

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου ολα καλα θα πανε για ολες μας...θαειναι το καλυτερο χριστουγεννιατικο δωρο που θα εχουμε....

εν το μεταξυ εχω τον μπεμπουλη διπλα και τσιριζει προσπαθει να μιλησει και κανει ααααααααααααοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυ00020468.gif00020468.gif

sig.asp?img=ad1

αχ το καλο μου!!!

τωρα τον σηκωνεις κανονικα εε δεν πρεπει να ειναι ακομη πολυ βαρυς εε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...