Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω λογω του ιστορικου μου παω σχεδον καθε βδομαδα. Τελευταια φορα πηγα χθες, ολα καλα, μονο που βγαινει λιγες μερες μικροτερο το μωρο εαν και ο γιατρος λεει οτι δεν εχει σημασια!

Σημασία έχει ότι είναι καλά και αναπτύσσεται κανονικά!;)


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες...

patousitsas, nikel και honey ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ......

ελπιζω να πανε καλα τα πραγματα για ολες μας....

Οσο για μενα τα γνωστα. Πηζω στη δουλεια, τρεχω πισω απο τον ανταρτη μου και περιμενω τη Δευτερα να παω για τον πρωτο μου υπερηχο....

Φιλακια σε ολες


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

mariaefi υπομονή, κι εμένα με έχουν ζαλίσει στη δουλεια!!

κριστι έχει δίκιο η patousitsas, το πιο σημαντικό είναι ότι αναπτύσσεται κανονικά!

flosummer θα μας πεις τα νεα σου ε;;

Κορίτσια εμένα με πιάσανε κάτι γέλια στον υπέρηχο, μα κάτι γέλια! Νόμιζα ότι θα κλαιω, αλλά τελικά γελουσα σα χαζο!!:lol:


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κριστυ τα καθαρισα τα ψαρια..στο γραφειο...χιχι!ηταν το παλιο σπιτι του αφεντικου...το βραδυ τωρα θα τα τηγανισω!

α και οσο οτι στο βγαζει λιγο μικροτερο δεν παιζει σημασια ιδιαιτερη γιατι ενα κλικ μπορει να κανει την διαφορα στην κορη μου την εβγαζε 47 εκ και 3100 κιλα και αυτη γεννηθηκε 2870 και 50 εκ!οποτε.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ σποράκια

Εγώ σήμερα όλη μέρα ζαλίζομαι και ανακατωσούρες, επίσης κοιμάμαι όλη μέρα......... Ας είναι καλά βέβαια τα μωράκια μου και δε με νοιάζει τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι!!!!!!!!!!! Το πόσο χαρούμενη είμαι δεν μπορεί να περιγραφεί με καμία λέξη στον κόσμο!!!!!!!!!!!!!!!! Αλλά μέχρι να ακούσουμε καρδούλες έχω πολύ άγχος. Προσπαθώ να είμαι ήρεμη αλλά σκέφτομαι συνέχεια τα λόγια των γιατρών ότι είναι δύσκολα κτλ κτλ Προσπαθώ να σας βάλω φώτο τον υπέρηχο αλλά δεν τα καταφέρνω..

Άννια μου σ ευχαριστώ πολύ, επίσης να έχουμε όλες μας γερά μωράκια


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites

τοσο νωρις και φανηκε οτι ειναι διδυμακια??μπραβο...θελει πολυ προσοχη αλλα θα τα καταφερεις κοπελα μου και σε λιγους μηνες θα ειμαστε να περιμενουμε η μια την αλλη ποτε θα γεννησει..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι φάνηκε από τον πρώτο μας υπέρηχο. Είχα άγχος να δω ότι είναι μέσα στην μήτρα το μωράκι και ο γιατρός μας είπε ότι είναι μέσα στη μήτρα αλλά είναι 2. Η χαρά απερίγραπτη απλά τώρα έχουμε άγχος ν ακούσουμε καρδούλες...πώς θα περάσει ο καιρός;;;;;;;


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites

η χοριακή που είχα κάνει στην αρχή δεν ήταν τόσο αυξημένη απλά κάποια στιγμή έκανα επαναληπτική και βγήκε διπλάσια απ αυτήν που υπολόγιζα αλλά τότε ο γιατρός έλεγε ότι είναι τυχαίο κ να μη χαίρομαι για δίδυμα...χαχαχα Ο υπέρηχος όμως είχε άλλη γνώμη


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε πολλές κοπέλες βγαίνει μεγάλη και τελικά δεν είναι, εμένα προσωπικά δεν ήταν μεγάλη στην αρχή.... Μακάρι να σου έρθει αυτό που θέλεις! Ο υπέρηχος τα ξεκαθαρίζει όλα. Πώς και δεν πήγες ακόμα στο γιατρό για υπέρηχο;


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...