Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσακια μου καλημερα,σημερα στις 6παω να δω το σπορακι μου..αντε γιατι εχω πολυ αγχος..εγω ευτυχως εμετους και ζαλαδες δεν εχω..απο διατροφη καλο ειναι να τρως πολλα λαχανικα και φρουτα ωστε να παιρνεις τις απαραιτητες βιταμινες και για σενα και για τα μικρα..

αντε θα ακουσεις και καρδουλα!!με το καλο κουκλα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα κι από μένα εγκυούλες μου! :D

annia με το καλό να ακούσετε καρδούλα!

μελένια εμένα η γιατρός μου μου είπε να τρώω 5 γεύματα την ημέρα, αλλά μόνο ένα από αυτά να είναι κανονικό γεύμα.

Πχ. αν φάω κανονικό γεύμα το μεσημέρι, το βράδυ να προτιμησω μια σαλάτα με λίγο ψητο κοτοπουλο. Οχι τηγανητά και όχι πάνω από 3 φρούτα την ημέρα, γιατί και αυτά παχαίνουν...


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το πιο "σωστό" μάλλον είναι αυτό το κάθε 3 περίπου ώρες, συχνά και λίγο δηλαδή, όχι τηγανητά, τσιγαριστά, σάλτσες βαριές, πολλά λάδια, γλυκά, αλάτια, αναψυκτικά.

Και ο Θεός βοηθός! Το καλοκαιράκι πάντως δε τραβιούνται μωρέ τα βαριά....

Από άγχος και γω καλά....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Μη τη πατήσετε πάντως σαν και εμένα μου ήμουν υπόδειγμα σωστής διατροφής στην εγκυμοσύνη, πήρα 11 κιλά, τα χασα στο 1ο μήνα μπαμ μπαμ και μετά............ααααααααααχ. Εφαγα ότι δεν είχα φάει 9 μήνες και....μεγειά τα κιλάκια.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άσε honey μου, κι εγώ με τις αναγούλες όλο θέλω κάτι να τρώω, γιατι μονο ετσι σταματανε...

Ε αφού σταματάνε...καλά είσαι!

Ρυζογκοφρέτες σου αρέσουν? Καλή φάση για αναγούλα.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...