Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

πηγα πριν 2βδομαδες για μια κολπιτιδα που νομιαζ οτι ειχα και επειδη ειχα καφε υγρα και πονακκια χαμηλα του ζητησα να μου κανει υπερηχο μιας και γεννησα προσφατα και μου εκνανε και ειδε οτι ειμαι εγκυος και τωρα κανονισαμε να με ξαναδει να ακουσουμε και καρδουλα...


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

2 μωράκια??

Μπράβο μελένια (παρεπιπτόντως και μένα έτσι με φωνάζουν συχνά λόγω honey, μελένια ή μέλι χαχαχαχα). Κλεοπάτρα με λένε πάραυτα!

Και γω πρώτα ο Θεος 2 μωράκια θα ναι σα να χω, η Ζωή μου είναι σχεδόν 9 μηνών τώρα, μικράκι.

Βλέπω κιάλλες είναι όμως στην ίδια φάση με μένα ε?

Αγχώνεστε με την εγκυμοσύνη και την ολοήμερη ενασχόληση με τα άλλα παιδάκια σας? Εγώ πολύ, στη Ζωή είχα συσπάσεις από πολύ νωρίς και έπαιρνα χάπια για να μη γεννήσω πρόωρα και φυσικά όχι πολλά πολλά σε δραστηριότητες. Τώρα δε παίζει αυτό.....ελπίζω να πάνε όλα καλά! Εντέλει βέβαια τη Ζωή τη γέννησα με πρόκληση αφού πήρα όλο το μήνα!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα σε ολες κοριτσακια μου

melenia ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τα δυο σου μωρακια!!!!!!Σου ευχομαι ολα να σου πανε καλα.

Honey αστα εγω αγχωνομαι παρα πολυ με τη δευτερη εγκυμοσυνη και τον μικρο. Καταρχας συνεχεια νομιζω οτι θα παθω αποκολληση γιατι φυσικα συνεχιζω να κανω με το παιδι ολα οσα εκανα...Και μετα να δουμε πως θα τα βγαλουμε περα.

Anyway να εχετε ολοες μια πολυ καλημερα..........


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια κ σποράκια!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας.

Πώς είστε σήμερα; Εγώ πάντως έχω παρατηρήσει ότι το πρωί είμαι σχετικά καλά και όσο περνάει η ώρα αρχίζουν όλα τα συμπτώματα...


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Πω πω... γέμισε το καφέ μας κορίτσια και πολύ χαίρομαι :D Εύχομαι με το καλό όλες μας να έχουμε μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Εγώ ακόμα εδώ στο κρεββάτι και την Πέμπτη θα μιλήσω πάλι με το γιατρό μου να μου πει πότε να πάω για υπέρηχο να δούμε πως πάει η αποκόλληση! Είμαι πολύ καλό κορίτσι και σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα! Ευχομαι πολύ καλή μέρα σε όλα τα κορίτσιαααααααα :D


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Αγγελικουλα και αφου κανεις οτι λεει ο γιατρος μια χαρα θα πανε ολα!!

εγω εκανα τον πρωτο υπερηχο χτες.Ειμαι πολυ συγκρατημενη βεβαια ουτε τρελη χαρα ουτε κλαμματα ουτε γελια...περιμενω να περασουν οι μερες και να με ξαναδει στις 25/5.Ειδαμε σακο οκ αλλα αν δεν περασει ο καιρος...

εξετασεις δεν κανω ακομη αν δεν ακουσουμε καρδια εξαλλου τις βασικες τις εχουμε απο την Εφη μου οποτε δεν βιαζομαστε....

πολυ αγωνια κοριτσια μου...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοιλιτσες...εγω μια χαρα δεν εχω ζαλαδες εμετους κλπ μονο υπνηλια και συχνοουρια..σημερα πρεπει να μαζεψω τα χαλια να κατεβασω καλοκαιρινα και βαριεμε..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαλιά? Καλοκαιρινά?

Να είναι καλά ο αντρούλης μου, τέτοιες βαριές δουλειές τις κάνει ο καημένος, εγώ λέω και αυτός εκτελεί. Δεν είμαι για χαλιά τώρα....

Εγώ όπως και στη 1η εγκυμοσύνη, έχω πονάκια περιόδου και τσιμπήματα-τραβήγματα, πολλά υγρά.

Εχει αρχίσει μια ελαφριά αναγούλα, όχι πολύ, στήθος σχεδόν τίποτα.

Μια τα χω αυτά, μια όχι, ίσα ίσα για να αγχώνομαι.

Είχα και γω μια παλλίνδρομη, μάλλον βιοχημική πιο σωστά πριν τη Ζωή μου και αγχώνομαι για ψύλλου πήδημα.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

μια γλυκεια καλημερα στις μανουλες δεκεμβριου και στα γλυκα σπορακια τους!

honey ευχαριστω κουκλα μου για τις ευχες σου..και σε σενα ευχομαι να χαιρεσαι την ομορφη κορουλα σου και με το καλο να υποδεχτεις το νεο σας μωρακι!!!

αγγελικουλα μου..ηρθα..δεν αργησα?????εσυ πως εισαι?πως παει η εγκυμοσυνη σου?ολα καλα?

αν κι εγω θα καταταχθω στις μανουλες ιανουαριου (με το καλο) αυτο δεν μας εμποδιζει να τα λεμε!!!

να ευχηθω σε ολες καλη εγκυμοσυνη..χωρις αγχος..με πολυ ξεκουραση..με πολυ πολυ ευτυχια και με το καλο να κρατησουμε στις αγκαλιτσες μας τα υγειεστατα μωρακια μας!!!

φιλια πολλα!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε σήμερα κοριτσάκια και σποράκια; Από συμπτώματα πώς πάμε;; Σκέφτομαι σιγά σιγά να ξεκινήσω μια καλή διατροφή, με σκοπό να παίρνουν τα μωρά όλα τα απαραίτητα και από την άλλη να μη βάλω και πολλά κιλά γιατί ήδη ξεκινάω με μπόλικα.

Έχετε κάτι να προτείνετε;


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα,σημερα στις 6παω να δω το σπορακι μου..αντε γιατι εχω πολυ αγχος..εγω ευτυχως εμετους και ζαλαδες δεν εχω..απο διατροφη καλο ειναι να τρως πολλα λαχανικα και φρουτα ωστε να παιρνεις τις απαραιτητες βιταμινες και για σενα και για τα μικρα..


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...