Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

      να πω ότι δεν τα ειπα! από Δευτέρα και με επιφύλαξη!  είναι πολύ νωρίς! ουτε γω έτσι χαχχαχα 🥰

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

το δικό μου facebook βροντοφωνάζει νομίζω!

Για παντοφλάκια εγώ παίρνω αυτά

http://www.inch-blue.com/uk/

τα συστηνω ανεπιφύλακτα, μιλάμε είναι αθάνατα, τα φόραγε η μεγάλη πέρσι κ φέτος φοράει τα περσινά η μικρή και είναι άθικτα. Τα πιο χρήσιμα 20 ευρώ που χω δώσει!

Εχουν το καλό ότι δεν παίρνουν τη φόρμα του ποδιού από το ένα παιδί στο άλλο.

Επίσης είναι τελείως λεπτα κ ειναι σα να μη φοράς τίποτα, πράγμα που συστήνεται τα πρώτα χρόνια της ζωής, λένε όσο γίνεται το πόδι απευθείας επαφή στο έδαφος.

Ειναι δερμάτινα κ δε γλιστράνε με τίποτα.

Μεταφορικά 2 λίρες μόνο έχει.

Τα έχει κ στο lapin αυτά τα παπουτσάκια.....φαρμακείο....απαπαπα.

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι θα κοιταξω σημερα κιολας!!!! Εννοειται οτι τα πεταξα κατευθειαν χθες γιατι μου φανηκε οτι πηγε να γυρισει το ποδαρακι του..ελεος πια με την σαβουρα του τζαμπ0, αλλα δεν φταινε αυτοι εγω...ειχα παει να του παρω διαφορα για το παρτυ μπαλονια, πιατακια ξερεις..

Τα παπουτσια τα πηραμε απο το μουγερ και αυτα πυ φοραει τωρα ειναι απο τα mother λεγονται pre walking and crawling ειναι τελεια!!!

Σημερα πνίγομαι.....no happy hour....!

Καλα κουραγια...τινεγινε με το σαιτ;

Αααα κι εγώ μεγαλεία,έμαθα σήμερα πως να βρίσκω τα pm!!!Τρομαρα μου!!

Χαχχαχαχχχα κ ειχα αναρωτηθει βρε κοριτσι αλλα λεω μπααα θα πνιγετε


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μπράβο συμφωνώ honey

ταιριάζει πολύ και στην προηγούμενη συζήτηση

μπράβο και στη Στέλλα

από μια babywearer μαμά

και με sling και μει ταί

Παρα πολυ ωραια ολα τα παραπανω!! Ειμαι κι εγω πολυ φαν του babywearing ευτυχως του αρεσει πολυυυυ κ του μικρου μου!!! Απο νεογεννητο ως κ σημερα ετσι πηγαινω σουπερ μαρκετ, ψωνια παντου!!! Βεβαια το τι εχω ακουσει απο ασχετους στον δρομο αφηστε τα δεν θελετε να ξερετε...αλλα τους γραφω κανονικα κ ουτε με νοιαζει!!! Χτες ειχαμε παει για ψωνια σο σουπερ κ η ταμιας ειχε εκπλαγει με το ποσο χαρουμενος ηταν ο Λεωνιδας!!! Ολο γελουσε κ επαιζε με τον σταυρο στον λαιμο μου, μου τσιμπαει κ λιγακι τα μεμε αλλα οκ τι να γινει χαχαχχαχχαχχαχ


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ωραια ολα τα παραπανω!! Ειμαι κι εγω πολυ φαν του babywearing ευτυχως του αρεσει πολυυυυ κ του μικρου μου!!! Απο νεογεννητο ως κ σημερα ετσι πηγαινω σουπερ μαρκετ, ψωνια παντου!!! Βεβαια το τι εχω ακουσει απο ασχετους στον δρομο αφηστε τα δεν θελετε να ξερετε...αλλα τους γραφω κανονικα κ ουτε με νοιαζει!!! Χτες ειχαμε παει για ψωνια σο σουπερ κ η ταμιας ειχε εκπλαγει με το ποσο χαρουμενος ηταν ο Λεωνιδας!!! Ολο γελουσε κ επαιζε με τον σταυρο στον λαιμο μου, μου τσιμπαει κ λιγακι τα μεμε αλλα οκ τι να γινει χαχαχχαχχαχχαχ

Τι καλά!!

Αυτό άρεσε και σε μενα ως ιδέα αλλά δεν καταφέραμε ποτέ να το εφαρμόσουμε

Μόλις ο μικρός έμπαινε στον μάρσιππο, χάλαγε τον κόσμο

Αλλά για αγκαλιά δεν έλεγε όχι.Ούτε λέει

Μας έχουν πέσει τα νεφρά από την αγκαλιά

Link to comment
Share on other sites

Τι καλά!!

Αυτό άρεσε και σε μενα ως ιδέα αλλά δεν καταφέραμε ποτέ να το εφαρμόσουμε

Μόλις ο μικρός έμπαινε στον μάρσιππο, χάλαγε τον κόσμο

Αλλά για αγκαλιά δεν έλεγε όχι.Ούτε λέει

Μας έχουν πέσει τα νεφρά από την αγκαλιά

χαχαχα βρε περιστεράκι μου φτιάχνεις το κεφι :D

Το πήρε απο καλό μάτι τι να σου πω..όσο για τις αγκαλιές γενικά δεν τρελαίνεται ειδικά αν καταλάβει οτι πας να τον νανουρίσεις για ύπνο..απαπαααα χαλάει τον κόσμο

τώρα τελευταία σε καθημερινή βάση όμωσ όλη μέραααα παει ερχεται κ ζηταει αγκαλίτσα, τον περνω στα δευτερόλεπτα κ μετα απο μισο λεπτό θέλει πάλι να κατέβει και τούμπαλιν...φαντάσου ενα φαί το τελειώνω μετά απο 2 ώρες χαχχαχαχα χαλάλι του δεν το συζητώ βέβαια


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ΚΑΙ νανουρισμα θέλει ΚΑΙ αγκαλιές!!

Είναι ο μόνος άνθρωπος στον πλανήτη που εκτιμά τις φωνητικές μου χορδές...

Η αγκαλιά μου σπάει τα νεύρα όλη την ώρα

Αλλα όταν τον κρατάω κι ακουμπά πάνω μου το μαγουλάκι του παθαίνω!!!

Τρελός έρως με τον γιο...

Αχ με έχει σακατέψει!

Του έχω πάρει κάτι τουβλάκια και του φτιάχνω διάφορα κι αυτός τα γκρεμίζει, κοπανάει τα τουβλάκια μεταξύ τους και προχθές με κοπάνησε με ένα στο κούτελο κι έχω ένα καρούμπαλο άλλο πράγμα

Αλλά το διασκεδάζω

Είμαι μαζόχα μάνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα ΚΑΙ νανουρισμα θέλει ΚΑΙ αγκαλιές!!

Είναι ο μόνος άνθρωπος στον πλανήτη που εκτιμά τις φωνητικές μου χορδές...

Η αγκαλιά μου σπάει τα νεύρα όλη την ώρα

Αλλα όταν τον κρατάω κι ακουμπά πάνω μου το μαγουλάκι του παθαίνω!!!

Τρελός έρως με τον γιο...

Αχ με έχει σακατέψει!

Του έχω πάρει κάτι τουβλάκια και του φτιάχνω διάφορα κι αυτός τα γκρεμίζει, κοπανάει τα τουβλάκια μεταξύ τους και προχθές με κοπάνησε με ένα στο κούτελο κι έχω ένα καρούμπαλο άλλο πράγμα

Αλλά το διασκεδάζω

Είμαι μαζόχα μάνα

αχ κι εγω θέλωωωωωωωωωωω!!!! μα να μην θέλει τέτοια..το πιστεύεις??? στον πατέρα του εμοιασε εγω ειμαι πολύ ζουζουνιάρα

ααα εγω του τραγουδάω παντως...ολα κι ολα..με την αλεπού απο τον τεμπέλη δράκο εχουμε ερωτα χιχιχιιιχιχ

ααα καλα τετοια κ μενα μου κανει ο ερωτύλος κ τσιμπαει κ τα μεμέ μου χιχιιχιχ

ασε ερωτας μοναδικός...μου το ελεγαν κ δεν το πιστευα αλλα ειναι περα για περα αληθεια...ερωταςςςς

εννοειται οτι μας σακατευουν στο ξυλο καταλαθως κ ομως γουσταρουμε τρελλααααα

καντες δυο τις μαζοχες παρακαλω...

αναρωτιεμαι κ το επομενο νινι δεν θα θελει ζουζουνοχουχουλιασμα στο κρεββάτι? που θα μου παει θα μου κατσει κ μενα


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πλησιάζουν οι μέρες για τα πρώτα μας γενέθλια παραθέτω αυτή την φωτογραφία...πέρισυ τέτοια εποχή περιμένωντας το νινάκι μου...

http://imageshack.us/photo/my-images/171/1001057m.jpg/

Υ.Γ Σε περίπτωση που μπερδευτεί καμία...οχι δεν ειναι αερόστατο αυτό στην φωτό..


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλά το θυμόμουν ότι σήμερα έχουμε γενέθλια στο καφέ μας

Χρόνια πολλά στο ζουζουνάκι που γιορτάζει!!

Ακολουθούν πολλά πολλά γενέθλια:P

573311qknfhej4hx.gif

Χρόνια Πολλά, τυχερά και καλά Ειρήνη.

Να τη χαίρεστε Κρίστυ μας!

καλησπερα καλησπερα

ξεκιναω απο το πιο σημαντικο!!!!!

Cristy να χαιρεσαι την Ειρηνουλα σου. Να ειναι παντα υγιης και ευτυχισμενη και περιτριγυρισμενη απο ανθρωπους που την αγαπουν!

Κριστακι Χρονια Πολλα στο κοριτσακι σου!!!! Να την χαιρομαστε την ομορφη!!! Ποσο γρηγορα περασε ο καιρος ε!; :D
Christy28 να χαίρεσαι την Ειρηνούλα σου!

Χρόνια της πολλά, και προπάντων καλά

γεμάτα αγάπη και χαρά

Χρόνια πολλά Ειρηνούλα!!! Christy να την χαίρεστε!!!!Να είναι γερή,τυχερή κι ευτυχισμένη!!!!

Σας ευχαριστω!!!!! Πωπω πως περασε ο καιρος....

Χθες ημουν ολη την μερα συγκιμημενη... Ολη την μερα σκεφτομασταν τι καναμε περσι τετοια ωρα...Τα ξαναθυμηθηκαμε ολα με απιστευτη λεπτομερια..

Σημερα δεν εχω προλαβει ουτε να κατουρησω ετοιμαζομαστε για το παρτυ μας που θα γινει αυριο! Εχω στολισει ολο το σπιτι. Φιογκος στην πορτα, κατασκευες με μπαλονια, banner, καπελακια, στολισαμε το τραπεζι, φτιαξαμε cupcakes και αυριο θα τα στολισουμε, αυριο θα φτιαξω κι 2 τουρτες... ολα φτιαγμενα απο τα χερια της μαμα!!!!!!!!! Τα μονα που πηρα ετοιμα ειναι πιατακια/ποτηρακια κτλ! Το θεμα μας θα ειναι η χιονατη και εφτιαξα για την μικρη μια μπλουζιτσα με τυπωμενο το λογοτυπο του παρτυ (το νουμερο 1 απο την ηλικια και την χιονατη και τους νανους τριγυρο να χορευουν και θα την βαλουμε με μια μια κιτρινη φουστα tutu και αυτη φτιαγμενη απο τα χερια της μαμας.... ). Ειμαι ενα κινουμενο πτωμα παω για υπνο γιατι αυριο οι ετοιμασιες θα ειναι στο αποκορυφωμα τους...

ΥΓ θα σας βαλω φωτο να μου πειτε την γνωμη σας!


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πλησιάζουν οι μέρες για τα πρώτα μας γενέθλια παραθέτω αυτή την φωτογραφία...πέρισυ τέτοια εποχή περιμένωντας το νινάκι μου...

http://imageshack.us/photo/my-images/171/1001057m.jpg/

Υ.Γ Σε περίπτωση που μπερδευτεί καμία...οχι δεν ειναι αερόστατο αυτό στην φωτό..

Εγω ακομα σαν αεροστατο ειμαι χιχιχιχιχιχ


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω!!!!! Πωπω πως περασε ο καιρος....

Χθες ημουν ολη την μερα συγκιμημενη... Ολη την μερα σκεφτομασταν τι καναμε περσι τετοια ωρα...Τα ξαναθυμηθηκαμε ολα με απιστευτη λεπτομερια..

Σημερα δεν εχω προλαβει ουτε να κατουρησω ετοιμαζομαστε για το παρτυ μας που θα γινει αυριο! Εχω στολισει ολο το σπιτι. Φιογκος στην πορτα, κατασκευες με μπαλονια, banner, καπελακια, στολισαμε το τραπεζι, φτιαξαμε cupcakes και αυριο θα τα στολισουμε, αυριο θα φτιαξω κι 2 τουρτες... ολα φτιαγμενα απο τα χερια της μαμα!!!!!!!!! Τα μονα που πηρα ετοιμα ειναι πιατακια/ποτηρακια κτλ! Το θεμα μας θα ειναι η χιονατη και εφτιαξα για την μικρη μια μπλουζιτσα με τυπωμενο το λογοτυπο του παρτυ (το νουμερο 1 απο την ηλικια και την χιονατη και τους νανους τριγυρο να χορευουν και θα την βαλουμε με μια μια κιτρινη φουστα tutu και αυτη φτιαγμενη απο τα χερια της μαμας.... ). Ειμαι ενα κινουμενο πτωμα παω για υπνο γιατι αυριο οι ετοιμασιες θα ειναι στο αποκορυφωμα τους...

ΥΓ θα σας βαλω φωτο να μου πειτε την γνωμη σας!

Αχ βρε Χριστινακι με συγκινησες αληθεια σου λεω....τα θυμαμαι κι εγω ολα με καθε λεπτομερεια και παραμενουν τοσο ζωντανες οι αναμνησεις...σαν χθες ηταν...αγωνιουσα για σενα και αμεσως μετα ειχε ερθει η σειρα μου.

Οσο για την προετοιμασια του παρτυ σας ενα εχω να πω..Υπερπαραγωγη...μπραβοοοο χρυσοχερα μου!!!! Με το καλο να σβησετε το πρωτο σας κερακι το Σαββατο!! Θα ειναι ολα υπεροχα!!!!! Αχ τυχερη η κορουλα σου που σε εχει μανουλα!!! :)

Εμεις εχουμε το παρτακι μας την Κυριακη πρωτα ο θεος και ανυπομονω!!! Αν δεν με πιασουν τιποτα κλαμματα βεβαιως βεβαιως και γινω ρεζιλι των σκυλιων χαχχχαχαχχα!!!! Εχω προετοιμαστει κι εγω καταλληλως χιχιχιχιχιχι


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανούλες!!

Τι ωραία!!

Κι εγώ συγκινούμαι πολύ όσο πλησιάζουν οι μέρες..

Κρίστυ πολύ ωραίες οι προετοιμασίες...Μπράβο άξια η μανούλα!!

Αγγελική πες καμιά ιδέα που είμαστε αγορομανούλες, τι θα κάνεις στο πάρτυ του μικρού;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πλησιάζουν οι μέρες για τα πρώτα μας γενέθλια παραθέτω αυτή την φωτογραφία...πέρισυ τέτοια εποχή περιμένωντας το νινάκι μου...

http://imageshack.us/photo/my-images/171/1001057m.jpg/

Υ.Γ Σε περίπτωση που μπερδευτεί καμία...οχι δεν ειναι αερόστατο αυτό στην φωτό..

Υπερβολές...

Βέβαια η φωτο δεν ανοίγει και την βλέπω μικρούλα, αλλά μια χαρα ήσουν

Αλήθεια

Αντε με το καλό, ξανά πάλι

Εφόσον το επιθυμείς βέβαια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!

Τι ωραία!!

Κι εγώ συγκινούμαι πολύ όσο πλησιάζουν οι μέρες..

Κρίστυ πολύ ωραίες οι προετοιμασίες...Μπράβο άξια η μανούλα!!

Αγγελική πες καμιά ιδέα που είμαστε αγορομανούλες, τι θα κάνεις στο πάρτυ του μικρού;

Πως να μην συγκινηθουμε βρε κοριτσια; Τα ανθρωπακια μας φεραμε στον κοσμο κ απο τοτε αλλαξε ολοκληρη η ζωη μας...μα ζουσα πριν τον Λεωνιδα; Εννοω ζουσα πραγματικα; Δεν ξερω...ισως ζουσα μια αλλη εκδοχη...

Τι θα κανω...καταρχην αποφασισα φετος να μην ειναι ενα τεραστιο παρτυ με απειρα παιδακια διαφορων ηλικιων και αυτο γιατι... Πρωτον δεν καταλαβαινει δα και τοσα απο ολα αυτα, δευτερον ακομα μωρακι ειναι μωρε κ φανταζομαι μια σχετικη ηρεμια την θελει, οποτε θα ερθουν γονεις, αδελφια, παππουδες,γιαγιαδες και 2 κολλητες φιλες μου με τα μωρακια τους στην ιδια ηλικια με τον δικο μου!! Συνολο θα ειμαστε καπου 21 ατομα μην νομιζετε...αλλα αν καλουσα ολααα τα παιδακια της γειτονιας συν γνωστων που εχω θα φταναμε στους 35 σιγουρα!!! Του χρονου που θα παιζει πιο ενεργα ισως το κανουμε σε παιδοτοπο να ευχαριστηθουν θα δουμε. Απλα πιστευω οτι με αλλα 2 παιδακια στην ηλικια του θα περασει πολυ καλυτερα κ εγω παλι δεν θα φοβαμαι συνεχεια οτι θα τον ποδοπατησουν!!!

Εχω στολισει το σπιτι μεσα εξω σουπερ Χριστουγεννιατικο, εχω παρει μπαλονια σε διαφορα σχεδια, πανω με happy bitrhday, τραπεζομαντηλα,καραμουζιτσες happy birthday, Σημαιακια κ.α.π την τουρτα την παρηγγειλα απο ενα πολυ καλο ζαχαροπλαστειο στην Γλυφαδα γιατι ειμαι στουρνος στα γλυκα!! Μονο shortbread cookies ξερω να φτιαχνω κ σιγουρα θα τα ετοιμασω αυριο!! Επισης πηρα αναμνηστικα δωρακια για τους μικρους καλεσμενους αλλα δεν λεω αλλα γιατι δεν θελω να τα διαβασει μια απο τις κολλητες μου που ειναι απο εδω κ θα ερθει ;) τουλαχιστον να ειναι και κατι εκπληξη χαχχαχαχαχαχ


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...