Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοπελούδες!!!

velissa με το καλό το νέο μωράκι!!!Μπράβο που το παιδάκι σου λέει τόσες πολλές λεξούλες!!Εμείς για την ώρα μουγκαφόν...

Ζουνίτσα μία από τα ίδια κι εμείς...Αλεσμένο κι αλεσμένο...Ουφ,πού θα πάει αυτό!!!

Οσο για την πικραμένη συγκατοίκηση να σου πω ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να το ζήσω κι εγώ τουλάχιστον για το υπόλοιπο του καλοκαιριού και όχι συνεχόμενα.Θα πηγαινοερχόμαστε και στο σπίτι μας.Ας πω ότι θα κάνω διακοπές,να το δω αλλιώς...

Η κρίση όσο πάει και μας σφίγγει ακόμα περισσότερο από τον...λαιμό!Κάθε μήνα,εβδομάδα,ημέρα που αφήνω πίσω μου,λέω ...κάθε πέρυσι και καλύτερα.Δυστυχώς τα πράγματα χειροτερεύουν πλέον λεπτό με το λεπτό

Προσπαθώ να είμαι αισιοδοξη,αλλά δεν τα καταφέρνω!

Πελαγώνω...

Από ανάπτυξη πάμε καλά,89 εκατοστα ύψος,12,5 κιλά και 18 δόντια,αλλά από φωνη..κορμάρα!!!Μόνο κινέζικα,κογκολέζικα και αραβικά...Αντε στο τσακίρ κέφι μαμα και μπαμπα.Αλλά ο γιατρός λέει ότι είναι φυσιολογικό και είναι νωρίς για ανησυχίες

Πάμε σε παιδότοπο και αλωνίζουμε λες και είμαστε σπίτι μας,επιδιώκουμε την παρέα των άλλων παιδιών,κάνουμε ταρζανιές απίστευτες,αλλά είμαστε και τρυφερούληδες...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αλο σε ολες.......

παει καλε το καφε μας ερημωσε τελειως!Ελπιζω να ειστε ολες διακοπες και να περνατε τελεια!

Εμεις εδω, Αθηνα ακομα, δουλευουμε μεχρι και τελος του μηνα.Αν και κανουμε και αρκετα μπανακια φετος και τα δυο μου ταρζανακια εχουν γινει μαυροτσουκαλοι........κυριως ο μεγαλος!

Καναμε τις αιτησεις για τους δημοτικους παιδικους σταθμους ειμαστε ομως δυστυχως επιλαχοντες και οι δυο.Καναμε και μεσω ΕΣΠΑ και αναμενουμε με αγωνια τα αποτελεσματα την αλλη εβδομαδα.......Κλεο εσεις κανατε?

Πολυ ζεστη φετος κοριτσια και δεν την παλευουμε καθολου.Τα αγορακια μου εχουν εξελιχθει σε μεγαλους ταλιμπαν και τρεχω και δεν φτανω ολη την ωρα.......ειναι ομως και τοσο μα τοσο γλυκα!

Τι αλλο εχασα επιτελους ,μετα απο σχεδον 4 χρονια, τα 12 κιλα που μου ειχαν μεινει απο την εγκυμοσυνη του Μαριουλη,και επιτελους μπαινω στα ρουχα μου!

Εστω και καθυστερημενα........velissa να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο ενα υγιες μωρακι σου ευχομαι!Οι υπολοιπες εγκυουλες?Ολα καλα?Λογικα πλησιαζετε......


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας κοριτσούδια μου!!! Τι κάνετε? Χαθήκαμε απίστευτα..

ευχομαι κ ελπίζω μέσα απο την καρδιά μου να είστε όλες πολύ πολύ καλά και τα παιδάκια σας ακόμα καλύτερα! :P

Εμείς δόξα το θεό είμαστε καλά και πλέον προετοιμαζόμαστε για τον ερχομό της μικρής μου πριγκιπέσας!! Άν και έχουμε θέμα με μειωμένο αμνιακό υγρό απο την 31η εβδομάδα με πλήρη ξεκούραση και υπομονή ευχόμαστε να μπώ τουλάχιστον στον μήνα μου και να μην γεννήσω νωρίτερα..είδωμεν..

Εκανα και ενέσεις για τα πνευμονάκια της μικρής για παν ενδεχόμενο πάντως καθώς η πρωορότητα υπάρχει δυστηχώς ακόμα ως πιθανότητα..την Τετάρτη θα ξαναπάω στον γιατρό να δούμε μήπως τυχών με την ξεκούραση ανέβηκαν και πάλι τα αμνιακά υγρά στα φυσιολογικά.

Βέβαια ελπίζω να καταλαβαίνετε τι θα πει τέλεια ξεκούραση..η μαμά μου έχει αναλάβει σχεδόν αποκλειστίκά τον Λεωνίδα ο οποίος παρεπιπτόντως εχει γίνει μεγάλος ταρζάν..όσοι τον βλέπουν λένε οτι δεν εχουν ξαναδεί παιδί να ανεβαίνει παντού χωρίς να φοβάται το παραμικρό και μάλιστα οταν συμβουν ατυχήματα να το ξανακάνει στο καπάκι.. απο την αλλη πλευρά βλέπω οτι δεν κρατάει θυμό και πείσμα σχεδον καθόλου και γενικά παραμένει ενα πολύ καλόβολο παιδάκι που ειναι όμως αγοράκι, δηλ αρκετά ζωηρό! φανταστείτε αλλάξαμε δωμάτιο εδω και ενα μήνα και δυσκολευτηκε στην προσαρμογή με καινούργιο δωματιο, κανονικό κρεββάτι με κάγκελο κτλ μόνο για 2 μέρες!! Δεν μπορούσα να το πιστέψω...την πρώτη νύχτα που κοιμήθηκε σερί και το επόμενο μεσημέρι ήμουν σε ετοιμότητα κάθε λίγο κ λιγάκι αλλά ευτυχώς το δέχτηκε καλά!

Αυτά τα νέα μας εν τάχει σας φιλώ όλες πολύ και περιμένω και τα δικά σας νέα..:P


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγω... μια και σημερα για την αδεια..... πιο κουρασμενη απο ποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγγελικουλα μου ολα καλα να πανε κουκλιτσα μου, να μου φιλησεις το Λεωνιδακο σου!!!

Γλυκια μου Βαγια με το καλο κοπελαρα μου... αντε ελπιζω και εγω απο Σεπτεμβρη να εχω καλα νεα γιατι το πηραμε αποφαση πλεον.

Η Γωγουλα μου μιλαει κανονικα..... το πιο καλο που λεει: οταν θηλαζει απο το ενα στηθος λεει τεεελο που σημαινει τελος και μετα λεει απο το αλλο... αααα πινει και λιγο ξενο γαλατακι επιτελους, τραγουδαει οοοολη μερα βγαζει δικα της τραγουδια, ακουω διαφορα ακαταλαβιστηκα και μετα ακουω μια γνωστη λεξη, σκαρφαλωνει παντου, τρελαινεται για τη θαλασσα, με το φαγητο με ζωριζει ακομα λιγο ειναι 11,5 κιλα και 90 ποντους, συνεχεια ζηταει βολτα... κυνηγαμε το φεγγαρακι τρελα απο τοτε που το ειδε παθαμε ζημια... συνεχεια βγαινει στο μπαλκονι για να δει αν βγηκε και οταν κατεβαινουμε απο το σπιτι το ακολουθαμε και οχι τιποτα αλλο μονο παει ακολουθωντας το, μετα δε θελει να γυριζει πισω.. τη βλεπω αστροναυτη, αστροφυσικο.. χαχαχα, δυστηχως απο τον παιδικο σταθμο δε μου την πηραν... η μαμα μου δε τη γλυτωνει και φετος (εκτος αν μεινω εγκυος) αλλα νομιζω οτι αξιζει τον κοπο να τη κραταει, οταν φευγει το βραδυ της λεει γιαγια προσεχε της στελνει φιλακια... τη φωναζει Μανα ακουει εμενα που τη λεω και τη λεει και αυτη.. οπως και να χει τρελαινεται η μια για την αλλη.. ΑΑΑΑΑ και επιτελους φετος θα παμε διακοπες λιγες μερουλες 11-16 θα ειμαι πορο να ξεκουραστουμε λιγο αυτα τα νεα μας... καλες διακοπες σε ολες φιλακια πολλα!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα κορίτσια!

Αγγελική πολύ χαίρομαι που μας έγραψες τα νέα σου!Σε σκεφτόμουν!Με το καλό η μπέμπα σας!Φιλάκια στον αντράκο σου!

Margioula θηλάζεις ακόμα;Χίλια μπράβο δεν είναι αρκετά!Μεγάλωσε η κοπελάρα σου!Και ο δικός μου 90 πόντους,αλλά σχεδόν 13 κιλά.Με το φαγητό επίσης με ζορίζει.Ενω εχει όλα του τα δοντακια μεχρι προτινος ηθελε μόνο αλεσμενα!Τωρα δεν θελει ούτε αλεσμενα!Μόνο γάλα και γιαούρτι!Είναι και η ζεστη βεβαια

Από λέξεις,τσιμουδιά!Μόνο κάτι δικά του...Ο γιατρός λέει ότι δεν συντρεχει λόγος ανησυχίας.Το βλέπω κι εγω,τα καταλαβαίνει όλα,επικοινωνούμε με τον τρόπο μας,αλλά να μη μιλά;Στενοχωριέμαι...Τις προάλλες έπεσε,χτύπησε(πολύ ζωηρός)εβαλε τα κλαματα κι ελεγε συνεχεια μαμα,μαμα κι εγω χαιρομουν σα χαζή...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Peristeraki, Flosummer, Aggeliki και Margioula σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας. Μια χαρά πάει το εμβρυάκι μας (επιβεβαιωμένο αγοράκι πλέον), απλά ο πλακούντας είναι λίγο χαμηλά και υπάρχει κι από καμιά συσπασούλα εδώ κι εκεί, οπότε πρέπει να ξεκουράζομαι λέει ο ντοκ.

Κι εγώ άδεια έχω από εβδομάδα και θα πάμε να κάνουμε τα μπανάκια μας στην Πύλο. Ο Παναγιώτης βέβαια έχει γίνει μαυρούλι γιατί είναι εδώ και ενάμιση μήνα διακοπούλες με γιαγιά-παππού. Εμείς τον βλέπουμε ΣΚ και είμασταν και δύο εβδομάδες μαζί μέσα στον Ιούλιο, οπότε όλα καλά. Εχθές το απόγευμα είχαμε πάει πάλι Βραχάτι γιατί μας έλειψε ο μικρούλης και έκανε μια χαρά όταν μας είδε:P Και μια στεναχώρια όταν φεύγαμε :(

Περιστεράκι στη δίαιτα το μικρό σου. Με τόση ζέστη ούτε λίγο καρπούζι;

Margioula χαλάλι όλη εκείνη η προσπάθεια που είχες κάνει στην αρχή για τον θηλασμό. Τελικά απέδωσε καρπούς! Καλά να περάσετε στον Πόρο!

Αγγελική τα είπαμε και τηλεφωνικώς. Κουράγιο και θετική σκέψη;)

Flosummer που λες ότι τρέχεις και δεν φτάνεις με τα αγοράκια σου...Αχ το βλέπω να μου συμβαίνει κι εμένα σε κανά χρόνο που θα έχει ξεπεταχτεί και ο μικρούλης με το καλό. Έχεις καμία συμβουλή;

Να είστε όλες καλά, κι εσείς και τα παιδάκια σας:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολεςςςςςςςςςς

αχ velissa με το καλο το δευτερο αγορακι σου!Αγορομανα και εσυ.Τι συμβουλη να σου δωσω ρε συ?Φοβερους τονους υπομονης!!!!!!!!Τιποτα αλλο και που θα παει θα μεγαλωσουν!Σου λεω η δικη μου εμπειρια ειναι οτι τα γορια ειναι παρα πολυ ζωηρα αλλα και πολυ ζουζουνια και πολυ αγαπησιαρικα με τη μανουλα!Αλλα δεν σταματας να τρεχεις ΠΟΤΕ οσο ειναι μικρα τουλαχιστον........ελπιζω σε καλυτερες μερες......

Αγγελικουλα θα εχεις παει στο γιατρο ευχομαι να εχεις καλα νεα και το κοριτσακι σου να κατσει μεσα στην κοιλιτσα της μανουλας ως το τελος!!!!

margioula με το καλο και εσυ τα ευχαριστα να μας πεις οταν αποφασισετε!!!

περιστερι ουτε και εμενα ο Χαρουυλης λεει παρα πολλες λεξουλες αλλα οπως λες και εσυ καταλαβαινει τα παντα και με τον αδερφο του κυριως συννενοειται αψογα!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Τα δικα μας νεα ειναι οτι φευγουμε την αλλη Κυριακη, κλασικα για Τζια, και το περιμενουμε πως και πως και οι 4........

ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ μαλλον εχουμε περασει και οι δυο σε δημοτικο παιδικο σταθμο μεσω ΕΣΠΑ!!!!!!!!!Ακομα δεν εχουν βγει τα τελικα αποτελεσματα, το Σαββατο θα ξερουμε, αλλα ηδη στα προσωρινα ειμαστε σε πολυ καλη σειρα! Οποτε απο Σεπτεμβριο σχολειο τα αντρακια μου και τα δυο και ειμαι πολυ συγκινημενη.......

Αυτα τα νεα

Φιλια σε ολες


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Flosummer μπράβο σας που θα πατε σχολείο από Σεπτέμβρη.Άντε ετοιμάστε τα σχολικα σας σιγά σιγά.

Αγορομάνα, ω ναι. Και έχουμε αρχίσει την προπαγάνδα από τώρα.Του λέμε του Παναγιώτη ότι θα έχει σε λίγο καιρό έναν αδερφό και θα παίζουν μαζί κλπ.Και μας απαντάει με μεγάλη απορία,που είναι;Και με το δίκιο του.

Καλά μπάνια!!! Κι αν είναι καμιά σας στην Πύλο αυτην την εβδομάδα, πείτε το!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες και εγκυούλες!

velissa με το καλό!

τι καλά που ρωτάει κιόλας ο μικρός σας! πώ πώ πόσα λέει

έτσι ήταν κι η βαφτιστήρα του άντρα μου

μόλις χρόνισε μίλησε

και τώρα στα 4 δεν την πιάνεις

flo καλές διακοπούλες και με το καλό να ξεκινήσουμε τον παιδικό

3/9 ξεκινάμε κι εμείς...για να δούμε πως θα είναι...

εμάς τελιώσανε οι διακοπές μας

και τώρα τον έχω αφήσει στο εξοχικό με τους γονείς μου

αλλά ζορίζομαι πολύ μακριά του

μου λείπει πολύ!!!

margioula χίλια μπράβο που για το θηλασμό

είσαι ήρωας στα μάτια μου

Αγγελική γράψε μας τα νέα σου

όχι τίποτα άλλο αλλά είναι και διακοπές

και πρέπει να παραγγείλω τούρτα στη honey!!!

προλαβαίνω?

φιλιά στο Λεωνίδα- ταρζάν


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας, γεια σας, γεια σας!!!

τι κανετε κοριτσια μου; πως την παλευετε με τη ζεστη;

Τα παιδακια σας; απο οτι διαβαζω ολα καλα.

velissaki με το καλο το δευτερο αγορακι και υπομονη, ειναι και η αδελφη μου αγορομανα με 2 ταλιμπαν (και εγκυος στο 3ο. ελπιζουμε κοριτσι, ακομη δεν ξερει) και τρεχει συνεχεια.

Αγγελικη μου εφτασε ο καιρος υπομονη λιγες μερες και ερχεται η πριγκιπησσα σου ολα καλα θα πανε.

margioula μου χαρας το κουραγιο σου που θυλαζεις ακομη πολλα συγχαρητηρια.

Απ'οτι φαινεται το εχουν οι Γεωργιες να μιλανε πολυ!!!!!! Η δικη μου δεν κλεινει στομα, κανουμε ολοκληρες συζητησεις, παπαγαλος σκετος τα λεει ολα αρκετα καθαρα.

Εγω σχετικα καλα τελειωσα και με τις φυσικοθεραπειες και τωρα μου ειπαν να κανω μπανια, αλλα δεν εχουμε κανονισει τιποτα ακομη θα δουμε. Μπορω και καθομαι πλεον οσο θελω, πριν λιγες μερες εβγαλα και τη ζωνη. Δυσκολευομαι βεβαια ακομη στο περπατημα αλλα εδω και 3 εβδομαδες πηρα τη μικρη μου παλι στο σπιτι και εχει αλλαξει τελειως η ψυχολογια μου. Αυτη η καημενη απο την ωρα που την πηραμε σπιτι δεν ξεκολλησε απο πανω μου, ισως φοβαται να μην την αφησω παλι. θα μου πειτε 5 μηνες που την αφησα στην μαμα μου δεν ειναι και λιγο.

αυτα τα νεα μας, φιλια και καλες διακοπες σε ολες.


Yr3hp3.png?X4b9jlWg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κοριτσακια μου Καλημερα!!!!!! μετα απο 2 τεστ αρνητικα, 2 αχνα θετικα και μια αδιαψευστη πιστη (εγω και στις δυο εγκυμοσυνες φωναζα οτι ειμαι εγκυος πριν ακομα κανω τεστ) διαπιστωσα οτι ειμαι ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ!!!!!!!!!!!

ειναι ο πρωτος μηνας προσπαθειων και ειμαι τρισευτιχισμενη....... σημερα παω για χοριακη!!!!! εεεεε ρε τι εχει να γινει στη δουλεια με το που θα τους ανακοινωσω....... με αγχωνει μονο το θεμα του θηλασμου της μικρης γιατι το βραδυ ειχα συσπασεις κατα τη διαρκεια και αρκετη ωρα μετα το θηλασμο!!! φιλακια σε ολες..... Αγγελικουλα τελικα ειχες δικιο.... ηταν πολυ νωρις τοτε που εκενα το πρωτο τεστ...... με το ΚΑΛΟ και οσες αλλες προσπαθουν... φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου Καλημερα!!!!!! μετα απο 2 τεστ αρνητικα, 2 αχνα θετικα και μια αδιαψευστη πιστη (εγω και στις δυο εγκυμοσυνες φωναζα οτι ειμαι εγκυος πριν ακομα κανω τεστ) διαπιστωσα οτι ειμαι ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ!!!!!!!!!!!

ειναι ο πρωτος μηνας προσπαθειων και ειμαι τρισευτιχισμενη....... σημερα παω για χοριακη!!!!! εεεεε ρε τι εχει να γινει στη δουλεια με το που θα τους ανακοινωσω....... με αγχωνει μονο το θεμα του θηλασμου της μικρης γιατι το βραδυ ειχα συσπασεις κατα τη διαρκεια και αρκετη ωρα μετα το θηλασμο!!! φιλακια σε ολες..... Αγγελικουλα τελικα ειχες δικιο.... ηταν πολυ νωρις τοτε που εκενα το πρωτο τεστ...... με το ΚΑΛΟ και οσες αλλες προσπαθουν... φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου συγχαρητηρια και για την εγκυμοσυνη, με το καλο να πανε ολα καλα αλλα και για την επιμονη σου να θυλαζεις ακομη,

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!


Yr3hp3.png?X4b9jlWg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μαράκι είσαι καλά; Ελπίζω να ξαναφυτευτεί το σποράκι σύντομα στην κοιλίτσα σου και να χαίρεσαι την κορούλα σου. Είχα πολύ καιρό να μπω και είδα και τα δύο σου νέα μαζί...

litsazao και chrimai ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.

litsazao πως είναι η μέση σου; Έχεις αναρρώσει πλέον; Πως τα πάτε με τη μικρή σου;

Εμείς μια χαρά είμαστε. Επιστρέψαμε όλοι πλέον από τις διακοπές μας. Ακόμη και ο μικρός μας που είχε δυό μήνες να έρθει στο σπίτι και παραθέριζε, τώρα επέστρεψε στην έδρα του. Είχαμε και μια ταλαιπωρία με ένα αλλεργικό εξάνθημα που κάλυψε όλο του το σωματάκι αλλά δεν ξέρουμε από τι προκλήθηκε. Ευτυχώς σε μια εβδομάδα με αγωγή του πέρασε και τώρα είναι περδίκι.

Οι άλλες τι κάνετε; Όσες έχετε αρχίσει παιδικούς σταθμούς πείτε εντυπωσεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...