Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

[YOUTUBE][/YOUTUBE]

Όχι δεν έχω κανένα σύμπτωμα και στην αρχή προβληματιζόμουν. Διάβαζα στο ίντερνετ ότι τώρα αρχίζουν οι έγκυες να έχουν ναυτίες, εμετούς, κόπωση κ.τ.λ. και προβληματιζόμουν γιατί δεν είχα τίποτα! Αφού υπήρχαν στιγμές που αμφισβήτησα τις χοριακές και την εγκυμοσύνη! Αλλά μετά με καθησύχασε ο γιατρός, οπότε λέω να το απολαύσω! Εγώ κοιλίτσα δεν χαιδεύω ακόμη. Αφήνω τον άντρα μου να κάνει όλη την δουλειά! χαχα. Δεν ξέρω αλλά ακόμη δε νιώθω έγκυος...

Τι τυχερες που εισαστε ρε κοριτσια?δεν ξερω αν παιζει ρολο το νεαρο της ηλικιας που γινοσαστε μανουλες,ολο και καποιο ρολο θα εχει παντως...δε μπορει.Εγω σε ολες τις εγκυμοσυνες ξεκιναω με αδιαθεσια,κοπωση,ναυτια και νιωθω να ειμαι 50 χρονων απο θεμα αντοχων και ενεργειάς.Μετα τους 4 μηνες ερχομαι στα ισια μου.Εισαστε πολυ τυχερες παντως,γιατι φανταστειτε οτι υπαρχουν κοπελες που ξεκινανε μια εγκυμοσυνη ξαπλα στο κρεβατι η' αγκαλια με την λεκανη!!!! Απολαυστε το λοιπον.Εδω αρμοζει ο ορισμος: " η καλυτερη περιοδος στη ζωη της γυναικας"Ευγε...............


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

[YOUTUBE][/YOUTUBE]

Τι τυχερες που εισαστε ρε κοριτσια?δεν ξερω αν παιζει ρολο το νεαρο της ηλικιας που γινοσαστε μανουλες,ολο και καποιο ρολο θα εχει παντως...δε μπορει.Εγω σε ολες τις εγκυμοσυνες ξεκιναω με αδιαθεσια,κοπωση,ναυτια και νιωθω να ειμαι 50 χρονων απο θεμα αντοχων και ενεργειάς.Μετα τους 4 μηνες ερχομαι στα ισια μου.Εισαστε πολυ τυχερες παντως,γιατι φανταστειτε οτι υπαρχουν κοπελες που ξεκινανε μια εγκυμοσυνη ξαπλα στο κρεβατι η' αγκαλια με την λεκανη!!!! Απολαυστε το λοιπον.Εδω αρμοζει ο ορισμος: " η καλυτερη περιοδος στη ζωη της γυναικας"Ευγε...............

Μπα δεν νομίζω ότι είναι θέμα ηλικίας. Εχω φίλες συνομήλικες που νοσηλεύτηκαν κιόλας για υπερέμεση εγκυμοσύνη. Μακάρι να είμαστε τυχερές αν και είναι ακόμα νωρίς!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σος!Ξέρει κάποια να μου πει..Πήρα τις εξετάσεις κι έχω πάρα πολύ ανεβασμένο CMV IgG ΚΑΙ RUBELLA IgG.Θα σκάσω....:(:(:(

Cmv IgG Δεν ειναι τπτ δειχνει παλια λοιμωξη που ειχες παλιοτερα και απλα το δειχνει το αλλο τι ειναι δεν ξερω..... ετσι ακριβως στο γραφει???? εμενα με εχει βαλει να κανω CMV (igG IgM) ερυθρα και τοξοπλασμα


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α! Marouskaki ξεχασα να σου πω οτι επομενο ραντεβου στις 5/01/2015.Τυχαιο!Δε νομιζω......(τι ωρα εχεις ραντεβου εσυ?)

19.30 μανάρι μου, άντε να συνεχιστούν τα καλά νέα!Έψαξα στο νετ και βρίσκω ότι αυτά που έχω ανεβασμένα δείχνουν ότι έχω τα αντισώματα και τα IgM που έχω αρνητικά δείχνουν ότι τώρα δε νοσώ....Ουφ, να ρωτήσω και το ντόκτορ?Ξέρει καμιά σας??


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Cmv IgG Δεν ειναι τπτ δειχνει παλια λοιμωξη που ειχες παλιοτερα και απλα το δειχνει το αλλο τι ειναι δεν ξερω..... ετσι ακριβως στο γραφει???? εμενα με εχει βαλει να κανω CMV (igG IgM) ερυθρα και τοξοπλασμα

Σε ευχαριστώ πολύ!Η ρουμπέλα πρέπει να είναι η ερυθρά για την οποία επίσης έχω αντισώματα, τι τρομάρα πήρα πρωί πρωί!:roll::roll::roll::roll:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Αυγούστου 2015!

  • Crochetmania 5-8/8 :) καρδούλα
  • November rain 9/8 :) καρδούλα
  • Marouskaki 10/8 :) καρδούλα
  • Love is in the air 12/8
  • Evangelia_kapa 13/8
  • Marianthi27 15/8
  • Vagelio 19/8
  • Meldan 20/8

November καρδούλες δε βρήκα κι έβαλα χαμογελάκι!Περιμένουμε νέα από love!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Marouskaki γιατι δεν ρωτησες το μικροβιολογικο για τα αποτελεσματα?Αν στα εστειλε με mail παρτους τηλ τωρα να στο διευκρινησουνε.Η' αλλιως παρε τον γιατρο σου να σου φυγει η τρομαρα,δεν ειναι νωρις τετοια ωρα.Εγω δεν ξερω καθολου να σου πω.Πρεπει οντως να εχει να κανει με αντισωματα.


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Marouskaki γιατι δεν ρωτησες το μικροβιολογικο για τα αποτελεσματα?Αν στα εστειλε με mail παρτους τηλ τωρα να στο διευκρινησουνε.Η' αλλιως παρε τον γιατρο σου να σου φυγει η τρομαρα,δεν ειναι νωρις τετοια ωρα.Εγω δεν ξερω καθολου να σου πω.Πρεπει οντως να εχει να κανει με αντισωματα.

Με μέηλ τα πήρα κορίτσι και δε θέλω να παίρνω τηλ από το γραφείο να μη με πάρουν πρέφα....ίσως πάω από κει....Επαρχία, όλα είναι κοντά!Καλημέρα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


[YOUTUBE][/YOUTUBE]

Τι τυχερες που εισαστε ρε κοριτσια?δεν ξερω αν παιζει ρολο το νεαρο της ηλικιας που γινοσαστε μανουλες,ολο και καποιο ρολο θα εχει παντως...δε μπορει.Εγω σε ολες τις εγκυμοσυνες ξεκιναω με αδιαθεσια,κοπωση,ναυτια και νιωθω να ειμαι 50 χρονων απο θεμα αντοχων και ενεργειάς.Μετα τους 4 μηνες ερχομαι στα ισια μου.Εισαστε πολυ τυχερες παντως,γιατι φανταστειτε οτι υπαρχουν κοπελες που ξεκινανε μια εγκυμοσυνη ξαπλα στο κρεβατι η' αγκαλια με την λεκανη!!!! Απολαυστε το λοιπον.Εδω αρμοζει ο ορισμος: " η καλυτερη περιοδος στη ζωη της γυναικας"Ευγε...............

Εγώ είχα ακούσει ότι είναι θέμα διατροφής. Και επειδή από παλιότερα ήμουν παράξενη γενικά δεν τρώω πολλά γλυκά, λίπη κ.τ.λ. Οπότε ίσως να παίζει και αυτό το ρόλο του. Επίσης άκουσα ότι αν το μωρό βγάζει πολλά μαλλιά, τότε η μαμά έχει αναγούλες και εμετούς. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και η ηλικία όπως λες... Ίσως τελικά όλα να είναι θέμα τύχης! Όπως και να έχει εγώ ευχαριστώ το σποράκι μου που με φροντίζει και δεν με ταλαιπωρεί! :-D


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά τελικά στα αποτελέσματα, μόνο στο τοξόπλασμα δεν έχω ανοσία οπότε...τις γατούλες μας δεν ξέρω τι θα τις κάνω....:roll::roll::roll:

Ευτυχώς όλα καλά! Όσο για τις γατούλες, ρώτα κάποιον συγγενή ή φίλο αν μπορεί να τις αναλάβει για μερικούς μήνες. Αλλιώς μπορείς να τις αφήσει έξω και να φροντίζεις μόνο να τις βάζεις φαγητό. Η γάτα γενικά είναι ανεξάρτητο ζώο και μπορεί να επιβιώσει εύκολα και μόνη της. Δεν είναι όπως ο σκύλος που χρειάζεται οπωσδήποτε το αφεντικό του. :tongue:


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...