Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Kαλημερα σε ολη την παρεα.Αφησα τη μεγαλη παιδικο και πινω καφεδακι μεχρι να ξυπνησει η μικρη.Crochetmania τωρα θα εισαι στο γιατρο.Καλη επιτυχια,ελπιζω το σπορακι να εκανε αισθητη την παρουσια του.Μαγικη στιιγμη η καρδουλα οσες φορες κι αν το χεις ζησει.Vagelio κι εσενα η αγωνια σου θα τελειωσει συντομα.Αυριο θα ξερεις αν θα σαι η διδυμομανουλα του θεματος.Να σας ρωτησω κοριτσια.Το χετε πει στα μεγαλυτερα παιδακια σας?Εμεις οχι ακομη.Ρωταμε τη μεγαλη αν θα θελε κι αλλο αδελφακι και τετοια αλλα μεχρι εκει.Στις 29παμε κι εμεις γιατρο και παραμονη πρωτοχρονιας που θα κανουμε μαζωξη σπιτι μας με οικογ και φιλους θελαμε με τον αντρα μου να το ανακοινωσουμε αλλα πως χωρις να το καταλαβει η ζουζου?Μωρε λεω να την προστατεψω λιγο ακομη.Ποιος ξερει τι γινεται?Γιατι να στεναχωρ αδικα και να γεμισει τοσεε αποριες αν γινει κατι?Ειναι και σχετικα μικρη.Εσεις τι λετε?Πως το σκεφτεστε?


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλημερα σε ολη την παρεα.Αφησα τη μεγαλη παιδικο και πινω καφεδακι μεχρι να ξυπνησει η μικρη.Crochetmania τωρα θα εισαι στο γιατρο.Καλη επιτυχια,ελπιζω το σπορακι να εκανε αισθητη την παρουσια του.Μαγικη στιιγμη η καρδουλα οσες φορες κι αν το χεις ζησει.Vagelio κι εσενα η αγωνια σου θα τελειωσει συντομα.Αυριο θα ξερεις αν θα σαι η διδυμομανουλα του θεματος.Να σας ρωτησω κοριτσια.Το χετε πει στα μεγαλυτερα παιδακια σας?Εμεις οχι ακομη.Ρωταμε τη μεγαλη αν θα θελε κι αλλο αδελφακι και τετοια αλλα μεχρι εκει.Στις 29παμε κι εμεις γιατρο και παραμονη πρωτοχρονιας που θα κανουμε μαζωξη σπιτι μας με οικογ και φιλους θελαμε με τον αντρα μου να το ανακοινωσουμε αλλα πως χωρις να το καταλαβει η ζουζου?Μωρε λεω να την προστατεψω λιγο ακομη.Ποιος ξερει τι γινεται?Γιατι να στεναχωρ αδικα και να γεμισει τοσεε αποριες αν γινει κατι?Ειναι και σχετικα μικρη.Εσεις τι λετε?Πως το σκεφτεστε?

Αυτό είναι ένα θέμα...Εγώ το είπα στον μεγάλο (8,5 χρόνων) και νόμιζε ότι του έκανα πλάκα.Χθες που του έδειξα και τον υπέρηχο, με πίστεψε και γούρλωσε τα ματάκια του:Aυτός είναι ο αδερφούλης μου! (ας μη σχολιάσω το αρσενικό -ης.....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:).Στους άλλους δυο (7 και 4 χρόνων) νομίζω θα περιμένω να περάσει κι ο επόμενος υπέρηχος, δε θέλω να τα βάζω σε τέτοια διαδικασία και μετά να το παίρνω πίσω.... Το ξέρουν οι δικοί μου, τα πεθερικά όχι, η συνάδελφος και κάποια κορίτσια εκτός δουλειάς. Τα κορίτσια σου είναι λίγο μικρά για να καταλάβουν...Μήπως να το άφηνες γι' αργότερα?Ξέρεις, να αρχίσει να φαίνεται η κοιλίτσα γιατί αλλιώς είναι κάτι πολύ αόριστο για τόσο μικρά παιδάκια....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Marouskaki +november rain μη συζητάτε μπροστά στον ΙΔΙΩΤΙΚΟ τι θα πει άδει εγκυμοσύνης!!!!!!!! αν με αφήσουν να σαραντήσω...τυχερή θα είμαι!!! και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πήγαινα στη δουλεια μέχρι τέλος 8ου..και πηγαινοερχόμουνα με το αυτοκίνητο..με την κοιλούμπα στο τιμόνι!!! δράμα η κατάσταση!!!

εγώ ακόμα δεν θα τους πω τπτ...ας κάνω με το καλό και την αυχενική και μετά θα το ανακοινώσω στη δουλειά. Για να με καταλάβουν δύσκολα γιατί από ότι φαίνεται ούτε σε αυτή την εγκυμοσύνη θα έχω ναυτίες...και η κοιλίτσα υπήρχε από πριν!!!

meldan εγώ στην μικρή μου που είναι 12 μηνών ξεκίνησα και παίζω ένα παιχνίδι..."πού είναι το μωράκι της μαμάς???" και δείχνουμε την κοιλίτσα! Εσένα η μεγάλη σου καταλαβαίνει πολλά περισσότερα..οπότε...μπορείς να της πεις τα πάντα! Βγάλε τις αρνητικές σκέψεις από το μυαλό σου..και όλα καλά θα πάνε!!!!(τα λέω σε εσένα για να τα ακούω και εγώ !!)

vagelio μακάρι να έχεις διδυμάκια!!εγώ είχα πάντα πολλά ωάρια σε κάθε ωορηξία και ο γιατρός και τις δυο φορές έψαχνε μήπως υπήρχε και δεύτερο σποράκι...αλλά δυστυχώς όχι...αφού το θέλεις σου το εύχομαι ολόψυχα!!!


eNortjKzUjIyMrWwtFCyBlwwFbMC3w,,61.png

eNortjKzUjIyMrU0tVSyBlwwFasC3Q,,19.png

eNortjKzUjIytDS2NFeyBlwwFagC3A,,48.png

Link to comment
Share on other sites

Marouskaki +november rain μη συζητάτε μπροστά στον ΙΔΙΩΤΙΚΟ τι θα πει άδει εγκυμοσύνης!!!!!!!! αν με αφήσουν να σαραντήσω...τυχερή θα είμαι!!! και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πήγαινα στη δουλεια μέχρι τέλος 8ου..και πηγαινοερχόμουνα με το αυτοκίνητο..με την κοιλούμπα στο τιμόνι!!! δράμα η κατάσταση!!!

εγώ ακόμα δεν θα τους πω τπτ...ας κάνω με το καλό και την αυχενική και μετά θα το ανακοινώσω στη δουλειά. Για να με καταλάβουν δύσκολα γιατί από ότι φαίνεται ούτε σε αυτή την εγκυμοσύνη θα έχω ναυτίες...και η κοιλίτσα υπήρχε από πριν!!!

meldan εγώ στην μικρή μου που είναι 12 μηνών ξεκίνησα και παίζω ένα παιχνίδι..."πού είναι το μωράκι της μαμάς???" και δείχνουμε την κοιλίτσα! Εσένα η μεγάλη σου καταλαβαίνει πολλά περισσότερα..οπότε...μπορείς να της πεις τα πάντα! Βγάλε τις αρνητικές σκέψεις από το μυαλό σου..και όλα καλά θα πάνε!!!!(τα λέω σε εσένα για να τα ακούω και εγώ !!)

vagelio μακάρι να έχεις διδυμάκια!!εγώ είχα πάντα πολλά ωάρια σε κάθε ωορηξία και ο γιατρός και τις δυο φορές έψαχνε μήπως υπήρχε και δεύτερο σποράκι...αλλά δυστυχώς όχι...αφού το θέλεις σου το εύχομαι ολόψυχα!!!

Χαχα, ναι, τι να πεις κι εσύ κορίτσι!Πίκρα το θέμα με τις άδειες.Ποιος θα κρατάει τα μικρά μετά?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα!

Είμαι η Μαριάνθη, είμαι νέα στην ομάδα (και νέα μαμά!) και καλώς εχόντων των πραγμάτων, περιμένω στο σποράκι μου τον Αύγουστο του 2015! Μάλιστα σύμφωνα με διάφορους υπολογισμούς στα σαιτ έχω ΠΗΤ 15/08!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανούλες Αυγούστου 2015!

  • Crochetmania 5-8/8
  • November rain 9/8
  • Marouskaki 10/8 ♥
  • Love is in the air 12/8
  • Evangelia_kapa 13/8
  • Marianthi27 15/8
  • Vagelio 19/8
  • Meldan 20/8

Περιμένω να γεμίσω καρδούλες το πινακάκι λέμε!Άντε και φτάνουμε τη δεκάδα σε λίγο χαχα!

Μαριάνθη καλώς μας ήρθες και με το καλό το σπόρι!Είσαι ήδη μαμά?Ηλικία,εργασία, πες τα όλα:tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σε βρήκα marouskaki! Όχι πρώτη φορά θα γίνω μαμά! Και μάλιστα επειδή δυσκολεύτηκα να φτάσω μέχρι εδώ, είμαι διπλά χαρούμενη! Λίγα λόγια για μένα. Με λένε Μαριάνθη (μάλλον είναι προφανές!), είμαι 27 χρονών και με τον άντρα μου τα τελευταία 3 χρόνια μένουμε Καβάλα (καταγωγή και των 2 από την Θεσσαλονίκη). Είμαι ψυχολόγος και εργάζομαι σε ένα ευρωπαϊκό πρόγραμμα αντιμετώπισης της φτώχειας (τα πρωινά) και διδάσκω σε σχολές γονέων και ΙΕΚ (τα απογεύματα). Αυτά...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σε βρήκα marouskaki! Όχι πρώτη φορά θα γίνω μαμά! Και μάλιστα επειδή δυσκολεύτηκα να φτάσω μέχρι εδώ, είμαι διπλά χαρούμενη! Λίγα λόγια για μένα. Με λένε Μαριάνθη (μάλλον είναι προφανές!), είμαι 27 χρονών και με τον άντρα μου τα τελευταία 3 χρόνια μένουμε Καβάλα (καταγωγή και των 2 από την Θεσσαλονίκη). Είμαι ψυχολόγος και εργάζομαι σε ένα ευρωπαϊκό πρόγραμμα αντιμετώπισης της φτώχειας (τα πρωινά) και διδάσκω σε σχολές γονέων και ΙΕΚ (τα απογεύματα). Αυτά...

Να και μια Μακεδονίτισσα, ολέ!!!Αχ ωραία η Θεσσαλονίκη, έζησα 7 χρόνια εκεί για σπουδές.... Διπλή και τριπλή χαρά να έχεις κοπέλα μου αν ζορίστηκες κιόλας!Με το καλό!Ψυχολόγος ε?Θα σε χρειαστούμε χαχα, τόσες πολύτεκνες εδώ μέσα!!!Χαχαχαχα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Και σακο ειδαμε και νινι ειδαμε και καρδουλα ακουσαμε!!!!!!!! <3 <3

Μανούλες Αυγούστου 2015!

  • Crochetmania 5-8/8 ♥
  • November rain 9/8
  • Marouskaki 10/8 ♥
  • Love is in the air 12/8
  • Evangelia_kapa 13/8
  • Marianthi27 15/8
  • Vagelio 19/8
  • Meldan 20/8

Μπράβοοοοοοοο!Άρπα κι εσύ την καρδούλα σου, άντε και μας έσκασες μέχρι να μπεις!!Για πες, πόσους χτύπους είχε?Εμένα 120 και λέω μήπως είναι λίγοι....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οοο από θεωρίες άλλο τίποτα! Ότι χρειάζεστε, μην διστάσετε να ρωτήσετε!

Να και μια Μακεδονίτισσα, ολέ!!!Αχ ωραία η Θεσσαλονίκη, έζησα 7 χρόνια εκεί για σπουδές.... Διπλή και τριπλή χαρά να έχεις κοπέλα μου αν ζορίστηκες κιόλας!Με το καλό!Ψυχολόγος ε?Θα σε χρειαστούμε χαχα, τόσες πολύτεκνες εδώ μέσα!!!Χαχαχαχα!

SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και σακο ειδαμε και νινι ειδαμε και καρδουλα ακουσαμε!!!!!!!! <3 <3

Συγχαρητήρια! Σύντομα να το δείτε κιόλας για πρώτη φορά! Μια απορία από την πρωτάρα: Πόσων εβδομάδων τα κάνατε όλα αυτά;


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Αυγούστου 2015!

  • Crochetmania 5-8/8 ♥
  • November rain 9/8
  • Marouskaki 10/8 ♥
  • Love is in the air 12/8
  • Evangelia_kapa 13/8
  • Marianthi27 15/8
  • Vagelio 19/8
  • Meldan 20/8

Μπράβοοοοοοοο!Άρπα κι εσύ την καρδούλα σου, άντε και μας έσκασες μέχρι να μπεις!!Για πες, πόσους χτύπους είχε?Εμένα 120 και λέω μήπως είναι λίγοι....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

115 ειχε εμενα,οχι μην σε ανησυχει ρωτησα τον γιατρο μου και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο οταν πρωτοχτυπησει η καρδουλα τους εχει 30 χτυπους μονο και σιγα σιγα ανεβαινουν γιαυτο και ειναι τοσο την επομενη φορα θα ειναι 140-160 οσο πρεπει δλδ


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σε βρήκα marouskaki! Όχι πρώτη φορά θα γίνω μαμά! Και μάλιστα επειδή δυσκολεύτηκα να φτάσω μέχρι εδώ, είμαι διπλά χαρούμενη! Λίγα λόγια για μένα. Με λένε Μαριάνθη (μάλλον είναι προφανές!), είμαι 27 χρονών και με τον άντρα μου τα τελευταία 3 χρόνια μένουμε Καβάλα (καταγωγή και των 2 από την Θεσσαλονίκη). Είμαι ψυχολόγος και εργάζομαι σε ένα ευρωπαϊκό πρόγραμμα αντιμετώπισης της φτώχειας (τα πρωινά) και διδάσκω σε σχολές γονέων και ΙΕΚ (τα απογεύματα). Αυτά...

Ωω! Kαλώς ήρθες Μαριάνθη! Eπιτέλους και μια πρωτομανούλα σαν και μένα στην παρέα και μάλιστα συνομήλικη και δη θεσσαλονικιά συμπατριώτισσα και με ΠΗΤ κοντά στη δική μου! Aντε Μαριάνθη μου με το καλό κι εσύ, και ότι καλύτερο!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...