Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://e-tapis.gr/shop/el/paidika-xalia-forever-friends-arkoydakia-6104-mvb.html

Αυτο ειναι το δικο μας!

Πανω κατω ιδια ειναι, οι ζωγραφιες αλλαζουν.. Κι εγω δεν καταλαβαινω τι αλλο θα επρεπε να παρω


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites

http://e-tapis.gr/shop/el/paidika-xalia-forever-friends-arkoydakia-6104-mvb.html

Αυτο ειναι το δικο μας!

Πανω κατω ιδια ειναι, οι ζωγραφιες αλλαζουν.. Κι εγω δεν καταλαβαινω τι αλλο θα επρεπε να παρω

και εγώ αυτά έψαχνα τότε τα forever friends που είχε η κουνιάδα μου και μου άρεσε αλλά το μαγαζί δεν δούλευε πλέον αυτά, το είχε γυρίσει στα Disney και γενικά τέτοιου τύπου ήταν όλα τα παιδικά:rolleyes:

Εσύ καταλαβαίνεις κάποια μυρωδιά? Εγώ δεν έχω αντιληφθεί κάτι...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολύ όμορφο. και η τιμή του δεν ξεφεύγει...

Εν τω μεταξύ τώρα παρατήρησα οτι στο προήγουμενο το δικό σου γράφει προέλευση Κίνα:twisted::twisted::twisted::twisted: και μετά σου λένε πάρε επώνυμα και όχι κινέζικα. Στην ουσία πάιρνουμε κινέζικα με τιμή επωνύμου:evil::evil:


Link to comment
Share on other sites

τα μάλλινα σίγουρα προκαλούν αλλεργίες...εμένα μια χαρά μου φαίνονται τα ακρυλικά,κι εγώ τέτοια έχω...

δεν μυρίζουν όμως...

ευτυχώς η έλλη δεν ήταν σε "αποστειρωμένο" περιβάλλον...γιατί και κάθε μέρα έξω στο καταχείμωνο από μωρό...με κόσμο,μετά παιδότοπο κάθε εβδομάδα,μάθημα μουσικοκινιτικής είπσης...

το κορίτσι μου πήρε από μένα...σπάνια αρρώσταινα μικρή!!σε αντίθεση με τον άντρα μου που ακόμα και τώρα αρρωσταίνει συχνά...

θυμάμαι γυμνάσιο,που δεν κάναμε και κοπάνες...δεν είχα καθόλου απουσίες...

φλωράκι!!

Link to comment
Share on other sites

Ακομα κ τα Burberry στην Κινα φτιαχνονται. Μην το ψαχνετε.. Εχουμε γινει Κινεζοι κ δεν το ξερουμε.. Μου αρεσε παρα πολυ αυτο το χαλακι ρε γμτ.. Δεν ξερω τι να κανω..


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites

ωραία είναι όλα!!καλά όλα κινέζικα είναι πλέον...

θυμάμαι πρώτη φορά που είχα βγάλει το καρεκλάκι φαγητού στο μπαλκόνι για πλύσιμο και όπως το έπλυνα έπεσα πάνω στο ετικετάκι το οποίο ήταν κολλημένο κάπου στην ραφή στην πλάτη. mothercare made in china.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nα, όπως τα λεγα με τα κέφια της είναι. Τώρα θήλασε μισή ώρα απ' το ένα και κάνα 20λεπτο απ' το άλλο κι απ' το συμπλήρωμα μόνο 30μλ ήπιε, άρα χόρτασε.

Τι να πω; Την επόμενη φορά που θα τη βάλω μπορεί και να ουρλιάζει! Ουφ!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

θυμάμαι πρώτη φορά που είχα βγάλει το καρεκλάκι φαγητού στο μπαλκόνι για πλύσιμο και όπως το έπλυνα έπεσα πάνω στο ετικετάκι το οποίο ήταν κολλημένο κάπου στην ραφή στην πλάτη. mothercare made in china.

Α, καλά, εννοείται ρε, όλα πλέον. Τα συγκεκριμένα κιόλας είναι κι αντίστοιχης ποιότητας, και στο Λονδίνο κι αντίστοιχης τιμής, μόνο εδώ τα χρυσοπληρώνουμε. :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

http://www.biokarpet.gr/products.html

Και μου αρεσει κ αυτο...

δεν το δείχνει. Αλλά σε εμάς ένα κατάστημα βιοκαρπέτ που έχει πάνω στον περιφερειακό κοντά στην εθνική λέει ένα + ενα δώρο. Μήπως ισχύει για ολα τα καταστήματα. Έχει πολύ καιρό το πανώ κρεμασμένο έξω.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...