Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαεστρο, ο γιάννης κάνει κακά του στο σχολείο? Η δικιά μου ενώ πάει κατουράει τα κακά της τα κρατάει και τα κάνει στης πεθεράς μόλις σχολάσει:rolleyes:

Δεν ξέρω, δεν έχω ρωτήσει! :confused::shock:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, δεν έχω ρωτήσει! :confused::shock:

αν δεν τα κάνει στο σπίτι πάει να πει τα κάνει στο σχολείο μωρέ...

η δικιά μου μάλλον δε βολεύεται σε ξένες τουαλέτες. Και πριν κανένα δίμηνο ήμασταν σε κάτι φίλους, μου λέει θέλω κακά, την πάω τουαλέτα δεν θέλω λέει, ξανά μου λέει, την ξαναπάω δεν έκανε μέχρι που τα έκανε πάνω της. ευτυχώς ήταν σκληρά και δεν πασαλείφθηκε:tongue:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάποιες μέρες κάνει και σπίτι, αλλά -μη ξεχνάς- αυτός είναι αγόρι, κάνει πολλά! ;)

γιατί τα αγόρια κάνουν πιο πολλά?

χαχαχαχχαχαχα. Σκατοσυζήτηση...

Αλήθεια τώρα που έχεις και αγόρι και κορίτσι είναι διαφορετικά? ή είναι νωρίς ακόμα για να καταλάβεις?

και μια που έχουμε σκατοσυζήτηση ο χάσμπαντ δεν χ...πάνω του με την κόρη?


Link to comment
Share on other sites

μαεστρο, ο γιάννης κάνει κακά του στο σχολείο? Η δικιά μου ενώ πάει κατουράει τα κακά της τα κρατάει και τα κάνει στης πεθεράς μόλις σχολάσει:rolleyes:

αυτο θα πει εγκρατεια..αλλα καλο ειναι μεγαλωνοντας να μαθει να μη τα κραταει.. ειναι μια πολυ καλη αρχη για την δυσκοιλιοτητα ως παιδι και ως ενηλικας αργοτερα.. ακου με σε αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τώρα που έχεις και αγόρι και κορίτσι είναι διαφορετικά? ή είναι νωρίς ακόμα για να καταλάβεις?

και μια που έχουμε σκατοσυζήτηση ο χάσμπαντ δεν χ...πάνω του με την κόρη?

Όχι ρε τι να καταλάβω διαφορά από τώρα; Απλά εγώ είμαι πιο χαλαρή και την απολαμβάνω περισσότερο, στο Γιάννη άρχισα να πάρω μπρος σα μαμά, ήταν οι συνθήκες διαφορετικές.

Ο χάζμπαντ αρχίζει σιγά σιγά να "γλυκαίνεται", αλλά πιστεύω στο μέλλον θα πάθει την πλάκα του.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα!

Όλα καλά στον γιατρό.

Αρχικά άργησε πολύ να βρει την καρδούλα του, ένα βουητό ακουγόταν μόνο. Το σκατούλι ήταν πολύ χαμηλά και δεξιά....μας λαχτάρισε λίγο. Είναι 10 εκατοστά ανθρωπάκι. Το είδα πεντακάθαρα. Μόλις άνοιξε ο υπέρηχος είδα το πατουσάκι. Εν τω μεταξύ στη Γεωργία μόλις άνοιγε ο υπέρηχος την έβλεπα να κάνει κολοτούμπες πάντα. Αυτό ξαπλωμένο σε μια γωνίτσα ήταν.

Μου έγραψε ασβέστιο και σίδηρο και εξετάσεις τις οποίες θα κάνω γύρω στις 15 Νοέμβρη.

Γράφει υπέρηχο μήτρας, τριπλό τέστ, γενική ούρων, γενική αίματος και σάκχαρο αίμα ,μάλλον όχι καμπύλη, αν δει κάτι ανησυχιτικό στο σάκχαρο τότε καμπύλη.

η μικρή έχει γίνει το δεξί χέρι του γιατρού. Την παίρνει δίπλα του και της δείχνει το αδερφάκι της. Θα το αγαπάω , λέει στο γιατρό, και συνεχίζει, άντε πότε θα το βγάλεις να το πάρω αγκαλίτσα:tongue:


Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Όλα καλά στον γιατρό.

Αρχικά άργησε πολύ να βρει την καρδούλα του, ένα βουητό ακουγόταν μόνο. Το σκατούλι ήταν πολύ χαμηλά και δεξιά....μας λαχτάρισε λίγο. Είναι 10 εκατοστά ανθρωπάκι. Το είδα πεντακάθαρα. Μόλις άνοιξε ο υπέρηχος είδα το πατουσάκι. Εν τω μεταξύ στη Γεωργία μόλις άνοιγε ο υπέρηχος την έβλεπα να κάνει κολοτούμπες πάντα. Αυτό ξαπλωμένο σε μια γωνίτσα ήταν.

Μου έγραψε ασβέστιο και σίδηρο και εξετάσεις τις οποίες θα κάνω γύρω στις 15 Νοέμβρη.

Γράφει υπέρηχο μήτρας, τριπλό τέστ, γενική ούρων, γενική αίματος και σάκχαρο αίμα ,μάλλον όχι καμπύλη, αν δει κάτι ανησυχιτικό στο σάκχαρο τότε καμπύλη.

η μικρή έχει γίνει το δεξί χέρι του γιατρού. Την παίρνει δίπλα του και της δείχνει το αδερφάκι της. Θα το αγαπάω , λέει στο γιατρό, και συνεχίζει, άντε πότε θα το βγάλεις να το πάρω αγκαλίτσα:tongue:

ελα βρε!! τελεια!! ησυχο μωρακι!! αντε με το καλο..

το τριπλο τεστ τι ειναι αραγε? το χω ξανακουσει αλλα δεν θυμαμαι..

καμπυλη σακχαρου ουτως η αλλως κανουν 26η εβδομαδα ειναι νωρις για να χρειαζεται..αλλωστε και το απλο σακχαρο στο αιμα θα δωσει καποια ενδειξη αθωα..και αν χρειαστει παραπανω εξεταση θα σου πει..

και εμεις σημερα εχουμε την μαλλον τελευταια επισκεψη του στο ιατρειο πριν το κοψιμο της περιδεσης και επειδη η κουνιαδα θα λειπει το μεσημερι μαλλον θα παρουμε την μικρη μαζι μας στο γιατρο.. πιστευω οτι θα μας ψησει το ψαρι στα χειλη..οπως επισης ο γιατρος δεν θα ειναι οπως ο δικος σου καθως δε μιλαει και πολυ αλλα υποθετω οτι ο συζυγος θα παρει αγκαζε τη κορη του στο εξεταστηριο και θα της δειχνει στον υπερηχο το μωρακι..

για να δουμε!!ουφ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...