Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Προσπερίτσα κοντοζυγώνεις εεε????

Αν κ τρεχω σαν παλαβη μπηκα για να δω τα νέα σου και να σου ευχηθώ με το καλό να κρατήσεις αγκαλια το αγγελουδάκι!!Αχ μωρέ θυμηθηκα τα δικά μου που είναι ακομα προσφατα κ συγκινούμαι... Υπέροχες στιγμες, μοναδικές κ λογικά εγώ τουλάχιστον δεν θα τις ξαναζήσω...

ΑΑΑΧΧΧ να απολαυσεις καθε στιγμή!!!

Φιλιά!!

ΥΓ: Γιατι λες πως με θυμηθηκες στα μαθηματα ανωδυνου???

Μιαμάμα υπομονη όλα για καλό γινονται:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προσπερίτσα κοντοζυγώνεις εεε????

Αν κ τρεχω σαν παλαβη μπηκα για να δω τα νέα σου και να σου ευχηθώ με το καλό να κρατήσεις αγκαλια το αγγελουδάκι!!Αχ μωρέ θυμηθηκα τα δικά μου που είναι ακομα προσφατα κ συγκινούμαι... Υπέροχες στιγμες, μοναδικές κ λογικά εγώ τουλάχιστον δεν θα τις ξαναζήσω...

ΑΑΑΧΧΧ να απολαυσεις καθε στιγμή!!!

Φιλιά!!

ΥΓ: Γιατι λες πως με θυμηθηκες στα μαθηματα ανωδυνου???

Μιαμάμα υπομονη όλα για καλό γινονται:D

να σαι καλα!! και εγω απο τη μια λεω αντε να τελειωνουμε και αναστεναζω στην σκεψη των πονων (αλλωστε μια γερη γευση πηρα και σημερα.. εις διπλουν) απο την αλλη λεω ποσο μοναδικες στιγμες ειναι αυτες και οπως λες και εσυ ετσι και εγω δεν θα τις ξαναζησω αφου δεν σκοπευω να κανω τριτο παιδι (ο γιατρος μου εκανε και πλακα σχετικα με αυτο)..

δεν πειραζει.. με αποβολες, αποξυνσεις και δυο παιδια εχω κολλησει μια χαρα ενσημα στο αθλημα.. ας κανουν και οι αλλες μωρακια πια..χαχα!

Τι να ελεγε και η Μαρια Θηρεσια που κανε 16 παιδια!!!! ελεος!

σε θυμηθηκα σχετικα με αυτο που λεγες οτι οι συσπασεις ειναι καλο να περνονται στο ορθιο η σε βαθυ καθισμα και οχι ξαπλωτα..λογικο..

εντωμεταξυ αν γεννησω αυριο 30/10 θα ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ενας χρονος απο την αποξυνση της παλλινδρομησης που ειχα περσι..

αν γεννησω 1 του μηνα θα ειναι η ωραια ημερομηνια 1/11/11

και αν γεννησω τελικα 2 του μηνα απλα θα μου αρεσει ο αριθμος αφου σε ολη την εγκυμοσυνη ελεγα οτι υπολογιζω πως θα γεννησω μεταξυ 30/10 με 2/11... ουτε παραγγελια να ταν χαχα..

για να δουμε λοιπον ποτε με το καλο θα ρθει ο μπεμπακος..

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα!! και εγω απο τη μια λεω αντε να τελειωνουμε και αναστεναζω στην σκεψη των πονων (αλλωστε μια γερη γευση πηρα και σημερα.. εις διπλουν) απο την αλλη λεω ποσο μοναδικες στιγμες ειναι αυτες και οπως λες και εσυ ετσι και εγω δεν θα τις ξαναζησω αφου δεν σκοπευω να κανω τριτο παιδι (ο γιατρος μου εκανε και πλακα σχετικα με αυτο)..

δεν πειραζει.. με αποβολες, αποξυνσεις και δυο παιδια εχω κολλησει μια χαρα ενσημα στο αθλημα.. ας κανουν και οι αλλες μωρακια πια..χαχα!

Τι να ελεγε και η Μαρια Θηρεσια που κανε 16 παιδια!!!! ελεος!

σε θυμηθηκα σχετικα με αυτο που λεγες οτι οι συσπασεις ειναι καλο να περνονται στο ορθιο η σε βαθυ καθισμα και οχι ξαπλωτα..λογικο..

εντωμεταξυ αν γεννησω αυριο 30/10 θα ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ενας χρονος απο την αποξυνση της παλλινδρομησης που ειχα περσι..

αν γεννησω 1 του μηνα θα ειναι η ωραια ημερομηνια 1/11/11

και αν γεννησω τελικα 2 του μηνα απλα θα μου αρεσει ο αριθμος αφου σε ολη την εγκυμοσυνη ελεγα οτι υπολογιζω πως θα γεννησω μεταξυ 30/10 με 2/11... ουτε παραγγελια να ταν χαχα..

για να δουμε λοιπον ποτε με το καλο θα ρθει ο μπεμπακος..

και αν γεννησεις σημερα???????? δεν σε βλεπω μεσα ουτε εδω ουτε στο φεις...λεεεεεεςςςςςςςςςς????????????????

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχες στιγμες, μοναδικές κ λογικά εγώ τουλάχιστον δεν θα τις ξαναζήσω...

εεε κοπελιααα!!!!!!! εμενα αυτη η φραση δεν μου εμπνεει ιδιαιτερη αρνηση για τριτο!!!!! σε βλεπω για επιδομα τριτεκνων (και επειδη μαλλον θα το κοψουν σε βλεπω και για πολυτεκνων!!!χαχαχαχχαχα!!!!μανουλαααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δήμητρα ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ και μ' ένα πόνο (που λένε!!!).

Γερό και δυνατό παιδάκι να υποδεχθείς σύντομα σου εύχομαι. :D

εσυ βρε απο τοτε που (ξανα)γεννησες γλυκανες!!!!! φτου φτου μη σε ματιασω!!!

εγω τωρα παλι γιατι ειμαι σιγουρη οτι η προσπερινα κραταει το γιο αγκαλια ηδη???

Link to comment
Share on other sites

εμάς για 2ο κοριτσάκι μας αρέσει το Αλίκη και Ναταλία!!!

για αγόρι δεν βλέπω να βρίσκω...χιχι

Δεν χρειάζεται να πω ποιο προτιμω έτσι; ;)

Για αγόρι θα πρότεινα Φίλιππο ή Ιάσωνα.. Μου αρέσουν πάρα πολύ..

Οσο για τις ημερομηνίες προσπ ξέχασες την περίπτωση 31.10.11 η οποία επίσης είναι πολύ ωραία.. Οπως κ να έχει θα είναι τέλεια γιατι θα είναι τα γενέθλια του ΜΠΕΜΠΗ κ αυτο την κάνει ωραία.. Τι να πουν κ αυτες που γεννησαν 6/6/06???????????????:D


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια..

οχι desp μου δεν γεννησα ακομη.. εχω πονους αλλα ακομη ατακτα..με δυσκολια παω τουαλετα να καταλαβετε και ειμαι σε μια σχετικη τσιτα αν και κοιμηθηκα τρεις ωρες..θα δουμε αυριο πως θα παει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!

ημουν αρρωστη με αμυγδαλιτιδα κι εχασα επεισοδια!

ερχεται ο μπεμπουλης σου προσπ,οπου να'ναι?

με το καλο,και μ'ενα πονο!!

να εισαι καλα!! μακαρι.. συντομα και καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ' αρέσει το Ναταλία. Το Αλίκη, μην το πάρετε στραβά ρε παιδιά, αλλά μου θυμίζει τη Βουγιούκλω, γι' αυτό δε μ' αρέσει! ΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα

Άντε να δούμε αν θα 'ναι κι άλλο μικρό του Οκτωβρίου ή θ' αλλάξει μήνα. Εγώ πάντως στου Οκτωβρίου '11 το καφέ δε γράφω.

Τι να γράψω ρε παιδιά; Πάλι απ' την αρχή; Αφού το 'χουμε ξαναδει το έργο.

Δέσποινα πως πάει; Πήγανε σινεμά; Τα πάει καλά ο Μητσάρας; Εμένα η δικιά μου επιτέλους έχεσε και ησυχάσαμε. ;)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλως τες..

εμενα σημερα το μεσημερι μου εμφανιστηκε η τραχηλικη βλεννη (το πωμα του τραχηλου που λενε) και η μαια μου πε οτι λογικα περιμενει να αρχισουν οι συσπασεις απο το απογευμα (που μας περασε) η απο τη νυχτα..

εχω επωδυνες συσπασεις αλλα οχι περιοδικες για την ωρα..

οπως και να χει ειτε αποψε, ειτε αυριο, ειτε την Τριτη ο τοκετος πρωτα ο Θεος θα ολοκληρωθει..

απλα μου την δινει στα νευρα που πρεπει να περιμενω απραγη ποτε θα αρχισουν οι ωδινες..επισης η κορη μου την ημερα ειναι μεσα στη γλυκα και στις αγαπες και τα βραδυα χτυπιεται στα πατωματα για τη μανουλα της.. οουυυφφ.. τι φταιει και αυτο..μικρο ειναι..αλλα δεν παλευεται η κατασταση ωρες ωρες..στενοχωριεμαι..

παω να απολαυσω μια συσπαση που μολις αρχιζει..

φιλια

Link to comment
Share on other sites

Ε Ε Ερχεται!!!!

Γέννησα 2 ωρες αφού έφυγε αυτή η ταπα!!!

Πήρες την μπάλα που σου έλεγα?? Ελπίζω γιατί περνανε πολύ πιο ανώδυνα οι συσπάσεις... Αχ άντε με το καλό.. ως αυριο το απόγευμα πιστευω πως θα έχεις γεννησει:P:p

Εμένα το Αλίκη μου αρέσει γιατι μου θυμίζει την αλίκη στη χωρα των θαυμάτων!!Κ είναι κ υποψηφιο μαζί με το Δανάη, το Σοφια... κ κατι άλλα...

Προς Δέσποινα: ΧΑΖΟ!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα βρε Yioupi..

να ειμαι ειλικρινης εχω εναν εκνευρισμο διοτι συνεχιζω στο ιδιο ακριβως μοτιβο..συσπασεις ατακτες και τιοτε αλλο..

μια φιλη μου πε οτι και εκεινη ειχε παθει το ιδιο και γεννησε τρεις μερες μετα..αλλου στο parents ειδα οτι γεννησαν λιγες ωρες μετα..εγω ακομη εδω κλωσσαω αυγα μπας και.. ο μπεμπης παντως να ναι καλα απο κινητικοτητα αλλο τιποτε..

οπως ειπα και παραπανω αφου φθασαμε στη Δευτερα, τι σημερα τι αυριο το πρωι που ουτως η αλλως εχουμε και ραντεβου το πραγμα ΠΡΩΤΑ ο Θεος και με υγεια θα ολοκληρωθει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...