Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Στο καλό κοριτσάκιιιιιι!!

Κ μην ξεχνάς: Σπρώχνουμε κάτω όχι στο λαιμο:tongue:

Κ εμένα ρε Δέσπω με πήρε ο 10ος μέσα στον αυγουστο.... είχα πάει να σκάσω αλλά ήθελα να είναι έκπληξη δεν ήθελα ραντεβού...!!

κ φυσικά κ τα 2 με ξενύχτησαν... Η Λ 2 νύχτες κ η λιλιπουτ 1 νύχτα.. εγώ βογκούσα κ ο άντρας ροχάλιζε....γκρρρρρρρρ..

Α... τα είδες τα χάλια μας στο φεϊς...????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα ο γιατρος μου λεει οτι επειδη ειναι δευτερη γεννα και αλλες συνθηκες τα πραγματα θα ειναι πιο απλα κατα τα αναμενομενα.. βεβαια οι γιατροι ψευδονται μονιμα καλως η κακως.. ειναι δυνατον να μου πει οτι δεν θα πονεσω??? αφου η ιδια το εχω βιωσει και το ξερω.. τωρα ποσο περισσοτερο, ποσο λιγοτερο οντως δεν ξερω αν υπαρχει επιπεδο..παρ αυτα ειμαι στη γραμμη της οχι επισκληριδιου και ελπιζω οτι ετσι θα κρατησω..

και ελπιζω να προλαβω το μεσημεριανο στο μαιευτηριο..χαχα!!

φιλια σε ολες!!! εις το επανιδειν!!

προσπ ειναι ΠΟΛΥ πιο ευκολη η δευτερη γεννα!!!! μα το θεο τεραστιος ηταν αλλα πονεσα πολυ λιγοτερο ή τουλαχιστον ηξερα να διαχειριστω καλυτερα τον πονο...να σου πω παντως εχω μεινει με την απορια πως ειναι μια γεννα με επισκληριδιο..παιχνιδακι μου φαινεται οπως τα ακουω! (αλλα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως δεν θα ξαναμεινω εγγυος για να μαθω ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!ΦΤΑΝΕΙ ΚΛΑΤΑΡΑ!!!)

Link to comment
Share on other sites

Στο καλό κοριτσάκιιιιιι!!

Κ μην ξεχνάς: Σπρώχνουμε κάτω όχι στο λαιμο:tongue:

Κ εμένα ρε Δέσπω με πήρε ο 10ος μέσα στον αυγουστο.... είχα πάει να σκάσω αλλά ήθελα να είναι έκπληξη δεν ήθελα ραντεβού...!!

κ φυσικά κ τα 2 με ξενύχτησαν... Η Λ 2 νύχτες κ η λιλιπουτ 1 νύχτα.. εγώ βογκούσα κ ο άντρας ροχάλιζε....γκρρρρρρρρ..

Α... τα είδες τα χάλια μας στο φεϊς...????

τα ειδα ρε τι εγινε?????? θα τον κλεισουν ??? και με τους υπαλληλους τι γινεται???θα πας για αποσπαση ή το αλλο α που τελειωνει σε λυση??????γινεται????ρε τι χαμαλια ειναι αυτα ρεεεεεεε!!!!!!!!

και εμενα μου αρεσε που ηταν εκπληξη στη μελινα αλλα στο μικρο με το στεφανι σαλονικα και εμενα στην αθηνα ηταν φρικη η αναμονη...

Link to comment
Share on other sites

τα ειδα ρε τι εγινε?????? θα τον κλεισουν ??? και με τους υπαλληλους τι γινεται???θα πας για αποσπαση ή το αλλο α που τελειωνει σε λυση??????γινεται????ρε τι χαμαλια ειναι αυτα ρεεεεεεε!!!!!!!!

και εμενα μου αρεσε που ηταν εκπληξη στη μελινα αλλα στο μικρο με το στεφανι σαλονικα και εμενα στην αθηνα ηταν φρικη η αναμονη...

Τσ τσ τσ.. είσαι πολύ οπισθοδρομική....

Ακου εκεί απόλυση...

Η μοντερνα εκδοχή είναι εφεδρεία... Μπαναλ, ε μπανάλ :cool:

(Γιατί καλέ να μην γίνεται??Δυο χρόνια δημιουργεί κλίμα το βόδι ο Πα που τελειώνει σε γκαλος... Η μονιμότητα ακολουθεί τη θέση όχι τον υπάλληλο...) Αλλά κρίμα πέρα από το δικό μου συμφέρον θεωρώ πως ήταν κάτι πολύ καλό, αξιοκρατικό με καινουριο κ μορφωμένο κόσμο που λειτουργούσε... αυτό βρήκαν???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τσ τσ τσ.. είσαι πολύ οπισθοδρομική....

Ακου εκεί απόλυση...

Η μοντερνα εκδοχή είναι εφεδρεία... Μπαναλ, ε μπανάλ :cool:

(Γιατί καλέ να μην γίνεται??Δυο χρόνια δημιουργεί κλίμα το βόδι ο Πα που τελειώνει σε γκαλος... Η μονιμότητα ακολουθεί τη θέση όχι τον υπάλληλο...) Αλλά κρίμα πέρα από το δικό μου συμφέρον θεωρώ πως ήταν κάτι πολύ καλό, αξιοκρατικό με καινουριο κ μορφωμένο κόσμο που λειτουργούσε... αυτό βρήκαν???

να ταν μονο αυτο...τιποτα δεν θα μεινει ορθιο με τα γαιδουρια...και θελει και δημοψηφισμα ο μ!@#$ας τωρα...ή ειναι πολυ ηλιθιος ή πολυ λαμογιο...οτι και να ειναι, καταντια ειναι...

κριμα παντως...πολυ κριμα...και ποιος θα κανει τους ελεγχους τωρα??? θα φερει καμια γερμανικη εταιρεια να σας αντικαταστησει?? α στα διαλα 50 χρονια πισω γυρισαμε...θα μεινει το ονομα του στην ιστορια...μαζι με του παττακου και του παπαδοπουλου...

Link to comment
Share on other sites

κριμα παντως...πολυ κριμα...και ποιος θα κανει τους ελεγχους τωρα??? θα φερει καμια γερμανικη εταιρεια να σας αντικαταστησει??

E;isai κοντά στην αλήθεια... δες εδώ τι έγινε :

http://bloglines.gr/articles/105856/%CE%9F-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B5%CE%B4%CF%81%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%95%CE%A6%CE%95%CE%A4-%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BA%CE%B5-%CF%83%CE%B5-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%AF%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-----%CE%94%CE%B5%CE%BD-%CF%85%CF%80%CE%AC%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%B9-%CE%BA%CF%81%CE%AC%CF%84%CE%BF%CF%82-!-!-!

Αν ήταν στη θεση μας γερμανική εταιρεία θα τους βόλευε περισσότερο..

Αντε καληνύχτεςςςςςς........

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια!!

έχουμε κάνα νέο από προσπ?

πήγε για πρόκληση ή πήγε νωρίτερα τη νύχτα?

εμείς εδώ σπίτι...με την αλλαγή της ώρας επηρεάστηκε το κορίτσι μου και ξυπνάει 7.30-8...

έτοιμη για σχολείο,εγώ δεν μπορώ να σηκωθώ...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα χριστινακι!καλο μηνα!

καλα ειμαι,σταματησα κι εχθες απο τη δουλεια.ξεκουραση τωρα.

που λεει ο λογος.πρεπει να κανω γενικο,να βαλω τα χαλια,κτλ.

η μικρη ειναι στο σχολειο παλι μετα απο 2 βδομαδες,να δω ποσο θα κρατησει χωρις να αρρωστησει παλι..

εχθες μου εφερε την πρωτη της κατασκευη!μια σημαιουλα!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπράβο ελανιδίτσα,κάτσε να ξεκουραστείς...

εγώ φέτος γενική δεν κάνω αλλά έχω πακεταρίσματα,ξεκαθαρίσματα...

είναι τόσα πράγματα που δεν πουλιούντε...και δεν θέλω να τα χαρίσω...γιατί αυτό περιμένουν όλοι...το τσάμπα...

τα έχω πάρει με αυτό το θέμα...

τεσπά...κατά τα άλλα...

είμαστε σε κουβέντα με τον κινέζο μπας και πάρει το αυτοκίνητο και κλείσουμε εισητήρια...

συνέχεια βγαίνουν διάφορα,τώρα θέλει το αυτοκίνητο και κτέο...

αμάν πια...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μέχρι το μεσημέρι πιστεύω να έχουμε νέα της προσπερίνας.

Ελενάντα χάθηκες...περαστικά κι όλας!

Σίγουρα θα έκαναν κι άλλες κατασκευές απλά δεν τις έφερνε στο σπίτι. Και η δικιά μου τακτικά φέρνει. Πριν μια βδομάδα έφερε μια κόλλα με το Α και χθες το Β. ¨οταν τη ρώτησα τί κάνανε στο σχολέιο μου είπε μάθανε το Β:tongue: Εμείς ακόμα δεν αρρωστήσαμε...κάνει δουλειά η συλλογή αντισωμάτων που έχουμε:tongue:

Μιαμαμα η δικιά μου που ξυπνάει απο τις 6μιση και τα σκ?????? τί να πώ η καημένη! Όσο για τα ΕΛΤΑ μια φορά στη δουλειά αντικαταβολές απο αρκετές αποστολές μαζεμένες 500 ευρώ και τις πήγαν αλλού. Καλά που είχα τα δελτία αποστολής καρφιτσωμένα και αφού είδα οτι άργησαν πάνω απο μήνα πήγα και τα ζήτησα και διαπίστωσαν πως τα είχε παραλάβει άλλος:confused::confused:


Link to comment
Share on other sites

6.30...απαπα!!

τα ταχυδρομεία εδώ είναι άστα να πάνε...

από τώρα μαθαίνουν γράμματα τα μικρά σας?

στο νηπιαγωγείο τι θα κάνουν...

Δεν τα ζορίζουν κι όλας.....Απλώς αναφορά κάνουν. Χθες έκανε ένα Β με μωβ μαρκαδόρο (μάλιστα το είπα ροζ και παρεξηγήθηκε διορθώνοντάς με:tongue:) και στο υπόλοιπο φύλλο είχε ζωγραφιές της.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...