Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

γιατι καλε?? για να δω κεφακια.. (λεμε τωρα!)

εγω μιλησα με το γιατρο νωριτερα και μου πε οτι η βλεννη δειχνει οτι εξαλειφεται ο τραχηλος και αν δεν παω αποψε με τι γνωστες συσπασεις, αυριο το πρωι θα μας κανει τη προκληση ευκολοτερη.. αιντε να δουμε!!

μολις ξαναξουριστηκα και αναμενω κυνηγωντας τη κορη μου..:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α καλε τι ωραιο ονομα!!!!:D:D:D:D:D

:tongue::tongue::tongue: Της γιαγιάς του

Γιατί βρε κοπελιά, εσύ μάνα δεν έχεις;;; :tongue:

Καλημέρα! Είμαι ΠΟΛΥ άϋπνη, άκεφη και α- γενικώς. :rolleyes:

δεν του αρέσει της μαμάς μου, ενώ του πατέρα του , σε περίπτωση που είναι αγόρι, μούρλια! Χαράλαμπος:?:?:?:? ούτε εμένα μου αρέσει...

η μικρά φαντάζομαι ευθύνεται ,ε?

καλά που λείπει και ο Γιάννης! Όλα εντάξει με την αδερφούλα?


Link to comment
Share on other sites

και ο δικός μου μπαμπάς το ίδιο όνομα έχει βίκυ μου!!άσε χάλι μαύρο...σιγά μην βγάλω το παιδί μου έτσι!!

ευτυχώς έκανε την βλακεία η αδερφή μου και το έβγαλε 2ο όνομα...στο θηλυκό...ακόμα πιο χάλι!!Χαραλαμπία...χαχαχαχα

το Μελίνα πολύ ωραίο,το είχαμε κι εμείς στη λίστα στο πρώτο παιδί...

Link to comment
Share on other sites

Πως τη λένε;

Έλεος με το Χαράλαμπος!!! Κι εγώ πόντια είμαι, αλλά ΝΥΣΑΦΙ με τους Μπάμπηδες! (τι όνομα κι αυτό; :rolleyes::cool:)

Ααααααααααχ! Μπάμπης το αγοράκι μου??? Το παιδάκι μου??? Τι μου' μελε να πάθω......(αν είναι αγόρι)

Την μαμά μου? Θάλεια τη λένε.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλέ το Θάλεια είναι πολύ ωραίο όνομα!!!

να εύχεσαι τότε να βγει κορίτσι πάλι...

χιχι

άκου μπάμπης το παιδί...μπάμπης ο φλου!!!!

καλά αν βγει το δικό μου αγόρι θα μας πρήξουν,είμαι σίγουρη!!!

Link to comment
Share on other sites

καλέ το Θάλεια είναι πολύ ωραίο όνομα!!!

να εύχεσαι τότε να βγει κορίτσι πάλι...

χιχι

άκου μπάμπης το παιδί...μπάμπης ο φλου!!!!

καλά αν βγει το δικό μου αγόρι θα μας πρήξουν,είμαι σίγουρη!!!

οι δικοί σου δεν νομίζω να έχουν μούτρα να ζητάνε και ονόματα! Ας δούνε πρώτα τα εγγόνια ...

Πάντως σε τέτοια περίπτωση θα προτιμούσα κάτι σε Χάρης. Δεν είναι ότι καλύτερο πάλι... όμως απο το Μπάμπης κάθεται κάπως καλύτερα....:rolleyes::confused::confused::confused:


Link to comment
Share on other sites

αυτό ξαναπέστο βίκυ μου!!! αυτή την απάντηση θα πάρουν έτσι και πουν τίποτα...

που όλο της μιλάω για τους παππούδες για να μην τους ξεχνάει!!

σάμπως όμως και τα πεθερικά δεν είχαν τα μούτρα κι έκαναν θέμα???

άσε!!!δεν πάει καλά ο κόσμος!!

μωρέ δεν κάθεται καθόλου...στο λαιμό θα μου κάτσει τέτοιο όνομα...χιχι

ξέχασα να σου πω ότι την προηγούμενη εβδομάδα πήγε ο άντρας μου ταχυδρομείο να ζητήσει τα χρήματα από τα βραχιολάκια...δεν ήρθε ποτέ το χαρτί,πάλι καλά τα πήρε...

προσπ τι έγινε?γέννησες?

Link to comment
Share on other sites

οχι βρε Miamama.. αν και εχω πονακια τωρα το απογευμα και μια ταση στο στηθος ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ δεν το κοβω ακομη.. αυριο εχω ραντεβου στις 7.30 στο μαιευτηριο για προκληση.. ελπιζω θα χω τελειωσει μεχρι νωρις το μεσημερι.. πρωτα ο Θεος!!!!

θα πω σε μια κοπελα απο τον Νοεμβριο να μπει να σας ενημερωσει.. (δικτυωση..χαχα!!)

Link to comment
Share on other sites

οχι βρε Miamama.. αν και εχω πονακια τωρα το απογευμα και μια ταση στο στηθος ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ δεν το κοβω ακομη.. αυριο εχω ραντεβου στις 7.30 στο μαιευτηριο για προκληση.. ελπιζω θα χω τελειωσει μεχρι νωρις το μεσημερι.. πρωτα ο Θεος!!!!

θα πω σε μια κοπελα απο τον Νοεμβριο να μπει να σας ενημερωσει.. (δικτυωση..χαχα!!)

βρε δεν ντρεπεσαι!!! 3 χρονια εμεις εδω σε κοπελα απο το νοεμβρη θα πεις να μας ενημερωσει?????:? θιχτηκαμε τωρα!!!!!

με το καλο κοριτσι μου αυριο! ολα να πανε μια χαρα και να τον ξεπεταξεις γρηγορα και ανωδυνα το μουργο!!!!

αληθεια ρε συ προσπ γιατι πας με προκληση??? μονο εμενα κρατησε μεχρι τις 41 εβδομαδες το ντοκτορι μου??? α να χαθει!!!!κοντεψα να σκασω και στα 2!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε δεν ντρεπεσαι!!! 3 χρονια εμεις εδω σε κοπελα απο το νοεμβρη θα πεις να μας ενημερωσει?????:? θιχτηκαμε τωρα!!!!!

με το καλο κοριτσι μου αυριο! ολα να πανε μια χαρα και να τον ξεπεταξεις γρηγορα και ανωδυνα το μουργο!!!!

αληθεια ρε συ προσπ γιατι πας με προκληση??? μονο εμενα κρατησε μεχρι τις 41 εβδομαδες το ντοκτορι μου??? α να χαθει!!!!κοντεψα να σκασω και στα 2!!!!

η αληθεια ειναι οτι ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ και ειναι κατι που το σκεφθηκα οταν το εγραφα.. απλα στον Νοεμβριο εχουμε μαζευτει πολλες κοπελιες (καμια 20αρια), εχουν αρχισει οι γεννες ηδη (ειμαι μαλλον η τριτη που περνω σειρα) και εχει πεσει γενικα μια δικτυωση στο θεμα αυτο συνεπως ειπα να σας ενημερωσουν αφου και στον Ιανουαριο πλεον δεν μπαινουν ολες τακτικα οπως πριν..βεβαια ηδη εχω μιλησει με Ευα, Myprincess και η viki που μου γραψε εδω να μιλησουμε αρα θα ενημερωθειτε και αμεσα απο μενα..

σχετικα με τη προκληση..

το μωρο ειναι γυρω στα 3500 κιλα υπερηχογραφηματικα απο οσο υπολογιζουμε (εγω περιμενω να βγει 2900-3 κιλα το πολυ), αυριο ειμαι στην 38η.. εκοψα τη περιδεση, ειμαι με αιμα, μου φυγε και η βλεννη..εχω πονακια.. ποιος ο λογος να περιμενουμε περισσοτερο??? περιμεναμε δυομιση μερες.. οκ.. παμε παρακατω.. θεωρητικα δεν ειμαι υπερ της προκλησης γιατι εγω πιστευω οτι εχει και καποια κατα (ισως περισσοτερο πονο και πιθανοτητες να παει κατι διαφορετικα απο τα αναμενομενα)..αλλα δειχνω καλη θεληση και πιστη στα λεγομενα γιατρου και μαιας.. ελπιζω να χω κανει καλα.. δεν θα θελα καισαρικη η μεγαλη ταλαιπωρια..

πρακτικα με βολευει κιολας γιατι θα παω το πρωι, λογικα θα χω τελειωσει μεχρι το μεσημερι, δεν θα χω ξενυχτησει απο τις ωδινες, δεν θα χω φυγει ανωμαλα απο το σπιτι.. εχει δηλαδη και τα καλα του το θεμα..

απο κει και περα οτι θελει ας φερει.. μακαρι ολα καλα..

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες και θα τα πουμε συντομα..

φιλια!

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ και ειναι κατι που το σκεφθηκα οταν το εγραφα.. απλα στον Νοεμβριο εχουμε μαζευτει πολλες κοπελιες (καμια 20αρια), εχουν αρχισει οι γεννες ηδη (ειμαι μαλλον η τριτη που περνω σειρα) και εχει πεσει γενικα μια δικτυωση στο θεμα αυτο συνεπως ειπα να σας ενημερωσουν αφου και στον Ιανουαριο πλεον δεν μπαινουν ολες τακτικα οπως πριν..βεβαια ηδη εχω μιλησει με Ευα, Myprincess και η viki που μου γραψε εδω να μιλησουμε αρα θα ενημερωθειτε και αμεσα απο μενα..

σχετικα με τη προκληση..

το μωρο ειναι γυρω στα 3500 κιλα υπερηχογραφηματικα απο οσο υπολογιζουμε (εγω περιμενω να βγει 2900-3 κιλα το πολυ), αυριο ειμαι στην 38η.. εκοψα τη περιδεση, ειμαι με αιμα, μου φυγε και η βλεννη..εχω πονακια.. ποιος ο λογος να περιμενουμε περισσοτερο??? περιμεναμε δυομιση μερες.. οκ.. παμε παρακατω.. θεωρητικα δεν ειμαι υπερ της προκλησης γιατι εγω πιστευω οτι εχει και καποια κατα (ισως περισσοτερο πονο και πιθανοτητες να παει κατι διαφορετικα απο τα αναμενομενα)..αλλα δειχνω καλη θεληση και πιστη στα λεγομενα γιατρου και μαιας.. ελπιζω να χω κανει καλα.. δεν θα θελα καισαρικη η μεγαλη ταλαιπωρια..

πρακτικα με βολευει κιολας γιατι θα παω το πρωι, λογικα θα χω τελειωσει μεχρι το μεσημερι, δεν θα χω ξενυχτησει απο τις ωδινες, δεν θα χω φυγει ανωμαλα απο το σπιτι.. εχει δηλαδη και τα καλα του το θεμα..

απο κει και περα οτι θελει ας φερει.. μακαρι ολα καλα..

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες και θα τα πουμε συντομα..

φιλια!

συμφωνη με βρισκεις σε ολα! απλα εχω ακουσει οτι ποναει περισσοτερο με προκληση (λες και υπαρχει επιπεδο στον πονο εκεινη την ωρα βεβαια!!! λαμπακια βλεπεις ουτως ή αλλιως!!!:lol:)

εμενα πχ με ξενυχτησαν και τα 2!!!! Η μελινα γεννηθηκε στις 5 το πρωι (απο τις 12 που πηγα) και ο μητσος στις 6μιση (ευτυχως σε αυτον ειχα παει στις 5 μια ωριτσα κρατησε...αλλα και παλι με ξυπνησε μες στη νυχτα ο ατιμος!!! στις 4 το πρωι με πιασαν οι πονοι!!!)

Link to comment
Share on other sites

συμφωνη με βρισκεις σε ολα! απλα εχω ακουσει οτι ποναει περισσοτερο με προκληση (λες και υπαρχει επιπεδο στον πονο εκεινη την ωρα βεβαια!!! λαμπακια βλεπεις ουτως ή αλλιως!!!:lol:)

εμενα πχ με ξενυχτησαν και τα 2!!!! Η μελινα γεννηθηκε στις 5 το πρωι (απο τις 12 που πηγα) και ο μητσος στις 6μιση (ευτυχως σε αυτον ειχα παει στις 5 μια ωριτσα κρατησε...αλλα και παλι με ξυπνησε μες στη νυχτα ο ατιμος!!! στις 4 το πρωι με πιασαν οι πονοι!!!)

εμενα ο γιατρος μου λεει οτι επειδη ειναι δευτερη γεννα και αλλες συνθηκες τα πραγματα θα ειναι πιο απλα κατα τα αναμενομενα.. βεβαια οι γιατροι ψευδονται μονιμα καλως η κακως.. ειναι δυνατον να μου πει οτι δεν θα πονεσω??? αφου η ιδια το εχω βιωσει και το ξερω.. τωρα ποσο περισσοτερο, ποσο λιγοτερο οντως δεν ξερω αν υπαρχει επιπεδο..παρ αυτα ειμαι στη γραμμη της οχι επισκληριδιου και ελπιζω οτι ετσι θα κρατησω..

και ελπιζω να προλαβω το μεσημεριανο στο μαιευτηριο..χαχα!!

φιλια σε ολες!!! εις το επανιδειν!!

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααχ! Μπάμπης το αγοράκι μου??? Το παιδάκι μου??? Τι μου' μελε να πάθω......(αν είναι αγόρι)

Την μαμά μου? Θάλεια τη λένε.

Καλά πλάκα κάνει; ΣΟΥΠΕΡ όνομα είναι! Είπα κι εγώ θα 'ναι κανένα "Αγλαία" και δεν θα του αρέσει.

Να πατήσεις πόδι Βίκυ! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...