Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια...

κρυώνετε σήμερα?

ετοιμάζομαι κι εγώ...το μεσημέρι φεύγουμε για Γιάννενα.

θα αφήσω το κοριτσάκι μου πρώτη φορά...

βέβαια με τον μπαμπά του το αφήνω...αλλά δεν το έχω ξανακάνει...

για να δούμε θα με ψάχνει ή χε#$%??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κοριτσάκια...

κρυώνετε σήμερα?

ετοιμάζομαι κι εγώ...το μεσημέρι φεύγουμε για Γιάννενα.

θα αφήσω το κοριτσάκι μου πρώτη φορά...

βέβαια με τον μπαμπά του το αφήνω...αλλά δεν το έχω ξανακάνει...

για να δούμε θα με ψάχνει ή χε#$%??

κοιτα.. αν ειναι για μια μερα και της εχεις εξηγησει μαλλον δεν θα σε ψαχνει.. αν ειναι για πανω απο δυο μερες.. κατι θα παει να γινει..τσεκαρισμενο.. αλλωστε απο οτι εχω καταλαβει με τον μπαμπα περναει ζαχαρη..χαχα!

Link to comment
Share on other sites

μου σπασε και αλλο ραμμα σημερα.. γματο???? να φοβαμαι να παω τουαλετα..αφου πινω καφε μπας και με πιασει τσιρλιπιπι..

αχ εχθες εφαγα φασολαδα και ο καημενος ο μικρος υπεφερε τη νυχτα.. κακουργα μανα...!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια...

κρυώνετε σήμερα?

ετοιμάζομαι κι εγώ...το μεσημέρι φεύγουμε για Γιάννενα

Kαλή επιτυχία στη μαμά σου!!!!!

Μη στενοχωριέσαι, μια χαρά θα περάσουνε μπαμπάς και κόρη. :)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια miamama

καλημερα κοριτσακια με τα μωρακια!

ολα καλα?

φτου να μη το ματιασω .. που σιγα μην κρατησει για πολυ.. ΑΛΛΑ δεν πιστευα ποτε οτι επρεπε να κανω δευτερο παιδι για να μπορω επιτελους να κοιμηθω μερικες παραπανω ωρες.. πριν 14 μερες θα σας ελεγα τρελλους σε μια τετοια σκεψη..

ας το απολαυσω για οσο κρατησει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα,

τί κανετε κορίτσια? εγώ την Παρασκευή μάλλον , έχω έλεγχο ISO στη δουλειά. Πρέπει να ''ξεσκονίσω '' λίγο τα αρχεία, έγγραφα κλπ...Άντε να περάσει να φεύγει απο το κεφάλι μου....


Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

εσενα καλη μου η εγκυμοσυνη θα περασει ..αερας.. ουτε που θα την καταλαβεις ποτε επειδη δεν εχεις συμπτωματα οπως αλλες να ταλαιπωρουνται, ποτε ασχολιες με το σπιτι και τη μικρη, ποτε isο στη δουλεια.. ΦΤΟΥ! σε χαιρομαι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Γαστρεντερίτιδα (για τον χάζμπαντ και για μένα), ύπνοι ότι να 'ναι, φαγητό ότι να 'ναι, είμαστε μια ομορφιά απ' την Κυριακή.

Καλή εβδομάδα σε όλες.

αν το οτι δυο μερες ειμαι συνεχεια με κοψιμο λεγεται γαστρεντεριτιδα.. βαλτε με και εμενα στο κλαμπ συν τον μπεμπη που τον εχει λιωσει τον καημενο αφου περναει απο το μητρικο γαλα.. και φαντασου οτι δεν κυκλοφορω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Περαστικά και απο μένα.

Βρε μαέστρο τα μικρά πώς την ''πήδηξαν'' και ήρθε σε εσάς? εκτός και αν εκείνη εκέινη την ημέρα που έμεινε ο Γιάννης στο σπίτι ευθύνεται για το ''κακό''.

Πραγματικά προσπ δεν έχω καταλάβει ακόμα εγκυμοσύνη. Απο συμπτώματα μηδέν και κιλά έως τώρα +2 απο αυτά που είχα χάσει. δηλ ξεκίνησα 61, κατέβηκα 59 και τώρα πάλι είμαι 61 στην ουσία και εκέι 0. Πήγα να ξεφύγω κάπου αλλά με διατροφή συντηρούμαι, καλά είναι...Αύριο έχω την β επιπέδου, για να δούμε τί θα δούμε....

Και ο ανηψιός με γαστρεντερίτιδα είναι, ευτυχώς ενημέρωσε η πεθερά και έστειλα τη μάνα μου να πάρει την μικρή εχθές απο το σχολείο και για όλη την εβδομάδα. Δεν θα τους αφήσω να έρθουν καθόλου σε επαφή. Απο το σχολείο ευτυχώς ,μην το ματιάξω, δεν ''κουβάλησε'' ακόμα κάτι.


Link to comment
Share on other sites

με το καλο η β επιπεδου κοριτσι μου.. και αν θα θελεις να μας πεις και το φυλο..

εμενα ΜΟΛΙΣ μπηκε ο ανδρας μου στο σπιτι και ειναι ΚΑΙ αυτος με διαρροια.. γαματο?????!!!!

ο μικρος εχει ΛΙΩΣΕΙ στη διαρροια.. μετα βιας κοιμηθηκε δυο ωρες τωρα το μεσημερι αφου πονουσε απο το πρωι.. η συμβουλος θηλασμου με εβαλε και πινω το ενα τσαι πισω απο το αλλο για να περασει μεσα απο το γαλα μου, εφαγα και λαπα.. θα φτιαξω και φιδε.. θα εξορισω τον ανδρα μου στο σαλονι και θα ασχοληθω ΚΑΙ με τη κορη μου αποκλειστικα ενω ευχομαι να μην την πιασει και εκεινη και την κουνιαδα..

περαστικα ε??;)

Link to comment
Share on other sites

με το καλο η β επιπεδου κοριτσι μου.. και αν θα θελεις να μας πεις και το φυλο..

εμενα ΜΟΛΙΣ μπηκε ο ανδρας μου στο σπιτι και ειναι ΚΑΙ αυτος με διαρροια.. γαματο?????!!!!

ο μικρος εχει ΛΙΩΣΕΙ στη διαρροια.. μετα βιας κοιμηθηκε δυο ωρες τωρα το μεσημερι αφου πονουσε απο το πρωι.. η συμβουλος θηλασμου με εβαλε και πινω το ενα τσαι πισω απο το αλλο για να περασει μεσα απο το γαλα μου, εφαγα και λαπα.. θα φτιαξω και φιδε.. θα εξορισω τον ανδρα μου στο σαλονι και θα ασχοληθω ΚΑΙ με τη κορη μου αποκλειστικα ενω ευχομαι να μην την πιασει και εκεινη και την κουνιαδα..

περαστικα ε??;)

ας το μάθω 100% και σας το λέω , γιατί να το κρύψω άλλωστε....

Αφού δεν έχετε πυρετούς και εμετούς πάλι καλά είστε...Από τα μικρά φοβόμαστε μην κολλήσουν τίποτα, τώρα πρέπει να τα προστατέψετε απο εσάς...παλιομικροβία...πού σας βρήκαν? Δεν πάει σχολείο και η μικρή. Πάντως κυκλοφορεί πολύ αυτή η γαστρεντερίτιδα.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...