Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

miamama απο συγγενεις μια χαρα πατε και εσεις..οτι να ναι..

viki σκεψου οτι στα δημοσια νοσοκομεια για ικτερο κατω απο 14,5 δεν κανουν καμια μνεια σχετικη ουτε καν για επανεξεταση..

την κορη μου την εβγαλα απο το Ιασω με 12,2 και σιγουρα ειχε ανεβασει λιγες μερες μετα γιατι ειχε κιτρινισει.. μονο που δεν ειχε υπνηλια, ενω ο μπεμπης ηταν φουλ στον υπνο..

για να δουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμείς ατυχήματα δεν έχουμε πλέον, απλώς καμιά φορά το θυμάται τελευταία στιγμή , πιάνει το πιπί της τρέχοντας στην τουαλέτα και φωνάζει θέλω να κατουρίσω. εκεί της αλλάζω και εσώρουχο γιατί μέχρι να κατεβάσει τα βρακιά της φεύγουν σταγόνες. Αλλά το βράδυ την βρεχει την πάνα. Το αποδίδω στην κούραση της γιατί πέφτει σαν τούβλο η καημένη...πού θα πάει, θακοπεί και αυτή, δεν θα τη ζορίσω ίσως το καλοκαίρι που θα μπορώ να την κοιμίζω με το βρακάκι και το υπνοσέντονο.

Aκριβώς η ίδια περίπτωση Βίκυ μου. Κι εγώ λέω να τον αφήσω για το καλοκαίρι για τη βραδυνή, δεν είναι και για άλλες πιέσεις ο μικρός. :rolleyes:

κορίτσια είμαι να σκάσω!!!!

είμαι πολύ στεναχωρημένη...μόλις μας πήρε ο μ#%^ας ο κινέζος,δεν το θέλει το αυτοκίνητο, και δεν είχαμε πάρει προκαταβολή...αλλά σήμερα πήγαμε και πληρώσαμε τις δόσεις στην τράπεζα και ξεκινήσαμε διαδικασίες...δλδ η γκαντεμιά μας δεν έχει όριο!!!!

Όντως ρε Χριστίνα, τι γκαντεμιά!!!!!!

Μη στενοχωριέσαι, θα βρεθεί κάτι άλλο γμτ, δεν μπορεί! :(


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχα!

sorry ρε χριστίνα αλλά μ'έκανες και γέλασα...και εκεί που πήγα να πω μπρόβο στην κοπέλα για την συμπαράσταση διάβασα την συνέχεια! ΕΛΕΟΣ!

Αυτοί είναι ικανοί όταν μάθουν οτι όχι μόνο ορθοποδήσατε αλλά ευημερισάτε κι όλας και να ζητάνε και μερτικό....


Link to comment
Share on other sites

Aκριβώς η ίδια περίπτωση Βίκυ μου. Κι εγώ λέω να τον αφήσω για το καλοκαίρι για τη βραδυνή, δεν είναι και για άλλες πιέσεις ο μικρός. :rolleyes:

ειδικά ο δικός σου και με την αδερφούλα δεν είναι για πιέσεις...

θα την κόψουν και τη βραδυνή...εμένα γενικώς το κόψιμο μου φαινόταν βουνό και απο οτι κατάλαβα όλα τα κορίτσια που στην ουσία ίδια καιρό αρχίσαμε τις προσπάθειες τα καταφέραμε το ίδιο εύκολα.


Link to comment
Share on other sites

αχ βρε μαέστρο μου από το στόμα σας και στου θεού το αυτί...

μα για γέλια είναι βίκυ μου...την έχουν κάνει χάλια...ότι έχει καρκίνο και πεθαίνει...

άσε που το λέει σε όλο τον κόσμο με το νι και με το σίγμα...

μέχρι και η σπιτονοικοκυρά η κουτσομπόλα με έπιασε και μου λέει,"η μαμά σου δεν είναι καλά ε?" και δεν ήξερα τι να απαντήσω...

κι άρχισε να μου λέει για όσους έχουν καρκίνο...

μα ποιος είπε ότι έχει καρκίνο?????????????

κι εννοείται ότι έχουμε σκοπό να λέμε ψέματα για το πως περνάμε,σε τι σπίτι μένουμε και τι μισθούς παίρνουμε...

κι όσο σιχαίνομαι τα ψέμματα όλο μπροστά μου τα βρίσκω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αμ το άλλο...

σήμερα όσο μιλούσε ο άντρας μου το μεσημέρι με τον βλάκα και οδήγησε και το αμάξι δοκιμαστικά...παίρνει κατά λάθος τον συνέταιρο τηλ...και για 3 λεπτά και 54 άκουγε την συνομιλία και δεν το έκλεινε...

πρώτον μεγάλος κουτσομπόλης και δεύτερον μεγάλος γκαντέμης...

(τα έλεγα εγώ να μην μπλέξουμε με τέτοιους ανθρώπους)

και μετά έγινε ότι έγινε με το αυτοκίνητο...βέβαια ο άντρας μου του την είπε...ψιλοτσακωθήκαν...κρατούσε επίτηδες το τηλ ανοιχτό...

ο οποίος με το που έμαθε ότι φεύγουμε θέλει να φύγει κι αυτός,αλλά για γαλλία,σε κουμπάρο...και όπως λέει και ο ίδιος "δεν θέλω πολλά χρήματα,500Ε για να πάω μόνο,σπίτι έχω να μείνω όσο θέλω,φαγητό έχω"

ε ρε που έχουμε μπλέξει...

Link to comment
Share on other sites

ειδικά ο δικός σου και με την αδερφούλα δεν είναι για πιέσεις...

θα την κόψουν και τη βραδυνή...εμένα γενικώς το κόψιμο μου φαινόταν βουνό και απο οτι κατάλαβα όλα τα κορίτσια που στην ουσία ίδια καιρό αρχίσαμε τις προσπάθειες τα καταφέραμε το ίδιο εύκολα.

και εγω ειπα να μην την πιεσω με το κοψιμο της βραδυνης και τελικα το εκανε μονη της και σε τι timing κιολας?!!

τωρα κατι ψιλοκατουριεται κανα δυο νυχτες αλλα δεν της λεμε κουβεντα, κανουμε οτι δεν συμβαινει..

ΠΑΡ ΑΥΤΑ... εχει ηρεμησει τα βραδυα μετα απο 3 σχεδον χρονια.. δεν το περιμενα αλλα δεν το γκαντεμιαζω κιολας..

ο μπουλης παντως για την ωρα μαλλον του υπνου φαινεται..αλλα κραταω πισινη..κραταω πισινη..εχουμε μακρυ μελλον μεχρι να ξεπεταχτει..

Link to comment
Share on other sites

θυμασαι miamama το .."εμεις και ο κοσμος" το βιβλιο περιβαλλοντος που καποτε διδασκομασταν στο δημοτικο (η δεν εισαι κοντα στη γενια μου γμτ???!)

ε! ετσι αρμοζει ο τιτλος με το περιβαλλον που σας περιτρυγιριζει.. τι καλα παιδιαααα ομως!! μεσα στη καλη κουβεντα..

βρε κλειστε τα αυτια σας και καντε τη δουλεια σας.. αλλωστε ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ακριβεια εκει οδηγουν ολα.. στο να κανουμε τα πραγματα κρυφα.. μια τακτικη που μου ειναι αδυνατον να ακολουθησω αλλα δυστυχως οι συνθηκες και οι κουτσομποληδες επιβαλλουν εμμεσα να ακολουθουμε..

Link to comment
Share on other sites

θυμασαι miamama το .."εμεις και ο κοσμος" το βιβλιο περιβαλλοντος που καποτε διδασκομασταν στο δημοτικο (η δεν εισαι κοντα στη γενια μου γμτ???!)

ε! ετσι αρμοζει ο τιτλος με το περιβαλλον που σας περιτρυγιριζει.. τι καλα παιδιαααα ομως!! μεσα στη καλη κουβεντα..

βρε κλειστε τα αυτια σας και καντε τη δουλεια σας.. αλλωστε ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ακριβεια εκει οδηγουν ολα.. στο να κανουμε τα πραγματα κρυφα.. μια τακτικη που μου ειναι αδυνατον να ακολουθησω αλλα δυστυχως οι συνθηκες και οι κουτσομποληδες επιβαλλουν εμμεσα να ακολουθουμε..

το θυμάμαι καλέ...το 79 γεννήθηκα!!:P:p

ακριβώς όπως τα λες!!μας αναγκάζουν οι συνθήκες...

τεσπά σήμερα ξημέρωσε άλλη μέρα, χθες είχε πανσέληνο και σεληνιαστήκαμε φαίνεται!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πώς έγινε αυτό ρε προσπ??? Σε πόσες μέρες τα απορροφάει ο οργανισμός?

ευτυχώς χθες δεν κόλλησε το κεικ μου. Δίκιο είχες μιαμαμα, αλλά το σκέπασα καλά να ιδρώσει και έτσι γλίστρισε μια χαρά.

έκανα και ένα γιουβετσάκι σήμερα που το λαχταρούσα καιρό....

Αυτά τα νέα μου....και η μικρή που απο τις 8 το πρωί μέχρι και τις 8-9 το βραδυ με έχει στο πόδι και συνέχεια κάτι θέλει...και μάλιστα έκανε φασαρία στη μαμά μου γιατί έβαλε τα πιάτα στο πλυντήριο και απαιτούσε να τα βγάλει για να τα βάλω εγώ και λίγο αργότερα επειδή δίπλωσε κάτι ρούχα η μαμά μου πάλι το ίδιο σενάριο...βέβαια δεν της πέρασε εννοείται αλλά ήταν αρκετό για να αφρίσω απο τα νεύρα μου για πολλοστή φορά...


Link to comment
Share on other sites

πω πω πονάει αυτό?

εχω τραβηγματα γενικα (οπως και στη κορη μου) αλλα τρεις μερες τωρα δεν μπορω να ειμαι ορθια πολυ ωρα..(το ακριβως αναποδο επρεπε να συμβαινει)

μιλησα με το γιατρο μο πε οτι δεν πειραζει και να βαζω λιγο betadin στην περιοχη γιατι με την υγρασια και το τραβηγμα θα κανει (ηδη εχει κανει) πληγη..

δεν ξερω πως εγινε αυτο.. βεβαια απο την γεννα κιολας επειδη ειχα rooming in και επρεπε να σηκωνομαι για να βαζω και να βγαζω το μωρο απο το pyrex ταλαιπωριομουν, μετα γυρισα σπιτι και δεν ξεκουραστηκα καθολου (ποτε αραγε/??) και προχθες ημουν πολυ δυσκοιλια λογω των αιμορροειδων σφιχτικα αρκετα και φοβαμαι οτι εκει εγινε οτι εγινε..

με λιγα λογια χαλια θα ναι απο κατω μολις γιανει..

Link to comment
Share on other sites

πώς έγινε αυτό ρε προσπ??? Σε πόσες μέρες τα απορροφάει ο οργανισμός?

ευτυχώς χθες δεν κόλλησε το κεικ μου. Δίκιο είχες μιαμαμα, αλλά το σκέπασα καλά να ιδρώσει και έτσι γλίστρισε μια χαρά.

έκανα και ένα γιουβετσάκι σήμερα που το λαχταρούσα καιρό....

Αυτά τα νέα μου....και η μικρή που απο τις 8 το πρωί μέχρι και τις 8-9 το βραδυ με έχει στο πόδι και συνέχεια κάτι θέλει...και μάλιστα έκανε φασαρία στη μαμά μου γιατί έβαλε τα πιάτα στο πλυντήριο και απαιτούσε να τα βγάλει για να τα βάλω εγώ και λίγο αργότερα επειδή δίπλωσε κάτι ρούχα η μαμά μου πάλι το ίδιο σενάριο...βέβαια δεν της πέρασε εννοείται αλλά ήταν αρκετό για να αφρίσω απο τα νεύρα μου για πολλοστή φορά...

αστα κοπελια.. ευχομαι να ειναι ηρεμη οταν με το καλο γεννησεις.. εμενα δινει ρεστα υστεριας με οτι κουλαμαρα θες.. προς το παρον δεν τα χει βαλει με το μωρο.. με ολα τα αλλα ομως ναι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...