Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

προσπ φαντάζομαι ότι δεν το έχεις δει αυτό που σου άνοιξαν τα κορίτσια...

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=3032

ειλικρινα δεν το χα δει..

και το ειδα και συγκινηθηκα απεριγραπτα.. δεν περιμενα να μου κανουν Τετοια τιμη.. και ειμαι ευγνωμων και πολυ χαρουμενη..

το λιγοτερο που μπορω να γραψω..

σημερ αο μπεμπης μου εμεινε ξυπνιςο μιαμιση ωρα!! ΟΛΕΕ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε περιμένουν πολλές δουλειές κορίτσι, αλλά όλα θα γίνουν. ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!

κουράστηκα μόνο με τη σκέψη...

ευτυχώς με τις ενέσεις βλέπω μια μικρή βελτίωση...

αλλά πολύ πόνο βρε παιδί μου το φάρμακο όταν μπαίνει...με πονάνε τα κο#$%μέρια!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

κουράστηκα μόνο με τη σκέψη...

ευτυχώς με τις ενέσεις βλέπω μια μικρή βελτίωση...

αλλά πολύ πόνο βρε παιδί μου το φάρμακο όταν μπαίνει...με πονάνε τα κο#$%μέρια!!!:tongue:

βρε τωρα δεν θα καταλαβεις τιποτε.. πας για αλλα κοπελια.. πολυ σας καμαρωνω!! ειστε ειδωλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα είδωλα φρίκαραν ήδη...χιχι

ξεκαθαρίζαμε ντουλάπες...3 βαλίτσες ρούχα έχω να δώσω...είναι όλα μινιόν...

η έλλη να κάνει τα δικά της.να χοροπηδάει στο κρεβάτι,να ανακατεύει τα ρούχα...αξέχαστες στιγμές...

ο επάνω όροφος είναι κ#%^#@!!!!όλα μέσα στη μέση...

κι ακόμα έχουμε μέρες μπροστά μας...και δεν μπορώ το χάος...

Link to comment
Share on other sites

τα είδωλα φρίκαραν ήδη...χιχι

ξεκαθαρίζαμε ντουλάπες...3 βαλίτσες ρούχα έχω να δώσω...είναι όλα μινιόν...

η έλλη να κάνει τα δικά της.να χοροπηδάει στο κρεβάτι,να ανακατεύει τα ρούχα...αξέχαστες στιγμές...

ο επάνω όροφος είναι κ#%^#@!!!!όλα μέσα στη μέση...

κι ακόμα έχουμε μέρες μπροστά μας...και δεν μπορώ το χάος...

μη μασας!!!! ολα ειναι για καλο.. χαλαλι η κουραση.. οικειοθελη αλλαγη ειναι παντα χαρα..

Link to comment
Share on other sites

k.gifa.gifl.gifh.gifm.gife.gifr.gifa.gif

Τί κάνετε κορίτσια?

Μαεστρία ο Γιαννάκης καλά και σήμερα?

Βρε σου είπα εγώ, κάνουν δουλειά τα αντισώματα! δεν αφήνει να τον καταβάλλει! Υπό άλλες συνθήκες θα ξερνοβολούσε μια εβδομάδα...Βράχος θα είναι φέτος!

Η κόρη μου και σήμερα με τα μαλλιά μου είχε να κάνει...πολύ κατάκαρδα την πήρε αυτήν την κοτσίδα...:tongue:

Ντυμένη έτοιμη για δουλειά εγώ, μόλις έχει ξυπνήσει αυτή και την κρατάω αγκαλιά για τις καλημέρες. έρχεται και ο πατέρας της να τη καλημερίσει και του λέει: μπαμπά, αύιο πέπει να πάμε πάλι στο κομμωτήλιο να κουλευτεί η μαμά γιατί τα χάλασε τα μαλλιά της! Να κοίτα τί έκανε! Εγώ της είπα να μην τα κάνει κοτσίδα και αυτή τα έκανε....:tongue:

Σε λίγο βλέπω να μου βάζει χέρι και για τα ρούχα...επίσης τα δικά της τα μαλλιά δεν τα θέλει κοτσιδάκια πλέον, μόνο κοτσίδα...


Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!

εμεις θα παμε σε κανα διωρο να μετρησουμε τον ικτερο παλι.. ελπιζω οτι θα ειναι καλυτερα ο μικρος..και επιτελους να βαλω στα ντουλαπια τα μπιμπερο και το κωλογαλα τους (αυτο βασικα θα το στειλω σε καμια που χει αναγκη)..τρελαθηκε στην δυσκοιλιοτητα ο μικρος..στο τελος εχθες τον θηλασα μερικες φορες πριν το ξενο και επιτελους εχ@## τον κοσμο ολο..

τελικα με το ξενο γαλα το μονο που επιτυγχανεται ειναι να σταθεροποιειται το ωραριο του υπνου τους, το περι διατροφης και ενισχυσης ειναι θεμα υπο συζητηση..και πλεον το λεω σκληροπυρινικα.. χιλιες φορες να μαι αυπνη και με το βυζι εξω.. χαλαλι...δεν ειναι και για μια αιωνιοτητα..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια!!τι κάνετε?

βίκυ μου έχουμε βρει τους κουμανταδόρους μας!!! όλο παρατηρήσεις είναι τα σκαθάρια μας...χθες φόρεσα κάτι πρόχειρο να πάω μέχρι το κρεοπωλείο απέναντι και μου λέει "όσι μαμά αυτά τα λούτα(ρούχα)άλλα λούτα,πόπα(βόλτα)"

τρέχω και δεν φτάνω πάλι...η μαμά μου δεν θα κάνει το χειρουργείο τις 21,αλλά την δευτέρα που έρχεται,οπότε πρέπει κυριακή απόγευμα να φύγω...

πλυντήρια να βάλω και να ετοιμαστώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλώς την προσπ...

περιμένουμε αποτελέσματα...

η δική μου με το ξένο γάλα μια χαρά,έ#%^& τον κόσμο όλο...

δεν αρρώστησε μέχρι τα 2 1/2 και δεν μας δυσκόλεψε με ύπνο και διατροφή...

οπότε όλα είναι σχετικά...

Link to comment
Share on other sites

Μαεστρία ο Γιαννάκης καλά και σήμερα?

Μια χαρά, πήγε και σχολείο και δεν έιπε κουβέντα! :D

η δική μου με το ξένο γάλα μια χαρά,έ#%^& τον κόσμο όλο...

Κι ο δικός μου επίσης, μας είχε πήξει στο θκατό! :mrgreen:

Εγώ εδώ, σπιτάκι με την κοπελιά μου κι έξω βρέχειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Καλημέρα!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μαέστρο...

τόσο σκ#$% που θυμάμαι,την άλλαζα το βράδυ,την τάιζα και ξανα έκανε...την έβαζα στην αλαξιέρα,άνοιγα την πάνα κι αυτή συνέχιζε να κάνει κι εγώ να περιμένω μισοκοιμισμένη να τελειώσει...αξέχαστε νύχτες!!

χθες έκανε 3 φορές κακά...

από ατυχήματα με τα τσίσα πως πάτε? είχαμε εβδομάδες χωρίς ατύχημα και τις τελευταίες μέρες της φεύγουν λίγο ή πολύ...

γιατί άραγε?είχε στρώσει πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

από ατυχήματα με τα τσίσα πως πάτε? είχαμε εβδομάδες χωρίς ατύχημα και τις τελευταίες μέρες της φεύγουν λίγο ή πολύ...

γιατί άραγε?είχε στρώσει πολύ καλά.

Ο Γιάννης είχε ατυχήματα τελευταία κυρίως επειδή, πιστεύω εγώ, ήθελε προσοχή. Τώρα έχει ηρεμήσει και πάει κανονικά τουαλέτα πάλι.

Αλλά και πριν γεννήσω, ξέφευγε μερικές φορές. Μη σε αγχώνει αυτό, μας το 'χουν πει και οι νηπιαγωγοί στο σχολείο του. Πολλά παιδιά έχουν ατυχήματα, κυρίως αν παίζουν ή είναι απασχολημένα με κάτι, ξεχνιούνται, ακόμα και μέχρι τα 3-4.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

άντε να δούμε,γιατί θα υπάρξουν αλλαγές και θα ήθελα να έχουμε τελειώσει με αυτά...

έτσι το παθαίνει,ξεχνιέται...

πάντως άλλα συνομήλικα εδώ δεν έχουν βγάλει την πάνα ακόμα...

οπότε είμαστε σε καλό δρόμο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...