Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, όντως αυτός είναι ο μήνας μας, ο μήνας του πάρτυ!!!Περαστικά στα αρρωστούλικα μωράκια (άτιμος χειμώνας άτιμες ιώσεις)

κατεριν@ πώς είσαι κορίτσι μου?καλύτερα?τί έπαθες?γαστρεντερίτιδα?περαστικά κορίτσι, πρόσεχε μη κολλήσεις τα παιδάκια σου.

αντα1 είστε καλά τώρα?πω βρε παιδάκι μου τί κακό κι αυτό.όλος ο κόσμος χάλια. περαστικά.

και...

Χρόνια πολλά σε όσα ζουζούνια γιόρταζαν και θα γιορτάζουν τις επόμενες μέρες. Νομίζω επόμενοι στη σειρά είμαστε εμείς, τη Δευτέρα γιορτάζουμε. Θα κάνουμε κι εμείς το πάρτυ μας σε παιδότοπο, η μικρή νομίζω ότι θα το καταευχαριστηθεί.φιλάκια.....


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

χρόνια πολλά σε ολα τα παιδακια μας!βρε κοριτσια στειλτε το link απο την ομαδα στο facebook, να τα λεμε και απο κει.

εχω να ομολογησω οτι βαρεθηκα με τις παλιοιωσεις που μας γυρνανε σε βροχιολιτιδες, το aerolin εχει γινει κολληταρι μας!;)

πασχα που θα ειστε? εμεις στη μαμα μου που εχουν αυλη και θα σουβλισουμε τον Οβελία μονο ο καιρος να μας κανει την χαρη ευχομαι:wink:

φιλια σε ολες!!!


.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

να σας πω και κάτι να σας ταρακουνήσω μπας και γράψετε κορίτσια πάω για το τρίτο παιδάκι!!!!

Επεσε συρμαααα!!!Εχουμε ευχαριστα ε??? Μπραβο κοριτσι με το καλο και να σου ευχηθω ενα γιο τωρα!!!!Τι καλα!!!!Να μπαινεις να μας λες τα νεα σου !!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

july!!!!! Μπράβο βρε θηρίο !!!! Εισαι η 2η που ακουω που παει για το 3ο !

Να πω με εναν γιό τώρα ??? Γερο να ναι κ καλότυχο κοριτσάκι μου !!! Φιλάκια στις μικρούλες και με το καλό το αδερφάκι!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχα κάτι τέτοιο θέλατε για να μπείτε εεεε??? δεν ντρέπεστε λιγάκι???? για να μπαίνουμε πιο συχνά και δυστηχώς-ευτηχώς μην χαίρεστε το 3ο μωρό ήταν ένα μικρό μικρούλι ψεματάκι για να σας κάνω να γράψετε χαχαχαχα βέβαια αν είχα λεφτά θα έκανα και ένα τρίτο και κατά προτίμηση γιο!!!

άντε για γράψτε για γράψτε!!!!

υσ. ελπίζω να μην μου κακιώσετε αλλά μου λείψατε βρε!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Κριμα july που ηταν αστειάκι! Κριμα γιατι χαρηκαμε!!! :(:(

Και δεν σου κακιώνουμε βρε! Σιγα!!!

Λοιπον μιας που μπηκα να σου πω οτι ειμαστε σε γενικες γραμμες καλα! Ο Γιαννης ειναι ενα μικρο θηριάκι και ζηλευει τρομερα τη μικρή. Ειδικά τον τεέυταιο καιρο η κατάσταση εχει φτασει στο ακρα...

Το δε μικρό μου σε 3 βδομαδες γινεται 1 ετους! Πέρασε ο καιρος τοσο γρήγορα. Ειναι καλο μωρο, αν και εχει αρχισει και διεκδικει τα πάντα με τσιρίδες!!! :tongue::tongue:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κριμα july που ηταν αστειάκι! Κριμα γιατι χαρηκαμε!!! :(:(

Και δεν σου κακιώνουμε βρε! Σιγα!!!

Λοιπον μιας που μπηκα να σου πω οτι ειμαστε σε γενικες γραμμες καλα! Ο Γιαννης ειναι ενα μικρο θηριάκι και ζηλευει τρομερα τη μικρή. Ειδικά τον τεέυταιο καιρο η κατάσταση εχει φτασει στο ακρα...

Το δε μικρό μου σε 3 βδομαδες γινεται 1 ετους! Πέρασε ο καιρος τοσο γρήγορα. Ειναι καλο μωρο, αν και εχει αρχισει και διεκδικει τα πάντα με τσιρίδες!!! :tongue::tongue:

καλημέρα κορτισάκι μου!!!

είμαι σίγουρη ότι χαρήκατε αλλά κάτι έπρεπε να κάνω το καφέ μας είχε ερημώσει!!!

βρε τον γιαννάκη!!!! θηρίο έεεε??? εγώ αν σας πω ότι η μιρκή είναι θηρίο θα με πιστέψετε??? και αυτό γιατί αντιγράφει συνέχεια την μαίρη μόνο που δεν μπορεί να κάνει ότι και αυτή με αποτέλεσμα συνέχεια να τρέχουμε!!! δηλ δεν μπορεί να πηδήξει από το τραπεζάκι στον καναπέ πως να το κάνουμε!!!! γενικώς από ζήλιες πάλι η μικρή ζηλεύει μην με δει να πάρω αγκαλιά την μαίρη απαπαπα πως κάνει και η μαίρη της λέει έλα ρε μπέμπα μην γκρινιάζεις παιδάκι είμαι και εγώ αγκαλιές θέλω!!!!

αχχχ κατερινάκι περνάει ο καιρός είδες χρονίζει και η μικρη σου σε λίγο θα πάνε σχολείο μικρά ανθρωπάκια με τεράστιες τσάντες μετά σπουδές φαντάροι τα αγοράκια θα τα παντρέψουμε θα έχουμε εγγόνια και θα είμαστε και εμείς πεθερές!!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που χάρηκα, july...

Η αλήθεια είναι ότι πριν τα παιδιά έλεγα κι εγώ για τρία, αλλά με δυο μωρά, δουλειά καιχωρίς βοήθεια, το απέκλεισα!!

Τα δικά μας νέα είναι καλά,αν εξαιρέσεις το ότι ο Θανάσης από το Φλεβάρη που άρχισε παιδικό έκανε 3 ωτίτιδες από μόνιμο μπούκωμα. Περιμένω το καλοκαίρι να γλιτώσουμε,βρε κορίτσια! Του δίνω κάθε βράδυ σιρόπι καιθέλω να το κόψω, αλλά πώς,αφού δυο φορές τη γλιτώσαμε στο παρά πέντε την τέταρτη αντιβίωση!

Η μικρή είναι ζωηρη όσο δεν πάει,τώρα σκαρφαλώνει παντού, μέχρι και στο τραπέζι της κουζίνας ή στο γραφείο, διεκδικεί ταπαιχνίδια του Θανάση,παίζουν κρυφτό, τσακώνονται, αγαπιούνται, είναι τέλεια!

Ὂ Θανάσης έχει γίνει λαλίστατος,απέκτησε φίλους στον παιδικό και από τη στιγμή που τον παίρνω μέχρι την ώρα που πάει για ύπνο, μιλάει συνέχεια,λέει τι έκανε στον παιδικό, με ποια παιδάκια έπαιξε, μετά τα ξαναλέει στον πατέρα του, μετά τα ξαναλέει στο τηλέφωνο στη γιαγιά του...

Το μόνο που εύχομαι είναι να έχουν υγεία και αυτά και εμείς να τα μεγαλώσουμε! Α,και δουλειά, να μην χάσουμε αυτή που έχουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...