Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Helloooooooo.....!!!!Is anybody hereeeeeee??????

Καλε χαθηκαμε που ειστε ολες???Αντε με καποιες τα λεμε απο το φεις οι υπολοιπες που χαθηκατε οεο??? ΝΕΑΜΑΝΟΥΛΑ μου εχεις να κανεις καιρο εμφανιση ολα καλα???? Οι υπολοιπες επισης????

Εμεις μια χαρουλα, μεγαλωνουμε και γκρινιαζουμε. Καλα δεν φτανουμε τον ΝΙκολη στα αντιστοιχα του αλλα ειμαστε σε αρκετο υψηλο επιπεδο γκρινιτσας. Τελικα το εχει η μοιρα μου 2 στα 2 γκρινιαρουλικα μωρακια!!!:cool::cool::cool:

Θηλαζουμε κανονικα, μεγαλωνουμε οπως φαινεται, ηδη θελουμε ανανεωση στα φορμακια μας και γενικα μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ξεκουραστη καθως ο μικρουλης κοιμαται καλα το βραδυ, δλδ κανει 3μιση με 4 ωρες να σηκωθει ευτυχως. Η κλεισουρα εχει ψιλοπεριοριστει, εχω αρχισει τις εξοδους μου εστω και στα κοντινα μερη για ψωνια κλπ και περιμενουμε τα Χριστουγεννα και εμεις!!!

Αντε πειτε κανα νεο!!!Φιλακια!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημε΄ρα μανούλες!!! καλέ αυτό το φεις έχει κάνει ζημιά στην παρέα μας (σε κάποιες κάποιες άχρηστες σαν εμένα που δεν το γνωρίζω καθόλου γιοκ για γιοκ!)

τα νέα μας η μπέμπα εχτές περπάτησε έκανε 3 μέτρα μόνη της!!! και μετά το έκανε συνέχεια!!! το κοριτσάκι μου!!! ήταν και η μαίρη όμοφο και τραβηχτικό μωρό αλλά τούτη έχει κάτι...θες να την πιάσεις και να την ζουλάς είναι σκέτη γλύκα!!! και κάνει κάτι σφιχτές αγκαλιές άλλο πράγμα!!! και με το που μπαίνουν τα ζουζούνια στην τηλεόραση και τραγουδάνε τα κάλαντα το τι χορό ρίχνει άλλο πράγμα!!! όχι να το παινευτώ αλλά το μωράκι μου είναι σκέτη τρέλα!!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

καλημε΄ρα μανούλες!!! καλέ αυτό το φεις έχει κάνει ζημιά στην παρέα μας (σε κάποιες κάποιες άχρηστες σαν εμένα που δεν το γνωρίζω καθόλου γιοκ για γιοκ!)

τα νέα μας η μπέμπα εχτές περπάτησε έκανε 3 μέτρα μόνη της!!! και μετά το έκανε συνέχεια!!! το κοριτσάκι μου!!! ήταν και η μαίρη όμοφο και τραβηχτικό μωρό αλλά τούτη έχει κάτι...θες να την πιάσεις και να την ζουλάς είναι σκέτη γλύκα!!! και κάνει κάτι σφιχτές αγκαλιές άλλο πράγμα!!! και με το που μπαίνουν τα ζουζούνια στην τηλεόραση και τραγουδάνε τα κάλαντα το τι χορό ρίχνει άλλο πράγμα!!! όχι να το παινευτώ αλλά το μωράκι μου είναι σκέτη τρέλα!!!!

Καλό τρέξιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλέ μεγαλώσατε εσεις!! Πω πω!!!

Βρε july, δεν ανοίγεις και εσυ λογαριασμό στο face να τα λέμε στα σίγουρα από εκει??? :P:p:p:tongue::tongue::tongue::tongue:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό τρέξιμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλέ μεγαλώσατε εσεις!! Πω πω!!!

Βρε july, δεν ανοίγεις και εσυ λογαριασμό στο face να τα λέμε στα σίγουρα από εκει??? :P:p:p:tongue::tongue::tongue::tongue:

ΑΧΧΧ κατερινακι μου δεν κατεω πραμα με αυτο το φεις!!!! μια φορά μου άνοιξαν αλλά δεν θυμάμαι ούτε κωδικούς ούτε όνομα ούτε τίποτα!!!! ούτε ξέρω τι πρέπει να κάνω!!! πρέπει κάποια στιγμή στο σπίτι να βρω χρόνο να ασχοληθώ γιατί είμαι σα κάτι γιαγιάδες που τους λες τα μοντέρνα και σε κοιτάνε σα χαζές:shock::shock::shock:


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΧΧΧ κατερινακι μου δεν κατεω πραμα με αυτο το φεις!!!! μια φορά μου άνοιξαν αλλά δεν θυμάμαι ούτε κωδικούς ούτε όνομα ούτε τίποτα!!!! ούτε ξέρω τι πρέπει να κάνω!!! πρέπει κάποια στιγμή στο σπίτι να βρω χρόνο να ασχοληθώ γιατί είμαι σα κάτι γιαγιάδες που τους λες τα μοντέρνα και σε κοιτάνε σα χαζές:shock::shock::shock:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: xa xa xa!!!Αντε γιαγιά, άνοιξε!!!!!!!!!!!!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς είμαστε καλά!! Ο Θανάσης μιλάει -επιτέλους!! -και η Δἠμητρα περπατάει, μάλιστα σήμερα προσπαθούσε να περπατήσει κρατώντας παιχνίδι στα χέρια της!! Τρελαίνονται και τα δυο για κρυφτό μεταξύ τους! Αχ, τα παιδάκια μου, τα λατρεύω, αλλά σε δυο μήνες γυρνάω στη δουλειά και δεν το θέλω με τίποτα!

Οι υπόλοιπες καλά;ΠΕΖΗ, πώς τα πάει ο Νικόλας με το μικράκι; Χαίρομαι που είσαι καλά!!

july, κι εγώ μαζί σου για το facebook, δεν έχω λογαριασμό και δεν πρόκειται ν' ανοίξω! Είμαι πολύ επιφυλακτική σε τέτοιου ειδους επικοινωνία, άσε που δεν έχω καθόλου χρόνο ν' ασχοληθώ και μ' αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάρες!

Εμείς καλά δεν είμαστε αλλά τέλος πάντων, πριν λίγες μέρες η μικρή έπαθε βροχίτιδα για πρώτη φορά και καταλαβαίνετε...Εμ, το κακόμοιρο όλη μέρα την πάω από εδώ και από εκεί, ακολουθεί το πράγραμμα μου το οποίο είναι ολίγον βαρύ.Δεν ξέρω αυτό το φθινόπωρο-χειμώνας μου έκατσε κάπως βαρύ, μου συνέβησαν πολύ καλά και πολύ κακά πράγματα. Τρέχω σχεδόν όλη μέρα, κάθε μέρα, γιαυτό και χάθηκα ολίγον. Αλλά βλεπω ότι όλες λίγο πολύ χαθήκατε κι εσείς βρε κορίτσια, γιατί????

Πεζούλα όλα υπό έλεγχο, μην ανησυχείς, σε ευχαριστώ. Πώς πάει το μπεμπάκι?

Καλέ μεγάλωσαν και τα δεύτερα σας, μιλάνε, περπατάνε, δεν το πιστεύω, μπράβο βρε κορίτσια, πολύ χαίρομαι!! Ξεπετάχτηκαν! Να δούμε εμείς πότε θα βρούμε χρόνο για το δεύτερο!!!!!:confused:

Επίσης, το φέις δεν το πάω καθόλου, είμαστε μαλωμένοι!!:)Από εδώ ρε κορίτσια να τα λέμε, κι εδώ καλά είναι!!!!:D:D:D:D

Σας φιλώ, πάω να σχεδιάσω.......:mad:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

neamanoula περαστικά στη Χριστινα σου! Ολα καλά τώρα????

Οσο για το δευτερο, μια απόφαση ειναι μωρε!!!!Do it!!!!

Αντα ΜΠΡΑΒΟ στο θανάση, ΜΠΡΑΒΟ και στη Δήμητρα!!!! Ο μικρος ήθελε το χρόνο του μωρε. Οσο για τη Δήμητρα, μικρούλα περπάησε η μου φαινεται?? Δεν θυμάμαι πόσο ειναι...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

neamanoula περαστικά στη Χριστινα σου! Ολα καλά τώρα????

Οσο για το δευτερο, μια απόφαση ειναι μωρε!!!!Do it!!!!

Ευχαριστώ Κατερινιώ μου! Η μικρή όχι δεν είναι ακόμη καλά, αλλά είναι καλύτερα κάπως,Συνεχίζουμε φουλ αντιβίωση για δεύτερη εβδομάδα :confused:.

Για το δεύτερο που λες, εδώ δεν προλαβαίνουμε να σκεφτούμε θα σκεφτούμε το δεύτερο παιδί? Κάποια στιγμή όμως πρέπει να πάρει κι αυτό τη σειρά του. Πάντως δεν πάμε καλά κορίτσια, έχω να σας διηγηθώ τραγελαφικά γεγονότα με πολύ γέλιο έτσι όπως τρέχουμε όλη μέρα.

Χτες το βράδυ, μετά από μία κουραστική μέρα, η Χριστίνα να γκρινιάζει στο κρεβάτι της γύω στις 11 κι εγώ γρήγορα στο μπάνιο να ξεβαφτώ λίγο και το άτιμο το body lotion ήταν δίπλα στο γαλάκτωμα και τα δύο άσπρα μπουκάλια, εν ολίγοις -ναι αγάπη μου έρχομαι, έρχομαι σε ένα λεπτάκι και γρήγορα γρήγορα αρχίζω να ξεβάφομαι με το body lotion. -Ρε γμτ λέω, γιατί μυρίζω έτσι?Καρύδα μυρίζω?Και το βλέπω μετά......Ότι να 'ναι!!!!!!

Εμ το άλλο, φεύγει ο σύζυγος για τη δουλειά τρεχάτος το πρωί και μέσα στο άγχος και μας κλειδώνει μέσα στο σπίτι. Ξεχάστηκε, νόμιζε ότι λείπαμε και από κεκτημένη ταχύτητα κλείδωσε, πάλι καλά που δεν έβαλε συναγερμό να κουνηθούμε λίγο και να αρχίζει να βαράει πρωινιάτικα!

Γι'αυτό σου λέω Κατερινιώ μου, ας ηρεμήσουμε ολίγον (ελπίζω στο νέο έτος) και μετά βλέπουμε και το παιδάκι. Καλά δεν σου λέω για τις φορές που έχουμε ξεχάσει κινητά και πορτοφόλια στο σπίτι και τρέχουμε πάλι πίσω να τα πάρουμε ή πόσες φορές πήρε ο ένας τα κλειδιά του άλλου, έχω μείνει και χωρίς καθόλου κλειδιά!Χαμός όπως λέει και το Χριστινάκι μου!

Σας φιλώ καλό βράδυ να έχουμε!


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

neamanoula βάλε μπρος βάλε μπρος φέρε μου το χριστινάκι να το κρατήσω και εσυ με τον αντρούλη σου....... και τσουπ θα έρθει και το δεύτερο!!!!

λοιπόν να σας πω βάσει της εμπειρίας μου για το δεύτερο παιδί γιατί εγώ είχα παράδειγμα την αδερφή μου που εντέλει ήταν η εξαίρεση και όχι ο κανόνας!!!!

τα δυο παιδιά είναι κούραση!!!!!πολύ κούραση!!!!!δεν διπλασιάζονται τα πράγματα πολλαπλασιάζονται!!! όλα όμως!!!! αλλά υπάρχει και ένα αλλά!!!! δεν έχω καλύτερο όταν έχω και τις δυο αγκαλιά να με σφίγγουν με τα χεράκια τους!!! ή όταν παίζουν παρεούλα ή όταν κάνουν μεταξύ τους αγκαλίτσες!!!δεν το συζητώ ναι μεν είναι όλα πολλαπλασιασμένα αλλά τα θετικά είναι τόσο έντονα που οφείλουμε να κάνουμε υπομονή λίγο καιρό (ίσως λίγα χρόνια!!!)

ΥΣ:πως είναι το χριστινάκι???

άντα μου είδες ο μικρός όποτε ήθελε αυτός μίλησε τι νόμιζες!!!!το παιδί έχει άποψη!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλες μου τι κάνετε ?? Ας τα πούμε κι απο δω .. να μη ξεχνιόμαστε .. Ναι ναι ξερω οι γαιδούρες όλο σο φεισ τα λέμε αλλά είναι ευκολία και γρηγοράδα ή δε ξέρω πως αλλιως να το εξηγησω .

Παντως 'εχουμε κάνει με πρωτοβουλία της Δανάης δηλ δικιά μας μυστική ομάδα .. ενα μυστικό καφε !! Οτι δημοσιευουμε καθώς και τις συζητησεις μας δεν τις βλέπει κανείς παρά μονο τα μέλη του καφέ .Αυτα για σ'ενα νεαμανούλα μπας και το πάρεις απόφαση ...

july μου χουν πέσει τα σάλια όπως τα περιγράφεις για τις δυο αδερφούλες αλλά και για το μικρό επίσης βαλε καμια φωτό με και τα δυο . Τη Μαιρούλα τη θυμαμαι αν κ θα χει μεγαλώσει πολύ απο τοτε.. ηταν η μπέμπα σας νεογεννητη τότε. Θα σας β'άλω κι εγω το μπουρεκάκι μου να τι δείτε .. Ειναι πολύ γλυκιά μπεμπούλα και είναι σαν παραφουσκωμένο τσουρέκι το ΄καλό μου !! Μονο με θηλασμό και βάζει φουλ βάρος !!! Ειμαστε 5500 κιλάκια και

3 μηνων και κάτι !!!!!!!!!!!!!!

Εγω Σεπτεμβρη γυρναω στη δουλειά αλλά δε θέλω όυτε να το σκ΄ςφτομαι ...

Τι γρηγορα που περνα ο καιρός .. ξεπεταχτηκαν και τα μικράκια νωρίς νωρίς και περπατανε κι αυτά !!!!!!!!! Τι καλά !!!!

Φιλιά σε όλες σας !!!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Eπαιδή αύριο φεύγουμε σας εύχομαι από τώρα....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!

Να χαίρομαι το Χριστινάκι μου να είναι πάντα γερό και ευτυχισμένο!

Καλά να περάσουμε και καλές...μάσες!!!!!!

Φιλιάααα


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχχχχ!!ναι ναι εγω φταιω...!!:tongue: ειπα να κανουμε ενα κλειδωμενο γκρουπ για να βαζουμε πιο ευκολα τις φωτο αλλα το χεσ@με ολιγον τι ...χιχι!!:tongue:

επιπλεον κ εγω με τοσο τρεξιμο ρε παιδια, ενα μηνα τωρα δεν εχω καταλαβει ποτε ηρθαν τα χριστουγεννα...!

για την αγγλια τιποτα δεν σας ειπα, τη μερα που φευγαμε, επειδη η πτηση ηταν απο μανστεστερ απογευμα, πηγα στην πολη οπου ηταν φανταστικα!δεν ειχα δει ξανα τοσο ωραια χριστουγεννιατικη αγορα!με απιστευτες ποσοτητες σοκολατας, κεικ, κρεπες, ζαχαρωτα και σοκολατενια φρουτα ..ολοκληρες μπανανες, μηλα κ φραουλες μεσα σε σοκολατα..πρωτη φορα εβλεπα!!...και μετα, αλλες απιστευτες ποσοτητες λουκανικα, τυρια, μπυρες, κρασια με μπαχαρικα κ γευσεις...μοσχομυριζε ολος ο τοπος!ξυλινα σπιτακια και κλαδια ελατου στολισμενα , φωτακια, κορδελες, γιρλαντες και στεφανια απο ελατο ...μιλαμε επαθα πλακα!το κεντρο της πολης γυρω στις 11 το πρωι ειχε γεμισει απο κοσμο, τοσο που η κεντρικη λεωφορος ηταν τιγκα!!μιλαμε για πολυς λαος κ πολυ μα παρα πολυ shopping! δεν ειχα ποτε συνειδητοποιησει τι σημαινει υπερκαταναλωτισμος χιχιχι!!κατα τα αλλα οι 3 μερες περασαν στο σεμιναριο κ δεν προλαβα να δω ουτε μουσεια ουτε να κανω καμια βολτα της προκοπης, πηγαιναμε στις 8 το πρωι γυρνουσαμε στις 6 που ειχε ηδη νυχτωσει. βεβαια στην ερατω πηρα πολυ ωραια δωρακια σε ενα μικρο εμπορικο κεντρο της γειτονιας....:

-'μπαλαρινες' μπλε βελουτε που ταιριαζουν με ενα καλο φορεμα της...

-ενα χριστουγεννιατικο βιβλιο-παιχνιδι με φατσουλες απο τσοχα

-ενα παιχνιδι επιτραπεζιο/κινητικο

-2 σιντι με αγγλικα τραγουδακια νηπιαγωγειου και χριστουγεννιατικα

-μια καλτσα απο τσοχα να την φτιαξουμε εμεις (κ θα βαλουμε μεσα σοκολατακια!)

-μαγνητικες επιτραπεζιες κουκλιτσες που αλλαζουν ρουχα

-χοντρες ξυλομπογιες

-χριστουγεννιατικο ημερολογιο με σοκολατακια (αυτο το advent που λενε)

-καμια 100αρια αυτοκολλητα με παραμυθι!

και ολα αυτα για 45 ευρω(ναι μπορειτε να παθετε εγκεφαλικο τωρα)

επισης πηρα σοκολατες για τον συζυγο με το κιλο (!) και τσαγια και μπορω να πω οτι το καταευχαριστηθηκα!!!:tongue: υπαρχουν συσκευασιες τσαγιου των 240 τεμαχιων!τρομερο!:tongue::tongue:

κ αυτος ο μηνας κυλησε απιστευτα γρηγορα, η ρουτινα με το σχολειο ειναι φοβερο πραγμα. καποιες μερες δεν εβλεπα την ερατω παρα μονο για μια ωρα πριν τον υπνο..:-( και της υποσχεθηκα οτι θα περασουμε χριστουγεννα πολυ πολυ πολυ μαζι και θα κανουμε ομορφα πραγματα γιατι της λειψαμε κ μας ελειψε τον τελευταιο καιρο...γυρναμε στις 3.30 απο το σχολειο και κοιμαται τωρα πια στις 8...ειδικα οταν εχω κ αλλο μαθημα μετα...σκεφτομαι οτι οι δασκαλες την βλεπουν πιο πολλες ωρες απο μενα!απιστευτο...οσο για τα οικονομικα...ειμαι δυο μηνες απληρωτη...ολε...!:rolleyes: θα κανουμε χριστουγεννα με δανεικα διοτι εχουμε να πληρωσουμε τους τρελους λογαριασμους με το σπιτι , το χαρατσι και το τεβε που θα μου ερθει... ξανα μανα ολε...! αλλα δεν πειραζει, δυο πραγματα που ηθελα να παρω, τα πηρα...ενα ηταν το μικρουλι δεντρακι μας για να χαρει κ η μικρη (εμεις γενικα δεν στολιζαμε ποτε) που μαζι με αυτο πανε κ μερικες μπαλιτσες και φωτακια...:tongue::tongue::tongue: και δευτερο ηταν υλικα για τα χριστουγεννιατικα γλυκα κ τις κατασκευες μου! θα κανω σπιτακια σοκολατας για ολα τα ανηψια, μπισκοτακια με σχηματα, μπραουνις, κουραμπιεδες και θα επιχειρησω για 2η φορα αυτο το καταπληκτικο γλυκο απο τη γερμανια, κατι αναμεσα σε γλυκο ψωμακι και τσουρεκι βουτυρου με φρουτα...ειναι τελειο αλλα θελει τουλαχιστον 4 ωρες ετοιμασια...χιχιχ γουσταρω!!:tongue:

σημερα ειδα κ τα κοριτσια της μαριας, χαρηκα πολυ που ειδα τη μπεμπουλα πρωτη φορα!!ειναι πανεμορφη κοριτσια (φτου κ ξαναφτου) και μοιαζει με κουκλιτσα πραγματικα!η ανδρι με εκανε κ γελασα διοτι στο θεατρο ηταν πρωτη κ καλυτερη στις ατακες κ τη συμμετοχη!πραγματικα το ζουσε ρε παιδια! αυτα, περασαμε πολυ ομορφα σημερα!:D μακαρι να βλεπομασταν πιο συχνα!

κοριτσακια σας φιλω!να εχουμε καλα χριστουγεννα κ παντα με υγεια!:D

Link to comment
Share on other sites

Αχ ποσα νεα επιτελους!!!Πηρε ζωη το θεματακι μας επιτελους!!!! Παντως το φεις ειναι οντως μεγαλη ευκολια και γραφεις πιο ευκολα σιγουρα! Αντε καντε και οι υπολοιπες να τα λεμε και απο εκει πιο αμεσα!!!1

Νεμανουλα μου πρωτη φορα σε διαβαζω τοσο πνιγμενη, αντε ευκαιρια τωρα που φευγετε για γιορτουλες να ξεδωσεις λιγακι και να χαλαρωσεις ελπιζω! Να περασετε σουπερ και φυσικα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου. Θα τα πουμε και ιδιαιτερως!!!!;)

Αντα μου πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!Ο Θανασακης μας σε καθησυχασε επιτελους και η μικρουλα σου μια χαρα, μεγαλωνει το αστερακι! Μην σκεφτεσαι τη δουλεια απο τωρα βρε χαζουλα, απολαυσε το χρονο με τα μικρα σου και σκεψου οτι οταν θα επιστρεψεις απλα θα εχεις χρονο για ξεσκασμα. Εμενα παντως η δουλεια με ξεκουραζε πολυ, δεν την ενιωθα σαν φορτωμα και αγκαρεια παρα τα δυσκολα ωραρια. Παρτο αλλιως επομενως!!!

july εχεις τοσο δικιο για τα μικρα μας και ποσο επηρεαζουν τη ζωη μας! Ειναι δυσκολα, κουραστικα, ξεβολευτηκαμε και παλι με τα δευτερα ειναι η αληθεια αυτη αλλα η ευτυχια μεγαλη! Να ειναι καλα μονο και αυτο που πρεπει να κανουμε ειναι να απολαμβανουμε τις στιγμες ευτυχιας γιατι περναει τοσο γρηγορα ο καιρος γμτ!:rolleyes:

Αντε καλα να περασουμε, να εχουμε καλες γιορτες, με υγεια και χαρες στις οικογενειες μας! Καλα Χριστουγεννα!!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...