Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Απ απ δε θελω τετοια...ποιος Νικολας??!! Αφου ειπαμε την εχεις ταξει!!

Τι μου κανετε?? Βλεπω ξεκινησατε και σχολεια!! Μπραβο μπραβο..καλη χρονια!!

Εμεις πακεταρουμε δεν εχουμε χωρο να κινηθουμε μεστο σπιτι, ο μικρος γκρινιαζει και σκαρφαλωνει παντου..ειχαμε και 3 μερες πυρετο απο το ΜΜR..ταλαιπωρία! Τωρα ειμαστε καλα κι αρχιασαμε παλι τα τρεξιματα!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια,

Χρόνια πολλά κ ευτυχισμένα στις εορτάζουσες,

Bibito πάντα γερή κ ευτυχισμένη,

Νίκη μου να χαίρεσαι το Σοφάκι σου, να το καμαρώνεις γερό κ χαρούμενο

Εμεις χτες το βράδυ κοιμηθήκαμε σερί !!!!

Δεν κάνω όνειρα και για σήμερα γιατί είχε προηγηθεί η μέρα που δεν κοιμήθηκε καθόλου το μεσημέρι μετά πήγαμε στο νοσοκομείο για εξετάσεις αίματος κ όπως φάινεται έπεσε ξερός. Μας είπε η παιδίατρος να πάμε στο νοσοκομείο που θα είχε εφημερία εκείνη να του το πάρει αυτή για καλύτερα κ εκείνος με το που την αντίκρυσε άρχισε να ουρλιάζει, δεν χρειάστηκε να πονέσει με την αιμοληψία.

Δυστυχώς έχει αναιμία όπως έδειξε η γενική αίματος κ πρέπει να πάρει σίδηρο , την Κυριακή θα βγουν κ τα υπόλοιπα , ελπίζω τουλάχιστον να είναι καλά να μην έχει τίποτα άλλο το μικρό μου. Αυτά τα νέα μας

Σας καληνυχτώ , φιλάκια


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου λείψατε. Εχω πολλές μέρες να μπω αφου ακόμη δεν μας βάλανε τηλ. και απο οτι βλέπω δεν το έχουν σκοπό. Εμείς απο υγεία είμαστε πολύ καλά;Είχα τα παιδάκια μου στη μαμα μου γύρω στις 15 μέρες και μπορέσαμε με τον άντρα μου να ξεκουραστούμε και να κάνουμε καμία δουλειά στο σπίτι.Ομως με το που τα φέραμε δεν χρειάστηκε πανω απο μια ημέρα για να δείχνει σαν βομβαρδισμένο.Ο μικρός ήταν όλη μερα με τα ξαδερφάκια του κ τώρα που ήρθε κ είναι μόνος του κακοφάνηκε,είναι όλη μέρα μέσα στη γκρίνια.

Ανια μου περαστικά σας,εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Ευη μην στεναχωριέσαι απο νύφες αλλο τίποτα,αν θες σου προξενευω και τη δική μου.

Κορίτσια τι τυχερές που είστε που συναντηθήκατε;Εμεις τις επαρχίας δεν το κοβω να το κάνουμε ποτέ.

Ο γιός μου παει στον παιδικό πάλι φέτος,εχει 2 μερες που άρχισε αλλά ειναι μεσα στα κλαματα δεν θέλει με τίποτα,με το ζόρι τον ντυνουμε κ τον παμε.

η δε μικρη θελει όλο αγκαλια,καλομαθε στη γιαγια της.

Κορίτσια σας αφήνω γιατι έπεσε δουλεια.οπως καταλάβατε καλά είμαι στη δουλειά τωρα κ βρηκα ελευθερο χρονο.

Θα επανελθω δριμυτερη,φιλια σε όλες κ στα μωρακια σας.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Ανια μου μη στενοχωριέσαι!!

Θα πάρει το σίδηρο και θα ελέγχεις κάθε τόσο με εξετάσεις τις τιμές....

Έτσι κάνουμε και με την κόρη μου από τα 2 της!!

Σοφία αντε να βάλεις και εσύ τηλέφωνο!!

Ισχύει τελικά το τρελό ποσό που ζητάνε??

Καλά τι όμορφα που μιλάνε σ' αυτήν την ηλικία τα ζουζουνάκια!!!!

Και μη φανταστείτε....

...από την ανηψιά μου που ακούω, γιατί ο δικός μου μόνο μαμ, τζιν(αν καίει κάτι), νταν, ααααα(ο γάιδαρος), μπε, και κανένα μαμά ή μπαμπά στην ανάγκη και αν έχει θυμώσει πολύ με την αδερφή του πετάει και κανένα "Ηηνηη" όλο νεύρα!!!


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Το τατακι το υπεροχο δε το πες!!!!!

Εμενα γιατι δε μου ζητησε ο παιδιατρος να της κανω εξετασεις αιματος!!!??? Ειναι υποχρεωτικο? Ή πρεπει να δει κατι στο παιδι πρωτα?Να της κανω απο μονη μου?

Παιδια αυτα τα βιβλια με τον υπνο τελικα ειναι θαυματουργα....μου εχει δωσει η κοπελα που μενει διπλα μου κι εχει μια μπουμπου 12μιση μηνων, και εχουν αποτελεσμα! Την βαζω 9-9,30 για υπνο που μου κοιμοταν συνηθως 10,30-11 και ξυπναει ποτε 8 ποτε 8,30 και ποτε 9. Και το κορυφαιο απο ολα ειναι οτι δεν ουρλιαζει οταν ξυπναει...παρα μονο αν ποναει πολυ αλλα και παλι φωναζει μαμα ντοντακια και ξερω επιτελους οτι ποναει και θελει παρηγορια! Αφηστε δε που την ακουμπαω στο κρεβατι και μου λεει γειαααα , γυρναει πλευρο πιανει κουβεντα με τη μινι και σε 1 τεταρτο εχει κοιμηθει! Αυτα και το μεσημερι μονο που θελει λιγη παραπανω ωρα για να την παρει ο υπνος!

Τελικα πρεπει να κοιμουνται νωρις και οχι να την ξεθεωνω νομιζοντας οτι ετσι θα ξυπνησει αργοτερα....και θα χορτασει υπνο!

Επισης δε ξερω τι να της φοραω στοβ υπνο....μονο φορμακι κρυωνουν τα μπουτακια, πυτζαμακι γινεται μουσκεμα, το σεντονι δε το θελει νευριαζει και τελικα κλεινω τα παραθυρα και την αφηνω με φορμακι κοντομανικο.... Δυσκολος καιρος....αντε να δροσισει κι αλλο!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!

Άνια μου ελπίζω να είναι καλά οι υπόλοιπες εξετάσεις σας και για την αναιμία μην ανησυχείς. Κι εγώ έτσι ήμουν μικρή, συνέχεια έπαιρνα συμπληρώματα. Τις εξετάσεις τις κάνατε με υπόδειξη του παιδίατρου; Γιατί εμάς δεν μας έχει πει τίποτα..

Ειρηνάκι αυτό με τον ύπνο το έχω εφαρμόσει κι εγώ και έχω παρατηρήσει ότι κοιμάται πιο εύκολα (βέβαια συνεχίζει να ξυπνάει στη διάρκεια της νύχτας), αλλά αν περάσει η ώρα και δεν την έχω βάλει, είναι μέσα στη γκρίνια και αρνείται να κοιμηθεί.

Μπισκοτάκι καλό κουράγιο με τη μετακόμιση!

Εμείς παιδευόμαστε από την Κυριακή με γαστρεντερίτιδα.. Υποφέρει το μωράκι μου αλλά δεν έχει χάσει το κέφι της.. ευτυχώς! Σήμερα την κρατάει ο μπαμπάς στο σπίτι γιατί έπρεπε να έρθω στη δουλειά. Το μυαλό μου βέβαια είναι εκεί.

Φιλιά σε όλες και μόλις συνέλθουμε να κανονίσουμε συνάντηση!!


1211540.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια, τι μου κάνετε;

Εμείς είμαστε πολύ καλά, χτες πήγαμε για την αυχενική διαφάνεια, όλα τέλεια, ζωηρούτσικο κ αυτό το μικρό όλο τούμπες έκανε... :lol: . Σε δυο μέρες περιμένω κ τις απαντησεις από το PAP - A του αίματος.

Οι υπόλοιπες εξετάσεις του Άγγελου όπως μου είπε η παιδίατρος ήταν άριστες, ευτυχώς. Η δικιά μου παιδίατρος είνια στο Αλεξάνδρα κ μου είπε να τον πάω εκεί τον Άγγελο κ του πήρε εκείνη το αίμα, έτσι για να είμαι ειλικρινής εκτός από τη γενική αίματος δεν ξέρω τι άλλο του έκανε αλλα πρέπει να του έκανε γενικό τσεκ - απ γιατί του πήρε 3 φιαλίδια αίμα. Πάντως κ από άλλες φίλες μου που ξέρω όλες έχουν κάνει εξετάσεις αίματος, άλλες στο χρόνο άλλες όταν έκλεισαν τα 2. Δεν ξέρω αν είνια υποχρεωτικό αλλά όπως κ να είναι καλό είνια να κάνεις έναν έλεγχο να δεις ότι όλα έιναι καλά.

Κορίτσια φτύστε μας , ο Άγγελος τις τελευταίες μέρες τρώει το καταπέτασμα κ κοιμάται σαν πουλάκι το βράδυ. :D:D:D

Ειρήνη έχεις δίκιο για αυτό με τον ύπνο, κ στο βιβλίο που μου είχε στείλει η Νϊκη ακριβώς αυτό έλεγε ότι πρέπει να κοιμούνται νωρίς κ αυτή η αποψη ότι θα ξεθεωθεί κ θα πέσει ξερός δεν ισχυει γιατί πολλές φορές τα πιάνει υπερένταση κ δεν μπορούν να την διαχειριστούν κ δεν τα πιάνει ύπνος.

Νίκη περαστικα στη μικρούλα σου, ελπίζω να μην σας ταλαιπωρήσει πολύ η παλιογαστρεντερίτιδα :-(, μου τι δίνει στα νεύρα αυτή η παλιοίωση :mad:

Πόπη που είσαι ; τρέχεις ; :lol:

Μαρία μου από λέξεις κ εμεις λίγα πράγματα, μπαμπα, μαμα όλη μέρα, άγια (γιαγιά), ογιο (ο αδελφός μου ο Γιώργος), μπα (μπάλα), άντε , άτο (άστο ή αυτό ) και κακά.

Σας φιλώ γιατι πολλά έγραψα...


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα μανουλιτσες....ειστε καλα???

Εγω οπως πολυ καλα μαντεψες Ανια μου τρεχω πολυ αυτον τον καιρο εχουμε εισαγωγες ,μετακομιση(στην εταιρεια εννοω)και δεν φτανουν ολα αυτα εκτελω και χρεοι λογιστη να φανταστειτε το αγορι μου το ειχα αφησει στη μαμα μου απο Τεταρτη και το πηρα Σαββατο απογευμα και αρρωστουλη ειχαμε βηχα βουλωμενη μυτουλα και βατραχακια στο λαιμο βεβαια απο την Κυριακη παιρνουμε mycothiol baby και ειμαστε πολυ καλυτερα αλλα εγω guys ειμαι ενα πτωμα ορθιο γιατι δεν κοιμοταν σχεδον καθολου ο Νικολης γιατι δεν μπορουσε να αναπνει καλα και ξυπνουσε καθε μιση ωρα........α!!!ξεχασα να σας πω οτι εχω και τον αντρουλη μου αρρωστο ελπιζω να την γλιτωσω εγω σημερα βεβαια με ποναει λιγο ο λαιμος μου αλλα θελω να πιστευω οτι ειναι ΤΥΧΑΙΟ ,ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ????

Σοφακι μου Χρονια σου πολλα να εισαι γερη και παντα ευτυχισμενη να καμαρωνεις τα παιδακια σου!!!

Νικη μου να την χαιρεσαι την κορακλα σου αντε ευχες μεσα απο την καρδια μου για νυχτες συνεχομενου υπνου!!!

Ειρηνη μου ποιο βιβλιο διαβασες και εφαρμοσες το ''Κοιμησου παιδι μου''???

την αφησες να κλαιει κτλ κτλ κτλ και ειχες αποτελεσματα???Το ειχα διαβασει και εγω με τον αντρα μου το εφαρμοσαμε για μια εβδομαδα στη συνεχεια αρρωστησε και μετα πηρα την αποφαση οτι θα υπομεινω εγω τις αυπνοιες του Νικολα μου γιατι δεν μπορουσα να τον αφηνω να κλαιει σπαραζε η καρδια μου .......ασε που καταλαβα οτι εκλαιγε πιο πολυ αντιδραστικα στο κατω κατω ποσο θα κρατησει αυτη η ιστορια ηδη εχουμε φτασει στο σημειο να ξυπναει 2-3φ οποτε στο κοντινο μελλον ευχομαι να μηδενισουμε!!

Εξετασεις αιματος καναμε και εμεις με αφορμη βεβαια το περιστατικο με τους λεμφαδενες αλλα μου ειχε πει ο γιατρος οτι θα καναμε ουτως η αλλως και εμενα ο Νικολας εχει πολυ χαμηλο αιματοκριτη μαλλον κληρονομησε απο μενα το στιγμα .......μην αγχωνεστε για αυτα ;););)

Ανια ολα καλα σου περασαν οι ναυτιες?Ο Αγγελακος δινει ρεσιταλ υπνου κ φαγητου απο οτι διαβασα φτου φτου φτου και στα δικα μου τωρα:!::!::!:

Κοριτσια σας αφηνω τωρα γιατι απο οτι θα καταλαβατε ειμαι στη δουλεια....πολλα πολλα φιλακια:-D:grin::-D

ΥΓ:Νικη μου περαστικα στο Σοφακι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

Πόπη περαστικά σας, πως είνια ο Νικόλας , ελπίζω τώρα πια να είναι καλύτερα. Εσύ τη γλιτωσες τελικά;

Και εμένα από την Τρίτη ήταν ο άντρας μου με την ίδια ίωση, και από Τετάρτη κόλλησε κ ο Άγγελος κ έχουμε τα ίδια μπούκωμα, μύξες, λαιμά κ πυρετό. Και εκεί που ξεκίνησε να τρώει κ να κοιμάται τώρα ξανά τα ίδια, αϋπνία ολέ. ... :( Αντε να περάσει κ αυτό γιατί δεν μπορώ άλλο...

Εγώ συνεχίζω με τις ναυτίες μου κανονικά, αλλά ευτυχως όλες οι εξετάσεις μου καλές κ το μωρό μεγαλώνει μια χαρά. Την Τετάρτη που πήγαμε στον γιατρό , το βλέπαμε στον υπέρηχο κ είχε λόξιγγα :lol:.

Ειχα στο προγραμμα να πάμε στο Αττικό πάρκο αυριο αλλα μια οι αρρωστιες μια η βροχή πάει περίπατο το σχέδιο, κρίμα :(

Τα υπόλοιπα μωράκια τι κάνουν;


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδιααα..!!

Μετακομισαμε μισοι....γιατι τα πραγματα μας ακομα σπιτι ειναι...με τις απεργιες μπλεξαμε και δε μπορουμε να τα φερουμε!! Αστε κοριτσια ειμαι με ενα ζευγαρι παπουτσια και ενα σαγιοναρες...κι εδω εχει αρχισει να βρεχει...τι θα κανω??!! Μου φαινεται θα παω για ψωνια αποαυριο...και μετα σκεφτομαι πού θα τα βαλω τοοοσα παπουτσια!!

Κατα ταλλα καλα..ο μικρος εχει τρελαθει εδω περα ολα του τα χατηρια οι παππουδες..εχει αγριεψει!! Υπεροξυγονωση εχει παθει! Ενταξει παιδια δε το συζηταω ποσο καλα περναει ενα παιδι στην (εντελως) επαρχια..και μονο ο καθαρος αερας φτανει!

Εμεις τρεχουμε να βρουμε επαγγελματικο χωρο..και βλεπουμε συνεχεια..χωρους...παλιους καινουριους..ενας πανικος! Αλλα τα ενοικια...οχι επαρχια..ουτε Κολωνακι δε ζητανε τοσα!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια; Τι κάνετε; Χάθηκα! Λείψαμε διακοπεσ το καλοκαιρι, κάτι από δω κάτι από κει άρχισα και δουλειά και το μωρο βρεφονηπιακό και διάβασμα στο σπίτι, κούνιεσ, δουλειέσ, και τα του σπιτιού και δεν μπορώ να μπω καν. Να φανταστείτε έχω κενό τωρα και σας επισκέφθηκα. Εύχομαι να είναι καλά τα μωράκια ασας και σαας φιλώ όλες.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες,

τι κάνετε; που έχετε χαθεί όλες;

Εμείς ακόμα με μυξούλες είμαστε καλύτερα από πριν βέβαια αλλά όχι τελείως καλά κ επομένως έχουμε κλειστεί λίγο σπίτι ...

Εγώ ευτυχώς κάπως καλύτερα , μου έφυγαν οι αναγούλες , μόνο κάτι ζαλάδες έχω που κ που .

Τα υπόλοιπα μωράκια είνια καλά; γράψτε κανένα νέο...


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσσημέρι σε όλες! Τι κάνετε; Η μικρή μου είναι με μπούκωμα εδω και ένα μήνα και το αντιμετωπίζουμε μόνο με ορό και ψεκασμούς με φισιομερ, δε μας δίνει τίποτα η γιατρός, άσε το βήχα άμα αρχίσει τη νύχτα από τις μυξούλες, θάνατος έχουμε βαρέσει κάτι αυπνίες, ούτε λεχούδι. Και κόλησα και γω και είμαστε μια καλή χαρά! Κάτι προξενέματα διάβασα στο φτερό αλλά δε νομίζω να χαλάσει το συμπεθεριό έχω κάτι πάρε δώσε με γαμπρούς από το site.Φιλάκια σε όλες καλά να περνάτε!:lol:


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXAXA

Περαστικα στα μικρακια σας!!!! Καλα ειμαστε κι εμεις...εγω τρεχω και δε προλαβαινω με τη δουλεια! Μεχρι τις 26 οκτωβρη θα με παει ζαχαρη!!!! Ουυυυ τι να σας λεω!

Πηγα τη μικρη στο παιδιατρο και εξετασεις μου ειπε να της κανω στα 2!!! Του φαινεται πολυ καλη λεει η οψη της και δε χρειαζεται ακομα! Τελος παντων θα τον ακουσω και θα επαναπαυτω προς το παρον! Εχει παει 84 ποντους και 11 κιλα! Νομιζω ειναι καλη! Και καλη αναπτυξη εχει...αφου μεσα σε 4 μηνες που ειχα να την παω παιδιατρο εχει παρει 800 γρ...200 το μηνα! Πιστευω πως παμε καλα! Τρωει βεβαια μια χαρα! τα βασικα...το φαγητο της το αυγο της τα φρουτα της! Δε μου δημιουργει προβλημα! Τα βραδια και τα μεσημερια με τον υπνο ειναι προς το παρον ησυχα....και το στομα της πεταει κατι κοτρονες ωρες ωρες που δε ξερω απο που μου ρχεται! "Κατσει μαμα Κατσει ειπα" (κατσε μαμα ...κατσε ειπα!!!!! με επιτακτικτο βλεμα)

Αυτα......τα ολιγα! νευρα εχω πολλα....δεν ξερω τι με εχει πιασει! Ολο κατι θελω ολο κατι με ενοχλει! Μαλλον η περιοδος θα ταν! Θα μου περασει!!!!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaλημερα καλημερα καλημερα ειστε ολες καλα.τα μωρα σας????

Εμεις ειμαστε καλα την προηγουμενη βδομαδα τελειωνα νωρις απο την δουλεια και γιναμε καθημερινοι επισκεπτες στις κουνιες διπλα στο σπιτι μας ο Νικολης δεν ξεκολλαγε με τιποτα οταν ερχοταν η ωρα να φυγουμε!!

Εχθες ηταν και η πρωτη μας μερα στο κολυμβητηριο περασαμε super και του αρεσε παρα πολυ και πανω που ειπα το αγορι μου θα κουραζεται και θα μου κοιμαται σερι βεβαιως και επεσα εξω και εκανα και μια ολονυχτια βολτα απο τις 1:30 εως τις 2:45 τυχαιο ???δεν το νομιζω ,το παιδι μου ειναι παιδι του SUPERMAN δεν εξηγηται διαφορετικα τετοια ενεργεια.......και οχι τιποτα αλλο περιμενω και τις δυσκολες μερες και ημουν και συνεχιζω να ειμαι ενα κουρελι σερνομαι........

Απο φαγητο λιγα πραγματα το πρωινο το εχει κοψει εδω και καμια 10αρια μερες μεσημεριανο σαν σπουργιτι απογευματινο κρεμα,

γιαουρτι ουτε να το βλεπει και ευτυχως πινει γαλα γυρω στα 200gr βραδυ και αλλα τοσα το πρωι!!

Να σας ρωτησω την γνωμη σας του εδινα κατι επιδορπια (της NULAC εαν δεν κανω λαθος ) μπισκοτοκρεμας του αρεσε παρα πολυ δεν ειχε συντηρητικα και ετρωγε και τρια στην καθισια του αλλα διαβασα οτι ειχε τροποποιημενο αμυλο μεσα και λενε οτι οταν διαβαζεις την λεξη αυτη να φευγεις μακρια γιατι συνεπαγεται με μεταλλαγμενα συστατικα ξερετε κατι επι τουτου να σας πω οτι απο τοτε οτι τρωω κοιταω τα συστατικα του και ολο και κατι τροποποιημενο θα εχει:confused::confused::confused:θα ρωτησω και τον παιδιατρο......

Ανια μου φουσκωνεις ομαλα πια απο οτι διαβαζω περαστικα στον Αγγελουκο και σε ολα τα παιδακια......

Καλο μας φθινοπωρο λοιπον με οσο γινεται λιγοτερς ιωσεις και μπουκωματα !!!

Να κανονισουμε βολτα αντε πριν πιασουν οι βροχες.....ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...