Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κάνετε κοριτσάκια;

Πελαγία χρόνια σου πολλά !!!!!

Τι έγινε που έχεις χαθεί; Φαντάζομαι ότι έγινε κ η βάφτιση οπότε να σου ζήσει ο πρίγκηπάς σου!!!!

Πόπη τι κάνετε; Ξεκινήσατε κολυμβητήριο βλέπω... μου έβαλες ιδέες τώρα μήπως να πάω κ εγώ τον Αγγελάκο τώρα που κάθομαι τα πρωινά :rolleyes: Στις Νηρηιδες μου είπες ότι πάτε;

Οσο για τα γιαούρτια δεν ξέρω να σου απαντησω ο δικός μου δεν έχει φάει ποτε κανένα , τον αηδιαζουν όπως κ το αυγό. Ομως λογικά όταν ακούς τροποποιημένο κάτι ύποπτο συμβαίνει καλύτερα να τα αποφεύγεις. Γιατί δεν του δίνεις πραγματικό γιαουρτι που κάνει κ καλο στην υγεία κ να του βάζεις μέσα λίγο μέλι , ή φρούτα, με σταφύλια γίνεται πολύ γλυκό κ νόστιμο, το έτρωγα κάποτε με το τσουβάλι.

Ειρήνη τι κάνει η Βάλια, πολύ γελάω με τους διαλόγους σας, εμείς προς το παρών μαμά ατό , μαμά μμμμ,

Νίκη , Ανδριανή όλα καλά; Η Σοφία εντάξει με την γαστρεντερίτιδα;

Μπεμπουλίνα περαστικα κ στο δικό σου μωράκι, εμείς τώρα ευτυχως είμαστε καλά , 2 εβδομάδες μας κράτησε

bibito , mpiskotaki πως πάνε τα καινούρια νοικοκυρια; βολευτηκατε; ολα καλά;

Μαρια , Ρουλίτσα τι κάνουν τα μικρούλια σας;

Σας φιλώ όλες πάω να την πέσω λίγο γιατί τα βράδια έχουμε πάλι νταβαντούρια με τον ταρζάν...


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Σας διαβαζω σας διαβαζω αλλα κατι γινεται και δεν γραφω !!!

Σας ευχαριστω πολυ για της ευχες σας να ειστε καλα , να χαιρεσται τα παιδακια σας!!!

Βαφτιστηκαμε και μεις , ολα καλα πηγαν και τα κηλησαν πολυ ομορφα , ο Οθωνακος μου ηταν τοσο καλο παιδι που αππορσαν πολυ , δεν εκλαψε σχεδον καθολου , λιγο στην αρχη και μετα λιγουλακι στην διαρκεια και φυσικα τσαντηστικε μολις τον εβγαλε ο παπας απο το νερο . Να δειτε γελιο που καναμε οταν κρατουσαν οι νονοι το ποτηρι με το λαδι και ο μικρος γλυφοταν γιατι διψουσε κοντεψε να το φαι το ποτηρι, ηταν μια πολυ ομορφη βαφτιση θα σας στειλω φωτο να δειτε!!! Εκεινη την μερα πριν τον βαλει ο αντρας μου για υπνο του λεω ταισε τον ενα γιαουρτακι το μεσιμερι , εγω ειχα φυγει για κατι δουλειες και τον εβαλε για υπνο χωρις φαγητο , μετα οταν ξυπνησε μετα απο κανα τριωρο γινοταν πανικοσ στο σπιτι και δεν προλαβαμε να τον ταισουμε και ετσι εμεινε νυστικος και οταν πια φτασαμε στο τραπεζι , να δειτε πως ετρωγε μπουκονοταν με ψωμια , ντοματες και αλλα πολλα!!!

Και εμεις στο club τον αρρωστουληδων περασαμε μια ελαφρα ιωσουλα με πυρετουλι και τωρα ηρθαν οι μυξες που δεν λενε να φυγουν ποτε!!!!

Ποσα δοντακια εχετε? εμεις 12 απο κει που ειχαμε 8 και λεω εκει θα μεινει τωρα εχουμε 12 και ερχονται και αλλα και φυσικα τρωει σαν σπουργιτι . Και ποσα κιλα ειναι τα δικα σας? εμεινα 10 μακαρονι!!!

Επισης εμενα δεν μιλαει μονο τα δικα του και συνεχεια μπαμπα μπαμπα !!!

Αυτα τα νεα μας !!!

Φιλακια πολλα!!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει Πελαγια...παντα γερος ναναι!

Περαστικα σας κιολας και στα υπολοιπ αμωρακια! Επιασε νωρις το κρυο φετος..δε ξερω για σας αλλα εδω παγωνια 13 βαθμους το πρωι! Θα μου πουντιασει το παιδι..και τι θα τον κανω ολο μεσα και μεσα!! Δεν εχουμε συνηθισει και το βουνο ακομα ολο θαλασσα και θαλασσα ημασταν!

Τρεξιματα κι εμεις να βρουμε λογιστη (ακούς χρυσή μου ..Ειρηνη..) να μας κανει τα του ιατρειου, γυψοσανιδά , ελαιοχρωματιστή...διακοσμητη..κτλ!!

Αλλα φυσικα οι ιδεες ειναι δικες μου εννοειται!! Και φυσικα θα κανουμε και δωματιο θηλασμου για τις μανουλες που ερχονται και περιμενουν με τα πολυ μωρακια, για να ειναι και μακρια απο τα αρρωστα παιδακια της αναμονης..

Τι λέτε? Πείτε καμια άλλη ιδεα που θα θελατε να δειτε σε ενα παιδιατρείο..και δεν εχετε δει!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο σας μεσημέρι,

mpiskotaki καλες ετοιμασίες με το ιατρείο κ καλό ξεκίνημα, αλήθεια δεν μας είπες σε ποια πόλη μένετε τώρα; όχι τίποτα άλλο γιατί ακούω βουνό, αν πάμε καμια εκδρομή το χειμώνα και χρειαστούμε χτύπα ξύλο παιδίατρο , να ξέρουμε που θα πάμε :)

Ενυπομονώ να μπει ο χειμώνας για τα καλά να το δω το πουλάκι μου με τα σκουφιά, τα κασκόλ κ τα γαντάκια, ονειρεύομαι να παίξουμε στα χιόνια, αλλά τώρα με την κοιλιά εκεί το χειμώνα δεν το βλέπω, κρίμα...

Αυτό με το δωμάτιο θηλασμού πολύ καλό , μπράβο σας, επίσης χρήσιμη είναι κάπου να υπάρχει μία αλλαξιέρα, γιατί ο δικός μου μια φορά έκανε τα κακα του κ είχαμε παρκάρει μακριά κ τρέχαμε κ δεν φτάναμε για να τον αλλάξουμε. Επίσης εννοείται πολλά παιχνίδια για να περνάει η ώρα κ να μην γκρινιάζουν αλλα κ για να έχουν κίνητρο τα μικρά να πηγαίνουν στον παιδίατρο ;).

Πελαγία ωραίος ο Οθωνάκος, να τον χαίρεσαι, περιμένουμε φωτό,

Εμείς από δόντια 16 , μας λείπουν άλλοι 4 τραπεζίτες κ κιλά 11,5.

Πάω να κοιμηθώ λιγάκι γιατί το βράδυ κοιμηθηκαμε 10 ώρες με ΜΟΝΟ ΕΝΑ ξυπνήμα :D:p:D:p κ μου έπεσε πολύ βαρυ δεν μπορώ να συνέρθω όλη μερα, σέρνομαι ...

φιλάκια


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχχαχα!! Θα σου πω θα σου πω...

Εννοειται οτι υπάρχει αλλαξιερα στα σχεδια...λετε τοσο καιρο στο παρεντς να πηγε χαμενος!!?? Ολα τα εχουμε σκεφτει και επισης τον καλυτερο ζουζουνοεξοπλισμό και βραβεία για τα εμβόλια, ζωγραφική όλα ολα!!

Θα χαρουμε πολυ να σας δουμε εδω στα βουνα...εχουμε και θαλασσα ομως κοντα!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ακουω μανιτσα πως δεν ακουω.......λες να παρω αδεια απ τη σημαια και να ρθω να σας τα φτιαξω εγω?!!!! Και για τις υπηρεσιες μου δε θελω τιποτα....μονο το Λοη θα παρω φευγοντας για μια βδομαδα να γνωρισει τη νυφη! Και αμα μας αρεσει θα τον κρατησουμε λιγο παραπανω να τον τυληξουμε καλα!!!! (χιουμορ χιουμορ)

Το Βαλινακι Ανια μου μια χαρα ειναι....εχουμε αρχισει να συννενοουμαστε και με διευκολυνει πολυ αυτο! Μονο που εχω ενα θεμα....πηγα προχτεσ στη τραπεζα να πληρωσω δανεια και σφηγκοταν για κακα.....μολις τα κανει φωναζει λες και ημασταν σε γηπεδο "ω ω ω ΚΩΛΟΣ ΚΑΚΑΑΑΑΑΑ...ΚΩΛΟΣ" που να κρυφτω....ηρθε και μια χαζοβιολα υπαλληλος "αχ τι χαριτωμενη" λεει "αληθεια τι φωναζει και λεει κωλος??" Ε τωρα τι να της πεις!?

Παντως Ευη ειναι φοβερες οι ιδεες σου.....Νομιζω θα παει παρα πολυ καλα! Να δειτε και το θεμα με τα τηλεφωνα που θα σας παιρνουν οποτε να ναι ..... ολες εχουμε την απαιτηση να ειναι stand buy ο παιδιατρος και να εχουμε ταχηστη επικοινωνια ...!Αμα το φτιαξετε κι αυτο και μεινουν ικανοποιημενοι πες στους αλλους παιδιατρους να ψαχνουν δουλεια ντιλιβεραδες!

Πελαγια μου χρονια σου πολλα αν και καθυστερημενα!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως τη......Να σου ζησει κοριτσακι μου ο Αστεριος!!!! Οπως βλεπεις το καφε μας εχει λιγες σελιδες γιατι ειμαστε πολυασχολες εμεις οι μαμαδες Απριλιου! Ομως δε πειραζει να μας λες τα νεα σου!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως τη......Να σου ζησει κοριτσακι μου ο Αστεριος!!!! Οπως βλεπεις το καφε μας εχει λιγες σελιδες γιατι ειμαστε πολυασχολες εμεις οι μαμαδες Απριλιου! Ομως δε πειραζει να μας λες τα νεα σου!

Καλως σας βρήκα λοιπόν:tongue: και ευχαριστώ πολύ!!Και εσένα να σου ζήσει η μπουμπού!!!Αν ψάχνεται για γαμπρό σας έχω έναν τροφαντο τροφαντό!!


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

καλημερακια κοριτσακια ειστε ολες καλα??

καλως μας ηρθες Ηλεκτρα να χαιρεσαι το αγορακι σου!!!

Ειρηνακι τι διαβαζω την εδωσες στον Λοη την Βαλια ολα καλα το κοριτσι ομως το ρωτησες εαν θελει γιατι απο οτι μου ελεγες τον Νικολα τον μελεταει συνεχεια αρα σαν θελει η νυφη και ο γαμπρος .........(χι χι χι χι ιχ)

Ανια μου πως τα πας ολα καλα??? ο Νικολας τρελαινεται με το κολυμβητηριο θα ηταν τελεια να ερχοσουν με τον Αγγελακο ,ναι ο συλλογος λεγεται Νηρηιδες εαν θες σου στελνω το τηλ για να ρωτησεις λεπτομερειες......

Ανδριανη μου που χαθηκες πολυ δουλεια να υποθεσω:shock:το Χριστινακι μου ειναι καλα???

Πελαγια μου ακομη δεν αξιωθηκα να κανω αυτο που μου ζητησες σου ζηταω συγγνωμη ελπιζω να παω καποια στιγμη......α!!! που ειναι οι φωτογραφιες απο την βαπτιση και κατι αλλο που μου εχεις ταξει/./././././.

Φιλακια πολλα σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσούδες,

Ηλέκτρα καλως όρισες, να χαίρεσαι το τροφαντό αντράκι σου!!!

Πριν λιγο ξύπνησα , ο Αγγελάκος ροχαλίζει ακόμα, μου ξύπνούσε το βράδυ κάθε 2 ώρες , ήθελε λιγο κούνημα κ ξανακοιμόταν αλλά για μένα τώρα κ αυτο βάσανο είνια , του έδωσα λίγο χαμομηλάκι κατά τις 6.00 κ ηρέμησε...

Κατά τα άλλα εγω καλά μου πέρασαν οι αναγούλες κ ησυχασα, τωρα το έχω ρίξει στα γλυκα κ τη μασα...

Ειρήνη προβλέπω μαλλιοτραβήγματα για τη Βάλια, μήπως τελικά να την έδινες σε μάς :rolleyes::tongue::P

Πόπη αμα μπορεις στειλε το τηλ απο το κολυμβητηριο please

Κοριτσάκια πότε θα τα πούμε απο κοντα;


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου για σας!!!!

χαθηκαμε!!!ετσι ειναι μια τριτεκνη πολυασχολη μαμα!:P

διαβασα πολλα νεα σας!μπισκοτακι συνχαρητηρια για το ιατρειο,...επισης πολυ ωραιεσ οι ιδεες σου . 2 θα σου πω και εγω απο τον δικο μας τον παιδιατρο...

στο τελοσ τησ εξετασεις δινει στα παιδακια η γλυφιτζουρι η σμαρτις η σοκολατενια αγιο-βασιλακια (χριστ)η σοκολατενια λαγουδακια (πασχα)..επισησ εχει διαμορφωσει το χωρο του σαν παιδοτοπο..με 2πλη τσουλιθρα τραμπαλα σπιτακι δραστηριοτητων εργαλεια κουζινα και χωρια χωρο για τα πιο μικρα παιδακια με παιχνιδια αναλογα της ηλικιασ!!! εξαρτατε βεβεα αυτο απο το χωρο που εχεις ετσι!!ο δικοσ του ειναι αρκετα μεγαλος!!!επισης τελευταια εβαλε σε ολο το ιατρειο ηχειακια και μεσα στο γιατριο εβαλε μια τιβι με παιδικα βιντεο απο ζουζουνια κτλ και ακουγετε σε ολομ το χωρο του μη φανταστεισ στην διαπασον αλλα ειναι ευχαριστο για τα μικρακια!!!;)

Πελαγιτσα μου να το χαιρεστε το ζουζουνακι σας με το ονομα γερο και καλοτυχο να ειναι παντα στη ζωη του!!

Ανια μου ευχομαι ολα καλα να κυλανε με το μπεμπακι στην κοιλιτσα σου και ολο και πιο ηρεμα βραδυα με τον αγγελακο!!!

Ειρηνακι μου η βαλια σου ειναι μια σκετη γλυκα την αγαπω πολυ και μας εχει καταπληξει με τα καμωματα της!!:D

Ηλεκτρα καλωσ ηρθεσ στην παρεουλα μας...οπωσ ειπε και η Ειρηνη δεν ειναι πολυ σελιδη αλλα τα λεμε μεταξυ μας οποτε βρισκουμε χρονο!

Εμεις ειμαστε αρρωστες μαμα και κορη (με κολισε η σκατου μου)....φαρρυγοαμυγραλιτιδα)ευτυχωσ την γλυτωσαν οι αντρεσ του σπιτιου!!!χαχαχα

απο δοντακια η μικρη εχει εδω και 4 μηνες 16 και ο μικρος 10

απο κιλακια 9.300 η κρυστιανα και 9.800 ο δημητρης οποτε μην ακουω παραπονα πελαγια!!:P

Κρυωσε ο καιρος και δεν ειαστε για πουθενα παντου αρρωσα σε παιδοτοπους σε σπιτια παντου το ιδιο οποτε καθομαστε στα αυγα μας!!!

Σας φιλω ολες μακια μουκια να ειστε ολες καλα και τα παιδακια σας!!


z4b6e807daca0c.gif

l2Kgp3.png 5PKYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...