Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλως σας βρήκα κορίτσια!!!Σας ευχαριστώ πολύ για την υποδοχή...είναι πολύ σημαντικό στις εποχές που ζούμε να έχεις κάποιον με κοινά ενδιαφέροντα να πεις και να μοιραστείς μια κουβέντα!Φιλιά προς το παρόν


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαχαχαχαχαχ Κοριτσια ...... μελλουσες πεθερες!!! Τουλαχιστον οποιον και να διαλεξει το βλασταρι μου θα τον προσεχω σα τα ματια μου! Δε θα του κανω τη ζωη δυσκολη και προπαντων δε θα μπαινω μες τα ποδια του!!! Ε ενταξει...μπορει λιγο...να τοσο δα!!!!

Και η αληθεια ειναι οτι η Βαλια καθε μερα 5 φορες τη μερα λεει κουνιες τουτου κολας! Την εχω καταγραψει σε βιντεο να δειτε για τι ψυχωση μιλαμε! Αυτη συναντηση στον Αλιμο της εχει μεινει αξεχαστη!!!!

Εχω πεθανει στη δουλεια.....δε προλαβαινω να κατσω....χτες απ την κουραση μου βαρεθηκα να φτιαξω για μενα φαγητο και εφαγα 7 τουλουμπακια και 1 πακετο γαριδακια! Χριστε μου ποτε θα το βουλωσω το ρημαδι! πφφφφφφ


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

Συγγνώμη που χάθηκα αλλά εκτός του ότι έχω πολύ δουλειά, την προηγούμενη Τρίτη έπεσε το ταβάνι της κουζίνας μας στα καλά καθούμενα. Κι όταν λέω έπεσε το ταβάνι εννοώ ο σοβάς 3 εκατοστά πάχος...... δυστυχώ ήταν η μητέρα μου εκείνη την ώρα και την χτύπησε, ευτυχώς όχι σοβαρά (την γλύτωσε μόνο με τρία ράμματα) και το πιο σημαντικό, δεν ήταν η Χριστίνα μαζί της.... φαντάζεστε τι περάσαμε!!!! Με πήρε η μητέρα μου τηλέφωνο στο γραφείο και μου είπε να τρέξω στο σπίτι και μέχρι να φθάσω .... νόμιζα ότι θα τρελαθώ!!! Τώρα γκρεμίζουμε όλα τα ταβάνια στο σπίτι γιατί φοβόμαστε ότι είναι κακοτεχνία και όπως καταλάβαίνετε είμαστε σαν τους τσιγγάνους. Η μικρή και εγώ μένουμε στην μαμά μου και ο άντρας μου στην πεθερά μου για να είναι κοντά στους μαστόρους.

Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!!!

Ηλέκτρα καλώς ήρθες!!!

Άνια μου πολύ χαίρομαι που πέρασαν οι αναγούλες, άντε τώρα να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου.

Πόπη μου όπως θα διαβάσεις είχαμε περιπέτειες για αυτό χάθηκα, δεν έχω και Internet στην μαμά μου... Τι κάνει ο υπέροχος Νικόλας?

Αντε κοριτσάκια να κανονίσουμε να βρεθούμε, γιατί και εγώ θέλω να την βγάζω βολτούλες την Χριστινούλα μου, που έχει ξεσπιτωθεί.

Φιλιά πολλά σε όλες!!!!


NcHfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε??? τα παιδακια σας???

Εμεις ετσι και ετσι το αγορι μου ειχε βηχα για καμια εβδομαδα και ειμασταν με Aerius kai Mycothiol ευτυχως δεν μου εκανε πυρετο αλλα εβηχε αρκετα τωρα εγινε καλα αλλα κολλησε εμενα η οποια δεν ηθελα και πολυ γιατι ψυχολογικα ημουν χαλια μπηκα και εγω στο κλαμπ της μειωσης μισθου αφηστε κοριτσια με πηρε πολυ απο κατω βεβαια θα μου πειτε υπαρχουν και χειροτερα αλλα ηταν μεγαλη η μειωση 300ευρω και οχι τιποτα αλλο αλλα ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα στην αγορα και δεν μπορω να ελλιχθω οπως θα ηθελα τελοςπαντων η ζωη συνεχιζεται και εχω τον αντρα μου και το παιδακι μου που με στηριζουν και ολα καλα....

Σας φιλω γυρναω στο κρεβατακι μου (το παιδακι μου το εχω στη μαμα μου να μην το ξανακολλησω)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κ από εμάς,

Ανδριανή μου , τι πάθατε βρε κοριτσάκι στα καλά καθούμενα... ευτυχώς που δεν χτύπησε κανείς σοβαρά. Κουράγιο με τους μαστόρους, συχαίνομαι να έχω μαστόρους σπίτι. Επειδή όταν μπήκαμε σπίτι είχαμε πολλές ελλείψεις τους είχα κάθε τρεις κ λίγο επι 2 χρόνια σπιτι κ τωρα δεν θέλω ούτε να τους βλέπω, άσε που δύσκολα πετυχαίνεις μάστορα της προκοπής..

Πόπη περαστικούλια σας, πάντως μην φοβάσαι ο Νικόλας το ίδιο δεν το ξανακολλάει, το είχαμε ρωτήσει την παιδίατρο όταν κολλάγαμε εμείς ίωση ο ένας τον άλλο, εχει αποκτήσει αντισώματα. Για την δουλειά σου πολύ κρίμα, αλλά δυστυχώς παντού το κακό, μας έχουν ριμάξει, εγώ περιμένω μείωση από Ιανουάριο με το ενιαίο μισθολόγιο που θα μας κόψουν στάνταρ ένα επιδομα γύρω στα 350 ευρω που παίρνουμε...

Αυτό τον καιρό έχουν απολύσει 3 γνωστούς μας, κ αντε να βρεις δουλειά τώρα αλλού με αυτή τη κατάσταση.

Εμεις απο υγεία καλά, ο Άγγελος τρώει κ κοιμάται αρκετά ευτυχώς αλλα κλαίει στον ύπνο του, ή εφιάλτες βλέπει ή τον πονάνε το δόντια, μάλλον το 2ο .

Πάω κ εγω να ξαπλώσω λίγο τώρα που κοιμάται το πιτσουνάκι μου.

Φιλάκια


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Έχω πάαααρα πολύ καιρό να μπω....

Τον μικρό τον έχω στη μαμά μου γιατί ήθελα να στρώσω και να ξεκουραστώ λιγάκι...

Βρε κορίτσια θα τρελαθώ!!

Εμένα με παιδεύει, για να τον αλλάξω χτυπιέται, για να πάω τουαλέτα, έρχεται απ' έξω και κλαίει....

Στη μαμά μου είναι άλλο παιδί....

Πάει να τον αλλάξει, του λέει "μην κουνιέσαι, να βάλουμε πάνα(πολύ γλυκά και ήρεμα), ακίνητος ο δικός μου!!:|

Τον παίρνει από το κρεβάτι του το πρωί, τον αφήνει στο μεγάλο κρεβάτι, του λέει "κάτσε εκεί μέχρι να φέρω το γαλα", δεν κουνιέται από τη θέση του....:|

έγω όταν το κάνω αυτό, τρέχει από πίσω μου ψευτοκλαίγοντας!!!

Ανδριανή μου τι πάθατε βρε κορίτσι μου.....

Και μη χειρότερα!!!

Πόπη περαστικά σας!!!

Εύη καλορίζικο το ιατρείο σας!!

Πολύ ωραίες ιδεες!!

Ανία μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!

Εύχομαι ένα γερό και υπναράδικο μωράκι!!!

Πώς είναι ο Αγγελάκος σου??

Ειρηνάκι μου πόσα αγόρια "σφάζονται" για τα μάτια του κορίτσιού μας!!!:D

Και τι αγόρια!!!!

Φιλιά στο ζωγραφιστό, γελαστό, γλυκό μουτράκι της!!!

Πελαγία Χρόνια Πολλά (αν και αρκετά καθυστερημένα)!!!!

Να χαίρεσαι και τον νεοφώτιστο Οθωνάκο σου!!

Φωτογραφίες θα μας βάλεις να δούμε??:-P

Ρούλα μου τι κάνετε??

Πώς είστε μαμά και κόρη??

Ηλέκτρα καλώς ήρθες και να χαίρεσαι τον Αστέρη σου!!

Και ο δικός μου 10 Απριλίου γεννήθηκε!!

Φιλιά σε όλες και κυρίως στο ζουζουνάκια!!!!


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστος και η Παναγια βρε Ανδριανη μου τι ηταν αυτο! Εισαι πολυ τυχερη που δεν ηταν εκει το παιδι! Δε λες παλι καλα που δεν εκανε κανα γερο σεισμο να γινει καμπριο το σπιτι!!!!!!!!!!!!(να κανουμε και λιγο χιουμορ αφου τελος καλο ολα καλα!)

Ποπακι μου περαστικα.....και κουραγιο με τον μισθο! Εσυ τουλαχιστον πληρωνεσε εγω που κυνηγαω ακομα τα χρωστουμενα???Για ακομα μια φορα περασε η ημερομηνια των δανειων και δεν εχω να πληρωσω......Δε ξερω που θα παει αυτη η κατασταση.. Ολοι δεν εχουν λεφτα και ολοι χρωστανε!

Ανια μου Φιλακια στην κοιλιτσα και στον Αγγελο!

Μαρια .....ετσι ειναι οι μεγαλοι ερωτες παιδευουν......Τι περιμενες να κανει ο αντρας ο πολλα βαρης???? Θα τυρανναει τη γυναικα της ζωης του! Αλιμονο στη μελλουσα συζυγο! Το αγορι μου....απο τωρα ξεχειλιζει η τεστοστερονη!!!!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ανδριανη τι παθατε!! Ευτυχως δεν ηταν το παιδι απο κατω!! Α πα πα!!

Ποπη μου...μείωση εσυ..μειωση κι ολος ο κοσμος...αστα να δουμε τι θα απογινουμε!! Για εργατες στη Βουλγαρια μας βλεπω!!

Εμεις τρεχουμε ακομα ρε κοριτσια...πολλα τα εμποδια...ακομη να βρουμε χωρο...κατι κακομοιρα γραφειακια των 40 τετραγωνικων..πού να χωρεσουν αυτα που σκεφτομαστε!!

Απο την αλλη..ιδιοκτητες απατεωνες που σου τη φερνουν εκει που δε το περιμενεις...καλα λενε δε πρεπει να εχει ςεμπιστοσυνη ουτε του ...σου..

Το παιδι μου αλλαξε ωραριο και κοιμαται μεσημερι πλεον ...αλλα το βραδυ εχει τον ακοιμιστο...με το ζορι 12 η ωρα και το πρωι 10...εχει παλι δοντια και δε παλευεται!

Εγω ψαχνομαι να κανω κατι σεμιναρια πανω στο θηλασμο να ασχοληθω με αυτο..μιας και το κατεχω το θεμα..να δουμε κι εκει τι θα γινει!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ηλέκτρα καλώς ήρθες και να χαίρεσαι τον Αστέρη σου!!

Και ο δικός μου 10 Απριλίου γεννήθηκε!!

Σ' ευχαριστώ πολύ και εσένα να σου ζήσει το ζουζουνάκι σου!!!Τι ώρα γεννήθηκε?Εμένα 8.30 το βράδυ μετά απο 14 ώρες!!!


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!!!Ανδριανή όντως εφιαλτικό αυτό που έζησες πω πω ούτε να το φανταστώ δεν θέλω....και τώρα με τα μαστόρια φαντάζομαι!!!Καλό κουράγιο κοριτσάκι μου...


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!!! Πραγματικά δεν με νοιάζει πλέον τίποτα, αφού το παιδί μου και η μαμά μου είναι καλά.

Τα μαστόρια τέλειωσαν την Παρασκευή, όλο το ΣΚ καθαρίζαμε και τακτοποιούσαμε, θα έρθει και γυναίκα αύριο να κάνει ακόμα μια καθαριότητα και να στρώσουμε και Πέμπτη με το καλό γυρνάμε σπιτάκι μας....!!!!!

Τι να σας πω ρε κορίτσια, καλή φιλοξενία στο σπίτι της μανούλας αλλά μου έλειψε το σπιτάκι μου.

Το κοριτσάκι μου δε το έχει βρει και ξυπνάει μέσα στην νύχτα, σηκώνεται όρθια στο παρκοκρέββατο και μου φωνάζει "μαμά κεβάτι μαγι" μτφ.... μαμά κρεβάτι μαζί κι όπως καταλαβαίνετε την παίρνω στην πολυθρόνα-κρεβάτι που κοιμάμαι εγώ αυτές τις μέρες και εκείνη ροχαλίζει και εγώ απλά πιάνομαι και δεν κοιμάμαι!!!! χι χι χι !!!

Πόπη μου πολύ στεναχωρήθηκα με το οικονομικό σου... μην το βάζεις κάτω όμως γιατί γενικά παντού χάλια είναι. Η οικογένεια σου να είναι καλά και όλοι μπορούμε και με λιγότερα....

Σας έχω πεθυμήσει πολύ, να κανονίσουμε να βρεθούμε.


NcHfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερακια κοριτσακια σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω!!

Ανδριανη μου τελος καλα ολα καλα καλο χειμωνα τωρα ευχομαι!!

Εμεις περναμε μιΑ φαση αντιδρασης δεν θελει με τιποτα να του αλλαζεις πανα,με δυσκολευει αφανταστα στο ντυσιμο και το κυριο και πιο στεναχωρο για μενα ειναι οτι οταν νευριαζει χτυπαει το κεφαλι του δεν ξερω τι να κανω στο φορουμ εψαξα και διαβασα και για αλλες τετοιες περιπτωσεις και με ακομη χειροτερες αντιδρασεις οπως να χτυπουν το κεφαλι τους στον τοιχο αλλα ευτυχως δεν εχει φτασει σε αυτο το επιπεδο, εκει διαβασα για μια γραμμη υποστηριξης γονεων κια εφηβων τους καλεσα ανεφερα το προβλημα και μου ειπαν καποια πραγματακια ελπιζω να αλλαξει συμπεριφορα το αγορακι μου γιατι δεν μπορω να τον βλεπω να κανει κακο στον εαυτο του!!

Μπισκοτακι εαν μπορεις ανεφερε το στον αντρα σου να μου ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ,θα σου ημουν υποχρεη!!!!!

Κατα τα αλλα ησυχα, οσο για την μειωση το πηρα αποφαση στο κατω κατω δεν θα πεθανουμε κιολας ουτε θα πεινασουμε αλλα θιχτηκε αρκετα ο εγωισμος μου και το γεγονος οτι επιστρεφω μισθολογικα στα χρηματα που επαιρνα πριν 5 χρονια δεν ειναι οτι καλυτερο ειπαμε ομως εμεις να ειμαστε καλα και ολα τα αλλα θα γινουν!!

Σας φιλω και ελπιζω για συναντηση αμμεση εαν γνωριζει καμια σας κανεναν ωραιο παιδοτοπο εγω ειμαι μεσα !!!

Link to comment
Share on other sites

Ποπακι τι εννοεις χτυπαει το κεφαλι του? Με τα χερια του? Ή στο πατωμα?!! Θα τον ρωτησω και θα σου πω..

Εμενα κουνουσε το κεφαλι καποια στιγμη συνεχεια αλλα το εκοψε σιγα σιγα

Ειπε και μαμα επιτελους μετα απο πολυ καιρο που ειχε να το πει...καλος ειναι..αλλα βγαζει και 4 δοντια κυνοδοντες τωρα κι εχουμε λιγο γκρινια!!

Οσο για το ιατρειο...τπτ ακομα..στο ψαξιμο..κι εχω νευριασει...δε μπορω την απραγια βρε παιδακι μου!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου,

επιτέλους βρήκα κ εγώ λίγο χρόνο να μπω να σας γράψω τα νέα μας,

Μανα κ γιος βασανιζόμαστε εδώ κ μια βδομάδα από σινάχι κ βήχα , εγώ τώρα είμια καλύτερα, ο Αγγελάκος πολύ μπούκωμα :-(. Του πήρα από το φαρμακείο ένα σπρέϋ με θαλασσινό νερό κ νομίζω πως βοηθάει πολύ αλλα δεν κάθεται ο άτιμος να του το βάλω, κάνει μπλιάχ ο κακομοίρης κλωτσάει, σπρώχνει κ κλαίει....

Γενικά κ εμείς περνάμε μια φάση αντίδραση κ νεύρα κυρίως την πληρώνει ο μπαμπάς, του ρίχνει κάτι ανάποδες, με εμένα ευτυχώς τα πάει πολυ καλά μέχρι στιγμής...

Όσο για το εμβρυάκι μας, τσιτσουνάριος κ αυτός :tongue:. Αφήστε τα κορίτσια θα πήξω στο σόβρακο... Και όχι τίποτα άλλο με είχαν φτιάξει όλοι ότι θα είνια κορίτσι κ είχα αρχίσει να κοιτάω όλα τα ροζ - μέχρι κ βαφτιστηκα είχα μπανίσει η μουρλή - κ ονειρευομουνα κ εγώ ότι θα ξαναζήσω λίγο την παιδική μου ηλικία να παίξω με κούκλες, κουζινικά, διαμαντικά, αλλα τζίφος, βλέπω τον άντρα μου που παίζει με τον Άγγελο αυτοκινητάκια κ το ευχαριστιέται κ ζηλεύω.

Δεν πειράζει βέβαια γερό παιδάκι να είναι κ όλα καλά...

Να γίνουμε κ εμείς καλά να κανονίσουμε συνάντηση , τελευταία πήγαμε στο playmobil fun park κ ήταν ωραία για παιχνίδι κ κους κους , μόνο που είναι λίγο μπέρδεμα να το βρεις εκει που είναι χωμένο

Σας φιλώ όλες :P


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...