Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Kαλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρινακι μου, μπραβο σας που ειστε σπιτι, εμενα μου φαινεται μια χαρα το Εβελινι, μι!α ιωσουλα ειναι, που παει περασε, ενταξει???

Εχτες το απογευμα που ημουν σπιτι σε σκεφτομουν, ηθελα να σε παρω τηλ, αλλα ειχε μια γκρινια η αλλη, αλλο πραγμα.

Οταν το ξανασκεφτηκα η ωρα ειχε παει 10!!!!!!!!!!!

Τεςπα τελος καλο, ολα καλα!!

Σημερα αν με δει ανθρωπος πως εχω σκασει μυτη στο μαγαζι, θα του φτιαξει το κεφι !!!

Γκλαμερ στα μαλια, στεκα και το γυαλι της κωλομυοπιας!!!!!!!!\

nerd attack!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρες!!!

Μαρινάκι μου περαστικά κι αγύριστα, όντως η διαδικασία με την συλλογή ούρων είναι περίεργη, κι εμείς στο Μητέρα είχαμε πάει να την κάνουμε... Φαντάζομαι την αγωνία που πέρασες μωρό μου, να βλέπεις τον πυρετό να μην πέφτει! Όμως πάει, πέρασε κι αυτό, άντε σιγά σιγά να επανέλθουμε στους ρυθμούς μας! Μας τρόμαξε η νυφούλα, ας είναι το τελευταίο άσχημο νέο που γράφτηκε σε αυτό το καφέ!

Πάντως είναι φοβερό, κι εγώ έτσι είχα αισθανθεί όταν ήταν τα παιδιά άρρωστα, η μόνη συμπαράσταση (και ουσιαστική) που πήρα ήταν από εδώ μέσα! Και είναι φυσικό βέβαια, ξέρουμε όλες την καθημερινότητα των παιδιών μας (όλα τα Μαγιόπουλα του 2009 είναι παιδιά μας τελικά) από όταν γεννήθηκαν... Μακάρι να το κρατήσουμε αυτό!

Βρε συ Αννούλα, και κλαμεράκι και στέκα? Ούτε εγώ δεν τα κάνω αυτά! Στείλε φώτο!!!

Λιτσάκι τα δυο σας τελικά? Μια χαρά, νιόπαντροι!!! Καλά να περάσετε και το κυριοτέρο να κοιμηθείς ένα ολόκληρο βράδυ ξέγνοιαστο!

Φιλιά σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να δειτε ποσο ακομπλεξαριστο ατομο ειμαι, οριστε!!!!!!!!!

(οταν σταματησετε απο τα γελια, πειτε το, να την σβησω, μην ξεφτιλιστουμε τελειως)

Επεξεργάστηκαν by nathael
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τρελο μωρο η αννουλα λεμεεεε!!!!! μανταμιτσα εσυ δεν εισαι που μενεις Σεπολια η καπου εδω κοντα? η μηπως το αλτσχαιμερ της αγαπητης Χριστινας χτυπησε και μενα? μηνυματιστικα με εβελινο μαμα και το κοριτσακι μας δεν ειχε πυρετο το πρωι. γιουπιιιιιιιιιιι!!!

εκρεμει μια υποθεση αγαπητη Ελενιτσα... το Εβελινι δεν εχει δει ΑΚΟΜΑ φωτο του μπεμπινιου... τουλαχιστον προσφατη. οποτε οι προσφωνησεις νυφουλα δεν προκειται να αποτρεψουν το αναποφευκτο δηλ. το ρομαντζο μπεμπινιου- εβελινιου.χχεχεχεχεχεχε


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites

εισαστε συναδελφοι με τον αντρα μου λοιπον:D

φιλε , πως βγαζετε ακρη σ αυτα τα μαγαζια?

ο δικος μου μια χρονια κανανε απογραφη και μεχρι τον απριλιο μετραγανε βιδες:mrgreen:

ε, αφου ειδαν και αποειδανε το ρυθμισανε το θεμα με τη λογιστρια...

Link to comment
Share on other sites

εισαστε συναδελφοι με τον αντρα μου λοιπον:D

φιλε , πως βγαζετε ακρη σ αυτα τα μαγαζια?

ο δικος μου μια χρονια κανανε απογραφη και μεχρι τον απριλιο μετραγανε βιδες:mrgreen:

ε, αφου ειδαν και αποειδανε το ρυθμισανε το θεμα με τη λογιστρια...

Αχ, μην μου το θυμιζεις.\

Καθε χρονο το ιδιο πραγμα!!!!!!!!

Μεχρι να τελειωσεις μια απογραφη, ερχεται η αλλη.

Ξερεις τοι κανω τωρα πια?

Στο περιπου, κοριτσακι μου, στο περιπου, δεν μπορω να μετραω βιδες, μην τρελλαθουμε κιολας!!!!!!!!

Με σωζει βεβαια οτι δεν εχω μηχανογραφηση!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν εξηγειται...

το παιδι μου ειναι μεγας ζαβακας.......

εχει ξυπνησει απο τις 7(ναι τα ξεχασαμε τα και μιση:evil:)

εφαγε του σκασμου φρουτο, εκλαιγε σαν τη χηρα στο κρεββατι, ασταματητα ομως:cool:,

και κοιμηθηκε στις 10.20 και ακομα δεν εχει ξυπνησει:shock:

αντε να φτιαξω εγω ημερησιο προγραμμα....

και μετα μου λες για δε σου γραφω :confused:

Link to comment
Share on other sites

τσικι, σου υποσκαπτει το ρομαντζο η ελενιτσα?

χαχαχχαααα!

κανε αναρτηση φωτο εδω παιδι μου :D

να χαζεψουμε κι εμεις:)

εχω θεμα με το upload μανα μου και δεν μπορω να ανεβασω τιποτα. η χρισιτινα εχει φωτο των μπεμπακιων μας στις κουνιες που ειναι και οι 2 πολυ γκομενοι....:):tongue::)


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Είχα γράψει ένα κατεβατό, αλλά ω τι έκπληξη λίγο πριν πατήσω το "καταχώρηση απάντησης" κόπηκε το ρεύμα!!!! Να δω μαρή τσίκι πόσο χαμηλά έχεις σκοπό να φτάσεις!!!:tongue: Εν συντομία λοιπόν...

τρελο μωρο η αννουλα λεμεεεε!!!!! μανταμιτσα εσυ δεν εισαι που μενεις Σεπολια η καπου εδω κοντα? η μηπως το αλτσχαιμερ της αγαπητης Χριστινας χτυπησε και μενα? μηνυματιστικα με εβελινο μαμα και το κοριτσακι μας δεν ειχε πυρετο το πρωι. γιουπιιιιιιιιιιι!!!

Κάργα τρελό μωρό η Αννούλα, δεν το συζητώ... Όσον αφορά τη νυφούλα μου δεν υπήρχε περίπτωση να μην πάει καλά, οπότε μην πανυγηρίζεις! Εντάξει τσίκι, ευχαριστούμε τόοοοσο πολύ για το ενδιαφέρον, μας συγκίνησες που λέει ο λόγος, σταμάτα όμως τώρα να μας ενοχλείς ΟΚ???:tongue:

εκρεμει μια υποθεση αγαπητη Ελενιτσα... το Εβελινι δεν εχει δει ΑΚΟΜΑ φωτο του μπεμπινιου... τουλαχιστον προσφατη. οποτε οι προσφωνησεις νυφουλα δεν προκειται να αποτρεψουν το αναποφευκτο δηλ. το ρομαντζο μπεμπινιου- εβελινιου.χχεχεχεχεχεχε

το πόσο με νευριάζει το ότι προσπαθείς ακόμα με τον κακό σου τρόπο να επέμβεις στην σχέση των παιδιών μας δεν λέγεται... Τι θες μαρή? Δε πα να στείλεις και φώτο του μπεμπίνιου με τον πάπα, δεν ενδιαφερόμαστε λέμε... Τα παιδιά μας τα έχουν βρει, εμείς σαν συμπεθέρες τα 'παμε τα συμφωνήσαμε, τι θέλεις και πετάγεσαι σαν την φούτσα? Ρε συ Ζαμπούνη με το κλάμερ και την στέκα, βλέπεις τι αγένεια κυκλοφορεί στο καφέ μας?:twisted::twisted::twisted:

τσικι, σου υποσκαπτει το ρομαντζο η ελενιτσα?

χαχαχχαααα!

κανε αναρτηση φωτο εδω παιδι μου :D

να χαζεψουμε κι εμεις:)

Να και η άλλη! Τι θέλεις εσύ μαρή? Φώτο του μπεμπίνιου για ποιο λόγο? Μήπως ψάχνεις για γαμπρό?:tongue:

Όχι Εφίτσα να μην χαζέψετε, να διαβάσετε τίποτα να μας πείτε....

Καλημέρες και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

:twisted:μουαχαχαχαχαχαχα μουαχαχαχαχαχαχα:twisted:

ένα κατεβατο εγραψες.. μπας και αγχωθηκες μηπως σου φαμε την νυφουλα???χχχοχοχοχοχοχ... με τον παπα φωτο δεν εχουμε... η βασιλισσα Σοφια σου κάνει??:tongue::tongue::tongue:

Σαν τζεντλεμαν ο μπεμπινιο εκλεισε το ματακι στο Εβελινι, την φιλησε τρυφερα στο μετωπο και της ευχηθηκε περαστικα. που την ειδες την αγενεια? αν τωρα ο μαλλιας δεν μπορει να παλεψει την ακαταμαχητη γοητεια του μπεμπινιου.. δεν φταιμε εμεις...;)


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites

ουφ!!! δεν ήθελα να στο θυμήσω αλλά με αναγκάζεις!!! Το Εβελίνι και η φίλτατη συμπεθέρα σας έχουν ήδη απορρίψει μία φορά... Τι θέτε δηλαδή? Να τις αναγκάσετε να ξεχάσουν τους καλούς τους τρόπους (ξέρεις την Μαρίνα...) και να σας ξαναματα απορρίψουν??? Και συ μαρή τι μάνα είσαι? Σώνει και ντε να κάνεις το παιδί χυλοπιτάκια από τώρα???

Και ο δικός μου είναι μπρουτάλ, δασύτριχος και πολλά βαρύς!!! Για αυτό λυσσάνε για μας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...