Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

και με μουσικη υποκρουση το" βρεχει φωτια στη στρατα μου "θα καις χορευοντας την προικα :lol::lol::lol:

την προίκα την δική σου εννοείς έτσι? Γιατί αλλιώς που να κουβαλάω ρε κοπελιά την προίκα του άντρα μου μαζί στην Κόρινθο? (φυσικά αυτήν έχω σκοπό να κάψω και που την έχω, κάπου την έχω καταχωνιάσει, το κεφάλαιο προίκα του αντρος είναι κεφάλαιο από μόνο του, θα βάλω την πρώνη συνυφάδα να σας τα πει... Κι ήταν ευκαιρία τώρα που πήρε ο πεντάμορφος την δική του πίσω στο πατρικό του να βάλω και από την δική μας μέσα, να μην πιάνει χώρο πλεόν)

κοιτα...εγω του λαικου δεν πολυειμαι , αλλα δε με χαλαει κιολας!

γιατις συμπεθερες ομωςςςςςςςςςς~!

ταμαμ ειναι:tongue:

Το μόνο λαικό που είναι για τις συμπεθέρες είναι το Λαϊκο Νοσοκομείο...

Μπα τζίφος τελικά η δουλειά... Δεν σφουγγάρισε (μείον ένα μπαλάκι), το ξεσκόνισμα στο σαλόνι από ότι είδα είναι όσα βλέπει η τυφλή πεθερά οπότε δεν ξέρω αν θα γίνει έστω και ένα μπαλάκι σήμερα... Μόνο το μπαλκόνι έμεινε αλλά αν βγω όλο και κάτι θα βρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια..............

Τι εγινε ρε παιδια?

Μολις κοιμηθηκε το μπεμπακι, βλεπω ομως καμια δεν ειναι μεσα!!!!!

Καλα, θα κατσω για λιγο.

Κατι δεν καταλαβα, πειτε κι εμενα την αβαφη ξανθια να μαθω!!!!!(παρεπιπτοντως, η ριζα ως το αυτι, δεν το συζητω..)

Επισης, εχω να καταθεσω οτι λουστηκα!!!!!!!!

Ναι, κι ομως κι εφτιαξα και μαλλι!!!!!!!

Περιμενω να μαθω τα καθεκαστα, παρακαλω πολυ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλέ, πως να καταλάβεις...

Κι εγώ πάω για μπάνιο και λούσιμο αφού σφουγγαρίσω το σαλόνι... Ουφ βαρέθηκα και σήμερα. Αύριο θα πάω θέατρο με την κορούλα μου και μετά θα έρθουμε να πάρουμε τους άντρες μας να πάμε για φαγητό. Άντε να μεγαλώσει κι αυτός, είναι και ανάποδος δεν μπορούμε να τον πάρουμε πουθενά. Θέλει συνέχεια να τον περπατάμε και όπως καταλαβαίνετε προτιμούμε να το κάνουμε σπίτι μας αυτό.

Επεξεργάστηκαν by eleni_k
Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω αγαπητή Αννούλα ότι σε μένα αναφέρεσαι έτσι???

Τεσπα, όχι μαρή, σιγά μην κάνω offline mode ούτε που ξέρω τι εννοείς.. Υποθέτω ότι εννοείς αυτό που έχει κάνει η μουλωχτή το "αόρατος χρήστης"... Ούτε αυτό έχω κάνει, με ξέρεις να έχω πολλά κρυφά γενικά στην ζωή μου?

Προσπαθώ να κατεβάσω μία ταινία πάλι και σερνεται η φύση όλη....

Link to comment
Share on other sites

Για να δειτε ποσο ακομπλεξαριστο ατομο ειμαι, οριστε!!!!!!!!!

(οταν σταματησετε απο τα γελια, πειτε το, να την σβησω, μην ξεφτιλιστουμε τελειως)

φακ, δεν το πρόλαβα, στείλεεεεεεεεε
Στο περιπου, κοριτσακι μου, στο περιπου, δεν μπορω να μετραω βιδες, μην τρελλαθουμε κιολας!!!!!!!!

Με σωζει βεβαια οτι δεν εχω μηχανογραφηση!!!!

:rolleyes: Τέτοιους πελάτες σαν εσένα να έχω, να το κλείσω και ν'ανοίξω κομμωτήριο!
Είχα γράψει ένα κατεβατό, αλλά ω τι έκπληξη λίγο πριν πατήσω το "καταχώρηση απάντησης" κόπηκε το ρεύμα!!!!
Μέχρι κι η ΔΕΗ σε πήρε χαμπάρι :tongue:
:twisted:με τον παπα φωτο δεν εχουμε... η βασιλισσα Σοφια σου κάνει??:tongue::tongue::tongue:
Παιδιά αλήθεια, έχει τέτοια φωτογραφία το ψώνιο! Με πήρε το καλοκαίρι τηλ πηγαίνοντας διακοπές να μου περιγράψει σκηνικό με τρελλό καμάρι (ψωνάρα)
Βλεπω αγαπητη Λαμπουσα, βλεπω και φριτω!!!!!!!!!!!!
Καλά το τι ατάκες πετάγονται εδώ μέσα, άλλο πράγμα, έχω ψοφήσει στα γέλια
γεια σας κοριτσια με εχει πιασει μια μανια για γενικη καθαριοτητα [ κουρτινες , πετσετακια , πλυσιματα σεμεν , απο ολα] και λεω να κανω ενα διαλειμα για να μαθω νεα σας πως τα παιρνατε ?
Σεμεδάκια και λοιπά ξεφορτώσου τα αγγελάκιον, για εξτρά πλυσίματα είμαστε τώρα; Άσε που σε λίγο θα στα εξαφανίζει το αγγελάκι!
Υποθέτω ότι εννοείς αυτό που έχει κάνει η μουλωχτή το "αόρατος χρήστης"...
Όταν αναφέρεσαι σε μένα, παρακαλώ πολύ αντί για αόρατος χρήστης να με αποκαλείς αόρατος εραστής, μου ταιριάζει γάντι :mrgreen:

Τώρα τελευταία δεν σας πολυπιάνω τι λέτε, μια συνομωσία παίζει, μια μυστικοπάθεια; Ένα πέπλο μυστηρίου καλύπτει τον καφέ μας και γι'αυτό ευθύνεται νομίζω ο Καφές με την Ελένη :twisted:

Βεβελίνι οκ; Σένιο;

Φιλώ σας


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

γουδ μορνιγκ σας!

ρουφιανες με φαγατε ψες! πγα στην κουμπαρα μου και ημουν σαν την κλωσσα την στρουμπουλη απο τον πονοκεφαλο.

για να απαντησω στις αγαπητες συμπεθερες εχω να καταθεσω οτι εμεις δεν μπαινουμε αναμεσα σε ζευγαρια, ουτε οικογενειες χαλαμε και προπαντως δεν παμε ακαλεστοι σε γαμους.:tongue::tongue:

μαανιτσα σε παραδεχομαι!! καθισες και εψαξες ποστ 1 χρονο πριν για να στοιχειοθετησεις υποθεση!! αξια δικηγορος!!! χαχαχαχαχαχαχαχα... δεν θα ηθελα να αντιδικησεις με την τραπεζα για λογαριασμο του πελατη σου θα μας εκλεινες το μαγαζι.:):):)

"πλεον δηλωνω γνωριζοντας τις συνεπειες του νομου περι ψευδων δηλωσεων οτι ουδεμια αξιωση εχω επι του Εβελινιου αναγνωριζοντας την συναψη ερωτικου δεσμου της μετα του Μαλλια και ευχομενος βιον ανθοσπαρτον και πολλους απογονους,

μετα τιμής, Μπεμπινιο"

( α ρε και να εβλεπε κανενας αυτα που γραφουμε... πουκαμισακια με μανικακια που δενουν πισω θα μας εραβε!!!χαχαχαχαχαχαχ)

παω να φτιακω φαι για το βλασταρι μου

@χριστιν: τουνιες παιζει σημερα? εμεις θα παμε.


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...