Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

να μη λειψω 2 ωρες...ΑΜΕΣΩΣ το στομα σου.........!!!!

που να σε προλαβω:lol::lol:

ναι ρε να δουμε φωτο να συγκρινουμε εμορφιες:mrgreen:

τσικι , σα να μου φαινεται σου χει γλωσοφαει το πι τσι η.... λαμπουσα !!!!!!!!!

μολις μπηκαμε σπιτι.

ημασταν 2,5 ωρες στον κηπο.

ειχα στρωσει κουβερτα, ειχα αμολησει παιχνιδια, μεχρι και το καρεκλακι του φαγητου εβγαλα και τον ταισα εξω.

μιλαμε οτι λυσσαξε απο χαρα ο νιονιος μου:P

και γω σουπερ ομως.

τις τσιγαριες μου, τις ξαπλες στον ηλιο,ε τον προλαβαινα και με το χορταρι στο στομα δε λεω, αλλα χαλαλι!!!

αιντε να κατεβαινετε λεω εγω σιγα σιγα να τα αμολησουμε , να ξαπλαρουμε και μεις και να κανουμε πικ νικ:-D

Link to comment
Share on other sites

Όχι Εφίτσα να μην χαζέψετε, να διαβάσετε τίποτα να μας πείτε....

Καλημέρες και πάλι!

τωρα που το πες , δεν πρεπει να φοραμε παπουτσια στα μικρα μεχρι να εδραιωσουν το βαδισμα .

παπουτσια μονο εκτος σπιτιου και αυτο για να μην τυχον τραυματιστει το ποδι τους.

ερευνες σε λαους που περπατουσανε ξυπολητοι(απο γεννοφασκια , μεχρι βαθια γεραματα)εδειξε πως δεν ειχανε παρουσιασει ποτε προβληματα σε σπονδυλους , κινητικα κλπ.

πηγη "το μωρο μου"

του ανθρωπολογου ντεσμοντ μορις:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι μαλλον...ΣΙΓΟΥΡΑΚΙ!!!!!!!

δωσε του παιδιου ναφαει:D

....γιατι ρε κοπελια????:mrgreen:

εγω τα βγαζω τα ματακια μου να τα διαβαζω να σας τα λεωωωωωωωωωω:cool:

δε θετε?:cool:

θέμε πώς δε θέμε!!!! αλλά να μην το κάνουμε κ λίγο χιουμοράκι όταν έχουμε κεφάκια:;;;!!! παρεξηγιάρα!!!!!

της δίνω!!! μπουκώθηκε τρελά σήμερα!!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites

κοιμηθηκα...με κουτιανε ο ηλιος....

και τον μιχαηλ:D

ειχε να κοιμηθει μεσημερι , και εγω δε θυμαμαι απο ποτε.

που ειστε?

η λαμπουσα κανει το σπιτι να λαμπει η λες να ειναι ετοιμη να το λαμπαδιασει?:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εφίτσα τι δύο ώρες μαρή να λείψεις, στο δεκάλεπτο σου απάντησα... Είσαι τυχερή που ήταν μεσημέρι και είχα και δουλειές να λες!!! Σε αυτό με τα παππούτσια συμφωνώ με την πηγή σου χαχαχα... (πες συμπεθερούλα τι σου είπα όταν ρώτησες!)... Μάλλον αυτά διαβάζουν οι γύφτοι και μένουν ξυπόλητοι μέχρι να γεράσουν... Και αλήθεια έχεις δει κανέναν από αυτούς να πονάει η μέση του?χαχαχα

Επεξεργάστηκαν by eleni_k
Link to comment
Share on other sites

κοιμηθηκα...με κουτιανε ο ηλιος....

και τον μιχαηλ:D

ειχε να κοιμηθει μεσημερι , και εγω δε θυμαμαι απο ποτε.

που ειστε?

η λαμπουσα κανει το σπιτι να λαμπει η λες να ειναι ετοιμη να το λαμπαδιασει?:lol::lol::lol::lol:

γεια σας κοριτσια με εχει πιασει μια μανια για γενικη καθαριοτητα [ κουρτινες , πετσετακια , πλυσιματα σεμεν , απο ολα] και λεω να κανω ενα διαλειμα για να μαθω νεα σας πως τα παιρνατε ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εφίτσα αυτό μπήκα να γράψω αλλά συγχίστηκα...

Λοιπόν, ξεκίνησα να κάνω το σπίτι σε συνδυασμό με το μαγείρεμα, ξεσκόνισα και σκούπισα δύο δωμάτια μόνο, μετά φάγαμε και ξάπλωσα με την Μυρτώ λόγω πονοκεφάλου και τελικά πριν από λίγο ξυπνήσαμε και οι τρεις (εγώ και παιδιά)... Το μωρό μου, ο άντρας μου, το στεφάνι μου, καθάρισε όλο το υπόλοιπο σπίτι ΚΑΙ το μπαλκόνι (καλά νερό έριξε αλλά πλάκα πλάκα θα μου έτρωγε χρόνο) και μάλλον σφουγγάρισε κιόλας (κοιμάται τώρα και δεν ξέρω τι ακριβώς έχει κάνει, έτσι μοιάζει όμως).... Έτσι εμένα μου έμεινε κλασικά μπάνιο και κουζίνα!!!! Όπως καταλαβαίνεις σήμερα έχει πολλά μπαλάκια, ειδικά επειδή το έκανε από μόνος του!!!

Και όσο για τους πονοκεφάλους, δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε από τότε που θεωρητικά ήρθε η χαμούρα (δεν ξέρω αν έχει έρθει όντως) με πάει έτσι... Από το μεσημέρι και μετά είμαι χαμένη... Τι διάολο βουντού κάνουν άραγε???

Link to comment
Share on other sites

γεια σου δεσπουλι!

λενιω εχω στο ψυγειο τεκιλιτσα σπεσιαλε - ιντερνασιοναλε!

θα σε βαλω να πιεις και μετα θα αναψουμε κ φωτια στην αυλη σαν αλλοι κουρκουλοι(που τον θυμηθηκα τωρα τον ομορφο:cool:)

και με μουσικη υποκρουση το" βρεχει φωτια στη στρατα μου "θα καις χορευοντας την προικα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εφίτσα αυτό μπήκα να γράψω αλλά συγχίστηκα...

Λοιπόν, ξεκίνησα να κάνω το σπίτι σε συνδυασμό με το μαγείρεμα, ξεσκόνισα και σκούπισα δύο δωμάτια μόνο, μετά φάγαμε και ξάπλωσα με την Μυρτώ λόγω πονοκεφάλου και τελικά πριν από λίγο ξυπνήσαμε και οι τρεις (εγώ και παιδιά)... Το μωρό μου, ο άντρας μου, το στεφάνι μου, καθάρισε όλο το υπόλοιπο σπίτι ΚΑΙ το μπαλκόνι (καλά νερό έριξε αλλά πλάκα πλάκα θα μου έτρωγε χρόνο) και μάλλον σφουγγάρισε κιόλας (κοιμάται τώρα και δεν ξέρω τι ακριβώς έχει κάνει, έτσι μοιάζει όμως).... Έτσι εμένα μου έμεινε κλασικά μπάνιο και κουζίνα!!!! Όπως καταλαβαίνεις σήμερα έχει πολλά μπαλάκια, ειδικά επειδή το έκανε από μόνος του!!!

Και όσο για τους πονοκεφάλους, δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε από τότε που θεωρητικά ήρθε η χαμούρα (δεν ξέρω αν έχει έρθει όντως) με πάει έτσι... Από το μεσημέρι και μετά είμαι χαμένη... Τι διάολο βουντού κάνουν άραγε???

ειδες το αγορι το αξιο, το προστυχο , το οπως πρεπει?:cool:

καλα ρε φιλε , αγιασμο δεν εχεις να ριξεις ?

α! πρεπει να εξοπλιστεις!

και κοιτα μη σου φερουνε να φας κανα ψωμακι απο τα ιεροσολυμα , την εβαψες:mrgreen:(το χω και προσφατο,το διαβαζα στο παρεντς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...