Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ναι, δε λέω, καλή η πιπίλα, αλλά ξέρω γω, σα να εξαρτάταιαπό αυτή, είναι αδύνατο να αποκοιμηθεί η να ηρεμήσει αλλιώς, κάποιες φορές δοκίμασα αλλιώς (κούνημα, γούτσου γούτσου, αγκαλίτσα, βόλτες κλπ) αλλά ουρλιάζει!

Και πως τις εμαθες την πιπιλα ?Γιατι εγω θελω να του τη μαθω γιατι ολο αγκαλια για υπνο ειναι και δεν ξερω πως πρεπει να του τη μαθω...


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αν σας πω εγω τη μακακία εκανα προχθες...λεει ο αντρας μου να της κοψει τα νυχια και παω και του την παιρνω λεγοντας του "δε σου εχω καμια εμπιστοσυνη!!!!!!" ξεκιναω λοιπον και της τα κοβω...και στο μικρο το δαχτυλάκι αρχιζει και τρεχει αίμα,προφανως την εκοψα..τι προφανως δηλαδη σιγουρα..ετρεξα στο μπάνιο να μη με δει ο άντρας μου γιατι ποιος τον άκουγε μετά, της εβαλα οινοπνευμα και το αιμα να μη σταματάει..χεστηκα πάνω μου..εκεινη ευτυχως δεν εκλαψε καθολου...με τα πολλά μετα απο λιγο σταματησε..αλλά η τρομάρα που πήρα δεν περιγράφεται.

Μηπως ρε συ απλα της εκοψες πολυ βαθια το νυχακι?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε συ μαρια και εμενα σημερα εχει πεθανει στα ρεψιματα και στις γουλιες(εννοειται με κλαμα ατελειωτο) Τι βολτες τι κουνημα τα παντα εκανα(μ'αρεσει που χθες φοβομουν μη κακομαθει)Εντω μεταξυ τρωω λαχανο τις τελευταιες μερες και μια και μυριζει και το γαλα μου φανταζομαι οτι αυτο θα τον πειραξε.επισης χθες εμε πονεσε το στομαχι μου πολυ.Σαν να με πειραξε κατι που εφαγα.Υπαρχει περιπτωση αυτο να περναει και στο μωρο?

Τωρα ευτυχως κοιμηθηκε λιγακι να ηρεμισω λιγο γιατι παλι τα ειδα ολα

Κάτι τον ενόχλησε Ζωούλα που έφαγες. Μπορεί και το λάχανο. Θα συνέλθει μέχρι αύριο λογικά...

Link to comment
Share on other sites

Και πως τις εμαθες την πιπιλα ?Γιατι εγω θελω να του τη μαθω γιατι ολο αγκαλια για υπνο ειναι και δεν ξερω πως πρεπει να του τη μαθω...

Από πάνω της συνέχεια επί 2-3 εβδομάδες σκυμμένη πάνω απτη κούνια, αγκαλιά με τη μούρη της να ακουμπάει στο στήθος μου και τη πιπίλα ανάμεσά μας, σα βυζοπιπίλα αλλά με κίκο!....αρχικά έκανε μπλιαξ, μετά την έπιανε κ της έφευγε συνέχεια. τώρα οκ.


dIZLp2.pngtgMcp2.png

ΘΕΛΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από πάνω της συνέχεια επί 2-3 εβδομάδες σκυμμένη πάνω απτη κούνια, αγκαλιά με τη μούρη της να ακουμπάει στο στήθος μου και τη πιπίλα ανάμεσά μας, σα βυζοπιπίλα αλλά με κίκο!....αρχικά έκανε μπλιαξ, μετά την έπιανε κ της έφευγε συνέχεια. τώρα οκ.

Ωραιος τροπος!!!!!!!!Πρεπει μαλλον να βρω και εγω υπομονη να αρχισω....

Εγω την κραταω κανενα μισαωρο να την πιπιλαει αλλα μετα δεν αντεχω αλλο τον παιρνω αγκαλια και τον κουναω....Αφου δεν λεει να κοιμηθειο με τιποτα με αυτη την πιπιλα


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος τροπος!!!!!!!!Πρεπει μαλλον να βρω και εγω υπομονη να αρχισω....

Εγω την κραταω κανενα μισαωρο να την πιπιλαει αλλα μετα δεν αντεχω αλλο τον παιρνω αγκαλια και τον κουναω....Αφου δεν λεει να κοιμηθειο με τιποτα με αυτη την πιπιλα

Με αυτή την αγκαλιά ηρεμεί κ κοιμάται αμέσως.

Σα να θηλάζει τη κρατάω κ η μουρίτσα της με τη πιπίλα ακουμπανε στο στήθος κ δε πέφτει η πιπίλα.


dIZLp2.pngtgMcp2.png

ΘΕΛΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα. Ουτε εμενα ενεργοποιηθηκε ο παλιος μου λογαριασμος και ανοιξα καινουργιο. Ξανασυστηνομαι λοιπον η παλια mitsi1 εγινε Αnna1979. Μεγειες το καινουργιο καφε. Sunny καλωσηρθες στο καφε και στην κουβεντουλα. Τα μηνυματα και γω μολις συνδεθηκα τα βλεπω αναποδα απο το τελευταιο στο πρωτο γιατι;;


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Sunny για ξαναπες για το ποσο και ποσα γευματα πρεπει να κανουν τα μωρακια αναλογα με τους μηνες. Τα βλεπω αναποδα τα μηνυματα και πού να το ψαχνω τωρα αυτο που εγραψες. Μειωνονται δηλαδη οσο μεγαλωνουν ε;; Και ρωτουσα και γω τον αντρα μου μα πώς ειναι δυνατον να τρωει λιγοτερα γευματα οσο μεγαλωνει.


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαριανθη και εμεις δεν θελουμε βοηθεια απο κανεναν και ουτε αφηνουμε κανεναν να τον παρει αγκαλια μεχρι τουλαχιστον να γινει 3 μηνων.Απλα σε ρωτησα γιατι και εγω θελω να τον αφησω να βγω λιγο να ξεσκασω και το μονο μου αγχος ειναι οτι θα μου λειψει ρε να παρει....

Τελικα εχουμε περισσοτερα κοινα εκτος απ την ημερομηνια γεννησης εμεις οι 2... Τωρα τελευταια εχω χαλαρωσει λιγο καθως τα πραγματα εδω στο νησι ειναι καλα..Με την κολογριπη εννοω.. Θα δειξει..


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ η δικιά μου κοιμαται οπου κ να την αφησω, οκ, αλλα το θεμα ειναι οτι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να αποκοιμηθει χωρίς πιπιλα. Με τίποτα. Μόνο στο βραδινό μας στις 21.00 κοιμάται ξερή όσο τη κρατάω για ρέψιμο κ τη βαζω στη κούνια και οκ. Αλλά τα naps που κάνει μέσα στη μέρα απαραιτήτως με πιπιλα, αν της φυγει γινεται Κοσσοβο. Τι θα κανω?? Εξαρτιόμαστε απο μια πιπίλα....

και εμεις πολυ πιπιλα!!!εμενα την ξυπναει πολυ και τα χερια που κουναει περα δωθε συνεχεια!αφου χτυπαει τον εαυτο της και κλαιει...


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

και εμεις πολυ πιπιλα!!!εμενα την ξυπναει πολυ και τα χερια που κουναει περα δωθε συνεχεια!αφου χτυπαει τον εαυτο της και κλαιει...

Πωπω ακριβώς το ίδιο και δω...

Τώρα είναι η 1η φορά που κοιμάται σερί 1 ώρα μέσα στη μέρα...ακόμα κοιμάται...:confused:

Και αυτό το 110 για τα 3 μηνών που είπατε πριν τι είναι??


dIZLp2.pngtgMcp2.png

ΘΕΛΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

και εμεις πολυ πιπιλα!!!εμενα την ξυπναει πολυ και τα χερια που κουναει περα δωθε συνεχεια!αφου χτυπαει τον εαυτο της και κλαιει...

Και μενα το κανει αυτο το παλιοκοριτσο!

Αφου εχθες το βραδυ της τα κραταγα με το χερι μου και με το αλλο την κουναγα ταυτοχρονα προσεχα να μην της φυγει και η πιπιλα απο το στομα και κοιμηθηκε...ελεος!!!!!!!!

Δηλαδη το 150μλ/κιλό δεν παίζει μάλλον ε?

Link to comment
Share on other sites

και εμεις πολυ πιπιλα!!!εμενα την ξυπναει πολυ και τα χερια που κουναει περα δωθε συνεχεια!αφου χτυπαει τον εαυτο της και κλαιει...

αυτό το κάνει κ η δική μου!

να μην πω και για το οτι τραβάει τα μάτια της...τις προάλλες είχε πιάσει το μάτι και το είχε τραβήξει όλο κάτω! γιαυτό κι εγώ τις φοράω γαντάκια και το βράδυ για να κοιμηθεί απαραιτήτως φάσκιωμα! αλλιώς δεν κοιμάται!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...