Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ε οχι και 1,80 δεν ειναι καμιά εκει μέσα...στανταρ!!!!!!!!!Αντε 1,75 το πολύ σου λέω!

Ε καλα δεν ειμαι και μπομπος!!! Καπου στο 1,63-1.64 παιζω αναλογα τον καιρο!χαχα

Εγω προτεινα απο τον νέο χρόνο να την παμε στο δωμάτιό της αλλά ο άντρας μου δεν ηθελε ουτε να το ακουσει! Μου λέει μεχρι να πάει δημοτικό μαζί μας θα κοιμάται!

Μαλιστα του λεω,το ξερεις ομως οτι 5 χρονων παιδι θα πρεπει να γινει σα τελικό σίγμα για να κοιμάται στο λικνο σε τέτοια ηλικια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

http://www.yupi.gr/gossip/c13725/Alimperth-_Parios.html

Δείτε το λαιμο της Λάσκαρη!!!!!!!!

Οσες πλαστικές και να κάνεις στο πρόσωπο αγάπη μου..ο λαιμός πάντα θα σε προδίδει!

Για αυτο φοράει παντα μαντηλια και φουλάρια!!!!!!

Ειμαι κουτσομπολα ναι!!!!χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

μ αρέσεις όμως!

καλημερούδια σας!

από αέρα σκίζουμε εδω πάνω.

χτες βράδυ έδωσα στο Μανού γάλα σκόνη πειραματικά μήπως κοιμηθεί παραπάνω αλλά δεν!!! στις 3 ώρες ξανά ξύπνιος ο πεινάλας μου! άκυρο λοιπόν.

πάω για δουλειές!

φιλάκια πολλά!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμενα!μιας και καποιες απο εσας μου ζητησαν να παραμεινω στο φορουμ αποφασισα να σας γραφω και εγω τα νεα μου και οποια δεν με θελει απλα δεν θα μου μιλαει....για να με γνωρισετε λοιπον μιας και ηταν λιγες οι φορες που εγραφα να σας πω οτι εχω ενα κοριτσακι 2 μηνων 61 ποντους και 6800 κιλα,φαγανουλα πολυ που της αρεσει να κοιταει τις κουρτινες και τα φωτιστικα (οπως διαβασα και τα δικα σας παιδακια το ιδιο κανουν)λατρευει να μιλαει στο aircondition και την πετσετα του μπανιου!κανεμε και το πρωτο μας εμβολιο και κλαιγαμε γοερα....καναμε και το ποσιμο το οποιο γελαγε οταν της το εδινε ο γιατρος και της εβγαινε απο το στομα!ευτυχως δεν ειχαμε καμια παρενεργεια!ησυχο παιδακι σε γενικες γραμμες και ευτυχως κοιμαται αρκετα το βραδυ!στις 19.00 εχουμε ταβλιαστει και αναλογα το ποσο πιναμε ξυπναει στην 1-2 τη νυχτα τρωει και κοιμαται μεχρι τις 9.σημερα ξυπνησε στις 7.30 δυστυχως αλλα τωρα ξανακοιμηθηκε...της εχω παρει μια τελεια κουνια ριλαξ και εχει τρελλαθει.ολη μερα θελει να καθεται εκει αλλα προσπαθω να την αφηνω οσο γινεται λιγοτερο γιατι φοβαμαι μηπως δεν κανει ολη μερα να κουνιεται!παραθετω φωτο της κουνιας για τις μαμαδες με κοριτσακια!

http://www.babycity.co.uk/PD/baby-gifts/Bouncers-Rockers-Swings/Baby-Swings/Fisher-Price/1432/Fisher-Price-Papasan-Craddle-Swing-Butterfly-Garden.aspx


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sunny 6.800????

Ποσο γεννηθηκε ???

Αυτο το ρηλάξ εχουμε και μεις αλλά οχι σε ροζ..το πηραμε σε πιο unisex χρώμα!

γεια σου αγγελικουλα!3450 γεννηθηκε στις 5/9.τρωει ομως πολυ!παντα ετρωγε!απο νεογεννητο κατεβαζε τον αμπακο!(σωστη ειναι αυτη η εκφραση?)καλα εκανες και το πηρες σε πιο unisex χρωμα για το επομενο παιδακι...εγω αν κανω αγορακι αχρηστη θα μου παει....εγω πηρα αυτη γιατι μπαινει στο ρευμα ενω οι αλλες που εβλεπα ειχαν μπαταριες και δεν συμφερει!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

3,450 5/9???????????????????

ΚΑι μενα τοσο γεννηθηκε 3,500 αλλά 18/8! Δεν πρεπει να ειμαστε πάνω απο 6,300 τωρα!!

ποπο οντως φαγανουλα! Σαν τον Μάνο της Ελευθερίας!

Αααα εγω την κουνάω με το χέρι δε το βάζω στον αυτοματο γιατι μου φαίνεται οτι πάει πολυ γρηγορα και φοβάμαι μη την βρω τούμπα (δε την δένω) μολις μεγαλώσει λιγο θα τη βαζω να κουνιέται μονη της αλλά την αφηνω πολυ ωρα μεχρι να γκρινιάξει δηλαδη..να και τωρα εκει κοιμάται..τη βρισκει.. ειναι σα φωλίτσα.

Καλο αυτο με το ρευμα,εμας παιρνει μπαταρίες..πολλά λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

βρε sunny αλήθεια όταν λες τρώει πολύ... πόσο σου τρώει; γιατί κι εγώ έχω φαγανό αντράκι και αναρρωτιέμαι

τρωει 210 ml καθε φορα εδω και 1 μηνα!ο παιδιατρος δεν με αφηνει να της δωσω παραπανω πια!να σκεφτεις οτι στα 100ml την ρευω και κλαιει με μαυρο δακρυ που της παιρνω το μπιμπερο....και στα 210 παλι κλαιει...αυτο το παιδι πειναει συνεχεια!κοιτα το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο...μην την συγκρινεις...


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3,450 5/9???????????????????

ΚΑι μενα τοσο γεννηθηκε 3,500 αλλά 18/8! Δεν πρεπει να ειμαστε πάνω απο 6,300 τωρα!!

ποπο οντως φαγανουλα! Σαν τον Μάνο της Ελευθερίας!

Αααα εγω την κουνάω με το χέρι δε το βάζω στον αυτοματο γιατι μου φαίνεται οτι πάει πολυ γρηγορα και φοβάμαι μη την βρω τούμπα (δε την δένω) μολις μεγαλώσει λιγο θα τη βαζω να κουνιέται μονη της αλλά την αφηνω πολυ ωρα μεχρι να γκρινιάξει δηλαδη..να και τωρα εκει κοιμάται..τη βρισκει.. ειναι σα φωλίτσα.

Καλο αυτο με το ρευμα,εμας παιρνει μπαταρίες..πολλά λεφτά!

εγω την δενω γιατι φοβαμαι μην πεσει γιατι σηκωνεται κιολας!καλα μην φανταστεις οτι παει και βολτα αλλα μπορει και σπρωχνει το σωμα της πολυ μπροστα...

ναι με τον μανο θα ηταν το τελειο ζευγαρι!καλυτερα να τα ντυνεις παρα να τα ταιζεις αυτα τα παιδακια!πλακα εχουν!δεν ειναι ομως χοντρη.εχει μαγουλα και της τα τσιμπαω συνεχεια και μετα στεναχωριεμαι...

μια χαρα ειναι το βαρος της κορουλας σου!μην ξεχνας οτι εμεις εχουμε την ευκολη λυση του μπιμπερο και χλαπακιαζει συνεχεια!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλη ειναι δεν εχουμε προβλημα,απλα με το θηλασμο δε ξερεις ποσο τρωει και εισαι πάντα με το άγχος..μονο οταν ανεβει στη ζυγαρια ησυχάζεις.

Βαλε καμια φωτο να τη δουμε τη μπουμπου σου!

Link to comment
Share on other sites

όπως λες sunny... το κάθε παιδί έχει τις ανάγκες του! εμένα τρώει γύρω στα 190 με 200 ml ανά 3-4 ώρες και τελευταία δείχνει ότι δεν του φτάνουν! αχχχ στα φανάρια να ζητιανεύω το γάλα του θα με καταντήσει αυτό το παιδί! χιχιχιχιχι

(σοβαρά όμως.. ζωή και όρεξη να έχει να τρώει όσο θέλει το φουσκαρίνι μου!)


uE9Mp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...