Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

χα! σε περνάω! μόλις έφαγα κάτι σφολιατίνες βουτυγμένες στη σοκολάτα από τα max perry.

μα συγνώμη, έχετε πάει να δείτε τι έχουν αυτά τα άτιμα; θες να μπεις μέσα και να τα φας όλααααα

ωραια συζητηση ανοιξαμε... εχε χαρη που δεν εχω γλυκα, διοτι θα τα ειχα φαει ολα!

ειναι και κοντα το ζαχαροπλαστειο....

καλε τι ωραια φωτογραφια! προσπαθω και εγω να ανεβασω μια αλλα δεν τα καταφερα ακομη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλέ φυσικά και υπάρχουν κοπέλες που δεν θηλάζουν στο καφέ! ας μην δημιουργούνται βρε εντάσεις και τέτοιοι διαχωρισμοί! σε λίγο θα χωριζόμαστε σε βόρειες και νότιες! μην βάζουμε ταμπελίτσες πληζζζζζζζζζ

elisabeth_th γιατί δεν τα κατάφερες με την φωτογραφία; μήπως είναι μεγάλη;


uE9Mp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχουν κοπέλες του Αυγούστου που δεν θηλάζουν???Εγώ είμαι ενάντια στον φανατισμό όπως και να έχει!!!Τώρα θηλάζω αύριο μπορεί όχι ε και???Και επειδή διάβασα κάτι οχι καμία δεν είπε πως ήταν έυκολος ο θηλασμος!!!Κάθε άλλο!!!

συμφωνω!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα σας!καλοριζικο αν και μπερδευτηκα πολυ για να το βρω!

νεκταρια χρονια σου πολλα να χαιρεσαι την οικογενεια σου!

σημερα μας ειδε ο παιδιατρος καναμε τη δευτερη δοση του εμβολιου tetravac εκλαψε λιγο αλλα ολα καλα.μας ειπε να μην την αφηνουμε πανω απο 7 ωρες νηστικη(εδω και λιγο καιρο το βραδυ κοιμαται 8 ωρες).τωρα για οσες θηλαζουν απ οτι εχω διαβασει καθε 2 ωρες νομιζω θελουν ταισμα η και νωριτερα αν πεινανε.

ειδα κ εγω baby swimming στον alpha και μ αρεσε παρα πολυ σαν ιδεα.εχω δει το γοργονες και μαγκες στη γλυφαδα ωραιος χωρος κολλαω και γω λιγο στα λεφτα αλλα μαλλον θα τη παω αν της αρεσει ειναι τελειο!

εμεις απο πανες φοραμε pampers newborn δοκομασαμε και λιμπερο αλλα δε μας βολεψαν.

καλο σας απογευμα.!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

μου έφερε σήμερα ο Γιώργος πάνες από το lidl να τις δοκιμάσουμε!

Ο δικός μου έχει χεστεί ήδη 4 φορές από τις 7 το πρωί...δε συμφέρει λέμε!

Του έβαλα baby dry χθες βράδυ και λερώθηκε μέχρι την πλάτη, ενώ με τις new baby ήταν μια χαρά!

Οι lidl πάντως μια χαρά φαίνονται, ελπίζω να μην του κάνει ερεθισμό...θα σας ενημερώσω...

Εμείς δοκιμάσαμε ένα πακέτο. Δεν είναι άσχημες. Λίγο χοντροκομένες σε σχέση με τα pambers.

Τα simply dry τα έχει δοκιμάσει καμιά?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα simply dry εμεις τα παιρνουμε και τωρα που το ξαναειδα κανουν 13ευρο/60 πανες!

Παντως τα κακα μας εχουνε μειωθει αρκετα, 1 το πολυ 2 φορες την ημερα καμία σχεση με πριν που τα εκανε μετα απο κάθε γευμα.

Link to comment
Share on other sites

αγγελικουλα δεν μιλησα για σενα προς θεου!!!εσυ μπορει να λες οτι ειμαστε ευπροσδεκτες αλλα καποιες ομως συμπεριφερονται με οχι καθως πρεπει τροπο....για να μην πω χειροτερα!δεν τολμαγα να μιλησω και αμεσως αυτο που ελεγα να το βγαλουν λαθος!

Sunny σε καταλαβαινω αλλά μας εβαλες ολες στο ιδιο τσουβάλι!!!!

Τελος παντων!!

Περασμενα ξεχασμένα που λενε!!!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Sunny σε καταλαβαινω αλλά μας εβαλες ολες στο ιδιο τσουβάλι!!!!

Τελος παντων!!

Περασμενα ξεχασμένα που λενε!!!!!!!!:D

οχι σε καμια περιπτωση δεν σας εβαλα στο ιδιο τσουβαλι...γιατι βρε κοριτσακι μου το πηρες προσωπικα?αφου απαντησα σε συγκεκριμενο ατομο που μου ειπε κατι!προσπαθω να σου στειλω μηνυμα προσωπικο για να καταλαβεις τι εννοω αλλα δεν εχεις χωρο να δεχθεις μηνυματα!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας , με λένε Κατερίνα και έχω ένα μικρό λιονταράκι, που αργότερα θα ονομάσουμε Νικόλα, τον όποιο γέννησα 31-7-09, είχα ΠΗΤ 12-8-09 και γιαυτο περιστασιακά διάβαζα το καφέ Αυγούστου και τα δικά σας σχόλια-νέα και όχι του Ιουλίου . Ελπίζω να με δεχτείτε στη παρεουλα σας και να τα λέμε.. όσο θα μας το επιτρέπουν τα ανθρωπάκια μας… να σας ζήσουν τα μωράκια σας !!!


XwAPp3.png
Link to comment
Share on other sites

το ξερω παρολο που δεν εχω κανενα μηνυμα λεει οτι ειναι γεματο! εχει φάει κολλημα προφανως! εχω στειλει μαιλ στον διαχειριστη!

Καταλαβαινω απολυτα, απλα ενιωσα ασχημα οταν το διαβασα αυτο,γιατι προσωπικα δε το εχω κάνει ποτε σε καμια κοπελα που δε θηλαζει..δεν υπαρχει διαφορα για μενα τι γαλα θα το ταίσεις μητρικό ή ξενο,αλλα πως θα το μεγαλωσεις..

Τωρα αν καποιες θεωρουν οτι κανουν τοοοοοοοοοσο μεγαλο κατορθωμα ειναι δικο τους θεμα.Και γω που θηλαζω οκ,δεν κατεκτησα και τη σελήνη...γυναικες θηλαζαν απο αρχαιοτάτων χρονων δεν ανακαλύψαμε την Αμερικη ξαφνικά εμεις! Ελεος & ημαρτον! xaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας , με λένε Κατερίνα και έχω ένα μικρό λιονταράκι, που αργότερα θα ονομάσουμε Νικόλα, τον όποιο γέννησα 31-7-09, είχα ΠΗΤ 12-8-09 και γιαυτο περιστασιακά διάβαζα το καφέ Αυγούστου και τα δικά σας σχόλια-νέα και όχι του Ιουλίου . Ελπίζω να με δεχτείτε στη παρεουλα σας και να τα λέμε.. όσο θα μας το επιτρέπουν τα ανθρωπάκια μας… να σας ζήσουν τα μωράκια σας !!!

καλωσηρθες Κατερινα!!!

να χαιρεσαι τον Νικολα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας , με λένε Κατερίνα και έχω ένα μικρό λιονταράκι, που αργότερα θα ονομάσουμε Νικόλα, τον όποιο γέννησα 31-7-09, είχα ΠΗΤ 12-8-09 και γιαυτο περιστασιακά διάβαζα το καφέ Αυγούστου και τα δικά σας σχόλια-νέα και όχι του Ιουλίου . Ελπίζω να με δεχτείτε στη παρεουλα σας και να τα λέμε.. όσο θα μας το επιτρέπουν τα ανθρωπάκια μας… να σας ζήσουν τα μωράκια σας !!!

Καλως μας ηρθες!!!

Αχ και γω ΠΗΤ 12/8 ειχα και τελικα γεννησα 18/8!

Εσυ πως τα καταφερες και γεννησες νωριτερα??!!!Πλάκα κάνω!:confused:

Να σου ζησει ο Νικολας!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...