Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

Α το' ψαξες ε; Κάτσε να πάω να βάλω avatar. Τελικά τα τικεράκια δεν, ε;

το παλευω!

Επισης να σε ενημερωσω οτι στην ενοτητα THE BAR υπαρχει καφε "οι ροκάδες" χαχαχα!!!!!!!!!

Τα τικεράκια τιποτις....ας ελπισουμε μελλοντικά να φτιαχτούν!

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες!!!

Αχ και γω ΠΗΤ 12/8 ειχα και τελικα γεννησα 18/8!

Εσυ πως τα καταφερες και γεννησες νωριτερα??!!!Πλάκα κάνω!:confused:

Να σου ζησει ο Νικολας!:D

Εγώ πάλι που είχα ΠΗΤ 28/08 γέννησα 12/08!! Ό,τι να'ναι!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όσες έχει προίκα από την Pali και κυρίως πάντα, τα έχετε πλύνει στο πλυντήριο? Σήμερα τα παρέλαβα από το Πρίμι και αναρωτιέμαι να τα βάλω στο πλυντήριο στο πρόγραμμα 'πλύσιμο στο χέρι' ή θα τα χάσω?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπω σοβαρότητα τα Λεωνιδάκι! Άντρας με το όλα του!!! Να τον χαίρεστε Ντινάκι!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι που είχα ΠΗΤ 28/08 γέννησα 12/08!! Ό,τι να'ναι!

και στο χα πει οτι ετσι οπως πηγαιναμε θα γεννουσες νωριτερα!!!

τσαμπα και τα χιλιομετρα που εριξα!!!!!!χαχαχα!!!!!!!!!!

Αντε να δουμε τα επομενα! Α, να φροντισουμε να τα πιάσουμε ίδια περίοδο μη ξεχνιόμαστε!!!

Εγω την παντα (δεν ειναι απο pali) δε την επλυνα την περασα με λιγο dettol και την εβγαλα εξω να λιαστεί.

Link to comment
Share on other sites

Νεκταριάκι δεν σε ξέχασα αλλά τα χω χάσει! Ο μικρός με ξύπνησε χθες 6 φορές ρε γμτ!!! Τι απαιτητικό παιδί έχω μου λέτε?? Και σήμερα έχει κοιμηθεί 1,5 ώρα και είναι ντούρος ο κύριος και εγώ ένα κινούμενο πτώμα!

Λοιπόν κοριτσάκι μου πολύχρονη να είσαι, με υγεία σε εσένα και στην οικογένειά σου και όπως σου έχω ξαναπεί σε 2 χρονάκια να πλέκεις πλεξουδάκια στο κοριτσάκι σου!!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

και στο χα πει οτι ετσι οπως πηγαιναμε θα γεννουσες νωριτερα!!!

τσαμπα και τα χιλιομετρα που εριξα!!!!!!χαχαχα!!!!!!!!!!

Αντε να δουμε τα επομενα! Α, να φροντισουμε να τα πιάσουμε ίδια περίοδο μη ξεχνιόμαστε!!!

Εγω την παντα (δεν ειναι απο pali) δε την επλυνα την περασα με λιγο dettol και την εβγαλα εξω να λιαστεί.

Ε ναι εγώ το παράκανα όμως. Πήρα λίγες μέρες από τον μήνα μου! Χαλάλι, τα νινάκια μας να είναι καλά.

Αγγελικούλα δεν ξέρω τι έγινε με το θέμα του θηλασμού αλλά εγώ που για ένα διάστημα δεν θήλαζα αποκλειστικά θα σου πω ό,τι ένιωθα μειονεκτικά εγώ σαν Ελευθερία, όχι πως με έκανε ποτέ καμιά από εσάς να νιώσω έτσι. Καταλαβαίνω λοιπόν τα κορίτσια που δεν θηλάζουν ό,τι όταν διαβάσουν κάτι από εμάς που θηλάζουμε μπορεί να το πάρουν προσβλητικά! Μια παρεούλα είμαστε και εξάλλου και εγώ με ξένο ανατράφηκα!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια όσες έχει προίκα από την Pali και κυρίως πάντα, τα έχετε πλύνει στο πλυντήριο? Σήμερα τα παρέλαβα από το Πρίμι και αναρωτιέμαι να τα βάλω στο πλυντήριο στο πρόγραμμα 'πλύσιμο στο χέρι' ή θα τα χάσω?

ναι στους 30 δεν πάθανε τίποτα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

κατερινα καλως ηρθες να σου ζησει ο γιος να τον χαιρεσαι!!

καλα εγω με το θηλασμο το ειχα το θεματακι μου δυστυχως δε μπορεσα να θηλασω απο λαθη και αγνοια του γιατρου μου και φυσικα δικη μου ελλιπη ενημερωση κ ενιωθα τυψεις στην αρχη διαβασα και για τον επαναγαλακτισμο μονο καταθλιψη δεν επαθα που δε τα καταφερα....

σημασια τελικα βεβαια εχει αυτο που προαναφερθηκε οχι το γαλα που δινουμε στα παιδια μας αλλα το πως τα μεγαλωνουμε...και τα παιδια που δε θηλασαν δεν επαθαν κατι ουτε ειναι συναισθηματικα στερημενα οπως φοβομουνα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλε ηρεμια!!!! πρωτα πρωτα, Αγγελικη χρονια πολλα για χτες !! Πολυχρονη κ ευτιχισμενη, Και... γιορταζουν οι Νεκταριες??? Χρονια πολλα κ στη Δασκαλα τοτε!! Να σαι κ συ πολυχρονη κ να χαιρεστε κ οι 2 τα μπεμπακια σας...

Παμε στο προκειμενο τωρα, Αγγελικη μου, δεν νομιζω να ηταν προσβητικο αυτο που ειπε η sunny.. Κι ουτε ειναι κακο, απλα καθως δεν ειναι ολη μερα μεσα στο καφε καποιες κοπελες της ειναι παντελως αγνωστες, το ιδιο κ μενα καμμια φορα, οσο περναει ο καιρος γνωριζομαστε βεβαια, αλλα καποιες ειναι πιο κοντα. Κ γω καποιες φορες που μπαινω δεν μου απανταει κανεις, ε! ξαναρωταω.. κ στην συζητηση επικρατει το θεμα θηλασμος.. Κ καλα κανει κ επικρατει, αλλα αν δε σε ξερω, κ δεν εχω αποψη για το θεμα που συζητας κ σε απασχολει, ε πως θα γνωριστουμε καλυτερα??? Ασε που οταν εχεις διαφορετικη αποψη πανω στο θεμα θηλασμου-μαυρο φιδι που σ εφαγε!!! Εγω δεν συμφωνω καθολου με τους Μαραθωνιους θηλασμους... 1-1.30 ωρα κ οτι εφαγε εφαγε! Δεν ειμαι πιπιλα! Οταν χαζευει κ δεν τρωει, τον βγαζω! Βαρος παιρνει κανονικα, οποτε μια χαρα ειμαστε.. Κ δεν ειναι μονο δικη μου αποψη αυτο, μπορω κ εγω να παραθεσω τις αντιστοιχες ερευνες που το υποστηριζουν αλλα δεν χρειαζετε να αποδειξω κατι κ να δικαιολογηθω γι το οτιδηποτε. Γιατι εχω νιωσει κ εγω "καπως" καποιες φορες.. Οτι την βολευει την καθε μια!!!

Αυτα κοριτσια! Τι αλλο?? Ωραιο καφε ε??? Ωραια χρωματακια εχει. Κατεβηκα να ψωνισω κατι του μωρου νωριτερα κ επαθα πλακα με τα κοριτσιστικα ρουχα!!! Εσκασα απ τη ζηλια μου... Κ πανακριβα! Marasil ηταν... κατι πιτζαμακια πηρα μονο, αυτα που ειναι 3 μαζι...

Επεξεργάστηκαν by Mar28..

[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...