Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ζηλεύωωωωωω!Εχουμε πάει και 30 φορες Πάρο!!!Ακόμα και χιόνι έχω δεί στο

ραντάρ!!!Τελευταία φορά 2007 10 υπεροχες μέρες στν Νάουσα!!!Έχω και φίλους εκεί!!!Μάλλον θα έρθουμε και φέτος!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύωωωωωω!Εχουμε πάει και 30 φορες Πάρο!!!Ακόμα και χιόνι έχω δεί στο

ραντάρ!!!Τελευταία φορά 2007 10 υπεροχες μέρες στν Νάουσα!!!Έχω και φίλους εκεί!!!Μάλλον θα έρθουμε και φέτος!!!

Σας περιμενουμε!!! Θα σου στειλω στοιχεια να βρεθουμε..


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρεσει που το ζωον το μεσημερι εφαγα μια σαλατα και καλα..ειπα να προσεχω λιγο..και έκτοτε εχω καταβροχθίσει τα πάντα...

μετα το εκλερ και τη derby ,εφαγα το 1/3 απο ενα τσουρέκι, μια κομματάρα μηλοπιτα (παρεπιπτόντως καταπληκτική συνταγη-τη βρηκα στο φορουμ) και ενα ρυζογαλο.

Και ακομη ειναι 7 η ωρα!!!!!!

Εχει και τα μοντέλα σημερα...καταστροφή..πάντα τα βλέπω με ενα σακουλάκι ποπκορν!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια ούτε 1,5 ώρα σωστή δεν μου έχει κοιμηθεί σήμερα. Εσάς κοιμούνται πολύ? Να ανησυχώ? Μήπως δεν χορταίνει και γκρινιάζει συνέχεια και ξυπνάει στο 10λεπτο? Δεν ξέρω πια τι να κάνω... Είμαι τελείως απογοητευμένη με αυτό το παιδί. Θέλει ένα άτομο από πάνω του όλη μέρα και νύχτα.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχεις την εντυπωση οτι κοιμαται η δικιά μου???

Σημερα εχει κάνει 3 μισάωρα και 1 ωρα ολοκληρη...αν τα κοιμότανε αυτα μαζεμένα θα ημουν πολυ ευτυχισμένη!!!!!!

Και καθε μερα δηλαδη ετσι κάνει οχι μονο σημερα..απο μισάωρα είμαστε φουλ!!!!!!!

Ααα,δε σας ειπα, τελικά αποφασίσαμε με τον άντρα μου να μην το κάνουμε το εμβόλιο της γαστρεντερίτιδας..ελπιζω να πηραμε τη σωστη αποφαση και να μην το μετανιώσουμε στο μέλλον.Θα παρω τη γιατρο να της το πω και δε ξερω γιατι αλλά εχω ενα προαίσθημα οτι θα ξινισει...money-money-money!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια ούτε 1,5 ώρα σωστή δεν μου έχει κοιμηθεί σήμερα. Εσάς κοιμούνται πολύ? Να ανησυχώ? Μήπως δεν χορταίνει και γκρινιάζει συνέχεια και ξυπνάει στο 10λεπτο? Δεν ξέρω πια τι να κάνω... Είμαι τελείως απογοητευμένη με αυτό το παιδί. Θέλει ένα άτομο από πάνω του όλη μέρα και νύχτα.

Μπορει να ετυχε σημερα και να ειναι πιο ζωηρο απο αλλες μερες,ε?

σιγουρα χορταινει και το οτι ξυπναει στο 10λεπτο ειναι γιατι ξεκουραστηκε.

παιχνιδια παιζει? του μιλας? γενικα κουραζεται μεσα στην μερα?

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια ούτε 1,5 ώρα σωστή δεν μου έχει κοιμηθεί σήμερα. Εσάς κοιμούνται πολύ? Να ανησυχώ? Μήπως δεν χορταίνει και γκρινιάζει συνέχεια και ξυπνάει στο 10λεπτο? Δεν ξέρω πια τι να κάνω... Είμαι τελείως απογοητευμένη με αυτό το παιδί. Θέλει ένα άτομο από πάνω του όλη μέρα και νύχτα.

Σου έχω ξαναπεί, τα παιδιά μας έχουν κοινή πορεία!

Πριν 5 λεπτά τον ακούμπησα...τώρα τρίβει πάλι τη μουρίτσα του και βγάζει κραυγούλες.

Βρε Ελευθερία, όταν ξυπνάει κλαίει; Ή απλά χαριεντίζεται;

Αν πεινούσε δεν θα φώναζε; Νομίζω σε αυτή τη φάση δεν κοιμούνται πολλές ώρες.

Συν του ότι λαμβάνουν πολλά ερεθίσματα και πιέζονται να μην κοιμηθούν γιατί ζουν την περιπέτεια :) Όλο νέα πράγματα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγγελική φάε κορίτσι μου!

Αφού δεν παχαίνεις μπορείς να κατεβάζεις ότι θες!κι εγώ όλη μέρα μασουλάω!

Ποια συνταγή έκανες για μυλόπιτα?

Ελευθερία εμένα κοιμάται μπορώ να πω, συνήθως αν τρώει ας πούμε ανά 2,5 ώρες τη 1 ώρα θα κοιμάται ενδιάμεσα ή και παραπάνω αλλιώς μου ψιλογκρινιάζει κι εμένα, τώρα εσένα μπορεί να μη θέλει το παιδί τι να πω!

Αν δεν έπιανε την πιπίλα θα ξυπνούσε στη μισή ώρα πάντως, ενώ ώρα του τη δίνω και ξανακοιμάται!

Ξαναπροσπάθησε με την πιπίλα μήπως τη συνηθήσει!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει που το ζωον το μεσημερι εφαγα μια σαλατα και καλα..ειπα να προσεχω λιγο..και έκτοτε εχω καταβροχθίσει τα πάντα...

μετα το εκλερ και τη derby ,εφαγα το 1/3 απο ενα τσουρέκι, μια κομματάρα μηλοπιτα (παρεπιπτόντως καταπληκτική συνταγη-τη βρηκα στο φορουμ) και ενα ρυζογαλο.

Και ακομη ειναι 7 η ωρα!!!!!!

Εχει και τα μοντέλα σημερα...καταστροφή..πάντα τα βλέπω με ενα σακουλάκι ποπκορν!

σε λιγο θα αρχισω να μασουλαω καροτα απο την ορεξη που εχω για οτιδηποτε φαγωσιμο!

δοκιμασα να καταλαγιασω την ορεξη μου για γλυκο με κεικ αλλα μπα....

σοκολατα θελω!

Link to comment
Share on other sites

Ααα,δε σας ειπα, τελικά αποφασίσαμε με τον άντρα μου να μην το κάνουμε το εμβόλιο της γαστρεντερίτιδας..ελπιζω να πηραμε τη σωστη αποφαση και να μην το μετανιώσουμε στο μέλλον.Θα παρω τη γιατρο να της το πω και δε ξερω γιατι αλλά εχω ενα προαίσθημα οτι θα ξινισει...money-money-money!

Καλά που μου το θύμισες να ρωτήσω και τον γιατρό μας...αύριο πάμε για το πρώτο μας εμβόλιο

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου ειπε οτι δε παχαίνω???

Εχω κολλησει στα 54 και δε κατεβαινω με καμια κυβέρνηση εδω και 1 μηνα!!!!!!!

Εγω παντως εχω καταληξει οτι ειναι στο παιδί τελικα,οτι και να κανουμε..αμα δε θελει αυτο πως θα κοιμηθει ρε κορίτσια? Εσεις γινεται να κοιμηθείτε με το ζόρι??

Απο πιπιλα εμας στην αρχη κατι πηγε να κάνει με την Physio αλλα τιποτα.

7 πιπιλες εχουμε διαφορετικές τελικα πηρα της nuk και σωθηκα.

Μονο αυτες πιάνει και μαλιστα οταν εχει γκρινύστα ( γκρινια για ύπνο) την ζητάει απο μονη της, δεν εννοω οτι μου το λέει απλά το καταλαβαινω..ανοιγοκλεινει το στοματάκι της και μολις της την βαζω..γυρνάει το κεφαλάκι και ξεραίνεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...