Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

STIKEEZ LIDL


Recommended Posts

Nikkki μου να σε ευχαριστησω και δημοσιως!!! Το προβατακι εφτασε!!:):):) Ωραια η συσκευασια!! το κολλησες εξυπνα το puffy στο κεντρο! και επιτελους το ειδα απο κοντα!!! Πηγα Σαββατο στα lidl κανω αγορες 30 ευρω και στο ταμειο μου λενε οτι τα stikkez τελειωσαν..:mad::mad:!!! Εχασα δυο stikeez και σκεφτομουν αν ειναι καποιο απο αυτα που θες να σου εστελνα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας

Εχθές που κοιτούσα αγγελίες βρήκα stikeez για αγορά https://www.aggeliopolis.gr/dimos_ampelokipon-menemenis/paidika/%CE%92%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B6%CE%AC%CE%BA%CE%B9%CE%B1_%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B9%CE%B6_stikeez_lidl_12263130.htm

τα κορίτσια μου δεν θέλουν τερατάκια αλλά με τα άλλα έχουν κολλήσει.

Τα έχουμε κάνει και πιόνια για επιτραπέζια παιχνίδια

Link to comment
Share on other sites

κι εμείς από Θεσσαλονίκη ενδιαφερόμαστε για ανταλλαγή ή αγορά!

για δείτε εδώ:https://www.aggeliopolis.gr/dimos_ampelokipon-menemenis/paidika/%CE%92%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B6%CE%AC%CE%BA%CE%B9%CE%B1_%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B9%CE%B6_stikeez_lidl_12263130.htm

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,

τωρα τελευταια κολλησα και εγω με τα stikeez

μας εχει μεινει ενα δελφινακι για να ολοκληρωσουμε την συλλογη μας

εχουμε επισης και πολλα διπλα που θα μπορουσαν να γινουν ανταλλαγη για αυτο το δελφινακι

συγκεκριμενα αυτα ειναι :

6 ελεφαντακια

1 ιποπποταμακι

2 γατουλες

1 γουρουνακι

2 παπακια

2 ψαρακια

1 χελωνιτσα

1 προβατακι

1 καμηλοπαρδαλη

1 σκυλο/λυκο

1 αγελαδα/ταυρο

3 cheezz (μωβ τερατακι με γλωσσα εξω)

3 snaky ( ροζ τερατακι με κερατακια)

2 igor (ροζ τερατακι)

1 puff-puff (ροζ τερατακι με ενα ματι και αγκαθια)

2 frankey ( μωβ τερατακι με μεγαλα δοντια)

θα ημουν ευγνωμων εαν γινοταν αυτη η ανταλλαγη

μπορειτε να με ρωτησετε οτι θελετε , ευχαριστως να σας απαντησω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας,

τωρα τελευταια κολλησα και εγω με τα stikeez

μας εχει μεινει ενα δελφινακι για να ολοκληρωσουμε την συλλογη μας

εχουμε επισης και πολλα διπλα που θα μπορουσαν να γινουν ανταλλαγη για αυτο το δελφινακι

συγκεκριμενα αυτα ειναι :

6 ελεφαντακια

1 ιποπποταμακι

2 γατουλες

1 γουρουνακι

2 παπακια

2 ψαρακια

1 χελωνιτσα

1 προβατακι

1 καμηλοπαρδαλη

1 σκυλο/λυκο

1 αγελαδα/ταυρο

3 cheezz (μωβ τερατακι με γλωσσα εξω)

3 snaky ( ροζ τερατακι με κερατακια)

2 igor (ροζ τερατακι)

1 puff-puff (ροζ τερατακι με ενα ματι και αγκαθια)

2 frankey ( μωβ τερατακι με μεγαλα δοντια)

θα ημουν ευγνωμων εαν γινοταν αυτη η ανταλλαγη

μπορειτε να με ρωτησετε οτι θελετε , ευχαριστως να σας απαντησω

Γεια σας μήπως έχετε τον

Chompy ένα τέρας που μοιάζει κάπως με βάτραχο και είναι πράσινο

Εγω αυτόν θέλω για νας ανταλαξω με το δελφινάκι εξάλλου αυτό το τέρας τον chompy τον τυχενεις συχνά παρακαλώ απαντήστε μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Νομιζω βρηκαμε ολοι τον μπελα μας με αυτα! Εμας μας λειπουν PUFF-PUFF και ο FRANKEY. Εχουμε διπλα τα εξης :

PAPSY

MOODY

GLOO-GLOO

GUINNY

BUNNY

ORBY

DOLFY και καποια ακομη που δεν εχω μπροστα μου αυτη τη στιγμη. Αν καποιος θελει να προτεινει ανταλλαγη ας μου στειλει pm (προσωπικο μηνυμα) Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Νομιζω βρηκαμε ολοι τον μπελα μας με αυτα! Εμας μας λειπουν PUFF-PUFF και ο FRANKEY. Εχουμε διπλα τα εξης :

PAPSY

MOODY

GLOO-GLOO

GUINNY

BUNNY

ORBY

DOLFY και καποια ακομη που δεν εχω μπροστα μου αυτη τη στιγμη. Αν καποιος θελει να προτεινει ανταλλαγη ας μου στειλει pm (προσωπικο μηνυμα) Ευχαριστω!

Εγω έχω τον puff puff και τον francie μήπως έχετε τον Chompy ένα τέρας που μοιάζει κάπως με βάτραχο και είναι πράσινο

Εγω με αυτό ανταλλάζω

Link to comment
Share on other sites

Nikkki μου να σε ευχαριστησω και δημοσιως!!! Το προβατακι εφτασε!!:):):) Ωραια η συσκευασια!! το κολλησες εξυπνα το puffy στο κεντρο! και επιτελους το ειδα απο κοντα!!! Πηγα Σαββατο στα lidl κανω αγορες 30 ευρω και στο ταμειο μου λενε οτι τα stikkez τελειωσαν..:mad::mad:!!! Εχασα δυο stikeez και σκεφτομουν αν ειναι καποιο απο αυτα που θες να σου εστελνα.

Μια χαρά! 'Οχι εντάξει, δε πειράζει γιατί εμεις απ'ότι φαίνεται έχουμε συμπληρώσει!! :P


365di7jqttmk8pzn.pngwg46c8j2yz77h0v2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω έχω τον puff puff και τον francie μήπως έχετε τον Chompy ένα τέρας που μοιάζει κάπως με βάτραχο και είναι πράσινο

Εγω με αυτό ανταλλάζω

Εμείς έχουμε τον chompy διπλό. Τον ανταλλάσσουμε με το ροζ γουρουνακι ή τον moody ή τον puff puff ή το κιτρινο ψαράκι!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να ανταλλαξουμε εμεις mamagi τον chompy με το κιτρινο ψαρακι κ μετα να ανταλλαξω τον chompy με τον MikePavlakis1500 για τον frankey και τον puff puff; Ωστε να βολευτουμε ολοι; Δεχεστε mamagi και MikePavlakis1500;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να ανταλλαξουμε εμεις mamagi τον chompy με το κιτρινο ψαρακι κ μετα να ανταλλαξω τον chompy με τον MikePavlakis1500 για τον frankey και τον puff puff; Ωστε να βολευτουμε ολοι; Δεχεστε mamagi και MikePavlakis1500;

Από εμένα καμία αντίρρηση! :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ας περιμενουμε κ την απαντηση του MikePavlakis1500 αν δεχεται τον chompy για frankey και puff puff ή αν θελει να του δωσω κι ακομα ενα γιατι εγω θελω 2 απο εκεινον και αν θυμαμαι καλα η ανηψια μου ειχε τον Moody τριπλο, αν δεν εχει κανει ανταλλαγες σχολειο θα τη ρωτησω μηπως στο βρω κι αυτο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...