Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

STIKEEZ LIDL


Recommended Posts

Nαι eva03 φυσικα στο χαριζω!!! στειλε μου πως θα στο στειλω. Εγω ειμαι κοντα στη θεσσαλονικη.

Ευχαριστω πολυ! Στέλνω πμ

Επίσης θα ηθελα να σας πω οτι δίνουν και στα odeon με κάθε αγορά εισητηριου για παιδική παράσταση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε λίγες μερες θα μας σταλούν καμια 15ρια stikeez που τα μάζευαν για μας και δεν εχουν ανοιχτεί και ό,τι υπάρχει διπλό είναι στη διάθεσή σας για να τα ανταλλάξουμε. Μολις τα πάρω θα ενημερώσω :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα έχω δίπλα..... Σκυλο 6 φορες, γατουλα ελεφαντάκι δελφίνι μανιτάρι λαγό και το τέρας frankey , κανω ανταλλαγή οποίο απο τα παραπανω θέλετε με το προβατακι puffy που είναι και το μοναδικό που μου λείπει .ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Εμάς μας λείπουν τα εξής:

1. Από τη σειρά Ocean:

α) Canpy - Ιππόκαμπος

β) Starry - Αστερίας

γ) Otto - Χταπόδι

δ) Guinny - Πιγκουίνος

ε) Lion - Θαλάσσιος Ελέφαντας

στ) Wally - Φάλαινα

ζ) Loggy - Χελώνα

η) Dolfy - Δελφίνι

2. Από τη σειρά Farm:

α) Chicky - Κότα

β) Fido - Σκύλος

γ) Puffy - Πρόβατο

δ) Bunny - Λαγός

ε) Pony - Πόνυ

στ) Loopy - Κατσίκα

ζ) Papsy - Πάπια

η) Piggy - Γουρούνι

3. Από τη σειρά Jungle:

α) Tung-Tung - Γορίλας

β) Cheep-Cheepy - Παπαγάλος;

γ) Rhino - Ρινόκερος

δ) Leo - Λιοντάρι

ε) Gerry - Τίγρης;

στ) Hip-Hip - Ιπποπόταμος

ζ) Monkey - Μαϊμού

4. Από τη σειρά Monster:

α) Swampy

β) Noody

γ) Snaky

δ) Puff-Puff

ε) Glorby

στ) Blinky

ζ) Sprawly

η) Tooths

θ) Cheezz

ι) Furry

ια) Chompy

ιβ) Dirty

Τα διπλά που έχουμε είναι τα εξής:

α) Giry-Joe

β) Froggy

Όποιος μπορεί και θέλει να μας στείλει από αυτά που μας λείπουν θα ήταν καλοδεχούμενα.

Αν από την άλλη θέλει κάποιος να μας τα στείλει με το ανάλογο αντίτιμο και αυτό καλοδεχούμενο.

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο email: [email protected]

Σας ευχαριστούμε.


Καλή Δύναμη

Link to comment
Share on other sites

Οπότε εμάς μας λείπουν ακόμα ο μαύρος σκύλος, το ροζ γουρουνάκι κ το φούξια τερατάκι ο IGOR, τα έχει κάποιος; :D

Εγω έχω τον σκύλο και το ροζ γουρουνάκι αν θέλεις ανταλλάσουμε πες μου όμως και τα δικά σου stikeez:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω τον σκύλο και το ροζ γουρουνάκι αν θέλεις ανταλλάσουμε πες μου όμως και τα δικά σου stikeez:)

Καλησπέρα! Τελικά το Lidl συνεχίζει κ αυτό το μήνα να δίνει, πήραν παράταση τα στικιζ! Είμαστε τυχεροί γιατί ο σκύλος κ ο Igor μας έτυχε :P Το ροζ γουρουνάκι βρέθηκε.

'Ομως περιμένω μια κοπέλα να μου απαντήσει για την πράσινη χελωνίτσα που μας λείπει ακόμα.

Διπλά έχουμε λίγα, νομίζω το κουνελάκι, ένα τερατάκι μωβ, δε θυμάμαι αν κ τι άλλο έχουν διπλό, κάνουν στο σχολείο ανταλλαγές, όταν τα δω θα επανέλθω... :tongue:


365di7jqttmk8pzn.pngwg46c8j2yz77h0v2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Τελικά το Lidl συνεχίζει κ αυτό το μήνα να δίνει, πήραν παράταση τα στικιζ! Είμαστε τυχεροί γιατί ο σκύλος κ ο Igor μας έτυχε :P Το ροζ γουρουνάκι βρέθηκε.

'Ομως περιμένω μια κοπέλα να μου απαντήσει για την πράσινη χελωνίτσα που μας λείπει ακόμα.

Διπλά έχουμε λίγα, νομίζω το κουνελάκι, ένα τερατάκι μωβ, δε θυμάμαι αν κ τι άλλο έχουν διπλό, κάνουν στο σχολείο ανταλλαγές, όταν τα δω θα επανέλθω... :tongue:

Εγω έχω την πράσινη χελώνα και αλλά πολλά έχω τον υπόποταμο ,το χρυσόψαρο τον πιγγουινο ,την γάτα το παπάκι ,το πράσινο τερατάκια ,την αγελάδα κ.τ.λ .

Αν θέλεις να επικοινωνήσεις μαζί μου το email μου είναι το εξής :[email protected] (χωρίς κενά και κεφαλαία ):):P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Εμάς μας λείπουν τα εξής:

1. Από τη σειρά Ocean:

α) Canpy - Ιππόκαμπος

β) Starry - Αστερίας

γ) Otto - Χταπόδι

δ) Guinny - Πιγκουίνος

ε) Lion - Θαλάσσιος Ελέφαντας

στ) Wally - Φάλαινα

ζ) Loggy - Χελώνα

η) Dolfy - Δελφίνι

2. Από τη σειρά Farm:

α) Chicky - Κότα

β) Fido - Σκύλος

γ) Puffy - Πρόβατο

δ) Bunny - Λαγός

ε) Pony - Πόνυ

στ) Loopy - Κατσίκα

ζ) Papsy - Πάπια

η) Piggy - Γουρούνι

3. Από τη σειρά Jungle:

α) Tung-Tung - Γορίλας

β) Cheep-Cheepy - Παπαγάλος;

γ) Rhino - Ρινόκερος

δ) Leo - Λιοντάρι

ε) Gerry - Τίγρης;

στ) Hip-Hip - Ιπποπόταμος

ζ) Monkey - Μαϊμού

4. Από τη σειρά Monster:

α) Swampy

β) Noody

γ) Snaky

δ) Puff-Puff

ε) Glorby

στ) Blinky

ζ) Sprawly

η) Tooths

θ) Cheezz

ι) Furry

ια) Chompy

ιβ) Dirty

Τα διπλά που έχουμε είναι τα εξής:

α) Giry-Joe

β) Froggy

Όποιος μπορεί και θέλει να μας στείλει από αυτά που μας λείπουν θα ήταν καλοδεχούμενα.

Αν από την άλλη θέλει κάποιος να μας τα στείλει με το ανάλογο αντίτιμο και αυτό καλοδεχούμενο.

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο email: [email protected]

Σας ευχαριστούμε.

Εγω θέλω τον giry joe αν θέλετε μπορούμε να ανταλλάξουμε με κάποιο απο τα δικά μου ή να σας δώσω το ποσό που θέλετε

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια καλημέρα!

Συμπάσχοντες κι εμείς στη μανία των stikeez! Εμας μας λείπουν αρκετά (καθε προσφορα δεκτή) και έχουμε διπλή την καμηλοπάρδαλη αν σας λείπει!

mamagi

Εγω θέλω την καμηλοπάρδαλη την ανταλλάζω με

Το παπάκι το δελφινάκι ,το ροζ γουρουνάκι τον υπό ποταμό και τον βάτραχο

Το email μου είναι το εξής [email protected] σε περίπτωση που θες να επικοινωνήσεις

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! κι εγω κολλησα μ αυτα!!!

εμεις εχουμε 2 μαυρα πουλακια , ενα φουξ τερατακι, ενα ροζ ελεφαντακι, ενα κιτρινο ψαρακι, ενα ασπρο ταυρακι

απο οτι ειδα εχει πολλα σχεδια που μπορουμε να τα βρουμε ολα;; και πως παιζεται το παιχνιδι;;;

Mama82 εγω θέλω το ροζ ελεφαντάκι αν θέλεις να ανταλλάξουμε με κάποιο απο τα δικά μου έχω

Το παπάκι το δελφινάκι το Ροζ γουρουνάκι και τον υπό ποταμό. Ή να σας πληρώσω το ποσό που θέλετε

Το email Μου είναι το εξής [email protected] αν θέλετε να επικοινωνήσετε μαζί μου ::arrow::arrow:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγω θέλω stikeez συγγεκριμενα τα

Sharky καρχαρίας

Snaky ένα μοβ τερατάκι χωρίς αγκάθια

Moody ένα κλειστό μοβ τερατάκι με πολλά αγκάθια στην πλάτη του και άσπρη κοιλιά

Frankiey ένα τερατάκι με μακριά δόντια κλειστό μοβ.

Giry joy μια καμηλοπάρδαλη κίτρινη

Igor ένα τερατάκι ροζ με άσπρο πρόσωπο και αυτό το τερατάκι μοιάζει με ρουκέτα

Puffy το πρόβατο

Chompy ένα τέρας που μοιάζει κάπως με βάτραχο και είναι πράσινο

Εly το ελεφαντάκι

Οποίος θέλει να επικοινωνήσει το email μου είναι το εξής [email protected]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...