Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Στις υπόλοιπες χρόνια πολλά, καλά Χριστούγεννα με υγεία και ευτυχία. Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας. Δεν έχετε καμιά γκαστρούλα εδώ ε ή δεν θυμάμαι καλά (εκτός την φρεσκοεγκυούλα εννοώ). Εμείς δίπλα γεμίσαμε σποράκια το καφέ:)


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ελε να χαιρεσαι το μανο σου!!χρονια του πολλα!με το καλο να υποδεχτειτε και τη μπεμπουλα σας!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

τελεια!σας διαβαζω και πολυ χαιρομαι με τα νεα σπορακια του αυγουστου!ολα να πανε καλα και για τις υπολοιπες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άκουσα και ήρθα να δω τα ευχάριστα!

Μακμαράκι, συγχαρητήρια, εφόσον λες ναναι συγκρατημένα, οκ, συγκρατημένα συγχαρητήρια! Ολα καλά να πάνε, να ακούε το γιατρό σου και αν έχεις οποιαδήποτε αμφιβολία ρώτα και αλλού, να είσαι ήρεμη και να το χαρείς!

Χρόνια Πολλά σε όλες κορίτσια, αυξάνεστε και πληθύνεστε και εσείς από δω, εμείς δίπλα τίγκα, πήξαμε στο μωρό!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

ελε να χαιρεσαι το μανο σου!!χρονια του πολλα!με το καλο να υποδεχτειτε και τη μπεμπουλα σας!

Να είσαι καλά Ελισάβετ μου. Να χαίρεσαι και εσύ την κορούλα σου και σύντομα να της χαρίσεις ένα αδερφάκι:P


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξρετε τι κουραγιο μου δινετε! σας ευχαριστω πολύ.... αυριο το απογευμα θα εχω καποια νεα... ο γιατρος ειπε οτι αν υπαρχει καποια ανωμαλια φαινεται στο 1ο τριμηνο.... ας βεβαιωθουμε πρωτα οτι δεν ειναι εξωμητριο...:confused:

Link to comment
Share on other sites

μακμαρακι σταματα να σκεφτεσαι αρνητικα!!ολα καλα θα πανε!!σε λιγους μηνες ο κωνσταντινος σου θα εχει αδερφακι:P


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ:DΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ,ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ:D:D:D

Μαρακι μπαβοοοοοο κοριτσι μου.μην σκεφτεσαι αρνητικα...ολα καλα θα πανε.περιμενουμε νεα σου ......τις υπολοιπες ευχες μου αυριο οπως ζητησες:Dοι υπολοιπες καλα???πως τα περασατε????εμεις ωραια σε παππουδογιαγια!!!!εχω τον Ανασταση πολυ μπουκομενο με μυξεσ και λιγο βηχα.αναπνοη δεν μπορει να παρει ο καημενος....εγω αναγκαστηκα πηρα τον παιδιατρο χθες γιατι δεν ειχε κοιμηθει ολη νυχτα:-(τον ενοχλησα τον ανθρωπο χριστουγεννα......

Ελευθερια να χαιρεσε το Μανο σου.χρονια πολλα,να ειναι παντα γερος!!!:D:D


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Bonjour!!!

σύμπι μου καλή επιτυχία να έχεις σήμερα στο γιατρό!!!

να μην αγχώνεσαι και όλα θα είναι μια χαρά!!!

εγω περιμένω μια πολύ καλή μου φίλη να καταφτάσει το μεσημέρι! θα τη φιλοξενησω με το αγόρι της για 3 μερούλες και τρέχω να μαζέψω το χάος!!!

χαμός γίνεται ελαφρως.....

με τη Βαλ οι σχέσεις μας είναι τεταμένες αυτές τις μέρες....

με έχει κάνει και της υψώνω πολύ τη φωνή....και δε θέλω....

τεσπα....θα περάσει ελπίζω!

Πήγαμε χθες σε μια γιορτή...πάλι ρεσιτάλ έδωσε το κορίτσι μου!!!

άσε που ήταν και 3 κοριτσάκια 8 χρονών και δεν την έπαιζαν....

όλο την έδιωχναν και της έσβηναν το φως μέσα στο δωμάτιο και της έκαναν τον μπαμπούλα...καλά εννοείται οτι η Βαλ δε μάσησε!!!

όσο την έδιωχναν τόσο πήγαινε!!!

τους έσπασε τα νεύρα!!!!

ε κάποια στιγμή επειδή είδα οτι άρχισαν να γίνονται βίαιες οι πιτσιρίκες, τους έριξα ένα καλό μάλωμα και πήρα τη Βαλ στο σαλόνι...εκεί έπιασε φιλίες με την πεθερά του εορτάζοντα!!! κολλητές έγιναν!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!

και μετά πήγε σε έναν καναπέ που καθόταν κόσμος και τους τραγουδούσε τζιγκο μπελ!!!!:D:D:D:D:D

γέλιο είχε....12:30 μαζευτηκαμε και μόλις η Βαλ είδε οτι παρκάρουμε κάτω απο το σπίτι άρχισε:

"δε θέλω πίτι....βότα θέλω....Μανώλη!!!!"

Σοφάκι3 μεγεια τα ψωνια σας!!!

περαστικά στα ζουζούνια σας!!!

Σοφάκι2 πλάκωσε τον στον ορό τον Ανασταση και αν έχεις και οτρισαλίν, θα βοηθησει πολύ να του ρουφηξεις τις μυξούλες...

η Βαλ χθες μου ζητησε να πάμε στον γιατρό για εμβόλιο!!!!:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!

αλλη μια μερα που τρεχω και δεν φτανω! το πρωι εκανα εξετασεις (γενική ουρων, καλλιεργεια και χοριακη) και περιμενω αποτελεσματα το μεσημερι. μετα πηγα σε ενα χωριο καμια 60χλμ από την Αμαλιαδα για εναν ελεγχο στο Υποθ/κειο και μολις μπηκα γραφειο οπου με περιμενει ενας χαμος. δεν ξερω από που να αρχισω.... εχω αγχωθει και λιγουλακι, οχι με τις εξετασεις αλλα με τον Κων/νο. εχω την εντυπωση ότι από τοτε που μου εκανε τις βρογχιτιδες δεν εχει συνελθει εντελως. οκ δεν βηχει δεν σφυριζει η αναπνοη του, δεν εχει μυξες αλλα σα να λαχανιαζει και να κουραζεται ευκολα. δεν ξερω , κατι δεν μου παει καλα και μακαρι να ειναι η ιδεα μου. μου το ειπε ομως και η μανα μου το πρωι αρα δεν ειμαι η μονη που το παρατηρει. το απογευμα θα τον παω στον παιδιατρο να δω... αυτααααα

Σοφια την αποψη μου για την Βαλ την ξερεις ετσι; καθε φορα πεθαινω στα γελια με τα καμωματα της! τι καληηηηηηηηηηη :P

Σοφακι Νο2 ευχαριστω πολύ (ξερεις εσυ)

Σοφακι από Κερκυρα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ βρε και περαστικουλια σας!

Link to comment
Share on other sites

έλα σύμπι....πάρτο χαλαρά.....

θα γίνουν οι δουλειές...σιγα σιγά....

άμα σου πω τι έχω κάνει απο την ώρα που ξύπνησα θα κουραστείς!!!!

αν σε ανησυχεί να τον πας οπωσδήποτε τον μικρό στον παιδίατρο...

ναι η βαλ είναι γνωστό θέατρο πλέον!!!

μέχρι και στο καρουζέλ την έχουν μάθει!!!

η κοπέλα που δένει τα παιδάκια, πάντα τη δένει τελευταία για να κάτσει μαζί της να μιλήσουν!!!!

της φωνάζει και η Βαλ:

"κοπέλα!!! τη ζώνη μου!!!"

και μετά αρχίζει η σκηνή "οτι θυμάμαι χαίρομαι".

Η Βαλ γενικά έχει μια συνήθεια...να σου μιλάει για οτι βλέπει μπροστά της!!!

δεν παει να τη ρωτας πως σε λένε??? πρώτα θα σου μιλήσει για αυτό που βλέπει εκείνη τη στιγμή πχ "Οτίλης φολάει κόκκινη μπουζα και λιαλιά" και μετά αααααν το θυμηθεί θα απαντήσει και στην ερωτηση σου!!!:D:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!

μαρακι περιμενουμε με αγωνια νεα...ευχομαι μια μεγαλη χοριακη!τι μ ευχαριστεις καλε?εννεοιται οπου μπορω να βοηθησω το κανω με χαρα;)

σοφακι η βαλ γιορταζει τη πρωτοχρονια?(αν θυμαμαι καλα απο το βασιλικη ειναι το βαλερια?)να ξερω να σου ευχηθω:P

εγω σπιτι με τη μικρη εχω και μια μεταφραση να παραδωσω για αυριο στη δουλεια(οι ξεφτιλες δε μπορουσαν να το δωσουν εξω για μεταφραση και το επωμιστηκαμε εγω και 2-3 συναδελφοι μιλαμε για 15-20 σελιδες ο καθενας εξω εχει 10-17 ευρω η σελιδα να φανταστειτε!- κ ολα αυτα μεσα σε 5 μερες μεσα στις γιορτες...αντε μην ανοιξω το στομα μου και τους παρει ο διαλος χριστουγεννιατικα) ουφ...ευτυχως μια σελιδα μου χει μεινει ακομα και κατι διορθωσεις.

κατα τ αλλα καλα περιμενουμε να γυρισει ο μπαμπας μας απο τη δουλεια να παμε καμια βολτα εχει ωραια ηλιουλουστη μερα εξω:P

φιλια πολλα σε ολες!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι συγκρατημένα και μή οι ευχές μας έχουν πολύ πολύ θετική ενέργεια και την στέλνουμε όλη σε σένα και το σποράκι σου κορίτσάκι!!!!Με το καλό ο κούκλος σου να γίνει ο μεγάλος αδερρφός και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υπέροχο,υγειέστατο μωράκι!!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολύ και εσενα Ντινακι μου! να χαιρεσαι τον Λεο σου και την ομορφη οικογενεια σου!

μολις ηρθα από τον μικροβιολογο!

5839 η χοριακη!

η γενικη ουρων φυσιολογικη αλλα εμενα δεν μου αρεσει που υπαρχουν 2-4 πυοσφαιρια και αλλα τοσα ερυθρα... μια φιλη μου γιατρος ειπε οτι ειναι φυσιολογικη η γενικα αλλα για να δουμε αυριο και την καλλιεργεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...