Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

      χαχαχαχ παρούσα !

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια, καλή χρονιά σε όλες τις γειτονοπούλες, εύχομαι μόνο θετικές συγκινήσεις φέτος, με το καλό όλα..θέλω να συγχαρώ την elizabeth, όπως και την mak για τις εγκυμοσύνες σας κορίτσια, όλα αίσια εύχομαι, με το καλό τα καλοκαιρινά μπεμπάκια, αυξάνσθε και πληθύνεσθε φαίνεται να είναι το σύνθημα, τι ωραία!!

Ευχαριστουμε πολυ!!!!!

ΚΑι εσυ να με το καλο να υποδεχτεις το καινουριο μελος της οικογενειας σου!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω έχω την μπεμπουλα μου με τσιμπλιτσες στο ματακι απο χθες.. Όταν ξυπνάει γεμίζει το μάτι της και δακρύζει συνεχώς.. Τώρα σαν να αρχίζει κ το άλλο... Βάζουμε σταγονες τομπρεξ κ το καθαρίζω με Γάζα κ νεράκι... Ξέρετε ποιος είναι οι αιτίες για κάτι τέτοιο;;

Λιακι οι τσιμπλες δειχνουν καποιο μικροβιο στο ματι...Δεν νομιζω οτι ειναι σοβαρο παντως...ΚΑτι θα ακουμπησε στο ματι και θα μολυνθηκε....Κανενα παιχνιδι της Χρυσοβαλαντω ισως......

Για τη ν πανα καλα κανεις και το αφηνεις για μετα που θα συνεννοείστε καλυτερα γιατι εγω εδω ειμαι οπως ακριβως τα περιγραφεις...Με την Μικρη στα χερια και τρεχω να βγαλω τα βρακια απο τον αλλο..... Ο οποιος ξερει φυσικα να τα βγαζει αλλα ξεφνικα θυμηθηκε οτι η μαμα το κανει καλυτερα.......


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Thank you Zoi_m, κι εσύ μια χαρά βλέπω με τα δυο σου τα παιδάκια, να σου ζήσουν, δυο χρόνια διαφορά, ελπίζω να την παλεύεις σχετικά εύκολα

ΝΑ αυτο λεω τωρα....Υπαρχουν μερες που ειναι καλα και αλλες που δεν τελειωνουν ποτε!!!!Υπομονη χρειαζετε και παντα ελπιζω οτι θα μεγαλωσουν και δεν θα τρεχω ετσι....Βεβαια ειμαι και παντελως μονη μου εδω...Να μην σε απογοητευω.....:tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Ελισάβετ!!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου, να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να αποκτήσεις ένα γερό μωράκι:):)

Αχα 10 η ωρα και ακομα εδω.....

χαχαχαχα.............:tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ αυτο λεω τωρα....Υπαρχουν μερες που ειναι καλα και αλλες που δεν τελειωνουν ποτε!!!!Υπομονη χρειαζετε και παντα ελπιζω οτι θα μεγαλωσουν και δεν θα τρεχω ετσι....Βεβαια ειμαι και παντελως μονη μου εδω...Να μην σε απογοητευω.....:tongue::tongue:

Το κόνσεπτ μόνη μου το ξέρω κι εγώ, (σε ότι έχει να κάνει με συγγενείς , πέραν του συζύγου)-θα τα καταφέρουμε μωρέ, ας είναι καλά τα μικρακια μας, και θα μεγαλώσουν

Link to comment
Share on other sites

Το κόνσεπτ μόνη μου το ξέρω κι εγώ, (σε ότι έχει να κάνει με συγγενείς , πέραν του συζύγου)-θα τα καταφέρουμε μωρέ, ας είναι καλά τα μικρακια μας, και θα μεγαλώσουν

Α και εσυ ετσι ε?Εγω να σου πω απο αυτα παιρνω κουραγιο!!!Που βλεπω πολλες μανουλες να τα εχουν καταφερει μονες τους οποτε λεω και εγω θα μπορεσω....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπα δεν την βλέπω ορεξάτη να βγει, έχουμε και καιρό. Στις πόσες βδομάδες γέννησες εσύ Ζωίτσα?

Εγω την εφτασα μεχρι τελος συν 3 μερες ακομη....Θελαμε να την βγαλουμε με φυσιολογικο τοκετο αλλα δεν κατεβαινε με τιποτα οποτε μπηκα τελικα για καισαρικη....Οπου ανακαλυψαμε οτι ειχε μπλεχτει το χερι της με τον ομφαλιο πισω στην πλατη της γι αυτο και δεν κατεβαινε και φυσικα οτι η μητρα μου ηταν ετοιμη να ανοιξει καθως τον Θοδωρη τον εκανα με καισαρικη.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ Παναγίτσα μου. Τελικά κανείς δεν ξέρει τι συμβαίνει μέσα στην κοιλίτσα μας.

Εμείς φυσιολογικά πάμε, οι συνθήκες είναι ευνοικές, θέση έχει πάρει, έχει εμπεδωθεί και περιμένουμε.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιάααααα !! Με υγεία για όλους και μικρά σποράκια σε κοιλίτσες να μεγαλώνουν !!!

Σοφακι συγχαρητήρια !!! Με το καλό κοπέλα μου να έχεις με τέλεια εγκυμοσύνη! Μην αγχώνεσαι βρε , μπορεί με 1000 μονάδες χοριακη να έχεις δίδυμα :tongue::tongue::tongue:

Σοφακι να χαίρεσαι το Βαλεριακι σου. Χρόνια πολλά μικρή ζουζουνα ! Άντε περιμένουμε τα δικά σου ευχαρίστα τώρα. ;)

Σοφια περαστικά στον Ανάσταση σου.

Εγώ την πέταξα την βασιλόπιτα, πρώτη φορά μετά τόσα χρόνια που τη φτιάχνω βγήκε μάπα. Τη κόψαμε μόνο για το φλουρί που έπεσε μισό εμένα κ μισό του Νικόλα μου !

Female , με αυτά που διάβασα είσαι μάλλον στις ώρες σου κ όχι στις μέρες σου , που λένε, με το καλό κορίτσι μου και με ένα πόνο!

Εμείς είμαστε καλά , με λίγες μύξες. Στην αλλαγή ήμασταν αγκαλιά και βλέπαμε τα πυροτεχνήματα στην Αθήνα μιας κ η πεθερά μένει 7ο κ έχει την πόλη πιάτο. Ήταν όμορφα , λύσσαξε το Νικολιο δεν ήξερε που να πρωτοδεί !

Ζωίτσα μου τα Χριστούγεννα έρχεται ο Βασίλης μη μπερδεύεσαι.:tongue:

Ο Νίκος επίσης άνοιξε και κάτι άδεια δώρα –κουτιά στολισμένα-κάτω από το δέντρο σε ένα σπίτι που πήγαμε , που να ξέρει ότι ήταν ντεκόρ. ακόμη κ αυτά τα μικρά που κρατανε τα αγιοβασιλακια ήθελε να ανοίξει γιαυτο του κρατήσαμε κ ένα μικρό για τη πρωτοχρονιά , να έχει να ανοίγει !

Άντε κ του χρόνου :tongue:


XwAPp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!τι κανετε?

σας ευχαριστω για τις ευχες!!

αντε σοφακι και κατερινα σειρα σας τωρα:P

ελε δε γεννησες ακομα?σε βλεπω να παιρνεις ολο το μηνα!με το καλο και μ ενα πονο!

ηρθα σημερα για δουλεια οχι οτι εχουμε δηλαδη αλλα λεμε τωρα...στις 16 θα κοψουμε και τη πιτα κ οποιος βρει το φλουρι θα εχει εξτρα 2 μερες αδεια..μακαρι να μου τυχει!

κατα τ αλλα καλα αφησα την ελισαβετ στη μανα μου το πρωι εχει αδεια ολη τη βδομαδα...κ απο δευτερα επιστροφη στον παιδικο.

μακ που εισαι?ποτε εχεις πητ?εμενα μου βγαζει 9 σεπτεμβρη σε ενα site που κοιταξα...θα ρωτησω και το γιατρο τη δευτερα.

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα απο μια άρρωστη και ταλαιπωρημένη μάνα....

χάλια είμαι και χθες το μεσημέρι έπιασα πάτο....έβαλα τα κλαματα....

η Βαλ με έφτασε σε αυτό το σημείο...:(

εγω άρρωστη να μη μπορώ να μιλήσω και εκείνη, να λέει μόνο δε θέλω, να μην πίνει γάλα, να μην τρώει, να τσιρίζει για άγνωστους λόγους....

Δε με άκουγε με τίποτα.....

έφτασα στα όρια μου....χάλια....

την πήρε ο άντρας μου για ένα 2ωρο για να ηρεμήσω....

υποψιάζομαι οτι έρχεται τραπεζίτης για να κάνει έτσι....δε μπορεί τέτοια μετάλλαξη χωρίς λόγο!!!! εντάξει έχει σαν παιδί τις ιδιοτροπίες της αλλά το χθεσινό ήταν άλλο πράγμα....:(

Σοφάκι μου συγχαρητηρια!!!

βρε λες να πετυχες διπλό τζακ ποτ γιαυτό έχεις μεγάλη χοριακή?????;)

Ευμορφάκι και Κατερινιώ σας ευχαριστω για τις ευχές σας για το κορίτσι μου!!!

λαέ μου, δεν έχω αρχίσει ακόμα προσπάθειες για 2ο!!!

περιμένετε καλέ να γίνω καλά!!!!:tongue::tongue::tongue:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...