Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πολλές σοφιες βρεεεεεε

Το μαρακι λ η ελενιτσα εξαφανίστηκαν

Τατιανα μου χρόνια πολλλαααα και καλή χρόνια!!!

Την κόψετε και εσείς την πανα;;; Εγω απο καλοκαίρι θα προσπαθήσω.. Με την μπέμπα αγκαλια να κυνηγαω την μεγάλη για τα τσισα της το βλέπω δύσκολο...η βασιλοπιτα καλή έγινε;;

Έχω ένα Σπιτι χάλια..παντού πεταμένα στρουμφακια κούκλες


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ζώιτσα χρόνια πολλα και καλή χρόνια να χουμε!!!

Υγεια ευτυχία εύχομαι κ λιγότερη κούραση..εμένα με βρήκε η αλλαγή να αλλάζω παμπερσς.. Αν ισχύει αυτο που λένε την πάτησα!!

Το άλλο στο είπα που η μεγάλη θέλει να θηλασει την μικρη;; Τραβάει το φανελακι της κ κλαίει για να βαλω την μπεμπα εκει.. Θα βαλω φωτο κάποια στιγμη να γελασουμε


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

3210049x1iako44ub.gif

καλή χρονια φιλενάδες μου!

να ειμαστε ολες καλα, να χαιρομαστε οσους αγαπαμε!

ευχομαι αυτη η χρονια να μας δωσει ό,τι μας στερησε η προηγουμενη ωστε να μην λεμε "καθε περισυ και καλυτερα" :P.

περαστικα στον Ανασταση μας και στην μπουμπου της Λιας μας.

συμπεθερακι μου περαστικουλια και σε σενα!

Να χαιρομαστε το Βαλεριακι μας!!!!! χρονια της πολλα, να ειναι γερη σαν τα ψηλα βουνα! να εχει ό,τι ποθει στη ζωη της παντα!

εγω ειμαι ακομα αθηνα, οποτε δεν εχω ευκολη προσβαση σε ιντερνετ. δεν σας ξεχναω ποτε! ραντεβου με τον γυναικολογο εχω την Πεμπτη. μεχρι τοτε αναμενουμε :Pσας φιλω!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ζωίτσα πλησιάζει μάλλον η μπουμπούκα, ξέρω και εγώ:)

Σοφάκι τώρα μπορεί άνετα να βγει!!!

xaxa!!!Ευτυχως εδωσες το παρων....Θα εμπαινα στον Αυγουστο να δω αν εισαι ακομα εδω!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σοφια Νο2 Περαστικα σς!!!Τι να πω...δυσκολα ειναι αυτα τα πραγματα!!!Δεν τις μπορω καθολου τις αρρωστιες...Εμας ευτυχως περασε επιτελους ο βηχας!!!!Απο εδω και περα μονο με ιατρικη γνωματευση θα ερχετε κοσμος στο σπιτι!!!!Τοσο πολυ δεν εχουμε ξαναρρωστησει ποτε!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ζώιτσα χρόνια πολλα και καλή χρόνια να χουμε!!!

Υγεια ευτυχία εύχομαι κ λιγότερη κούραση..εμένα με βρήκε η αλλαγή να αλλάζω παμπερσς.. Αν ισχύει αυτο που λένε την πάτησα!!

Το άλλο στο είπα που η μεγάλη θέλει να θηλασει την μικρη;; Τραβάει το φανελακι της κ κλαίει για να βαλω την μπεμπα εκει.. Θα βαλω φωτο κάποια στιγμη να γελασουμε

χαχαχα!!!!Μια χαρα μας βλεπω και τις δυο!!!!

ΒΑλε φωτο να δω !!!!!!!!!!!!Και εσυ τι τις λες? χαχαχα!!!!!!

ΘΑ τρελλαθομε με αυτα τα παιδακια μας!!!!

Εμας εδω χθες μας ειπε οτι τα σπιτια τα χτιζουν τα γουρουνακια!!!!!

Και οτι ο Αγιος Βασιλης του εφερε δωρο μια βασιλισσα και εναν "Βασιλη" Μιλαμε εσκασα στα γελια!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι ακομα αθηνα, οποτε δεν εχω ευκολη προσβαση σε ιντερνετ. δεν σας ξεχναω ποτε! ραντεβου με τον γυναικολογο εχω την Πεμπτη. μεχρι τοτε αναμενουμε :Pσας φιλω!!!!!!!!!!!!

Αντε βρε ΜΑρακι!!!Αθηνα εισαι και δεν μπαινεις ε?ΚΑλα να περνας και περιμενουμε νεα!!!!!Θελουμε να δουμε το σπορακι!!!!!:tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου ειμαι πολυ χαρουμενη!!!δεν αντεχα να περιμενω αλλο και πηγα το πρωι κ εκανα χορικαη και υπερηχο...στον υπερηχο δε φαμηκε κατι αλλα μολις με πηρε ο γιατρος μου και μου ειπε τ αποτελεσματα της χοριακης...1000 μοναδες!!!ναι ειμαι εγκυος!!!

ηθελα να το μοιραστω μαζι σας δε το εχουμε ανακοινωσει ακομα σε κανεναν.την αλλη δευτερα εχω υπερηχο κ εκει μου ειπε θα φανει!ελπιζω να πανε ολα καλα και το καλοκαιρι(λετε να γεννησω παλι αυγουστο?) η ελισαβετ μου ν αποκτησει αδερφακι:P

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλή χρονιά σε όλες τις γειτονοπούλες, εύχομαι μόνο θετικές συγκινήσεις φέτος, με το καλό όλα..θέλω να συγχαρώ την elizabeth, όπως και την mak για τις εγκυμοσύνες σας κορίτσια, όλα αίσια εύχομαι, με το καλό τα καλοκαιρινά μπεμπάκια, αυξάνσθε και πληθύνεσθε φαίνεται να είναι το σύνθημα, τι ωραία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου ειμαι πολυ χαρουμενη!!!δεν αντεχα να περιμενω αλλο και πηγα το πρωι κ εκανα χορικαη και υπερηχο...στον υπερηχο δε φαμηκε κατι αλλα μολις με πηρε ο γιατρος μου και μου ειπε τ αποτελεσματα της χοριακης...1000 μοναδες!!!ναι ειμαι εγκυος!!!

ηθελα να το μοιραστω μαζι σας δε το εχουμε ανακοινωσει ακομα σε κανεναν.την αλλη δευτερα εχω υπερηχο κ εκει μου ειπε θα φανει!ελπιζω να πανε ολα καλα και το καλοκαιρι(λετε να γεννησω παλι αυγουστο?) η ελισαβετ μου ν αποκτησει αδερφακι:P

φιλια πολλα σε ολες!

KΑλα ΤΙ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο Σοφακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝτε και εσυ θα γινεις μια δετερομανουλα!!!!Το ΛΟνδινο κανει θαυματα ε?

569742qcua6ievar.jpg

Πηρε φωτια και παλι το καφε μας λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!

Σοφιαααααααααααααααααααααααα αντε σιγα σιγα κοριτσακι.................ΠΕριμενουμε......:tongue::tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!βελουδακι εσυ πως τα πας?με το καλο να υποδεχτειτε το μωρακι σας!!

ζωιτσα μπα μαλλον πριν το λονδινο πιαστηκε το σπορακι επι ελληνικου εδαφους:tongue: οπως το υπολογιζω πρεπει να μαι 2-3 εβδομαδων... αλλα 1000 μοναδες χοριακη μου φαινεται πολυ...δε ξερω ν αρχισω ν αγχωνομαι?στη πρωτη εγκυμοσυνη ξεκινησα με 258 και ημουν 4 βδομαδων οταν την εκανα..αχ μακαρι να πανε ολα καλα μεχρι τελους!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ...ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!

ΕΧΟΥΜΕ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ???????

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ 'ΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Ε?

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ!

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ 'ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!

Τι μου θυμησατε τωρα με τις εγκυμοσυνες σας...ζηλευω...

Αντε να παιρνουν κι αλλες σειρα...Σοφακι μου ακους?

Να χαιρεσαι το κοριτσακι σου για την γιορτη της!Να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις!

Θα μπω καποια στιγμη που θα εχω χρονο να σας πω τα νεα μας.

Περαστικα σ'ολα τα αρρωστουλικα μωρακια.


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι Καλαματιανό η γαλαρία ζητάει μωρό(ελπίζω να κατάλαβα σωστά) λοιπόν, ανασκουμπώσου!!

Σοφάκι φρεσκοεγκυούλα, ευχαριστώ, όλα καλά εδώ, ναυτίες αρκετές, δεν με πειράζουν στο κάτω-κάτω της γραφής, είναι υπόμνηση οτι οι ορμόνες φουλάρουν και αυτο δίνει κουράγιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...