Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μαρακι της εχουμε πει τα απιστευτα μεχρι οτι θα της κοψει ο γιατρος το χερι:? δε χαμπαριαζει...εν μερει την καταλαβαινω ειναι μια συνηθεια που εχω κ εγω αλλα αυτο το χαλι παραπαει...μας εχει πει ο γιατρος να μη το κλεινουμε να τ αφηνουμε ν αναπνεει ξυπολυτη την εχω στο σπιτι...κλεισαμε ραντεβου και με τον ομοιο να ναι καλα ο ανθρωπος θα μας δει εκακτως το μεσημερι...θα σας γραψω νεα.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εμεις εδω ολοι καλα.. Ο Θοδωρης με ενα βραχνιασμα και η Λυδια μεχρι τωρα καλα....Την ΠΑρασκευη περασαμε μια γαστρεντεριτιδα ο θοδωρης αλλα μαλλον ηταν ηπια γιατι ξερνουσε απο τις 6 μεχρι τισ 10 ανα μιση ωρα και μετα εκανε 2 διαροιες και αυτο ηταν....ουτε πυρετο ουτε τιποτα...ΚΑι με την Λυδια παραλιγο να περασουμε ωτιτιδα αλλα την γλιτωσαμε στο τσακ....ΕΥτυχως!!!!!!!

Κατα τα αλλα καλα...Εγω δουλεια....Πολυ δουλεια θα ελεγα αφου πριν δυο βδομαδες επι μια ολοκληρη εβδομαδα δουλευα ανα 12 ωρες!!!!!Ηταν φρικτο ουτε να ξεκουραστω δεν προλαβαινα....Ας μην πω για τα σκ που δουλευω 5 στη σειρα!!!!Και σημερα να φανταστειτε δουλευα Κυριακη 6 το πρωι με 13:30 το μεσημερι 12 το βραδυ με 7:30 το πρωι της Δευτερας και 6-12 το βραδυ.....

Τωρα ηρθα σπιτι μου δηλαδη και εκατσα και μια και δεν εχω για καποιο λογο facebook ειπα να μπω να γραψω ενα γεια!!!!!

Εσεις απο οσο προλαβα να διαβασω ειστε σχετικα καλα!!!!!

Στεβυ λυπαμαι που δεν απεδωσε η προσπαθεια σου ρε.....τι να πω...κριμα....

ΚΑτερινακι μου εννοειτε πολυ χαρηκα που διαβασα ξανα νεα σου....

Σοφακι απο Αηνα δεν ξερω τι ειχε η ελι αλλα περαστικα βρε...Ελπιζω να μην ειναι κατι ανησυχηικο μονο...

Σοφια απο καλαματα απο οτι προλαβα να διαβασω αρχιζει και βελτιωνεται λιγο η κατασταση με τις αρρωστιες και ολα τα ττρεξιματα σας ε?Αντε Μπραβο....

Μαρακι σας χτυπησε και εσας η κριση?Τοσο χαλια ρε συ?Δηλαδη δεν υπαρχει δουλεια ΄΄η δεν πληρωνουν?Τι να πω δυσκολο οταν δουλευεις μονος σου για να φτιαξεις κατι και το βλεπεις μετα απο τοσο κοπο να γκρεμίζετε!!!!!

ΚΑι εμεις το ξαναλεω αν δεν ειχα εγω αυτη τη δουλεια σιγουρα θα ειχαμε φυγει εξωτερικο δεν το συζηταω!!!!

Λοιπον παω να φαω και να ξαπλωσω....Καληνυχτα σε ολες και ολα τα παιδακια!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Χρονια πολλα στην Αννουλα απο Κρητη και στην Αννα απο διπλα που σαν κλασσικη γαιδουρα ουτε ενα μηνυμα στο facebook δεν εστειλα......:oops::oops::oops::oops:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!!

χάλια το βραδυνό μας πρόγραμμα αλλά απο διάθεση μια χαρά!!!

σε λίγο θα αρχίσω εκκαθάριση στο δωμάτιο της Βαλ...όταν γυρίσει απο το σχολείο, θα βρει τα μισά της παιχνίδια...;)

συμπι δυστυχως το κοριτσάκι έχει ήδη προβλήματα...και δεν ξέρω που θα το φτάσουν....

δεν έχει πάει 5 μέρες σχολείο...δεν τρωει....βλέπει εφιάλτες...

προχθες είχαν έρθει αν φάμε και μόλις κάτσαμε στο τραπέζι λέει:

"κάποιος λείπει απο το τραπέζι..."

εννοούσε το μπαμπά της...

ο οποίος παρόλο που έχει δικιο σε κάποια πράγματα, το χάνει με τη γαιδουριά του..ακύρωσε το ραντεβού χθες με την ψυχολόγο που τους συμβουλεύει πως να χειριστούν το παιδί για να πάει να παίξει 5χ5...

τεσπα...

Σοφάκι τι σας είπε ο ομοιο....

πάντως καλύτερα να μη της λέτε τίποτα...όταν τη δεις να το πειράζει, απασχόλησε τη με κάτι άλλο αντί να τη μαλώσεις γιατί την προσοχή σας θέλει να τραβάει...

Ζωίτσα σαν τα χιόνια!!!

κούραση η δουλειά ε? έχεις δύσκολα ωράρια...

τουλάχιστον είναι τα παιδάκια σου καλά!!!

σύμπι πως είσαι? έκαναν δουλειά τα χάπια?

Λενιώωωω!!!! ουουουουουουουου!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και από εμενα!

συμπι μου για την ανηψια σου στεναχωριεμαι παρα παρα πολύ! οσο μπορεις μιλα εσυ στο κοριτσακι ιδιαιτερως χωρις να ειναι κανενας μπροστα. επειδη στην κουνιαδα σου δεν μπορεις να μ ιλησεις για το πως αισθανεσαι ως παιδι χωρισμενων γονεων καν'το στην μικρη. μπορεις σαν ιστοριουλα να της πεις οτι και σε εσενα εχει συμβει και δωσ'της να καταλαβει πόσο πολύ τη νοιωθεις. πιστευω θα βοηθησει :|

ζωιτσα ειχα αρχισει να ανησυχω βρε παιδι μου αλλα ολα καλα και με εσας. ενταξει πολύ δουλεια αλλα τουλαχιστον εχεις δουλεια! ο κοσμάς πως τα παει πληρωνεται τωρα; να σου πω με τα γαλατα τι κανεις; παρηγγειλες από εξωτερικο; εγω μολις εδωσα 100 ευρω στο γερμανικο σαιτ για γαλατα. κανω αμαν να κλεισει ο μπεμπουκος το εξαμηνο να τον αρχισω νουλακ. αυτος μου φαινεται θα πιει πολύ κονσερβα σε αντιθεση με τον Κων/νο που πληρωναμε σαν μακακες για σκονη! :evil:

κατα τα αλλα ειμαστε πολύ καλα και εμενα μου εκαναν δουλεια τα χαπια . πιστευω θα ειχα πλημμυρίσει αν δεν τα επαιρνα. θα τα παρω μονο και σημερα και από αυριο στοπ! βγηκε και το τεστ παπ και ειναι πολύ καλο. αυτα....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!

ζωιτσα μια χαρα σας βρισκω πολυ δουλεια ε?καλο κουραγιο!

μαρακι μπραβο για το παπ!τι χαπια παιρνεις?να τα εχω υποψη μου κ εγω ρωταω μιας και θυμαμαι πα την ελλη στις πρωτες περιοδους πλυμμηριζα.ακομα δεν εχω αδιαθετισει φταινε μαλον τ αχαπια που εοερνα γι ατην καταθλιψη...τωρα περιμενω οπου να ναι να μου ερθει.

σοφακι ο ομοιο την ειδε χθες κ ειναι αισιοδοξος...μας εδωσε θεραπεια για ενα μηνα-1 χαπακι καθε 3 μερες και μας ειπε οτι θα πρεπει να δουμε βελτιωση σε μια βδομαδα οχι μονο στο δερματικο προβλημα αλλα και στην εντονη ζηλια της μικρης προς το μπεμπη...τα συνδεει αν καταλαβα καλα κατι σαν ψυχοσωματικο.τι να πω θα δειξει...της εδωσα σημερα τη πρωτη καψουλα και αναμενουμε.

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε????διαβασα τα νεα σας,ειχα πολυ καιρο να μπω:(περαστικα στα αρρωστουλια μας!!!

ελενιτσα συγχαρητηρια για την δουλεια και ολα καλα να πανε με την εγχειριση!!!τπτ δεν ειναι τα κρεατακια!!!η ταλαιπωρια θα σας μεινει !!!!

Στεβυ οτι και να πω ειναι λιγο....γνωριζουμε ολοι το συστημα δυστυχως:evil:

ζωιτσα κουραγιο...τουλαχιστον δουλευεις!!!!μια χαρα τα ζουζουνια σου τωρα ε??

χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν!!!να ειναι παντα καλα!!:(

εμεις δεν ειμαστε καλα:(ειχα τον μικρο με ασχημη φαρρυγγιτιδα και δεν γλιτωσαμε την αντιβιωση:(.

ψυχολογικα δεν ειμαι καθολου καλα και προσπαθω να μην το δειχνω στο παιδι...εχει αλλαξει η συμπεριφορα του παρα πολυ σε σημειο που πρεπει να παμε σε παιδοψυχολογο :(δεν εχω καταλαβει ακομα τι τον ενοχλει και αντιδραει ετσι οποτε χρειαζομαστε βοηθεια...εκλεισα ραντεβου για παρασκευη μεσημερι.ελπιζω να ειναι φαση και να το ξεπερασει γρηγορα!!

βρε κοριτσια να ρωτησω ....τα παιδια σας μιλανε πλεον πολυ καθαρα?????σχεδον οπως εμεις???ο Α οχι:(ορισμενες φορες ουτε και εγω δεν καταλαβαινω τι λεει ποσο μαλλον οι υπολοιποι!!!θα ερθει για γιορτεσ ενας φιλοσ του Τ που ειναι λογοθεραπευτης και τον καλεσαμε για καφε για μια <<προχειρη>>αξιολογηση.αντε να δουμε τι αλλο θα μας ξημερωσει:(

Σοφακι καλαματιανο ειμαι πολυ μεγαλη γαιδουρα!!!μολις προχθες ειδα οτι μου ειχες γραψει στο facebook κανα χρονο πριν!!!θα νομιζες οτι δεν θελω να σου γραψω η οτι ειμαι σνομπ:(συγνωμηηηηηηηηηηη δεν το ειχα δει:(

οσο για την ανηψια του αντρα σου...τι να πω:(κριμα το παιδακι!!

αυτα τα νεα μας..οχι και πολυ καλα:(


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

απο τις 6 στο πόδι...

ξυπνησε ο μικρος, θηλασε και μετα άρχισε να κλαίει χωρίς σταματημό...

ουφ...

συμπι άσε....τι να σου λέω...η μάνα της δε θέλει να έρχονται σε επαφή μαζί μου επειδή της λέω της κουνιάδας, να το πάνε με όσο πιο ήρεμο τρόπο γίνεται το διαζύγιο, ενώ η μάνα της θέλει ξεκατίνιασμα...

το παιδι θα επισκεφθεί συντομα παιδοψυχολόγο...

χθες βρεθηκε το ζευγάρι....ο άντρας της λέει δε δίνει πάνω απο 200 ευρώ κι αν του ζητησει παραπάνω δε θα της δίνει ούτε 100 και θα διεκδικήσει και το παιδί...οτι να'ναι...

Σοφάκι υπάρχει και χαπάκι κατά της ζήλιας?????? πλάκα κάνω!

κι εγω πιστευω οτι αυτά συνδέονται...

Σοφάκι απο Κέρκυρα τι έπαθε ο Αναστάσης βρε κορίτσι? αγρίεψε?

μην αγχωνεσαι....σιγουρα φάση είναι...

Για την ομιλία εμείς είμαστε μια έτσι μια αλλιώς...

άλλες φορές μιλάει πεντακάθαρα και άλλες φορές τα λέει τόσο γρηγορα που ούτε κι εγω δεν την καταλαβαίνω!

καλά για το φέις μην αγχωνεσαι!:tongue:

εγω δε θυμόμουν καν οτι σου εχω γραψει!!! χαχαχαχα!!!

η Βαλ πρόλαβε με μια μέρα σχολείου και αρρωστησε...φοβερό ανοσοποιητικό έχει το παιδί μου...:tongue::tongue::tongue::tongue:

τρεχει η μυτη της και βηχει! και πέταξε και έναν σταφυλόκοκκο στο μάτι έτσι για να μη βαριόμαστε!!!

βρε θα κάνω κανένα ευχέλαιο μου φαίνεται...:rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!! ευχαριστω για τις ευχες...να ειστε καλα...εγω ειμαι αρρωστη, εχω πονολαιμο κ πυρετο...δε με θελει φετος!!!!!! ή εγω θα ειμαι αρρωστη ή η μικρη!!!!!! μαλλον για ευχελαιο μας βλεπω κ μας Σοφακι...κατα τα αλλα καλα, την Τριτη εχω γιατρο να δουμε το μπεμπε, μηπως δουμε κ φυλο αυτη τη φορα...Ευχομαι σε ολες να ειστε καλα...φιλακια!!!!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, πως ειστε; χαθηκαμε!

εμεις δοξα τω θεω ειμαστε πολύ καλα απο υγεια και αυτο ειναι το πιο σημαντικο. ο Κων/νος ζωηρευει (τον αποκαλω πλεον ταλιμπαν!) και ο μικρουλης ξανθαινει, ασπριζει και ροζιζει. ειναι σαν φρατζολιτσα :tongue: ειναι πολύ καλο παιδακι, ήσυχο και γελαστο που του αρεσει πολύ (πολύ ομως) η κουβεντουλα και η παρεα :P

τελευταια εβδομαδα πριν από τα χριστουγεννα οι αφραγκιες συνεχιζονται, οι λόγαριασμοι ερχονται κλπ κλπ αυτα ειναι τα στεναχωρα και εμεις εχουμε παλι αποχη (Στεβηηηηηηηηηηηηη)...:evil:

τεσπα. χριστουγεννα θα μεινουμε στη βαση μας και πρωτοχρονια θα παμε αθηνα να κατσουμε καμια εβδομαδα. ελπιζω να ειστε ολες καλα και περιμενω νεα σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

εγω δεν πολυμπαίνω...

χάος επικρατεί εδώ...

αρχίζω και κουράζομαι πάρα πολύ...πραγματικά νομίζω οτι σχεδόν έχω αγγιξει τα όρια μου σε πολλούς τομείς...ελπίζω ο νέος χρόνος να μου φέρει ξεκούραση...

η Βαλ ακόμα άρρωστη...χθες βραδυ έκανε εμετό απο το βήχα και τις προηγούμενες μέρες ήταν και με 39άρια πυρετό...θα αρχίσουμε άμεσα ομοιπαθητική...

ο μπέμπης μου έχει βγει γκρινιαρούλης και αγκαλίτσας...

δε μπορώ να κάνω τιποτα, ολο αγκαλιες θέλει...

γενικα βέβαια είναι πολυ΄χαρούμενο παιδί και του έμαθα και κάνουμε κόλλα πέντε!!!

όποτε του λέω κόλλα πέντε και του απλώνω το χέρι, σηκώνει το δικό του!!!

πολύ γέλιο!

χθες ειχαμε τη γιορτη του σχολείου της Βαλ!

ο μπέμπης κοιμόταν ξερός στο μει τάι αλλά κατα τα άλλα δεν το ευχαριστηθηκαμε ιδιαιτερα...

είχαν οργανωσει εκδηλωση μαζί με το σχολείο μας και το σωματείο εθελοντών και το ωδείο...χαμός γινόταν!!!

και συν τοις άλλοις, έχει πρηστει το μεγάλο δάχτυλο του ποδιού μου και με πονάει τρελά...καθόμουν και έκλαιγα μόνη μου μέσα στη νυχτα απο τον πόνο...

όπως καταλαβαίνετε, ωραία περνάω...:(


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι λες τωρα βρε Σοφακι; κολαση! περαστικα στο Βαλεριακι και τι να πω.. μηπως να σταματησει από το σχολειο κανα τριμηνο; ας ξαναπαει τον απριλιο βρε παιδι μου. ταλαιπωρειται και αυτη και εσυ! για την ομοιοπαθητικη το εχεις ψαξει; εγω ακομα ειμαι επιφυλακτικη με αυτα...δεν ξρω πολυς κοσμος εχει βρει την υγεια του με αυτη την πρακτικη αλλα δεν ξερω ακομα τι να πιστεψω...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!

σοφακι περαστικα σας τι να πω...μακαρι να σας βοηθησει η ομοιοπαθητικη!

μαρακι ολοι στο ιδιο λουκι ειμαστε κ εμας ερχονται φουσκωμενοι λογαριασμοι σημερα πληρωσα τον οτε 140:evil:

εμεις καλα ηρθε ο παιδιατρος σημερα 5350 και 61ποντους ο μανος καλα δεν ειναι?

ειδε και την ελλη μας ειπε να τη παμε παιδων για το ποδατρακι κλεισαμε ραντεβου για την πεμπτη στο δερματολογικο.

πολλα φιλια σε ολες και καλες γιορτες!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σοφακι και σε σενα! μια χαρα ειναι το μπεμπε σου αλλα σε σχεση με τον δικο μου που ειναι 7 κιλα μου φαινεται τσιλιβιθρακι!:tongue: παντως ειναι ψηλο παιδακι ετσι; να την πατε την ελλη για το ποδι της μην το αφηνετε καθολου! χριστουγεννα που θα κανετε;

Link to comment
Share on other sites

7 κιλα ο μικρος?μπραβο σας ολοκληρος αντρας!!εμενα ειναι στο 75% στο υψος και στο 25% στο βαρος...

χριστουγεννα εδω αθηνα θα κανουμε οικογενειακα.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

τι λες τωρα βρε Σοφακι; κολαση! περαστικα στο Βαλεριακι και τι να πω.. μηπως να σταματησει από το σχολειο κανα τριμηνο; ας ξαναπαει τον απριλιο βρε παιδι μου. ταλαιπωρειται και αυτη και εσυ! για την ομοιοπαθητικη το εχεις ψαξει; εγω ακομα ειμαι επιφυλακτικη με αυτα...δεν ξρω πολυς κοσμος εχει βρει την υγεια του με αυτη την πρακτικη αλλα δεν ξερω ακομα τι να πιστεψω...

Ζορίζομαι αρκετά σύμπι μου...

ελπίζω με την ομοιοπαθητική να βρουμε την υγειά μας γιατι καθόλου δε μου αρέσει να πίνει τόσα φάρμακα η Βαλ...θα τη δοκιμάσουμε...μόνο καλά λόγια ακούω...και στην τελική, δε χάνουμε και τίποτα!

μωρέ το θέλει το σχολείο....δε θέλω να της το κόψω...

και να πω την αλήθεια είναι και μια ξεκούραση για μένα....και με τα 2 μόνη μου όλη την ημέρα, τα παίζω...

καλημερα κ απο μενα!

σοφακι περαστικα σας τι να πω...μακαρι να σας βοηθησει η ομοιοπαθητικη!

μαρακι ολοι στο ιδιο λουκι ειμαστε κ εμας ερχονται φουσκωμενοι λογαριασμοι σημερα πληρωσα τον οτε 140:evil:

εμεις καλα ηρθε ο παιδιατρος σημερα 5350 και 61ποντους ο μανος καλα δεν ειναι?

ειδε και την ελλη μας ειπε να τη παμε παιδων για το ποδατρακι κλεισαμε ραντεβου για την πεμπτη στο δερματολογικο.

πολλα φιλια σε ολες και καλες γιορτες!!

Σοφάκι μια χαρα τον βρίσκω το Μάνο!

δεδομένου οτι γεννήθηκε και γυρω στα 2800, αν θυμάμαι καλά ε?

εμένα ο μπεμπίτος τον προηγούμενο μήνα ήταν 5520γρμ και 61,5 ύψος.

ελπίζω να περάσει ανωδυνα το ποδαράκι της Έλλης...

ήθε ο μπαμπάς μου να μας δει και του φορτωθηκε η Βαλ να κοιμηθούν μαζί!

καιρό είχε να πεσει έτσι ξερη για ύπνο....εμάς μόνο ξέρει να μας ζαλίζει με την πολυλογία της τις άλλες μέρες!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...