Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες από Γαλάτσι - Άνω Πατήσια?


Recommended Posts

Γεια σας! Δεν ξέρω βέβαια αν ανήκουμε στο Βορρά, αλλά δεν μπόρεσα να τοποθετήσω την περιοχή μας κάπου αλλού. Υπάρχουν λοιπόν άλλες μανούλες που μένουν από Γαλάτσι μέχρι Άνω Πατήσια?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις

Γεια σας από Περισσό. Είμαστε νέοι στην περιοχή και δεν ξέρουμε και πολλά στέκια. Ψάχνουμε πλατεία με cafe και χώρο να παίζει το παιδάκι μας. Εκτός από τον Αγ. Ανδρέα δεν έχουμε βρει κάτι άλλο. Έχετε καμμία ιδέα ??

Επίσης ψάχνω ομάδα για θεατρικό παιχνίδι στην περιοχή και τα πιό κοντινα που έχω βρει είναι Χαλάνδρι. :confused:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα εγώ μεγαλωσα πατήσια οπότε μπορώ να σε βοηθήσω λίγο αν και εχουν αλλαξει τα πραγματα .....

λοιπόν υπάρχει ο ζωολογικός κήπος στην φιλαδέλφεια που ειναι ωραία ή τελος πάντων ήταν ωραια ...ειχε ζωάκια και μια μεγάλη λίμνη με παπακια και καφετέρια για τους γονεις.και αρκετή απλα για να μπορεί να τρεξει το μικρούλι σου .

και υπηρχε και ο προμπονάς τερμά πατησιων προς περισσο που ήταν πάλι ωραία.

και τελος το άλσος στην βεϊκου . για θεατρικο παιχνίδι δυστυχώς δεν ξερω να σου πω....

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα εγώ μεγαλωσα πατήσια οπότε μπορώ να σε βοηθήσω λίγο αν και εχουν αλλαξει τα πραγματα .....

λοιπόν υπάρχει ο ζωολογικός κήπος στην φιλαδέλφεια που ειναι ωραία ή τελος πάντων ήταν ωραια ...ειχε ζωάκια και μια μεγάλη λίμνη με παπακια και καφετέρια για τους γονεις.και αρκετή απλα για να μπορεί να τρεξει το μικρούλι σου .

και υπηρχε και ο προμπονάς τερμά πατησιων προς περισσο που ήταν πάλι ωραία.

και τελος το άλσος στην βεϊκου . για θεατρικο παιχνίδι δυστυχώς δεν ξερω να σου πω....

Ευχαριστώ για τις ιδέες. Τον προμπονά δεν τον ξέρω, που είναι ακριβώς και τι είναι, πάρκο??

Link to comment
Share on other sites

απο πλατεια αμερικης εγωωωω!!!!το αλσος βεικου ειναι τελειο.για βολτα για καροτσι για ποδηλατοεχει και πισινα και υπεθριο γυμναστηριο.εμεις παμε πολυ συχνα.πολυ ωραια ειναι και στο ατικο αλσος.τερμα γαλατσιου ανεβαινεις στο βουνο.....ενα δασος μεσα στην αθηνα.εχει τα παντα.εχει και κιοσκια που μπορεις να τα νοικιασεις απο το δημο και να κανεις παιδικο παρτυ.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας από Περισσό. Είμαστε νέοι στην περιοχή και δεν ξέρουμε και πολλά στέκια. Ψάχνουμε πλατεία με cafe και χώρο να παίζει το παιδάκι μας. Εκτός από τον Αγ. Ανδρέα δεν έχουμε βρει κάτι άλλο. Έχετε καμμία ιδέα ??

Επίσης ψάχνω ομάδα για θεατρικό παιχνίδι στην περιοχή και τα πιό κοντινα που έχω βρει είναι Χαλάνδρι. :confused:

θεατρικο παιχνιδι εχει διπλα στην εβελπιδων στο πνευματικο κεντρο.νομιζω ειναι πιο κοντα σου απο το χαλανδρι.

 

Link to comment
Share on other sites

απο πλατεια αμερικης εγωωωω!!!!το αλσος βεικου ειναι τελειο.για βολτα για καροτσι για ποδηλατοεχει και πισινα και υπεθριο γυμναστηριο.εμεις παμε πολυ συχνα.πολυ ωραια ειναι και στο ατικο αλσος.τερμα γαλατσιου ανεβαινεις στο βουνο.....ενα δασος μεσα στην αθηνα.εχει τα παντα.εχει και κιοσκια που μπορεις να τα νοικιασεις απο το δημο και να κανεις παιδικο παρτυ.

Στο Αττικό άλσος δεν έχω πάει. Τα Τουρκοβούνια είναι ? Εκτός από βόλτα στο δάσος, τι άλλο έχει? καφέ, κούνιες?

Link to comment
Share on other sites

μια καντινα για καφε (οχι και πολλα πραγματα)και τις πιο ωραιες κουνιες που εχω δει.εχει δρομακια για περματημα τρεξιμο περατζαδα με καροτσια και γυρω γυρω εχει γηπεδα τενις μπασκετ κλπκλπκλπ.τωρα δεν ξερω αν εκει λεγετε τουρκοβουνια.ειναι τερμα γαλατσιου ολο ευθεια επανω και μετα δεξια και ανεβαινεις το βουνο.η εισοδος ειναι απεναντι απο το καφε ζαφιρ η καπως ετσι.


 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Συμφωνώ για το Αττικό Άλσος, ωραίες παιδικές χαρές και για το Άλσος Βεϊκου (όχι τόσο για τα παιχνίδια όσο για τη βόλτα. Επίσης, στη δεξιά μεριά που είναι οι χώροι για τα σπορ είναι πολύ ωραία, πηγαίνουμε τα παιδιά εκεί και τους ανοίγει η όρεξη για αθλήματα).

Στον Προμπονά (τέρμα Πατησίων, Άνω Πατήσια-Αγ. Βαρβάρα, κάτω από τη γέφυρα δεξιά, στο τέρμα της οδού Ανθέων) έχουν φτιάξει πρόσφατα ένα πολύ όμορφο χώρο με μεγάλη παιδική χαρά που ελέγχεις τα παιδικά όπου και αν κάθεσαι, πολύ πράσινο και δεν το πιάνει ο αέρας το χειμώνα. Πολύ όμορφα. Νέα Φιλαδέλφεια, εκτός από τη βόλτα στη λιμνούλα έχει και ωραία δρομάκια στο δασάκι. Λυπάμαι πολύ που δεν μπορώ να αναφέρω το πάρκο Τρίτση στα Ν.Λιόσια γιατί πήγαμε και απογοητεύτηκα πολύ. Δεν το έχουν φροντίσει καθόλου και υπάρχουν δεκάδες επικίνδυνα σημεία για τα παιδιά μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...