Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

να σαι καλα που με περιμενες ΣΑΡΑ(κ μαρα μη σου πω) καληνυχτα..το κλειδι θα το βαλω μεσα στο κλουβι με τα παπαγαλακια ετσι για αλλαγη...

καλη ξεκουραση κοπελιτσα,μπουχαχαχαχα..

επλεινα ποτηρι κ αδειασα τασακι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια....γιατι να δουλευουμε σημερα???δλδ εμεις δεν ειμαστε ανθρωποι του πνευματος????γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

η μικρη χθες αφού κοιμοταν από τις 7, ξυπνησε στις 4 και ηθελε παιχνιδια...με τα πολλά κοιμηθηκε στις 5:30...ευτυχως ανελαβε ο Νυσταλέων από ενα σημειο και μετά (ειχε κοιμηθει μεσημερι) γιατι εγω ειχα παραδωσει....

ερωτηση: στην αρχη που μαθαινουν να τρωνε μεχρι ποιο σημειο τα πιεζουμε....η δικια μου από τη δευτερη μπουκια και μετά γυρναει το κεφαλι της στο πλαϊ...


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααααααααααααααααααα!!!!!

Γελεθλια εχει η wonder? Ο,τι επιθυμεις κοριτσαρα!!!!!!!! (σσ Μα καλα που τα ξερετε ολα σουσουραδες????)

Ο καιρος εδω ολο και καλυτερευει! Λετε να καλοκαιριασε? Η θαλασσα παντως ηταν απιθανη οπως ερχομουν.............. Ναι δουλευουμε σημερις.......... σνιφ σνιφ


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τζια αμα ηταν απο τη δευτερη μπουκια να μη της δινεις αλλο επειδη γυρναει το κεφαλι σωθηκες..... Εγω τη πιεζω και μετα σιγα σιγα ανοιγει μονη της το στομα... και οσο περνανε οι μερες ειναι και καλυτερα.... Αλλα μη περιμενεις να το φαει ολο χωρις να τη πιεσεις.......

Θυμησε μου, νομιζω θηλαζεις? Εγω παντως που θηλαζω τη πιεζω να το φαει ολο γιατι δεν ειναι και βαρυ το γαλατακι μου οποτε δε με νοιαζει... αλλα και δε νομιζω οτι σ'αυτη την ηλικια της φτανει μονο το γαλα μου....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

ιριδακι και εγω την πιεζω λιγάκι....σε νορμαλ πλαισια...το γαλατακι της φτάνει αλλα στη δικη μας περίπτωση πρεπει να φαει και κατι πιο στερεο λογω της ΓΟΠ...βεβαια αυτο το ρυζαλευρο δεν τρωγεται αλλα τι να κανεις...παντως ανυπομονω να ερχεται η ωρα που την ταϊζω

χθες εστρωσα τραπεζι και εφτιαξα την κρεμα της αλλα δεν της την εδωσα...αρχισαμε εμεις να τρωμε...αρχιεσε αυτη να ξερογλύφετε...τοτε της εδωσα...ε κατι παραπάνω εφαγε.....τι να κανεις...;)


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

για τη δικια μου μπεμπα μιλαω ε? δεν της φτανει το γαλατακι οχι απο θεμα ποσοτητας αλλα πως να το πω, το βλεπω το παιδι οτι θελει κρεμες, φρουτα, φαγακι!!!!!!! (ακομα βεβαια η παιδιατρος ειπε οχι φαι, να παει το λιγοτερο λεει 6,5 μηνων για να της δωσουμε χορτοσουπα το μεσημερι) θελει κατι στερεο να της πιαστει που λεμε!!!! καλα, η δικια μου απο την αρχη μολις εβλεπε κουταλι τρελαινοταν, οχι ομως οτι τρωει ολο το μπωλ της χωρις πιεση....

στην αρχη ακομη και το ανοστο το ανθος ορυζης το τρωγε και τωρα το ρυζαλευρο-βανιλια... καλα τα τωρα και αυτο και τα φρουτα τα τρωει ολα!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

me to koytali εχει και η τζουμπρου θεμα....το θελει να το πιασει με τα χερια της...οταν της το δινω αρχιζει και το γλυφει...μαλλον την ανακουφιζει στα ούλα...

ωραια δουλευουμε σημερα....την παιρνουμε από τη σημαια την αργια εμεις...

αληθεια ιριδα εσυ τι ειδους δουλεια κανεις?


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια.

Καλοφώτιστα τα διδυμάκια σας Λιτσάκι και Μαίρη. Να τα καμαρώνετε πάντα. !!!! Περιμένουμε φωτο.

Αγγελική συλληπητήρια για την γιαγιά σας. Και εμείς έχουμε την δικιά μας στο ΚΑΤ πάνω από 3 εβδομάδες. Είναι 99 ετών και έσπασε την λεκάνη της.

Περαστικα στα άρρωστα μπεμπάκια και στις άρρωστες μανούλες.

Εμείς είμαστε στο εξοχικό από την Παρασκευή. Θα γυρίσουμε το απόγευμα. 20 σελίδες και διάβασα. Καλα΄που πήγε ο Μιχάλης δουλειά και μου άφησε το λαπτοπ. Πρέπει να πάω και στο πριβέ γιατί έχω χάσει επεισόδια.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα επεισοδια εχω χασει κι εγω....... δεν αντεχω ομως να διαβασω 20 σελιδες!!!!!!! σορυ κοριτσια....... αποτι λετε προσπαθω να βγαλω ακρη.........

βρε συ τζια μονο εμεις δουλευουμεεεε??????????????????

ξυπνατε ρεεεεεεεεεεεεε


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική συλληπητήρια για την γιαγιά σας. Και εμείς έχουμε την δικιά μας στο ΚΑΤ πάνω από 3 εβδομάδες. Είναι 99 ετών και έσπασε την λεκάνη της.

99???εδω το να τα εκατοστησει δεν ειναι πια ευχη!!!!

βρε συ τζια μονο εμεις δουλευουμεεεε??????????????????

λεμε τωρα....


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...