Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλε, εγω οταν της τον προτεινα δεν ειχα καταληξει σε κατι συγκεκριμενο, ουτε της ειχα πει τί σκεφτομουν! Δε φταιει η κοπελα!! Αλλα μκρη πολη, ολοι πανω κατω στα ιδια θα πεσουμε, δε εχει βαριετέ!! Χιχιχι!!

Δεν ειναι θεμα πολης.ειναι θεμα αν εχεις πει θα κανω κρεμαστες, θεμα βατραχο, στολισμο σαν τον ταδε κ παει κ κανει τα ιδια.τωρα αν εκανε κατι από ενα μαγαζι που ελεγες να κανεις κ εσυ οκ, δεν εγινε κατι.


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ομορφακια, μου μυριζει βρεγμενο γκαζον αφου θα κοιμηθουν εκει τα μεγαλα!!! χιχιχιχι!!!

ετσι λεω..η κιμι καλυτερα να κλεισει κ το παραθυρο στο παιδικο δωματιο..καλου κακου...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

το μπεμπονι δεν εκανε πυρετο σημερα...μονο γκρινια..

η χριστ. δεν ξερω. ηταν πεθερα ολη μερα, κ εκει θα κοιμηθουν αποψε τα μεγαλα.

ναι..αλιμονο, αλλα να μη μας παιρνουν κ τις ιδεες...

ουπς με πετυχε ξωφαλτσα...


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα πολης.ειναι θεμα αν εχεις πει θα κανω κρεμαστες, θεμα βατραχο, στολισμο σαν τον ταδε κ παει κ κανει τα ιδια.τωρα αν εκανε κατι από ενα μαγαζι που ελεγες να κανεις κ εσυ οκ, δεν εγινε κατι.

το δευτερο εγινε! δε πειραζει!!

Αλλα να σας πω τι καταλαβα;; (πες τε με πεζη) οτι τελικα δεν τα προσεχει και πολυ ο κοσμος!!! Μονο η μανα αγχωνεται τελικα και για τον κομο ο,τι και να κανεις, το ιδιο θα του φανει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το δευτερο εγινε! δε πειραζει!!

Αλλα να σας πω τι καταλαβα;; (πες τε με πεζη) οτι τελικα δεν τα προσεχει και πολυ ο κοσμος!!! Μονο η μανα αγχωνεται τελικα και για τον κομο ο,τι και να κανεις, το ιδιο θα του φανει!

α αυτο ισχυει για το μεγαλυτερο μερος των καλεσμενων σου.ειναι κ κατι καργιες ομως που περνανε κοσκινο κ τα βγαζουν μετα βουκινο.

ερχοντουσαν κ μου ελεγαν μπραβο ωραιος στολισμος(για τον γαμο) για ενα πραγμα που εγω πριν παντρευτω νομιζα πως τα βαζει η εκκλησια, κ που τα διαλεξα σε 3' κ ελεγα μα καλα που τα ειδαν;;.


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αν παραμεινει ησυχουλης ο μπεμπης καψτο ολη νυχτα..:tongue::tongue:

αν...γιατι εχει χαλασει διαγωγη τωρα τελευταια...

ΟΜΟΡΦΑΚΙΑ εδω εισαι ακομα???παω μπλακονι τωρα που δε βρεχει..

ναι..εδω ειμαι...πρωτη θα πας για υπνο σημερις.


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΡΗΝΗ δεν ξερω πριν ποσες δεκαετιες το αγοραζες..παντως τωρα αυτο ειναι..σου εβαλα κ λινκ να ανοιξεις τα ματια σου..γιατι εισαι ικανη να δεις τις κορουλες σου να το διαβαζουν κ να τους πεις μπραβο.μπουχαχαχααα αθωα Ειρηνη..

Ευχαριστω βρε Κιμι γιατι πλακα πλακα αλλη ιδεα ειχα εγω για το κοσμοπολιταν...... Μα που ζω εγω τελος των παντων? Με φανταζεσαι βρε? " Αναστασια τι διαβαζεις? " "Πηρα το κοσμο μαμα και θα το δωσω και στη Χριστινα" "Ευγε παιδι μου ευγε" Και η Αναστασια με τη Χριστινα να λενε " Α ρε μανα κουτοχορτο που μασας"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω να δεις πως θα μαι σημερα....

καληνυχτα!!!!

Θα εισαι αλλα μονο για σημερα..... Απο αυριο ξανα η παλια καλη Μαιρουλα.......

καλε, εγω οταν της τον προτεινα δεν ειχα καταληξει σε κατι συγκεκριμενο, ουτε της ειχα πει τί σκεφτομουν! Δε φταιει η κοπελα!! Αλλα μκρη πολη, ολοι πανω κατω στα ιδια θα πεσουμε, δε εχει βαριετέ!! Χιχιχι!!

Και εγω σε μικρη πολη ζω αλλα εχω και κατι φιλες που το μυαλο τους κατεβαζει ιδεες και κανουν καταπληκτικα πραγματα και θα με βοηθησουν..... Ε ? Δεν θα με βοηθησετε ? Και πρωτη απο ολες η Μαιρη...... η χρυσοχερα και η ζωγραφα...... μετα εχω και την Ξανθιωτισσα που εχει λιγο ακριβα γουστα αλλα κατι θα βρει στα μετρα μου..... Και ολες οι υπολοιπες...... το παρεντς να ειναι καλα και οι ιντερνετικες φιλες μου

Link to comment
Share on other sites

OMΟΡΦΑΚΙΑ εγω θα μεινω μεχρι τις 2 για να δωσω στη μπεμπονα μου την αντιβιωση..ειμαι κ μονη σημερα..το στανιο μου...

ΕΙΡΗΝΗ παλι σε εκανα ανθρωπο που εχεις μεινει στην εποχη του χαλκου...

ολες θα βοηθησουμε κ στο τελος θα σας αντιγραψω γιατι θα ειμαι η τελευταια τελικα μπουχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

OMΟΡΦΑΚΙΑ εγω θα μεινω μεχρι τις 2 για να δωσω στη μπεμπονα μου την αντιβιωση..ειμαι κ μονη σημερα..το στανιο μου...

ΕΙΡΗΝΗ παλι σε εκανα ανθρωπο που εχεις μεινει στην εποχη του χαλκου...

ολες θα βοηθησουμε κ στο τελος θα σας αντιγραψω γιατι θα ειμαι η τελευταια τελικα μπουχαχαχαχα

Και πιο πισω μη σε πω ειχα μεινει..... Εσυ ποτε λες να βαφτισεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...