Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και εγω εννοειται...και νομιζα ότι αδικηθηκα γιατι ειρωνικο αυτο που ειχα γραψει για την οικογενεια, δεν ηταν...ισα ισα που εγραφα θετικα....αλλα μετα διαβασα ότι πηρε και η μαρια καρτα επειδη εγραψε ότι μπερδεψε το ονομα, και ηρεμησα χαχα.....

δυο ειναι οι περπτωσεις...ή απλα εστειλε σε ολα τα ονοματα που ενεπλακησαν στην κουβεντα ή απλα τα δυο μελη ειναι και ο αντμινιστριτορ χαχα....

καλημερα σε ολες....οκ...εμενα με επεισε ο αντμ. να μην ξανασχοληθω....οποτε μαρια ακυρος ο λογαριασμος.....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

μαρακι...αν σουπω τι ονειρο ειδα σημερα.....ημουν Αγγλια λεει, στα νειατα μου...και μου κολλαγε ενας ομορφουλης μελαχρινουλης χαχα...με τα πολλα καταλαβα ότι ηταν ο αδερφος σου χαχα (ξερω , δεν ειναι αυτος στο ονειρο αλλα δενε χει σημασια)....τεσπα...φλερτακι η δικια σου...ξυπνησα με πολυ χαρα παντως


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

30αρης το πεθερος σου ?? τζοβενος :)

χαχαχα οχι μαρη κοντα στα 50 +

kalημερα ξυπνησa ...6 kοιμηθηκα παλι, 9 σηκωθηκα.... παλι καλα! κ ευχαριστω να λεω ....μου στειλαν προειδοποιηση για ειρωνικο τροπο γραφης...???????>>>>...????????????>.....?????
αντε ρε εγω σας περασα!!! 2 στο συνολο!!!
με γεια μας............

το ξαναλέω! 2

Link to comment
Share on other sites

μαρακι...αν σουπω τι ονειρο ειδα σημερα.....ημουν Αγγλια λεει, στα νειατα μου...και μου κολλαγε ενας ομορφουλης μελαχρινουλης χαχα...με τα πολλα καταλαβα ότι ηταν ο αδερφος σου χαχα (ξερω , δεν ειναι αυτος στο ονειρο αλλα δενε χει σημασια)....τεσπα...φλερτακι η δικια σου...ξυπνησα με πολυ χαρα παντως

χαχαχχαειδες ρε παιδι μου κι ενα ονειρο σου φτιαχνει το κεφι ...το χω παθει κι εγω!!:cool::cool:


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

ασε εγω με τον @λο αναποδα σηκωθηκα, μου εφτιαξαν κ οι ειδοποιησεις τη μερα, στο καπάκι με επιασαν τα νευρα με τον Χρηστο... ειναι που όλο κ καπου θα πηγαιναμε, ο κουμπαρος απο χθες μας περιμενει στην Παργα κ για να ξεσηκωθει να πει τι θα κανουμε επρεπε να πάει σχεδον μεσημερι κ να με δει με μουτρα! εγω φταιω που δεν πήγα στο χωριο να τον αφησω μονο του! :mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμπαινε κατερινα....χωσε...εγω παλι 3 ωρες κοιμηθηκα...και σηκωθηκα λες και κοιμηθηκα 12 ωρο ??!!!!!!!!!!! εμενα οι καρτες μου φτιαξαν το κεφι.....πολυ γελοιο το βρηκα......στην αρχη λιγο ψιλοτσατιστηκα αλλα μου φυγε κατευθειαν!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

α καλα κατερινακι εσυ εισαι....πολυ κακο κοριτσι...φτου σου!

καλημερα δεν ειπα!

σας πήρα ιαπό τα μουτρα!

καλα αντε το ενα μηνυμα ηταν αυτο που εκανα οτι σφουγγαρησα κ ειπα οτι ξεχασες μια σακουλα, αντε αυτο ήταν ειρωνικό το δεχομαι κ στην τελικη καλα εκαναν κ εστειλαν ειδοποιηση, το αλλο που ελεγα στη Μαρινα να μη φυγει??? κ όσο αρχισαμε να ανοιγομαστε πάλι με το σις κ με το σας θα είμαστε?

Link to comment
Share on other sites

εμπαινε κατερινα....χωσε...εγω παλι 3 ωρες κοιμηθηκα...και σηκωθηκα λες και κοιμηθηκα 12 ωρο ??!!!!!!!!!!! εμενα οι καρτες μου φτιαξαν το κεφι.....πολυ γελοιο το βρηκα......στην αρχη λιγο ψιλοτσατιστηκα αλλα μου φυγε κατευθειαν!

και να σου πω την αλήθεια αυτο για την σακούλα το εγραψα σαν αστειο για να αναφερω την φωτο του μπουκη που εχεις στο μπάνιο :mrgreen: οχι για να ειρωνευτω!

Link to comment
Share on other sites

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=S3WXzkCwPh0&hl=el_GR&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=S3WXzkCwPh0&hl=el_GR&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>



πολυ το χορεψα αυτο χτες.....καλα εχω εξελιχθει σε πολυ σκυλου...εγω δεν ημουν ετσι σας τ ορκιζομαι!!!!!!!!!!!!!1:cool:

eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ειπα για ποιο λογο....ό,τι εγραψα παραπανω....ή το ενα ή το αλλο. Εμενα δε με νοιαζει ποσως....εχω τη συνειδηση μου για 'μπαμπουλα' και το μυαλο μου για 'συνεργο'....κατα τα αλλα...'σπιτι' τους ειναι εδω ό,τι θελουν κανουν...πφφφφφ.....

μαρακι μαρη εμενα με εχουν σωσει τα ονειρα...για να μη σαλταρω.....κατερινακι...υπμονη και για το μεγαλο σου αγορι χαχα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...