Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι, ναι δεν μπορεί όλο και κάποια μανούλα θα μας διαβάζει....

Τελικά πές μου πότε γέννησες; Εγώ 22 Δεκεμβρίου με πρόκληση. Ξεκινήσαμε για φυσιολογικό τοκετό, με είχαν με 8 ώρες πόνων και τελικά επειδή είχα μηδέν διαστολή έκανα καισαρική. Και δεν ήθελα καθόλου.......


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α, επίσης αν είσαι χριστουγεννιόπληκτη (όπως εγώ και πολλές άλλες κοπέλες) στην ενότητα ''Ελεύθερος χρόνος και δραστηριότητες'' θα δείς τα ''Χριστούγεννα 2010''. Εκεί θα βρείς πολλές ιδέες για την ωραιότερη γιορτή του χρόνου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η δικιά μου έχει 4 δόντια, είναι σαν κουνελάκι :P και μάλλον τώρα ετοιμαζόμαστε για το 5ο. Ξεκίνησε να τα βγάζει τον Αύγουστο, έβγαλε τα 2 κάτω και τον Σεπτέμβρη τα 2 πάνω. Περιττό να σου πώ ότι είχαμε μέρες να κοιμηθούμε από τα κλάματα.......

Πρέπει να πέρασες πολύ δύσκολα με την παλινδρόμηση. Έχω ακούσει πώς πρέπει να έχεις τα μάτια σου δεκατέσσερα!!!!!!!!!!! Αλλεργία στο γάλα γιατί είχε; Θήλασε και την ενοχλούσαν αυτά που έτρωγες; Εγώ την θήλασα για 8 μήνες αλλά δεν την ενοχλούσε τίποτα. Απλά είχαμε ένα θέμα με τον ύπνο. 'Εκανα 9 μήνες περίπου να κοιμηθώ ολόκληρο βράδυ και μη σου πώς και ακόμα ξυπνάω 1-2 φορές τη νύχτα για διάφορους λόγους.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Mvarela τί κάνεις; Είσαι καλά; Εγώ έχω το κοριτσάκι μου άρρωστο με μπούκωμα στη μυτούλα της.

Επίσης να σου πώ ότι βγάλαμε το 5ο δοντάκι μας και ετοιμαζόμαστε για το 6ο.

Η κορούλα σου τί κάνει;


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mvarela τί κάνεις; Είσαι καλά; Εγώ έχω το κοριτσάκι μου άρρωστο με μπούκωμα στη μυτούλα της.

Επίσης να σου πώ ότι βγάλαμε το 5ο δοντάκι μας και ετοιμαζόμαστε για το 6ο.

Η κορούλα σου τί κάνει;

Περαστικα σας!Εμεις εχουμε βγαλει τα 2 κατω δοντακια και οδευουμε προς το τριτο.Καλα ειμαστε λιγακι γκρινιαρες!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Mvarela τί κάνεις; Είσαι καλά; Χάθηκα.... δυστυχώς είχαμε κάποια απρόοπτα, μπήκε η πεθερά μου στο νοσοκομείο (ευτυχώς τώρα είναι καλά και αναρρώνει) και μετά από μερικές μέρες πέθανε και ένα πολύ στενό συγγενικό πρόσωπο.... άστα όλο ατυχίες!!!!!!!

Τί κάνει το μωράκι σου; Χρόνισε; Εμένα η δικιά μου είναι μια χαρά, όλη μέρα την κρατάω από τα χεράκια για να περπατάει, άστα με έχει πιάσει η μέση μου.....

Αυτά εν ολίγοις. Φιλάκια.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Mvarela τί κάνεις; Είσαι καλά; Χάθηκα.... δυστυχώς είχαμε κάποια απρόοπτα, μπήκε η πεθερά μου στο νοσοκομείο (ευτυχώς τώρα είναι καλά και αναρρώνει) και μετά από μερικές μέρες πέθανε και ένα πολύ στενό συγγενικό πρόσωπο.... άστα όλο ατυχίες!!!!!!!

Τί κάνει το μωράκι σου; Χρόνισε; Εμένα η δικιά μου είναι μια χαρά, όλη μέρα την κρατάω από τα χεράκια για να περπατάει, άστα με έχει πιάσει η μέση μου.....

Αυτά εν ολίγοις. Φιλάκια.

Νατασουλα καλα ειμαστε, χρονισαμε στις 2/12 και σβησαμε κερακι!Εγω το εσβησα αλλα λεμε τωρα...Λυπαμαι για τα ασχημα νεα!Εμεις ακομα μπουσουλαμε και κρατιομαστε απο οπου βρουμε και σηκωνομαστε αλλα δε πολυθελει να την κραταμε να περπαταει!ολη μερα την κυνηγαω που ειναι στα πατωματα και πιανει τα παντα!Ασε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...