Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε? τα μωράκια? έπεσε η κίνηση πάλι στο καφέ.. εμείς είμαστε καλά, περπατάμε εδώ κ μια εβδομάδα και καταλαβαίνετε ότι είμαστε στο τρέξιμο συνεχώς! (αυτό είναι καλό βέβαια γιατί εν όψει καλοκαιριού ήθελα να ξεινήσω μια μικρή διαιτούλα :oops: )... θα περιμένω νέα σας! φιλιάαααα!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, είσαστε καλά; Εμείς μια χαρά.

Μαράκι μπράβο σας :P!!!!!!!! Άντε τώρα και καλά τρεξίματα. Έχασα και εγώ ακόμα ένα κιλό χωρίς να κάνω δίαιτα μόνο και μόνο από το τρέξιμο...... οπότε μη στενοχωριέσαι θα τα χάσεις όλα :-P. Ειδικά τώρα που θα έρθει (πιστεύω κάποια στιγμή) και το καλοκαιράκι, σίγουρα θα αδυνατίσεις.

Νίνα είσαι καλά; Μην ανησυχείς και εγώ τρέχω γενικότερα αλλά βρίσκω που και που λίγο χρόνο να μπω στο φόρουμ και στο blog. Α, δεν σας είπα, άλλαξα το image του blog-οσπιτιού μου, το έκανα πιο ωραίο. Ρίξτε καμιά ματιά να μου πείτε τη γνώμη σας.

Φιλάκια.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες τι μου κανετε??χαθηκα αλλα δεν προλααινω ουτε τυαλετα να παω...Η Ιωαννα βγαζει δοντια και κλαιει συνεχεια ολη μερα και ολη νυχτα εγω τρεχω με την δουλεια απο το πρωι ως το απογευμα και το βραδυ ''χυνομαι''στον καναπε.....Πηγαμε και ακουσαμε καρδουλα και τελικα ειναι 2τα μωρακια μου....


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγγελική χαίρομαι πάρα πολύ για τα μωράκια σου :P:p:p:p:p!!!!!!!!!! Πρόσεξε όμως, πρέπει να ξεκουράζεσαι. Το ξέρω πώς είναι δύσκολο αλλά προσπάθησέ το όσο μπορείς. Πολλά φιλιά :P.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε???εγω κρεβατωθηκα απο χτες επαθα μια μικρη αποκοληση και ειμαι με χαπια...δεν ειναι κατι το ανησυχιτικο αλλα ο γιατρος φοβαται και μου ειπε να προσεχω πολυ γιατι ειναι μικρη η βδομαδα ακομα.....ελπιζω να ειστε ολες καλα φιλια.....


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μου καλημέρα. Πρόσεχε πάρα πολύ, μην κουράζεσαι και όλα θα πάνε καλά. Είχα πάθει και εγώ αποκόλληση όταν ήμουν περίπου στην δική σου εβδομάδα και ξάπλωσα για ένα μήνα περίπου. Μάλλον τα utrogestan πρέπει να πίνεις, αν δεν κάνω λάθος. Εγώ αυτά έπινα τουλάχιστον. Μην ανησυχείς, θα περάσει σύντομα. Από αδιαθεσία, ζαλάδες και τέτοια πώς είσαι;

Οι άλλες κοπέλες τί κάνετε; Σμαρώ, Μαράκι, Νίνα είστε καλά;

Πολλά φιλιά.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου,σημερα ειμαι καλυτερα δενε χω και πολυ αιμα,ειναι πιο πολυ ροζ...βεβαια παιρνω χαπακια και ειμαι ταβλα μονο για τουαλετα σηκωνομαι...ευτυχως εχω μια κυρια που ειναι με την μικρη τα πρωινα οταν δουλευα και την κρατησα και τωρα και με βοηθαει(κανει και δουλειες ευτυχως)και τα απογευματα ερχετε η μαμα μου...εσεις τι κανετΕ???


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!!!!!!! Μάλλον οι δυο μας θα μιλάμε προς το παρόν από ότι φαίνεται. Οι άλλες κοπέλες μπαίνουν πιο αραιά.

Εμείς καλά είμαστε, η μικρούλα μου έχει λίγο μπούκωμα στη μυτούλα της αλλά όχι τίποτα σοβαρό.

Εγώ πάλι ετοιμάζομαι για το Πάσχα. Έχω ήδη αρχίσει τις κατασκευές μου..... Άν έχεις χρόνο, μπες στο blog να ρίξεις μια ματιά στην ενότητα ΠΑΣΧΑ. Προς το παρόν έχω αναρτήσει μόνο το χάρτινο σπιτάκι με τα σοκολατένια αυγουλάκια αλλά τις προσεχείς μέρες θα βάλω και άλλα που ετοιμάζω.

Φιλάκια πολλά.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε????Εγω ειμαι πολυ καλα ευτυχως ολα ενταξει με την αποκοληση αλλα ειμαι στο κρεβατι και σηκωνομαι σιγα-σιγα παω μεχρι τον καναπε του σαλονιου η του κηπου...:-P:razz:Η Ιωαννα εχει γινει αγριμακι ολη μερα χοροπηδαει και σπαει οτι βρει εχουμε μεινει χωρις παιχνιδια,τα εσπασε ολα...:lol::lol:Επισης βρε κοριτσια εχω πολλες καουρες νωρις δεν ειναι ακομα?


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αγγελική μου. Χαίρομαι που είσαι καλύτερα :P!!!!!!

Μην ανησυχείς και η δική μου η κορούλα έχει γίνει αντάρτισσα..... μάλλον είναι της ηλικίας όλη αυτή ζωηράδα!!!!!!!

Για τις καούρες τώρα..... και εμένα νωρίς μου φαίνεται. Εγώ είχα μετά τον 5ο μήνα ως το τέλος αλλά αρκετά έντονες!!!!!!! Στην αρχή είχα πολλές αναγούλες..... ίσως όμως να ισχύουν άλλα στις δίδυμες κυήσεις. Αλήθεια πόσων εβδομάδων είσαι; Και πότε έχεις ΠΗΤ; Φύλλο είδατε; Πολλές ερωτήσεις, ε;

Πολλά φιλιά.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα! χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες! να χαιρόμαστε και να μας χαίρονται τα παιδάκια μας, με το καλό στις εγκυούλες μας κ σε όσες προσπαθούν σύντομα με ένα σποράκι στην κοιλίτσα!!!!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Που ειστε βρε κοριτσια ολες??ΤΕλευταιο μηνυμα τον μαιο?Εγω ειμαι καλα,η μικρη μου καλα,τα μωρακια μου καλα τελικα περιμενουμε αγορακια,ολη η εγκυμοσυνη παει πολυ καλα,εγω δουλευω και θα δουλευω μεχρι τον 7σιγουρα..Ευχομαι να ειστε ολες καλα..


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...