Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα. Τώρα μπόρεσα να μπώ για λίγο. Λοιπόν η διεύθυνση του blog μου είναι www.neverland-natasa.blogspot.com. Ελπίζω να είστε επιεικείς μαζί μου μιας και τώρα το ξεκίνησα και έχει ελλείψεις ακόμα. Περιμένω τα σχόλιά σας......

Κατά τα άλλα, απόψε κοιμηθήκαμε κάπως καλύτερα. Βέβαια εκείνα τα παϊδάκια μου κάθισαν στο στομάχι όλη νύχτα αλλά τα ευχαριστήθηκα. Σε αντίθεση με μέσα Νίνα την χάλασα την δίαιτα και εκτός ότι έφαγα αρκετά, χτύπησα και ένα κομμάτι γαλακτομπούρεκο μετά και ολοκληρώθηκε το έργο.........

Μαράκι βγήκες; Μπράβο κοπέλα μου. Ποτάκι; Τί είναι αυτό; Τρώγεται; Εμείς έχουμε να βγούμε για ποτό από..... σίγουρα πριν μείνω έγκυος..... :roll::-(.

Αυτά τα νέα μου. Τα λέμε αργότερα.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κορίτσια μου! τι κάνετε??? εγώ έχω ξεκινήσει μια ερασία για τη σχολή και όσο κατεβάζω το πρόγραμμα απτο ίντερνετ είπα να μπω να ανταλλαξουμε νέα! Νατασούλα καλή αρχή με το blog το βράδακι θα μπω με την ησυχία μου να χαζέψω που θακοιμάται ο μικρός κ θα σου γράψω εντυπώσεις! όσο για το ποτάκι που λες.. εγώ ευτυχώς έχω από πάνω τους γονείς μου κ έτσι δεν στερούμαι πλέον εξόδους καθώς ο μικρός τα βράδια δεν ξυπνάει πια ( αλλά έχουμε εγερτήριο 6 το πρωί... ) και τον αφήνω άνετα γιατί ξέρω οτι δεν θα τους ταλαιπωρήσει! κατά τα άλλα σήμερα λέω να μαγειρέψω αρνάκι με πατάτες στο φούρνο.. κ αν προλάβω θα βγω για ψώνια! θα τα πούμε το βράδυ πάλι!! φιλιά!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια μου! τι κάνετε??? εγώ έχω ξεκινήσει μια ερασία για τη σχολή και όσο κατεβάζω το πρόγραμμα απτο ίντερνετ είπα να μπω να ανταλλαξουμε νέα! Νατασούλα καλή αρχή με το blog το βράδακι θα μπω με την ησυχία μου να χαζέψω που θακοιμάται ο μικρός κ θα σου γράψω εντυπώσεις! όσο για το ποτάκι που λες.. εγώ ευτυχώς έχω από πάνω τους γονείς μου κ έτσι δεν στερούμαι πλέον εξόδους καθώς ο μικρός τα βράδια δεν ξυπνάει πια ( αλλά έχουμε εγερτήριο 6 το πρωί... ) και τον αφήνω άνετα γιατί ξέρω οτι δεν θα τους ταλαιπωρήσει! κατά τα άλλα σήμερα λέω να μαγειρέψω αρνάκι με πατάτες στο φούρνο.. κ αν προλάβω θα βγω για ψώνια! θα τα πούμε το βράδυ πάλι!! φιλιά!

Καλημέρα. Μαράκι σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου :P. Το blog σιγά - σιγά θα το εμπλουτίζω με ότι φτιάχνω από μαγειρική, ραπτική και διάφορες κατασκευές. Ελπίζω να σου αρέσει..... δίνει την εμφάνιση παραμυθιού......

Είσαι πολύ τυχερή που έχεις τους γονείς σου κοντά (τί κοντά από πάνω δηλαδή) και μπορείς να βγαίνεις. Και εγώ σχετικά κοντά τους έχω αλλά δεν έρχονται και πολύ τακτικά και έτσι οι έξοδοί μας περιορίζονται αρκετά. Δεν με πειράζει όμως, το παιδάκι μου να είναι καλά και όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα :P.

Αγγελική είσαι καλά; Πώς πάς με την εγκυμοσύνη;

Σήμερα φτιάχνω ψαρόσουπα. Το απογευματάκι θα αναρτήσω την συνταγή στο blog. Αυτά φιλάκια πολλά.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα,τι κανετε???εγω ειμαι καλυτερα απο ζαλαδες αλλα τρεχω με την δουλεια την μικρη το σπιτι και δεν προλαβαινω τιποτα πια.....Με εχει πιασει και η μεση μου ειναι και ο καιρος καρα χειμωνιατικος και δεν μπορω να παω ουτε μια βολτα με την μικρη μου....Εμεις την τσικνοπεμπτη πηγαμε στην παρνηθα και το τσικνισαμε με πα'ι'δακια!!!!!!!Εκανα και την 3χοριακη και ολα καλα στις 10/3 παμε στον γιατρο....αυτα τα νεα μου!νατασα πολυ ωραιο το μπλογκ....φιλια σε ολες


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Τώρα μπόρεσα να μπώ για λίγο. Λοιπόν η διεύθυνση του blog μου είναι www.neverland-natasa.blogspot.com. Ελπίζω να είστε επιεικείς μαζί μου μιας και τώρα το ξεκίνησα και έχει ελλείψεις ακόμα. Περιμένω τα σχόλιά σας......

Κατά τα άλλα, απόψε κοιμηθήκαμε κάπως καλύτερα. Βέβαια εκείνα τα παϊδάκια μου κάθισαν στο στομάχι όλη νύχτα αλλά τα ευχαριστήθηκα. Σε αντίθεση με μέσα Νίνα την χάλασα την δίαιτα και εκτός ότι έφαγα αρκετά, χτύπησα και ένα κομμάτι γαλακτομπούρεκο μετά και ολοκληρώθηκε το έργο.........

Μαράκι βγήκες; Μπράβο κοπέλα μου. Ποτάκι; Τί είναι αυτό; Τρώγεται; Εμείς έχουμε να βγούμε για ποτό από..... σίγουρα πριν μείνω έγκυος..... :roll::-(.

Αυτά τα νέα μου. Τα λέμε αργότερα.

καλημερα κοριτσια τι κανετε? Νατασσα θα μπω στo blog σου σήμερα κιολας και θα σου πω εντυπώσεις...αχ κοριτσια και εμένα με έχει πιασει κάπως κατάθλιψη γιατί θελω να παω για ένα ποτο και δεν μπορω λόγω των παιδιών εχθες για να βγουμε με τον άντρα μου αφήσαμε την κόρη μου στην πεθερά μου και βγηκαμε μαζί με το μωρό στην γειτονια της πεθεράς μου για καφέ, που να πας για ποτό με το μωρό....σπανια να βγούμε μόνοι μας εγω και ο άντρας μου δεν μπορούν τα πεθερικά μου να κρατήσουν και τα δυο παιδιά για ένα βραδυ γιατί ο πεθερός μου έκανε μια επέμβαση τώρα τελευταία, βεβαια να μην είμαι αχαριστη πριν ένα μήνα έιχαμε παει μυρωνα στρατή και ονιραμα στο γκαζι τέλεια ήταν . σήμερα θα πάμε στο καρναβάλι στο μοσχατο ,ο μικρός θα ντυθεί πριγκηπας και ή μικρή ωραια κοιμωμένη το άλλο σαββατο θα πάω στο χωριό μου και έχω πάρει και ρεπό την τρίτη σουπερ!!!!! ελπιζω να κκρατήσει η μαμα μου τα παιδιά να πάμε για ένα ποτό εκεί φιλια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα μανούλες!! τι κάνετε? κρύο σήμερα.. κρίμα κ ήθελα να πάω τον μικρούλη βόλτα τώρα που δεν έχω πίεση απτα διαβάσματα!

Νατασούλα συγχαρητήρια για το blog! Περιττό να σου πω οτι μου αρέσουν παρα πολύ νεραιδες-ξωτικά οπότε με ''κέρδισες'' απτην πρώτη στιγμή! κ οι συνταγές σου σούπερ, με επεισες για την λαχταριστή ψαρόσουπα κ να φανταστείς με δυσκολία τρωω το ψαρι-σίγουρα θα τη δοκιμάσω...


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, είσαστε καλά; Εμείς καλά αλλά κρυώνουμε πολύ...... Είχαμε πάει το πρωί στην εκκλησία και μετά για έναν καφέ και κάνει πραγματικά πολύ κρύο.

Αγγελική πολύ χαίρομαι που πάνε όλα καλά :P. Η κούραση είναι μέσα στο πρόγραμμα, μόνο υπομονή μπορείς να κάνεις. Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το blog.

Νίνα ποιο είναι το χωριό σου; Εμείς δυστυχώς δεν μπορούμε να έχουμε τέτοιες εξορμήσεις γιατί ο αντρούλης μου δουλεύει ατελείωτες ώρες και δεν μας μένει καθόλου χρόνος. Μόνο το καλοκαίρι πηγαίνουμε στο χωριό τον Δεκαπενταύγουστο και εκείνο για 2 μέρες....... και καμιά εβδομάδα διακοπές.....

Σε καμιά ώρα εδώ στην περιοχή μας θα παρελάσουν καρνάβαλοι αλλά κάνει τόσο κρύο που δεν θα την πάω την μικρούλα μου, φοβάμαι μη μου κρυώσει..... και εγώ της έχω πάρει στολή ωραία κοιμωμένη..... ελπίζω την άλλη Κυριακή να έχει καλύτερο καιρό να την πάω στην μεγάλη παρέλαση.

Περιμένω τα σχόλιά σας και στο blog αν θέλετε. Φιλάκια πολλά σε όλες :P.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μανούλες!! τι κάνετε? κρύο σήμερα.. κρίμα κ ήθελα να πάω τον μικρούλη βόλτα τώρα που δεν έχω πίεση απτα διαβάσματα!

Νατασούλα συγχαρητήρια για το blog! Περιττό να σου πω οτι μου αρέσουν παρα πολύ νεραιδες-ξωτικά οπότε με ''κέρδισες'' απτην πρώτη στιγμή! κ οι συνταγές σου σούπερ, με επεισες για την λαχταριστή ψαρόσουπα κ να φανταστείς με δυσκολία τρωω το ψαρι-σίγουρα θα τη δοκιμάσω...

Μαράκι μου σ' ευχαριστώ πολύ :P. Και εμένα μου αρέσει τρελά ότι έχει να κάνει με νεράιδες, γι' αυτό κιόλας ο σχεδιασμός έγινε με βάση το συγκεκριμένο παραμύθι.

Χαίρομαι που σου άρεσε η ψαρόσουπα, δεν μπορείς να φανταστείς πόσο εύκολη είναι!!!!!!

Σήμερα ανάρτησα ένα γλυκό παραμυθάκι που συνήθως διαβάζω στην κορούλα μου λίγο προτού να κοιμηθεί. Ελπίζω να σας αρέσει. Στην πορεία θα σας βάζω και άλλα.....

Ευχαριστώ και πάλι!!!!!


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, είσαστε καλά; Εμείς καλά αλλά κρυώνουμε πολύ...... Είχαμε πάει το πρωί στην εκκλησία και μετά για έναν καφέ και κάνει πραγματικά πολύ κρύο.

Αγγελική πολύ χαίρομαι που πάνε όλα καλά :P. Η κούραση είναι μέσα στο πρόγραμμα, μόνο υπομονή μπορείς να κάνεις. Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το blog.

Νίνα ποιο είναι το χωριό σου; Εμείς δυστυχώς δεν μπορούμε να έχουμε τέτοιες εξορμήσεις γιατί ο αντρούλης μου δουλεύει ατελείωτες ώρες και δεν μας μένει καθόλου χρόνος. Μόνο το καλοκαίρι πηγαίνουμε στο χωριό τον Δεκαπενταύγουστο και εκείνο για 2 μέρες....... και καμιά εβδομάδα διακοπές.....

Σε καμιά ώρα εδώ στην περιοχή μας θα παρελάσουν καρνάβαλοι αλλά κάνει τόσο κρύο που δεν θα την πάω την μικρούλα μου, φοβάμαι μη μου κρυώσει..... και εγώ της έχω πάρει στολή ωραία κοιμωμένη..... ελπίζω την άλλη Κυριακή να έχει καλύτερο καιρό να την πάω στην μεγάλη παρέλαση.

Περιμένω τα σχόλιά σας και στο blog αν θέλετε. Φιλάκια πολλά σε όλες :P.

καλημερα ευτυχως εμεις κανουμε συχνα εξορμησεις ειμαι πολυ γυριστρω....χιχιχιχιχιχι ο άντρας μου δουλευει δευτερα με παρασκευη και σχολαει στις 400 οποτε είναι καποιο τριήμερο πάντα φευγουμε, είμαι από την Βορεια ευβοια σε ένα χωριό κοντά στην Αιδηψο αλλες φορες παμε απο τον αιγιαννη τον ρωσσο αλλες φορες απο το φερυμπωτ φιλια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Νίνα και εμένα μου αρέσουν πολύ οι βόλτες και τα ταξίδια αλλά με την δουλειά του άντρα μου δεν μπορούμε να πάμε πουθενά. Δουλεύει από τις 6.30 το πρωί ως τις 9.00 το βράδυ..... ατελείωτες ώρες!!!!!!!! Μόνο την Κυριακή ξεκουράζεται λίγο αλλά και εκείνο μισή μέρα, θα δουλεύει δηλαδή ή πρωί ή απόγευμα. Να σου πώ όμως το έχω αποδεχτεί κατά κάποιο τρόπο και δεν παραπονιέμαι ιδιαίτερα. Λέω καλύτερα να έχουμε την υγεία μας και όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα :P.

Κατά τα άλλα είμαστε καλά, σήμερα μαγειρεύω καλαμαράκια με ρύζι. Έχω και ένα σωρό δουλειές και τρέχω από το πρωί..... αυτά θα τα πούμε και αργότερα.

Φιλάκια.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα. Που είστε; Που χαθήκατε; Εμείς είμαστε καλά, μέσα στο σπίτι γιατί σήμερα εκτός από το κρύο βρέχει κιόλας.... Άντε να φτιάξει λίγο ο καιρός να βγούμε έξω. Ρίξτε και μια ματιά στο blog, έφτιαξα κάτι πινακάκια για το δωμάτιο της κορούλας μου.

Φιλάκια σε όλες.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα. Που είστε; Που χαθήκατε; Εμείς είμαστε καλά, μέσα στο σπίτι γιατί σήμερα εκτός από το κρύο βρέχει κιόλας.... Άντε να φτιάξει λίγο ο καιρός να βγούμε έξω. Ρίξτε και μια ματιά στο blog, έφτιαξα κάτι πινακάκια για το δωμάτιο της κορούλας μου.

Φιλάκια σε όλες.

καλημερα πολυ ωραια τα πινακακια και ολα οσα γραφεις για το χαμομηλι γενικως όλο το blog μου αρεσει , ευτυχως σήμερα δεν βρεχει και θα παω για ψωνια με το μωρό και για κάτι δουλειες που έχω μετα θα παω στην δουλεια είμαι απογευμα φιλια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια, τί κάνετε; Εμείς καλά είμαστε, λίγο κλεισμένες στο σπίτι αλλά κατά τα άλλα καλά :P. Αύριο έχει πάρτυ μασκέ σε ένα club εδώ στην πόλη μας και καλώς εχόντων των πραγμάτων λέμε να πάμε (εκτός απροόπτου), θα ντυθούμε κιόλας ζουλού. Έχουμε προμηθευτεί περούκες, φούστες από χόρτο, χρώματα για να βαφτούμε...... Να δούμε τί αποτέλεσμα θα βγεί. Εσείς τί θα κάνετε;

Νίνα σ΄ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το blog.

Τα υπόλοιπα κορίτσια που είστε; Μαράκι, Σμαρώ, Αγγελική; Είστε καλά;

Το απόγευμα θα αναρτήσω μια πολύ καλή συνταγή μαγειρικής, ρίξτε μια ματιά.....


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...