Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια. Τί κάνετε; Εμείς καλά είμαστε. Δεν μπήκα χθες καθόλου γιατί είχα πάει στην αγορά το πρωί για shoppong therapy ;) (πήγα στο hondo για καλλυντικά και μετά αγόρασα και μια μπλούζα από τα toi & moi) και μετά στο κομμωτήριο για βαφή και κούρεμα (άλλαξα λίγο το στυλ των μαλλιών μου). Και το απογευματάκι πήγαμε στο Jumbo και πήραμε μια αποκριάτικη στολή της κορούλας μου (ωραία κοιμωμένη) :P. Της πηγαίνει πολύ!!!!!!!!!!!!!!

Νίνα ελπίζω να τα πηγαίνει καλύτερα το αγοράκι σου με την δυσκοιλιότητα γιατί τώρα έπιασε εμένα!!!!!!!!!!!!! Άλλο πράγμα, τί φρούτα τρώω, τί γιαούρτια με φρούτα, τί μπρόκολα - κουνουπίδια, τίποτα. Μάλλον επειδή άρχισα δίαιτα και άλλαξα το μενού, έγινε πιο στεγνό (κοτόπουλα-γαλοπούλα-ψάρια όλα ψητά χωρίς λάδια). Άχ πρέπει να το ρυθμίσω γιατί πονάει το έντερό μου ώρες-ώρες :(.

αν θες την γνωμη μου πρεπει να τρως τα παντα με μετρο ,το λαδι κανει καλο στον οργανισμό δεν είναι καλη η στέρηση, αχ και εγω την κορη μου ωραια κοιμωμενη θα την ντυσω , αχ δεν θελω να κλαιγομαι αλλα σε ζηλευω εγω δεν εχω καποια φιλη που να μενει κοντα μου και να τα λεμε ολες είναι μακρια με την καλη εννια καταλαβαινεις τι λεω φιλια πολλα

Αυτά. Απόψε περιμένω να έρθει μια φίλη μου για καφέ και μπόλικο κους-κους :D. Φιλάκια τα λέμε αύριο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Νίνα. Ελπίζω να πέρασες καλά :P. Εμείς εδώ μέσα................. Δεν κοιμήθηκα σήμερα το μεσημέρι γιατί μου έφερε ο άντρας μου έναν καινούργιο εκτυπωτή (χάλασε ο προηγούμενος που είχα) και τον εγκατέστησα. Και η μικρούλα μου όμως λυσσάει, έχω πάει ίσα με 5 φορές να την κοιμίσω μέσα σε διάστημα 1.5 ώρας. Άχ, πάλι καλά που δεν ξάπλωσα.......

Για το θέμα της δίαιτας που μας καίει........ Πρέπει να τα χάσω αυτά τα κιλά οπωσδήποτε γιατί όταν βάζω, τα βάζω επι το πλείστον στην περιφέρεια μιας και εκεί είναι το πρόβλημά μου. Το υπόλοιπο σώμα μου είναι νορμάλ αλλά έχω το γνωστό σώμα αχλάδι (:mrgreen::mrgreen::mrgreen:) που μου χαλάει όλο το image. Μόνο όταν έρχομαι στα ίσα μου, εξαφανίζονται τα ψωμάκια και η περιφέρεια. Και μετά την εγκυμοσύνη μου έμεινε αμανάτι και η κυταρρίτιδα..... πόσο την μισώ δεν μπορώ να σας πώ. Κάνω δίαιτα και γυμναστική αλλά εκείνη είναι προς το παρόν εκεί...... Πήρα τώρα και μια κρέμα της Lancome και την βάζω να δούμε τί θα κάνει.....


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νίνα. Ελπίζω να πέρασες καλά :P. Εμείς εδώ μέσα................. Δεν κοιμήθηκα σήμερα το μεσημέρι γιατί μου έφερε ο άντρας μου έναν καινούργιο εκτυπωτή (χάλασε ο προηγούμενος που είχα) και τον εγκατέστησα. Και η μικρούλα μου όμως λυσσάει, έχω πάει ίσα με 5 φορές να την κοιμίσω μέσα σε διάστημα 1.5 ώρας. Άχ, πάλι καλά που δεν ξάπλωσα.......

Για το θέμα της δίαιτας που μας καίει........ Πρέπει να τα χάσω αυτά τα κιλά οπωσδήποτε γιατί όταν βάζω, τα βάζω επι το πλείστον στην περιφέρεια μιας και εκεί είναι το πρόβλημά μου. Το υπόλοιπο σώμα μου είναι νορμάλ αλλά έχω το γνωστό σώμα αχλάδι (:mrgreen::mrgreen::mrgreen:) που μου χαλάει όλο το image. Μόνο όταν έρχομαι στα ίσα μου, εξαφανίζονται τα ψωμάκια και η περιφέρεια. Και μετά την εγκυμοσύνη μου έμεινε αμανάτι και η κυταρρίτιδα..... πόσο την μισώ δεν μπορώ να σας πώ. Κάνω δίαιτα και γυμναστική αλλά εκείνη είναι προς το παρόν εκεί...... Πήρα τώρα και μια κρέμα της Lancome και την βάζω να δούμε τί θα κάνει.....

kalhmera ase kai ego sthn peiferiea ta pairnο πιστευω ότι δεν κανουν κατι οι κρεμες σωστη διατροφή θελει φρουτα λαχανικα και πολυ νερο είναι όμως και θεμα κληρονομικό εχω δει και πολυ αδυνατες κοπέλες που έχουν κυτταριτιδα, το ζουζουνακι μου κοιμαται ακομα πηγα την μικρη στο σχολειο και τωρα παιρνω το πρωινό μου,είναι πολυ υπναράς το μεσημερι κοιμαται δυο με τρεις ωρες και κοιμαται 9,5 μ ε 10 το βραδυ και ξυπναει 10 με 10,30 το πρωι χωρις ξυπνημα την νύχτα είναι ήρεμο μωράκι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Αχ, απόψε έχω κοιμηθεί ελάχιστα..... Με ξύπνησε 4 φορές η κορούλα μου, άγνωστο γιατί και μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ.... και σήμερα τσούζουν τα μάτια μου και νυστάζω πολύ!!!!!!!!!! Νίνα πολύ χαίρομαι που κοιμάται το αγοράκι σου, η δικιά μου πάλι δεν τα πάει καλά με τον ύπνο :roll:.........

Κάνω δουλειές από το πρωί. Μαγείρεψα χταπόδι με κοφτό μακαρονάκι, συμμάζεψα το σπίτι, καθάρισα και τις κρεβατοκάμαρες και σε λίγο θα πάμε σούπερ - μάρκετ να ψωνίσουμε. Εντωμεταξύ μου χύθηκαν 2-3 σταγόνες από ένα άρωμα πάνω στα χέρια μου και μυρίζουν πολύ έντονα, τα έχω πλύνει ένα σωρό φορές αλλά τίποτα.

Για την κυταρρίτιδα, δεν ξέρω αν είναι κληρονομικό. Την απόκτησα όμως μετά την εγκυμοσύνη, ίσως και από την καθιστική ζωή (βλέπε ατελείωτες ώρες θηλασμού πάνω στον καναπέ ή στο κρεβάτι τρώγοντας βλακείες) και μου έμεινε. Η αλήθεια είναι πώς έκανα και ατασθαλίες και έτρωγα πολύ συχνά σοκολάτες - πατατάκια - αλμυρούς ξηρούς καρπούς και ξέρω πώς και να μην έχει κάποια κοπέλα πρόβλημα θα δημιουργηθεί έτσι και αλλιώς. Τέλος πάντων, τα σταμάτησα όλα αυτά και με σωστή διατροφή και άσκηση (και την κρεμούλα) πιστεύω να φύγει.

Φιλάκια.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?Ειμαι ενα χαλι μαυρο σημερα με ανακατωσουρες και ζαλαδες αφου εφυγα νωριτερα απο την δουλεια και ξαπλωσα λιγακι ηρθε και η μαμα μου γιατι τρομαξε η κακομοιρα,αλλα τωρα ευτυχως συνηλθα....Ελπιζω να μην ειναι ετσι ολη μου η εγκυμοσυνη γιατι καηκα.....Η μικρη ευτυχως βγηκαν αλλα 2δοντακια και σταματησε την γκρινια εχουμε πλεον 9....


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια,εχει λιγη που κοιμησα τα μικρα κ σε λιγο θα ετοιμαστω για την δουλεια κ δεν θελω καθολου!!Νυσταζω κ βαριεμαι!!!

Νινα θελεις να αλλαξουμε τα παιδια μας????Να παρω εγω τον δικο σου που κοιμαται ατελιωτες ωρες κ να σου δωσω την δικια μου????!!!!!!!!!!!!! Πλακα κανω,εννοειται!!!!!

Νατασουλα θελω πολυ να παρω την αποφαση της διαιτας αλλα ακομη δεν αισθανομαι ψυχολογικα ετοιμη.Ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που εχω αυτα τα κιλα κ ειμαι πολυ χαλια αλλα κ παλι δεν μπορω να κανω διαιτα με τιποτα!!!

Εχω κ την μαμα μου που με πριζει να χασω κανα κιλο κ εκνευριζομε ακομη πιο πολυ.Με την μαμα μου σε γενικες γραμμες μοιαζουμε(εξωτερικα,υψος,καλουλπι σωματος,μαλλια) κ επειδη η μανα μου ολη της η εννοια ειναι κιλα της με ζαλιζει.Του τυπου:κοιτα εγω,μολις βαλω ενα κιλο κανω διαιτα να το χασω,εσυ τι κανεις?δεν βλεπεις πως εγινες? κ αλλα τετοια χαριτωμενα!! Αυτα,σας ζαλισα κ σημερα αλλα ειπα τον πονο μου.Φιλια κ καλο απογευμα!!!!!!


Ο γιος μου :20/03/2008 H κορη μου:19/12/2009

Μωρακι μου σε περιμενουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα. Είσαστε καλά; Εμείς για άλλη μια βραδιά ρίξαμε το ξενύχτι της ζωής μας.... η κορούλα μου μάλλον ετοιμάζεται για ακόμα ένα δόντι (έχει πρηστεί ο αριστερός τραπεζίτης) και γκρινιάζει όλη νύχτα. Απόψε ήμουν στο τσακ να της δώσω σιροπάκι depon..... υποφέρει πολύ η καημενούλα μου :(. Και γενικότερα είναι κακοδιάθετη, δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί της :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:. Χθές της χτύπησα λίγο το χεράκι γιατί έχει βρει ένα καινούργιο κόλπο τώρα και όταν γράφω στον Η/Υ πηγαίνει και μου τον κλείνει από την κεντρική μονάδα. Φοβάμαι ότι θα δημιουργήσει κανά πρόβλημα και εκτός αυτού δεν κάνει να βάζει τα χεράκια της εκεί. Λοιπόν, την έχω μαλώσει άπειρες φορές και εκείνη τίποτα, οπότε χθές έφαγε μια πάνω στο χεράκι και έκλαιγε το κακομοιράκι μου. Πόσο το λυπήθηκα, δεν λέγεται.... αφού έκλαιγα και εγώ μαζί της :( και της ζητούσα συγνώμη. Εκείνη πάλι ήρθε και κούρνιασε πάνω μου και δεν ξεκολλούσε με τίποτα...... :( Και μετά που ήρθαν οι παππούδες της με μαρτύρησε, τους λέει μαμά νταντά :shock::shock::shock::shock::shock:, αν είναι δυνατόν τόσο μικρό παιδάκι και να καταλαβαίνει τόσα πολλά....... Τέλος πάντων, αισθάνθηκα τόσο άσχημα που δεν θα το ξανακάνω......

Αγγελική σου εύχομαι και εγώ να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη, αν και συνήθως το πρώτο τρίμηνο έχει ναυτίες, ζαλάδες και εμετούς. Κάνε λίγο υπομονή και θα περάσουν :P.

Σμαρώ όντως για να κάνεις δίαιτα πρέπει πρώτα να το πάρεις απόφαση και μετά να ξεκινήσεις. Διαφορετικά δεν γίνεται τίποτα. Όποτε αισθανθείς έτοιμη ψυχολογικά ξεκίνα και εγώ μαζί σου :P.

Αυτά κοριτσάκια μου. Σήμερα μαγειρεύω μοσχάρι σούπα και σκέφτομαι να κάνω καμιά δουλίτσα.....


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,καλημερα Αγγελικη!!!

Πως εισαι σημερα?Πως πανε οι ζαλεδεσ?Ηρεμησες?

Εγω εχω ρεπο κ θα παω ενδοκρινολογο να δω τι παιζει με τον θυροειδη μου!

Φιλια πολλα!!


Ο γιος μου :20/03/2008 H κορη μου:19/12/2009

Μωρακι μου σε περιμενουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια,εχει λιγη που κοιμησα τα μικρα κ σε λιγο θα ετοιμαστω για την δουλεια κ δεν θελω καθολου!!Νυσταζω κ βαριεμαι!!!

Νινα θελεις να αλλαξουμε τα παιδια μας????Να παρω εγω τον δικο σου που κοιμαται ατελιωτες ωρες κ να σου δωσω την δικια μου????!!!!!!!!!!!!! Πλακα κανω,εννοειται!!!!!

Νατασουλα θελω πολυ να παρω την αποφαση της διαιτας αλλα ακομη δεν αισθανομαι ψυχολογικα ετοιμη.Ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που εχω αυτα τα κιλα κ ειμαι πολυ χαλια αλλα κ παλι δεν μπορω να κανω διαιτα με τιποτα!!!

Εχω κ την μαμα μου που με πριζει να χασω κανα κιλο κ εκνευριζομε ακομη πιο πολυ.Με την μαμα μου σε γενικες γραμμες μοιαζουμε(εξωτερικα,υψος,καλουλπι σωματος,μαλλια) κ επειδη η μανα μου ολη της η εννοια ειναι κιλα της με ζαλιζει.Του τυπου:κοιτα εγω,μολις βαλω ενα κιλο κανω διαιτα να το χασω,εσυ τι κανεις?δεν βλεπεις πως εγινες? κ αλλα τετοια χαριτωμενα!! Αυτα,σας ζαλισα κ σημερα αλλα ειπα τον πονο μου.Φιλια κ καλο απογευμα!!!!!!

kalhmera koritsakia ti kanete ? ax moy to matiasate to paidi kai exthes ton koynaga sto karotsi gia na koimhuei ax kakoyrges......xixixixixixiixi plaka kano den pistevo na παρεξηγηθηκατε? παω να τον δω τωρα γιατι πρεπει να ξυπνησε έχω πολλες εξωτερικές δουλειες σήμερα Νατασουλα ωραιο το χταποδι με κοφτο μακαρονακι το αγαπημενο μου φαγητο.... εγω σήμερα θα φτιαξω φακες γιατι το βραδυ θα το τσικνισουμε στην πεθερά μου μην φαμε παλι κρεας η κορη μου τρελενεται για φακες της αρεσουν πολυ φιλια
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια, είστε καλά; Εμείς χθές το βράδυ επιτέλους κοιμηθήκαμε, είχα όμως προνοήσει και έδωσα λίγο ντεπονάκι στην μικρούλα μου γιατί γκρίνιαζε πολύ και έτσι ηρέμησε λίγο. Αυτό το δόντι την ταλαιπωρεί πολύ, άντε να βγεί να ησυχάσει λίγο το πουλάκι μου.

Λοιπόν, ακούστε και ένα νέο..... ετοιμάζω το καινούργιο μου blog. Από χθές προσπαθώ να το σουλουπώσω και να το φέρω εκεί που θέλω. Μόλις είμαι κομπλέ θα σας δώσω την διεύθυνσή μου να περιηγηθείτε :P. Θα βρείτε συνταγές μαγειρικής made by Natasa, κατασκευές και ότι άλλο προκύπτει κατά διαστήματα.

Νίνα μου όχι δεν παρεξηγιόμαστε, μην ανησυχείς!!!!!! Αλλά τί νόμιζες εσύ, μόνο τα δικά μας θα ξενυχτάνε ;):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:!!!!!!!!!

Εγώ σήμερα έφτιαξα κάτι πρόχειρο, μια ομελέτα στον φούρνο. Είναι πιο ελαφριά και δεν σου έρχεται όλη αυτή η λαδίλα μετά στο στόμα. Θα την δείτε και αυτή στο Blog προσεχώς..... Και το βράδυ θα έρθουν οι γονείς μου και τα πεθερικά μου να ψήσουμε παϊδάκια στο τζάκι.... μιαμ μιαμ σλουρπ από τώρα μου τρέχουν τα σάλια.

Είχα πάει και στο τζάμπο και αγόρασα διάφορα αξεσουάρ για να ντυθούμε με τον σύζυγο μασκαράδες. Θα ντυθούμε ΖΟΥΛΟΥ.... μαύρη κατσαρή περούκα, φούστα από χόρτο, κολιέ από κόκκαλα και καλά.... Θα με δείτε στο blog επίσης......

Σμαρώ πήγες στον ενδοκρινολόγο; Τί σου είπε;

Αγγελική πώς είσαι; Έχεις ναυτίες; Να' ξέρες πόσο σε καταλαβαίνω. Εγώ μέχρι και τον 6ο μήνα ήμουν μονίμως με μια αναγούλα (ευτυχώς όμως δεν έκανα εμετό).

Μαράκι είσαι καλά; Πώς πάει το διάβασμα;


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,τι κανετε?πως ειναι τα μικρα σας?Εγω πηγα χθες στον ενδοκρινολογο κ με ειπε οτι εχω hashimoto(δεν ξερω κ πολλα) κ μου εδωσε φαρμακα.Σε δυο μηνες θα παω για επανεξεταση....

Νινα η αληθεια ειναι οτι παρεγηθηκα αλλα εχω ενα καλο ξυδι κ θα παω να πιω τωρα!!!χιχιχιχι!!!

Νατασουλα περιμενω διευθυνση απο το blog για να μαθω καμια συνταγη,ειμαι περιεργη για την ομελετα στο φουρνο δεν εχω φαι ποτε κ ουτε το ηξερα σαν φαγητο.

Καλα να περασετε σημερα,εμεις δεν θα παμε πουθενα γιατι σχολαω 9 κατι κ μεχρι να ερθω σπιτι να αλλαξω κ τα σχετικα θα περασει πολυ η ωρα οποτε δεν λεει...


Ο γιος μου :20/03/2008 H κορη μου:19/12/2009

Μωρακι μου σε περιμενουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Σμαρώ σήμερα δεν λέει να βγαίνει κανείς γιατί συνήθως γίνεται χαμός. Εμείς κάθε χρόνο μαζευόμαστε σε σπίτια και ψήνουμε. Μια χρονιά κάναμε το λάθος και βγήκαμε σε ταβέρνα και περάσαμε χάλια......

Το Hashimoto το έχω ξανακούσει σαν λέξη αλλά και εγώ δεν έχω ιδέα τί είναι.

Φιλιά πολλά.


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοτιτσια μου!!! τι κάνετε? θα τσικνίσετε σημερα?εγώ μόλις συνειδητοποίησα οτι είναι τσικνοπέμπτη!εγώ θα τσικνίσω... ποτάκι καθώς θα βγω με την κουμπάρα μου..εσείς τι κάνετε είστε όλες καλά ? τα μωράκια?


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, είστε καλά; Εμείς χθές το βράδυ επιτέλους κοιμηθήκαμε, είχα όμως προνοήσει και έδωσα λίγο ντεπονάκι στην μικρούλα μου γιατί γκρίνιαζε πολύ και έτσι ηρέμησε λίγο. Αυτό το δόντι την ταλαιπωρεί πολύ, άντε να βγεί να ησυχάσει λίγο το πουλάκι μου.

Λοιπόν, ακούστε και ένα νέο..... ετοιμάζω το καινούργιο μου blog. Από χθές προσπαθώ να το σουλουπώσω και να το φέρω εκεί που θέλω. Μόλις είμαι κομπλέ θα σας δώσω την διεύθυνσή μου να περιηγηθείτε :P. Θα βρείτε συνταγές μαγειρικής made by Natasa, κατασκευές και ότι άλλο προκύπτει κατά διαστήματα.

Νίνα μου όχι δεν παρεξηγιόμαστε, μην ανησυχείς!!!!!! Αλλά τί νόμιζες εσύ, μόνο τα δικά μας θα ξενυχτάνε ;):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:!!!!!!!!!

Εγώ σήμερα έφτιαξα κάτι πρόχειρο, μια ομελέτα στον φούρνο. Είναι πιο ελαφριά και δεν σου έρχεται όλη αυτή η λαδίλα μετά στο στόμα. Θα την δείτε και αυτή στο Blog προσεχώς..... Και το βράδυ θα έρθουν οι γονείς μου και τα πεθερικά μου να ψήσουμε παϊδάκια στο τζάκι.... μιαμ μιαμ σλουρπ από τώρα μου τρέχουν τα σάλια.

Είχα πάει και στο τζάμπο και αγόρασα διάφορα αξεσουάρ για να ντυθούμε με τον σύζυγο μασκαράδες. Θα ντυθούμε ΖΟΥΛΟΥ.... μαύρη κατσαρή περούκα, φούστα από χόρτο, κολιέ από κόκκαλα και καλά.... Θα με δείτε στο blog επίσης......

Σμαρώ πήγες στον ενδοκρινολόγο; Τί σου είπε;

Αγγελική πώς είσαι; Έχεις ναυτίες; Να' ξέρες πόσο σε καταλαβαίνω. Εγώ μέχρι και τον 6ο μήνα ήμουν μονίμως με μια αναγούλα (ευτυχώς όμως δεν έκανα εμετό).

Μαράκι είσαι καλά; Πώς πάει το διάβασμα;

ωραια ανυπομονουμε για το νεο σου blog ωραια αυτη η ομελετα ακουγεται και εγω εχω φτιαξει ψητο αυγο αλλα δεν το ειχα σκεφτει για ομελετα πως τα περασατε εχθες ? εμεις ήρεμα πηγαμε στα πεθερικά μου και παραγγείλαμε απ,εξω χαλαρα φαγαμε δεν ξεσκιστήκαμε καθότι εγώ είμαι σε δίαιτα φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...